Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Inside
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-08-10
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#176 2008-08-10 21:28

Re: Papildai pradedančiajam

Antana5 rašė:

Inside rašė:

Sveiki, ka galetumete patarti man? Man 14metu sportuoju nuo 10, bet padariau 1 metu pertrauka nori pradeti vel sportuoti ir kaskoki nora pagavau pradeti vartoti papildus kurie padidintu raumenu mase, bei kuno mase ir norejau paklausti ar man isvis verta pradeti vartoti ar nesusigadinsiu apskritai sveikatos, o jei verta kokius galetumete patarti ar kokiu savybiu papilduose turetu buti daugiausia? Isanksto dekui uz atsakyma.

Sportuoti tokiu metu deja isvis nepatartina (naudojant bendraja programa). Kolkas gali daryti atsispaudimus ir kitokius maza kruvi turincius pratimus.
Visako priezastis - galutinai nesusiformavusios sanariu jungtys kurioms gali pakenkti atlikdamas sunkius bazinius pratimus.

Rekomenduociau laikinai pasidometi kitomis sporto sakomis.
Kas liecia papildus - nemesk pinigu i bala.
Paildai tik papildo gera mitybos plana.

Tavo kunas visdar formuojasi ir intencyviai auga (vertikaliai) tad tikrai dar per anksti laikytis kaskokiu griestu dietu.

dekui uz patarima, o siap nuo kokio amziaus patartina predeti vartoti papildus?

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#177 2008-08-10 23:24

Re: Papildai pradedančiajam

Inside rašė:

Antana5 rašė:

Inside rašė:

Sveiki, ka galetumete patarti man? Man 14metu sportuoju nuo 10, bet padariau 1 metu pertrauka nori pradeti vel sportuoti ir kaskoki nora pagavau pradeti vartoti papildus kurie padidintu raumenu mase, bei kuno mase ir norejau paklausti ar man isvis verta pradeti vartoti ar nesusigadinsiu apskritai sveikatos, o jei verta kokius galetumete patarti ar kokiu savybiu papilduose turetu buti daugiausia? Isanksto dekui uz atsakyma.

Sportuoti tokiu metu deja isvis nepatartina (naudojant bendraja programa). Kolkas gali daryti atsispaudimus ir kitokius maza kruvi turincius pratimus.
Visako priezastis - galutinai nesusiformavusios sanariu jungtys kurioms gali pakenkti atlikdamas sunkius bazinius pratimus.

Rekomenduociau laikinai pasidometi kitomis sporto sakomis.
Kas liecia papildus - nemesk pinigu i bala.
Paildai tik papildo gera mitybos plana.

Tavo kunas visdar formuojasi ir intencyviai auga (vertikaliai) tad tikrai dar per anksti laikytis kaskokiu griestu dietu.

dekui uz patarima, o siap nuo kokio amziaus patartina predeti vartoti papildus?

Manoma, kad tikimybe pazeisti sanariu junginius zengkliai sumazeja asmenyse 16-17 metu. Tokio amziaus gali pradet rimtai sportuot ir planuotis griesta mityba, bei jungti papildus.

Neprisijungęs

 
tomas,zalias
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-08-27
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#178 2008-08-27 18:33

Re: Papildai pradedančiajam

norejau paklausti kokias amino tab man gereu pirkti ar amino fuelhttp://www.sportnutrition.lt/catalog.php?level=2&action=show&id1=160&id2=91&id3=4  ar bcaa 2000 kokias patartumete? ar gal kitokias?  siu metu turiu super aminos vitory reikia isgert 8 tab per diena,dar turiu kretina 9kramtomu tab pavidalu reik isgert 3 per diena kjp suderinti?as greiu taip prie trenke 1 kretino tab ir iskart 4 amino po trenkes 2 kretino ir 4 tab amino ar geraj darau? patarkite nes sporte esu beveik zalias ;(

Neprisijungęs

 
Kar0li5
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-08-25
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#179 2008-09-06 19:12

Re: Papildai pradedančiajam

Sveiki. Vartoju L- karnitina skystu pavidalu ir norejau paklaust,kaip geriau ji vartot. Ten parasyta kad i diena rekomenduojama gert 1-2 kartus po 7.5ml (450mg karnitino vienoj porcijoj),taigi kyla klausimas, gal geriau iskart pries treniruote isgert tuos 2x7.5ml=15ml (dienos norma, o karnitino gausis beveik 1g) ? Ar geriau gert tarkim pries mokykla ir pries treniruote? O gal isvis vartot didesniais kiekiais norint pasiekt greitesnio efekto? smile

Neprisijungęs

 
rythukaz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-10-04
Žinutės: 59
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#180 2008-10-04 16:25

Re: Papildai pradedančiajam

kokius papildus galite man pasiulyti?sportuoju 1men man 15 metu,noreciau tik kad raumenys padidetu ir jegos kad dadetu.Aciu.

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#181 2008-10-04 17:26

Re: Papildai pradedančiajam

rythukaz rašė:

kokius papildus galite man pasiulyti?sportuoju 1men man 15 metu,noreciau tik kad raumenys padidetu ir jegos kad dadetu.Aciu.

galetum koki gaineri pasiimti ir creatina ,jei nori jegos ir mases.Jei nori ,kad pasiulitume kokiu produktu ,sakyk kiek zadi litu investuoti.

Neprisijungęs

 
Sharkys
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-10-24
Žinutės: 71
Atsiliepimai: 0

#182 2008-10-04 18:37

Re: Papildai pradedančiajam

uni-liver nusipirk ir bus gerai smile nykstys

Neprisijungęs

 
pRemon
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-26
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 0

#183 2008-10-08 00:57

Re: Papildai pradedančiajam

rythukaz rašė:

kokius papildus galite man pasiulyti?sportuoju 1men man 15 metu,noreciau tik kad raumenys padidetu ir jegos kad dadetu.Aciu.

menesi sportuoji
kam tau tie papildai? stebuklu nepadarys. rimtai treniruokis, gerai ilsekis ir walgyt tinkama maista.. rezultatai ateis savaime..

Neprisijungęs

 
rythukaz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-10-04
Žinutės: 59
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#184 2008-10-16 12:09

Re: Papildai pradedančiajam

papildam skiriu apie 60-50lt.noriu jegos daugiau nes manses turiu ugis 174 70kg .

Neprisijungęs

 
mergytia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-10-16
Žinutės: 296
Atsiliepimai: 0

#185 2008-10-17 16:10

Re: Papildai pradedančiajam

Galima pasidaryti baltymu kokteili ir ji isgerti uz poros valandu, ar butina tik susimaisius iskarto isgerti?

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#186 2008-10-17 16:21

Re: Papildai pradedančiajam

mergytia rašė:

Galima pasidaryti baltymu kokteili ir ji isgerti uz poros valandu, ar butina tik susimaisius iskarto isgerti?

Problemos tame nematau, bet kam taip daryti neiseina sugalvot. Gi vandens pilna visur.

Paskutinį kartą taisė Antana5 (2008-10-17 16:21)

Neprisijungęs

 
mergytia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-10-16
Žinutės: 296
Atsiliepimai: 0

#187 2008-10-17 17:28

Re: Papildai pradedančiajam

Antana5 rašė:

mergytia rašė:

Galima pasidaryti baltymu kokteili ir ji isgerti uz poros valandu, ar butina tik susimaisius iskarto isgerti?

Problemos tame nematau, bet kam taip daryti neiseina sugalvot. Gi vandens pilna visur.

as su pienu megstu smile

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#188 2008-10-17 17:37

Re: Papildai pradedančiajam

mergytia rašė:

Antana5 rašė:

mergytia rašė:

Galima pasidaryti baltymu kokteili ir ji isgerti uz poros valandu, ar butina tik susimaisius iskarto isgerti?

Problemos tame nematau, bet kam taip daryti neiseina sugalvot. Gi vandens pilna visur.

as su pienu megstu smile

Jai turi aumeni, susimaisyti ir pasiruosi "po treniruotini" gerima, tai jis daug efektyvesnis geriant su vandeniu. Po treniruotinio kokteilio esme, kuo greiciau aprupinti savo kuna baltymais, o sumaisius baltymo papildus su pienu suleteja ju virskinimo trukme.

Neprisijungęs

 
mergytia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-10-16
Žinutės: 296
Atsiliepimai: 0

#189 2008-10-17 17:47

Re: Papildai pradedančiajam

Antana5 rašė:

mergytia rašė:

Antana5 rašė:


Problemos tame nematau, bet kam taip daryti neiseina sugalvot. Gi vandens pilna visur.

as su pienu megstu smile

Jai turi aumeni, susimaisyti ir pasiruosi "po treniruotini" gerima, tai jis daug efektyvesnis geriant su vandeniu. Po treniruotinio kokteilio esme, kuo greiciau aprupinti savo kuna baltymais, o sumaisius baltymo papildus su pienu suleteja ju virskinimo trukme.

Kazkur skaiciau forume, kad po treniruotes raumenim reikia angliavandeniu - energijos, jei geri baltymus viskas per niek. cia tiesa?

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#190 2008-10-17 17:49

Re: Papildai pradedančiajam

mergytia rašė:

Antana5 rašė:

mergytia rašė:

as su pienu megstu smile

Jai turi aumeni, susimaisyti ir pasiruosi "po treniruotini" gerima, tai jis daug efektyvesnis geriant su vandeniu. Po treniruotinio kokteilio esme, kuo greiciau aprupinti savo kuna baltymais, o sumaisius baltymo papildus su pienu suleteja ju virskinimo trukme.

Kazkur skaiciau forume, kad po treniruotes raumenim reikia angliavandeniu - energijos, jei geri baltymus viskas per niek. cia tiesa?

Jokiu budu ne per niek. Treniruociu metu iseikvoji glykogeno atsargas, kurios atstatomos vartojant angliavandenius. Taigi jas atstatyti po treniruotes ir vartojamas lengvai pasisavinanciu angliavandeniu saltinis. Glukoze ar kitoks cukringas (bet ne kupinas riebalu) maistas. Taigi i po treniruotini kokteili del skokio gali isideti valgoma sauksta gliukozes. Bus gardu ir naudinga.

Paskutinį kartą taisė Antana5 (2008-10-17 17:50)

Neprisijungęs

 
mergytia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-10-16
Žinutės: 296
Atsiliepimai: 0

#191 2008-10-17 18:01

Re: Papildai pradedančiajam

Antana5 rašė:

mergytia rašė:

Antana5 rašė:


Jai turi aumeni, susimaisyti ir pasiruosi "po treniruotini" gerima, tai jis daug efektyvesnis geriant su vandeniu. Po treniruotinio kokteilio esme, kuo greiciau aprupinti savo kuna baltymais, o sumaisius baltymo papildus su pienu suleteja ju virskinimo trukme.

Kazkur skaiciau forume, kad po treniruotes raumenim reikia angliavandeniu - energijos, jei geri baltymus viskas per niek. cia tiesa?

Jokiu budu ne per niek. Treniruociu metu iseikvoji glykogeno atsargas, kurios atstatomos vartojant angliavandenius. Taigi jas atstatyti po treniruotes ir vartojamas lengvai pasisavinanciu angliavandeniu saltinis. Glukoze ar kitoks cukringas (bet ne kupinas riebalu) maistas. Taigi i po treniruotini kokteili del skokio gali isideti valgoma sauksta gliukozes. Bus gardu ir naudinga.

Nu tai tu man blondinei paaiskink kokteilis gerai? Man ten kas darosi neidomu big_smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#192 2008-10-17 18:38

Re: Papildai pradedančiajam

mergytia rašė:

Antana5 rašė:

mergytia rašė:


Kazkur skaiciau forume, kad po treniruotes raumenim reikia angliavandeniu - energijos, jei geri baltymus viskas per niek. cia tiesa?

Jokiu budu ne per niek. Treniruociu metu iseikvoji glykogeno atsargas, kurios atstatomos vartojant angliavandenius. Taigi jas atstatyti po treniruotes ir vartojamas lengvai pasisavinanciu angliavandeniu saltinis. Glukoze ar kitoks cukringas (bet ne kupinas riebalu) maistas. Taigi i po treniruotini kokteili del skokio gali isideti valgoma sauksta gliukozes. Bus gardu ir naudinga.

Nu tai tu man blondinei paaiskink kokteilis gerai? Man ten kas darosi neidomu big_smile

Ne manes klausei, bet atsakysiu parastai, kokteilis taip pat gerai kaip ir mėsos gabalas, tik iš jo greičiau pasisavinami baltymai, tik tiek jokių stebuklų smile

Neprisijungęs

 
mergytia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-10-16
Žinutės: 296
Atsiliepimai: 0

#193 2008-10-17 18:39

Re: Papildai pradedančiajam

studentas rašė:

mergytia rašė:

Antana5 rašė:


Jokiu budu ne per niek. Treniruociu metu iseikvoji glykogeno atsargas, kurios atstatomos vartojant angliavandenius. Taigi jas atstatyti po treniruotes ir vartojamas lengvai pasisavinanciu angliavandeniu saltinis. Glukoze ar kitoks cukringas (bet ne kupinas riebalu) maistas. Taigi i po treniruotini kokteili del skokio gali isideti valgoma sauksta gliukozes. Bus gardu ir naudinga.

Nu tai tu man blondinei paaiskink kokteilis gerai? Man ten kas darosi neidomu big_smile

Ne manes klausei, bet atsakysiu parastai, kokteilis taip pat gerai kaip ir mėsos gabalas, tik iš jo greičiau pasisavinami baltymai, tik tiek jokių stebuklų smile

aciu uz atsakyma smile

Neprisijungęs

 
Inside
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-08-10
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#194 2008-10-18 12:51

Re: Papildai pradedančiajam

Tai daugiau naudos tuos "Miltus" su vandieniu sumaisyti, taip iseina? smile

Neprisijungęs

 
mergytia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-10-16
Žinutės: 296
Atsiliepimai: 0

#195 2008-10-18 14:29

Re: Papildai pradedančiajam

Inside rašė:

Tai daugiau naudos tuos "Miltus" su vandieniu sumaisyti, taip iseina? smile

tai taip smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#196 2008-10-18 16:20

Re: Papildai pradedančiajam

mergytia rašė:

Inside rašė:

Tai daugiau naudos tuos "Miltus" su vandieniu sumaisyti, taip iseina? smile

tai taip smile

Jei iškart po treniruotės pienas sulėtins pasisavinima, jei kitu metu gerai ir su pienu auginant masę.

Neprisijungęs

 
Inside
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-08-10
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#197 2008-10-21 15:37

Re: Papildai pradedančiajam

studentas rašė:

mergytia rašė:

Inside rašė:

Tai daugiau naudos tuos "Miltus" su vandieniu sumaisyti, taip iseina? smile

tai taip smile

Jei iškart po treniruotės pienas sulėtins pasisavinima, jei kitu metu gerai ir su pienu auginant masę.

nu dekui uz informacija, as visada su pienu maisau, o noreciau paklausti kas yra geriau Hypermass 5000, L-Karnitinas, Kreatinas? (norint padidinti jega ar mase, kokie siu papildu + bei -)
Dekui uz atsakima smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#198 2008-10-21 15:46

Re: Papildai pradedančiajam

Inside rašė:

studentas rašė:

mergytia rašė:


tai taip smile

Jei iškart po treniruotės pienas sulėtins pasisavinima, jei kitu metu gerai ir su pienu auginant masę.

nu dekui uz informacija, as visada su pienu maisau, o noreciau paklausti kas yra geriau Hypermass 5000, L-Karnitinas, Kreatinas? (norint padidinti jega ar mase, kokie siu papildu + bei -)
Dekui uz atsakima smile

Pirmiausia pasidomėk daugiau kas tai yra, nes čia visiškai skirtingi papildai.

Neprisijungęs

 
Inside
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-08-10
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#199 2008-10-21 16:45

Re: Papildai pradedančiajam

Dekui uz pastaba smile

Neprisijungęs

 
12smugis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-08-04
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#200 2008-10-21 22:07

Re: Papildai pradedančiajam

Skaiciau skaiciau ir negalejau neisakyti savo nuomones.Manau kad papildus vartot reikia pradeti tik tada kai subalansuota mityba ir kai pasieki ta ryba kai sausai raumenys yma leciau augti.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net