Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Vldz
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#1 2007-03-20 19:43

Iš ko pasigaminti?

Gal kas zino is ko galima pasidasyti hanteliam papildomus svorius? O gal kas pigiau truputi juos gamina?

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#2 2007-03-20 19:59

Re: Iš ko pasigaminti?

as pvz pasigaminau netik hantelem bet ir stangai 2 blynus po 15kg.tereikia turet svino,poto pasidaryt forma i kuria ta svina islydit.tik seip svino garai labai kenksmyngi tai butu gerai turet dujokauke kad ju neprikvepuot.seip cia nera pats geriausias budas pasidaryt svorius. wink

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#3 2007-03-20 20:06

Re: Iš ko pasigaminti?

nu nemazai akumu jauciu suardei big_smile as tai jauciu varysiu i metalo supirktuve gal tures ka panasaus big_smile arba reik varyt i srota kur auto ardo ir klaust gal sankabos disku turi nereikalingu big_smile tai ir norm sveria ir su skyle per viduri big_smile arba ant stangos ratus gali maut big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#4 2007-03-20 20:20

Re: Iš ko pasigaminti?

`CR` rašė:

nu nemazai akumu jauciu suardei big_smile as tai jauciu varysiu i metalo supirktuve gal tures ka panasaus big_smile arba reik varyt i srota kur auto ardo ir klaust gal sankabos disku turi nereikalingu big_smile tai ir norm sveria ir su skyle per viduri big_smile arba ant stangos ratus gali maut big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

nu jo akumu tai nemazai teko ardyt bet va svoriai yra, seip kazkur apie 200lt sutaupiau hanteliai .ir kaiptik ana diena ardziau nereikalinga zigulio varikli tai tas sankabos diskas man ir krito i aki, as ji paemiau pamatavau ant stangos ir visai normali skyle ir tas diskas svere normaliai.tai dabar paprasiau tevo kad metalo supirktuvej pasneketu gal tie turi tokiu disku,bet kolkas nera jokiu ziniu sad

Neprisijungęs

 
Vldz
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#5 2007-03-20 21:32

Re: Iš ko pasigaminti?

O gal gali truputi smulkiau parasyt kaip ta svina ten lydei, is ko formas dareisi ?

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#6 2007-03-21 17:03

Re: Iš ko pasigaminti?

Vldz rašė:

O gal gali truputi smulkiau parasyt kaip ta svina ten lydei, is ko formas dareisi ?

nieko perdaug sudetingo.tiesiog susirandi kokia apvalia forma. pvz: as radau nuo silkes tokia skardine, nezinau ar dar gaminamos tokios skardines, bet gal ir rastum dar kokioj parduotuvej man atrodo kad yra dar tokiu. turetu but joje selkes ten keli kg big_smile .nu ka poto i ta skardine idedi atpjauta vamzdzio galiuka, ant to galiuko uzdedi koki svori, kad pilant svina nepribegtu i vamzdzio vidu. tik ziurek kad to vamzdzio skyle tiktu ant stangos smile .poto pasisveri svino kiek nori, idedi ji i koki karsciui atsparesni metalini inda, ir paseemes lietlempe kaitini svina kol jis issilydo. tik neprikvepuok garu tai kenke wink nu va poto gali atsirast ant pavirsiaus visokiu siuksliu jas reik isgraibyt smile.o paskui supili svina i forma kuria jau esi pasidares ir palauki kol jis sustyngsta smile kai jis siektiek buna apstynges gali uzpilt vandens greiciau atves,tik nepilk vandens iskart po to kaip supili svina nes gali but nekas lol .dar poto gali ta blyna apslifuot kad nebutu astrumu ir gero naudojimo nykstys .manau suprasit mano instrukcija roll lol

Neprisijungęs

 
Tadfas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-08-17
Žinutės: 101
Atsiliepimai: 0

#7 2007-04-06 01:34

Re: Iš ko pasigaminti?

tai va taip va siais laikais kaip matot smile
viskas po truputi, daroma saavarankiskai smile nykstys

Neprisijungęs

 
kacelka
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-22
Žinutės: 262
Atsiliepimai: 0

#8 2007-06-16 02:25

Re: Iš ko pasigaminti?

Gausiu sankabos diskus gal zinot kiek sveria mazdaug sankabos diskas ?

Paskutinį kartą taisė kacelka (2008-10-17 21:41)

Neprisijungęs

 
kacelka
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-22
Žinutės: 262
Atsiliepimai: 0

#9 2007-06-16 12:35

Re: Iš ko pasigaminti?

Nu nors mzdg nezinote ?

Paskutinį kartą taisė kacelka (2007-06-16 18:54)

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#10 2007-06-16 23:27

Re: Iš ko pasigaminti?

nu jei taip nori smile as turiu zigulio sankabos diska tai jis sveria 7kg su biskiu wink o tas tavo tai net nzn kiek gali svert smile

Neprisijungęs

 
kacelka
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-22
Žinutės: 262
Atsiliepimai: 0

#11 2007-06-17 02:25

Re: Iš ko pasigaminti?

Nu dekui nors tiek nykstys

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#12 2007-06-17 13:52

Re: Iš ko pasigaminti?

aš pasidariau štangai svorius po 17kg porą ir po 12 kg porą.paėmiau viską taip kaip sakė regis, tik pas mane vietoj skardinės buvo tokia bačkelė 'pemco' alyva kaškokia tai iš jos pasidariau, paėmiau vamzdį kaip regis, ka sakė, paskui pridėjau vielos, kad betonas nesuskilinėtų ir nebirėtų big_smile.tai va taip.tik betonas nekenkia sveikatai, kaip švinas. smile visai neblogai šiaip gavosi nykstys imeščiau foto padaręs, bet reik pasiskaityti kaip foto čia reik mesti, nes poto studentas, vitamin_c, tzr, ar 3 f sakys utiutiu nemokat mesti foto. big_smilebig_smilebig_smile jau mačiau, kai ant kitų utiutiu..... protą big_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#13 2007-06-17 23:16

Re: Iš ko pasigaminti?

jamada rašė:

aš pasidariau štangai svorius po 17kg porą ir po 12 kg porą.paėmiau viską taip kaip sakė regis, tik pas mane vietoj skardinės buvo tokia bačkelė 'pemco' alyva kaškokia tai iš jos pasidariau, paėmiau vamzdį kaip regis, ka sakė, paskui pridėjau vielos, kad betonas nesuskilinėtų ir nebirėtų big_smile.tai va taip.tik betonas nekenkia sveikatai, kaip švinas. smile visai neblogai šiaip gavosi nykstys imeščiau foto padaręs, bet reik pasiskaityti kaip foto čia reik mesti, nes poto studentas, vitamin_c, tzr, ar 3 f sakys utiutiu nemokat mesti foto. big_smilebig_smilebig_smile jau mačiau, kai ant kitų utiutiu..... protą big_smilebig_smilebig_smile

nu neblogai cia sugalvojai nykstys.tik idomu ar tas betonas po kiek laiko neprades bireti roll numesi ant zemes gali nutrupet. bet jei gera skiedini padariai tai gal ir nieko wink

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#14 2007-06-18 18:18

Re: Iš ko pasigaminti?

jamada rašė:

aš pasidariau štangai svorius po 17kg porą ir po 12 kg porą.paėmiau viską taip kaip sakė regis, tik pas mane vietoj skardinės buvo tokia bačkelė 'pemco' alyva kaškokia tai iš jos pasidariau, paėmiau vamzdį kaip regis, ka sakė, paskui pridėjau vielos, kad betonas nesuskilinėtų ir nebirėtų big_smile.tai va taip.tik betonas nekenkia sveikatai, kaip švinas. smile visai neblogai šiaip gavosi nykstys imeščiau foto padaręs, bet reik pasiskaityti kaip foto čia reik mesti, nes poto studentas, vitamin_c, tzr, ar 3 f sakys utiutiu nemokat mesti foto. big_smilebig_smilebig_smile jau mačiau, kai ant kitų utiutiu..... protą big_smilebig_smilebig_smile

hey hey hey, wait a moment... parodyk kur aš kam nors sakiau ką nors dėl to kad nemoka foto įsikelt?!

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#15 2007-06-18 23:19

Re: Iš ko pasigaminti?

as ir pamenu kad kazkuris is ju kazka panasaus sake mad

Neprisijungęs

 
sporcmenas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 252
Atsiliepimai: 0

#16 2007-06-18 23:31

Re: Iš ko pasigaminti?

jai norit svina lydit darykit gipsine ar moline forma kai liesit i forma ja reik pakaitint liuks svorei gaunas:nykstys:nykstys

Neprisijungęs

 
kacelka
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-22
Žinutės: 262
Atsiliepimai: 0

#17 2007-06-19 01:10

Re: Iš ko pasigaminti?

Nu jus cia ir verciates big_smile is kur svino gaut hmm

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#18 2007-06-19 07:59

Re: Iš ko pasigaminti?

kacelka rašė:

Nu jus cia ir verciates big_smile is kur svino gaut hmm

iš akumoliatorių

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#19 2007-06-19 18:30

Re: Iš ko pasigaminti?

TZR rašė:

jamada rašė:

aš pasidariau štangai svorius po 17kg porą ir po 12 kg porą.paėmiau viską taip kaip sakė regis, tik pas mane vietoj skardinės buvo tokia bačkelė 'pemco' alyva kaškokia tai iš jos pasidariau, paėmiau vamzdį kaip regis, ka sakė, paskui pridėjau vielos, kad betonas nesuskilinėtų ir nebirėtų big_smile.tai va taip.tik betonas nekenkia sveikatai, kaip švinas. smile visai neblogai šiaip gavosi nykstys imeščiau foto padaręs, bet reik pasiskaityti kaip foto čia reik mesti, nes poto studentas, vitamin_c, tzr, ar 3 f sakys utiutiu nemokat mesti foto. big_smilebig_smilebig_smile jau mačiau, kai ant kitų utiutiu..... protą big_smilebig_smilebig_smile

hey hey hey, wait a moment... parodyk kur aš kam nors sakiau ką nors dėl to kad nemoka foto įsikelt?!

tzr aš nevarau ant tavęs, kadtaip sakiai ar nesakiai rock. na aš tuos savo svorius saugau ir nemėtau, sportuoju vienas namuose individualiai, nesivedžioju draugeliu, nes ateis koks žioplys ir pames dar big_smilebig_smile o dėl to, kad cementas išbyrėa, tai nebyra, turiu jau kokius 4-5 metus ir viskas gerai, tik reikia į vidų vielų pridėti, prieš piant cementą smile

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#20 2007-06-19 18:58

Re: Iš ko pasigaminti?

jamada rašė:

TZR rašė:

jamada rašė:

aš pasidariau štangai svorius po 17kg porą ir po 12 kg porą.paėmiau viską taip kaip sakė regis, tik pas mane vietoj skardinės buvo tokia bačkelė 'pemco' alyva kaškokia tai iš jos pasidariau, paėmiau vamzdį kaip regis, ka sakė, paskui pridėjau vielos, kad betonas nesuskilinėtų ir nebirėtų big_smile.tai va taip.tik betonas nekenkia sveikatai, kaip švinas. smile visai neblogai šiaip gavosi nykstys imeščiau foto padaręs, bet reik pasiskaityti kaip foto čia reik mesti, nes poto studentas, vitamin_c, tzr, ar 3 f sakys utiutiu nemokat mesti foto. big_smilebig_smilebig_smile jau mačiau, kai ant kitų utiutiu..... protą big_smilebig_smilebig_smile

hey hey hey, wait a moment... parodyk kur aš kam nors sakiau ką nors dėl to kad nemoka foto įsikelt?!

tzr aš nevarau ant tavęs, kadtaip sakiai ar nesakiai rock. na aš tuos savo svorius saugau ir nemėtau, sportuoju vienas namuose individualiai, nesivedžioju draugeliu, nes ateis koks žioplys ir pames dar big_smilebig_smile o dėl to, kad cementas išbyrėa, tai nebyra, turiu jau kokius 4-5 metus ir viskas gerai, tik reikia į vidų vielų pridėti, prieš piant cementą smile

kelis blynus turi pasidares ir po kiek kg?

Paskutinį kartą taisė regis (2007-06-19 18:58)

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#21 2007-06-19 20:11

Re: Iš ko pasigaminti?

jamada rašė:

tzr aš nevarau ant tavęs, kadtaip sakiai ar nesakiai rock.

nelysk į s....., ką parašiai nepaneigsi... o parašiai nesamonę.

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#22 2007-06-19 21:12

Re: Iš ko pasigaminti?

TZR rašė:

jamada rašė:

tzr aš nevarau ant tavęs, kadtaip sakiai ar nesakiai rock.

nelysk į s....., ką parašiai nepaneigsi... o parašiai nesamonę.

big_smile big_smile

Paskutinį kartą taisė regis (2007-06-19 21:12)

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#23 2007-06-20 18:50

Re: Iš ko pasigaminti?

man nereikia jokių lindimų, tik aš elgiuosi, kaip normalus pilietis, jei esi tame puslapyje valdžioje biškiuka, tai nesikelk tongue

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#24 2007-06-20 18:51

Re: Iš ko pasigaminti?

regis rašė:

jamada rašė:

TZR rašė:


hey hey hey, wait a moment... parodyk kur aš kam nors sakiau ką nors dėl to kad nemoka foto įsikelt?!

tzr aš nevarau ant tavęs, kadtaip sakiai ar nesakiai rock. na aš tuos savo svorius saugau ir nemėtau, sportuoju vienas namuose individualiai, nesivedžioju draugeliu, nes ateis koks žioplys ir pames dar big_smilebig_smile o dėl to, kad cementas išbyrėa, tai nebyra, turiu jau kokius 4-5 metus ir viskas gerai, tik reikia į vidų vielų pridėti, prieš piant cementą smile

kelis blynus turi pasidares ir po kiek kg?

du yra po 17 kg ir ir dar du yra po 12 kg, ai dar vieni yra ant mažosios štangos, po 15 kg. tai iš viso 6 .bet pas mane ne ant hantelių, ant štangos smile

Neprisijungęs

 
Anti_Xemikas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-08-13
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#25 2007-08-19 15:36

Re: Iš ko pasigaminti?

Vldz rašė:

Gal kas zino is ko galima pasidasyti hanteliam papildomus svorius? O gal kas pigiau truputi juos gamina?

Papildomus svorius galima pasigaminti is metalo wink lol joke

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net