Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Rytiss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 34
Atsiliepimai: 0

#1 2011-03-23 21:52

Dėl nugaros.

Sveiki visi.
Tad iš kart prie reikalo, man skauda nugara jau gal 2metus viršuj kairiam arba dešiniam šone.
http://i53.tinypic.com/357hvzk.jpg
Maždaug čia.
Pas gydytoją buvau ne vieną kartą ir ne pas vieną, šviete rado nesukaulėjusia vietą, bet nesamone, neturi skaudėt, tad gydytojai sako kentėk... Bet skausmas kai kada būna tikrai nemalonus.
Vaistai nepadeda, gydytojai sako augimas, bet pala man skauda ne stuburą!
Tad kas čia per problema?
P.S. Privalau tampyt geležį, jei netampau skausmas didėja.



Ir skaudėt pradėjo žymiai anksčiau nei pradėjau sportuot sunkujį sportą.

Paskutinį kartą taisė Rytiss (2011-03-23 21:55)

Neprisijungęs

 
buda
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-03-09
Žinutės: 235
Atsiliepimai: 1

#2 2011-03-23 22:50

Re: Dėl nugaros.

Man ir panasiai buvo, tik 1savaite man, tavo atveji toki pirma kart matau, man padejo kompresai ir sildantys kremai (mano atveju capsicam) smile

Neprisijungęs

 
buda
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-03-09
Žinutės: 235
Atsiliepimai: 1

#3 2011-03-23 22:50

Re: Dėl nugaros.

o pratimus ar taisiklingai atlieki ir kokius darai? smile

Neprisijungęs

 
Rytiss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 34
Atsiliepimai: 0

#4 2011-03-24 15:55

Re: Dėl nugaros.

Na atlieku įvairius, tik nedarau pritupimu ir mirties traukos. Atlieku taisyklingai, na bent treneris labai retai taiso, sako gerai.
Bet svarbiausia nei gydytojai nei traumotologai neįvardija problemos, tik spėjinėja.
Ryte atsikelti sunku būna. Ta prasme nuo ilgo sedėjimo ir gulejimo(ypač) pradeda skaudėt.
P.S. Tai kaip ištrina tuos vaistus nuima skausmą, bet problemos nepašalina, nes kitą dieną vėl skauda...

Paskutinį kartą taisė Rytiss (2011-03-24 15:56)

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#5 2011-04-02 13:07

Re: Dėl nugaros.

sveiki, man skauda nugaros apacia po nugaros atsilenkimu, mirties traukos, pritupimu... tik kaip reikia suprasti cia ar stuburas ar nugaros raumenys? ypac didelis skausmas kai isrieciu nugara

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#6 2011-04-02 13:34

Re: Dėl nugaros.

zaliasss rašė:

sveiki, man skauda nugaros apacia po nugaros atsilenkimu, mirties traukos, pritupimu... tik kaip reikia suprasti cia ar stuburas ar nugaros raumenys? ypac didelis skausmas kai isrieciu nugara

Itariu slubuoja tavo technika. Nieko nelaukus nutrauk tuos pratimus, jeigu nera trenerio, kuris paziuretu, ar gerai atlieki

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#7 2011-04-02 16:05

Re: Dėl nugaros.

Rytiss rašė:

Sveiki visi.
Tad iš kart prie reikalo, man skauda nugara jau gal 2metus viršuj kairiam arba dešiniam šone.
http://i53.tinypic.com/357hvzk.jpg
Maždaug čia.
Pas gydytoją buvau ne vieną kartą ir ne pas vieną, šviete rado nesukaulėjusia vietą, bet nesamone, neturi skaudėt, tad gydytojai sako kentėk... Bet skausmas kai kada būna tikrai nemalonus.
Vaistai nepadeda, gydytojai sako augimas, bet pala man skauda ne stuburą!
Tad kas čia per problema?
P.S. Privalau tampyt geležį, jei netampau skausmas didėja.




Ir skaudėt pradėjo žymiai anksčiau nei pradėjau sportuot sunkujį sportą.

man seniau yra buve nerva po mente daznai pertempdavau,paskui vaiksiodavau savaite kaip robotas,staigesnis judesys-baisus skausmas.aciu dievui susitvarke viskas,taip ir nesuzinojau priezasties,o ju daug gali buti kad ir paprasciausias vitaminu trukumas.sekmes

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#8 2011-04-02 18:50

Re: Dėl nugaros.

AndrewM rašė:

zaliasss rašė:

sveiki, man skauda nugaros apacia po nugaros atsilenkimu, mirties traukos, pritupimu... tik kaip reikia suprasti cia ar stuburas ar nugaros raumenys? ypac didelis skausmas kai isrieciu nugara

Itariu slubuoja tavo technika. Nieko nelaukus nutrauk tuos pratimus, jeigu nera trenerio, kuris paziuretu, ar gerai atlieki

nu bet pvz atsilenkimai nugaros apaciai tai kokios cia technikos reikia. nu draugas sako kur kartu einam kad normaliai kai darau tiesi nugara.
deja trenerio pas mane nera .... siaip po koju treniruotes ir skausmai dideli bunai kojoms. bet jojos tai kojos tiksliai zinau kad raumenys skauda.
o va nugara susizalojus visam gyvenimui likt gali, tai net nzn kaip man suzinoti galetu ar raumuo skauda ar pats stuburas ... hmm

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#9 2011-04-02 18:55

Re: Dėl nugaros.

nemoku foto imest, pazimeciau hmm

Paskutinį kartą taisė zaliasss (2011-04-02 18:57)

Neprisijungęs

 
fanaRiC
Išmestas
Registravosi: 2008-01-22
Žinutės: 160
Atsiliepimai: 0

#10 2011-04-02 19:55

Re: Dėl nugaros.

as tai gaves nedidele isvarza, na bet jai taisiklingai daryt, tarkim pritupimai ir .t.t , bet va pasitempiau keisdamas rata, tai vel nk gero... kelias dienas tenka praleist sporto sale...
o draugui su nugaros skausmai irgi buvo, bet jam nuo sales... esme tokia kad augdamas raumuo, uspauzdavo kazkoki nerva ar kazkas tokio ir jam pastovei skaudedavo, tai nebegalejo dirbt salei nugaros pratymus... o daktarai tik patare, kabet ant turniko...

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#11 2011-04-02 20:07

Re: Dėl nugaros.

zaliasss rašė:

AndrewM rašė:

zaliasss rašė:

sveiki, man skauda nugaros apacia po nugaros atsilenkimu, mirties traukos, pritupimu... tik kaip reikia suprasti cia ar stuburas ar nugaros raumenys? ypac didelis skausmas kai isrieciu nugara

Itariu slubuoja tavo technika. Nieko nelaukus nutrauk tuos pratimus, jeigu nera trenerio, kuris paziuretu, ar gerai atlieki

nu bet pvz atsilenkimai nugaros apaciai tai kokios cia technikos reikia. nu draugas sako kur kartu einam kad normaliai kai darau tiesi nugara.
deja trenerio pas mane nera .... siaip po koju treniruotes ir skausmai dideli bunai kojoms. bet jojos tai kojos tiksliai zinau kad raumenys skauda.
o va nugara susizalojus visam gyvenimui likt gali, tai net nzn kaip man suzinoti galetu ar raumuo skauda ar pats stuburas ... hmm

nedaryk atsilenkimu auksciau horizontalios linijos,ir daug svorio neuzsidek.sekmes

Neprisijungęs

 
MP3Fitness
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-09-19
Žinutės: 137
Atsiliepimai: 0

#12 2011-04-02 20:33

Re: Dėl nugaros.

zaliasss rašė:

sveiki, man skauda nugaros apacia po nugaros atsilenkimu, mirties traukos, pritupimu... tik kaip reikia suprasti cia ar stuburas ar nugaros raumenys? ypac didelis skausmas kai isrieciu nugara

Osteochondroze gali buti... Nueik pas seimos gydytoja ir pasiskusk, kad skauda. Stuburas cia, ne raumenys jau.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#13 2011-04-02 21:27

Re: Dėl nugaros.

MP3Fitness rašė:

zaliasss rašė:

sveiki, man skauda nugaros apacia po nugaros atsilenkimu, mirties traukos, pritupimu... tik kaip reikia suprasti cia ar stuburas ar nugaros raumenys? ypac didelis skausmas kai isrieciu nugara

Osteochondroze gali buti... Nueik pas seimos gydytoja ir pasiskusk, kad skauda. Stuburas cia, ne raumenys jau.

Manai dėl osteochondrozės gali skaudėt taip?

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#14 2011-04-03 13:33

Re: Dėl nugaros.

baltic rašė:

zaliasss rašė:

AndrewM rašė:


Itariu slubuoja tavo technika. Nieko nelaukus nutrauk tuos pratimus, jeigu nera trenerio, kuris paziuretu, ar gerai atlieki

nu bet pvz atsilenkimai nugaros apaciai tai kokios cia technikos reikia. nu draugas sako kur kartu einam kad normaliai kai darau tiesi nugara.
deja trenerio pas mane nera .... siaip po koju treniruotes ir skausmai dideli bunai kojoms. bet jojos tai kojos tiksliai zinau kad raumenys skauda.
o va nugara susizalojus visam gyvenimui likt gali, tai net nzn kaip man suzinoti galetu ar raumuo skauda ar pats stuburas ... hmm

nedaryk atsilenkimu auksciau horizontalios linijos,ir daug svorio neuzsidek.sekmes

nu jo atsilenkimus darydavau auksciau linijos ...
siaip pratimu nugarai tikrai nenoreciau nutraukti, nugal reiks pas seimos gydytojus nulekt paziuret ka sakys

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#15 2011-04-03 15:22

Re: Dėl nugaros.

zaliasss rašė:

baltic rašė:

zaliasss rašė:


nu bet pvz atsilenkimai nugaros apaciai tai kokios cia technikos reikia. nu draugas sako kur kartu einam kad normaliai kai darau tiesi nugara.
deja trenerio pas mane nera .... siaip po koju treniruotes ir skausmai dideli bunai kojoms. bet jojos tai kojos tiksliai zinau kad raumenys skauda.
o va nugara susizalojus visam gyvenimui likt gali, tai net nzn kaip man suzinoti galetu ar raumuo skauda ar pats stuburas ... hmm

nedaryk atsilenkimu auksciau horizontalios linijos,ir daug svorio neuzsidek.sekmes

nu jo atsilenkimus darydavau auksciau linijos ...
siaip pratimu nugarai tikrai nenoreciau nutraukti, nugal reiks pas seimos gydytojus nulekt paziuret ka sakys

traumavai nugara taip darydamas

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#16 2011-04-03 17:24

Re: Dėl nugaros.

baltic rašė:

zaliasss rašė:

baltic rašė:


nedaryk atsilenkimu auksciau horizontalios linijos,ir daug svorio neuzsidek.sekmes

nu jo atsilenkimus darydavau auksciau linijos ...
siaip pratimu nugarai tikrai nenoreciau nutraukti, nugal reiks pas seimos gydytojus nulekt paziuret ka sakys

traumavai nugara taip darydamas

as maniau kad kaip tik gerai .... nu va trenerio kai nera tai nekas ... rytoj jai laiko rasiu varysiu pas daktarus ziuresiu ka sakys

Neprisijungęs

 
mažvydas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-21
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#17 2011-04-05 18:23

Re: Dėl nugaros.

galesi papasakot ka sake, man irgi nugaros apacia jau antra diena skauda. Turbut su svoriais persistengiau hmm

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net