Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

?uess
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 1363
Atsiliepimai: 7

#51 2011-04-07 14:21

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

AndrewM taip atvirai nekalbek, nes kaip jau anksciau minejo Bardo,  "musu didvyriai" pareigunai vietoj to, kad issiaiskinetu bent dali zuliku, kurie is valstybes vagia, tai gaudo visus internautus. Beje as tikrai neprijauciu lenkam smile

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#52 2011-04-07 16:50

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

jutas rašė:

159159 rašė:

girenas rašė:


o paty ta tamashewski  po visu proceduru EP patraukti baudziamojon atsakomyben  del nesantaikos kurstymo

o siaip  gal ir deretu ramiau cia emocijas reiksti visiems...

senas anekdotas:
po sudetingos  galvos smegenu opreacijos , narkozes ir t.t. prabudes čiukčia parakalbo  lenkiškai

nykstys
istikruju, Lietuvis 2metai uzsienyje ir jau varo vietos kalba kad ka tu ka tu, o cia lenkai nuo 1920m ir visiskai nevienas net nenori ismokt Lietuviskai, tas pats ir su ju vaikais.

siaip mano pavarde lenkiska, matyt mano šaknys labai seniai buvo lenkijoj, kitas dalykas nuo manes lenkija gal 10km. bet as tu pauksciu taip nekenciu. atrodo šnaikšt šnaikšt ir nera big_smilebig_smile

tau patarimas butu ne taip atvirai reiksti savo nuomone. lenkas yra gyvenimo budas. puikiai pasirode kokia tai istikruju yra tauta per kaune vykusias futbolo varzybas. siandien perziurejau 5 faru serijas, ir daugumoje ivykiu, ivykusiu vilniuje, dalyvavo rusakalbiai asmenys. isvada: arba labai daug rusakalbiu vilniuje, arba jie yra linke i nusizengimus.

Kiek teko gyventi įvairiuose Vilniaus rajonuose, tai visą laiką mano name pasitaikydavo girtuoklis nuo kurio pjankių ir sugėrovų kentėdavo visas namas ir kaip taisyklė tai būdavo rusas kuris elgdavosi taip lyg čia męs visi gyventume Rusijoje

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#53 2011-04-07 21:01

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

Man paciam su lenkais susidurt netenka , nes gyvenu Klaipedoje , bet juokingai atrodo kaikurie rusai kai jiems sakai lietuviskai jie tave supranta ir tau atsako rusiskai. Pazejus laida "Farai" kaip lenkai siautejo Kaune tai iskart gali suprasti kodel ju taip visur nemegsta , nemanykit kad ir lietuviai ju nemegsta.

O ka tas tomashevskis sneka tai cia tik labai paklydusio proto zmogaus sapaliones , pagal jo teorija tai Klaipedoje turetume sneket Vokiskai , nors cia zinau tik 1 vokeciu mokykla , o zmogaus gyvenancio cia ir snekancio tik vokiskai dar nesu sutikes.

Neprisijungęs

 
JepsteR
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Ipswich
Registravosi: 2010-02-13
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#54 2011-04-07 21:12

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

Esu girdejes, kad anglijoj parduotuvese yra iskabos anglu ir lenku kalbomis ispejancios, kad stebima vaizdo kameromis ir vokti draudzema ar kazkas panasaus smile Nesam mes dar tiek prisitrokline kaip lenkai smile
skers...
lenkiai

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#55 2011-04-07 23:09

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

JepsteR rašė:

Esu girdejes, kad anglijoj parduotuvese yra iskabos anglu ir lenku kalbomis ispejancios, kad stebima vaizdo kameromis ir vokti draudzema ar kazkas panasaus smile Nesam mes dar tiek prisitrokline kaip lenkai smile
skers...
lenkiai

nu cia geras big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#56 2011-04-08 09:22

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

Man dede pasakojo kad pas ju Skotijoje lenkai ant tiek tingyniai kad jie is pasalpu gyvena i darba eina padirbt po 4h ir ju pagal istatyma atleist negali o ju ten visi nemegsta.

Neprisijungęs

 
geduttis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-08-15
Žinutės: 452
Atsiliepimai: 1

#57 2011-04-08 10:22

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

JepsteR rašė:

Esu girdejes, kad anglijoj parduotuvese yra iskabos anglu ir lenku kalbomis ispejancios, kad stebima vaizdo kameromis ir vokti draudzema ar kazkas panasaus smile Nesam mes dar tiek prisitrokline kaip lenkai smile
skers...
lenkiai

yra ir lietuviu kalbom zinok.cia visas sitas regionas musu jau izymus ten ausines

Neprisijungęs

 
JepsteR
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Ipswich
Registravosi: 2010-02-13
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#58 2011-04-08 11:23

Re: "Tai Jus turite sitame kraste integruotis" - V. Tomasevskis

Nu, kad ir lietuviai prisidirbe yra tai tiesa, bet lenku pakolkas dar nepavije smile
MK lenku niekas niekur nemegsta...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net