Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Orentis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-17
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#1 2011-05-30 20:48

Problemos su Dianabol (Metanu)

Taigi sveiki norejau pasiklausti toki dalyka , vartoju as dianabol balkanu firmos  , preparatas visiskai matosi tvarkingas , ne padelka originalus. Keli zmones vartoja ir jiems viskas gerai svoris auga kaip pridera. Vartoju ji jau 11 diena o poveikio galima sakyti nejauciu visiskai svorio priaugau vos ~2kg dabar sveriu 71kg , vandens geriu tikrai daug , valgau irgi , vartojau 7 dienas 0.5 1 0.5 , dabar pradejau vartoti 0.5 1 1 , galvoju gal doze per maza , bet nieko gero nuo to nejauciu. hmm gal butu kokiu patarimu? Beje prie to pacio vartoju Bcaa ir Bromo -6 ( Testosterono skatintojas ir estrogenu mazintojas).

Paskutinį kartą taisė Orentis (2011-05-30 20:49)

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#2 2011-05-30 21:44

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Orentis rašė:

Taigi sveiki norejau pasiklausti toki dalyka , vartoju as dianabol balkanu firmos  , preparatas visiskai matosi tvarkingas , ne padelka originalus. Keli zmones vartoja ir jiems viskas gerai svoris auga kaip pridera. Vartoju ji jau 11 diena o poveikio galima sakyti nejauciu visiskai svorio priaugau vos ~2kg dabar sveriu 71kg , vandens geriu tikrai daug , valgau irgi , vartojau 7 dienas 0.5 1 0.5 , dabar pradejau vartoti 0.5 1 1 , galvoju gal doze per maza , bet nieko gero nuo to nejauciu. hmm gal butu kokiu patarimu? Beje prie to pacio vartoju Bcaa ir Bromo -6 ( Testosterono skatintojas ir estrogenu mazintojas).

Bromo tau tikrai nereikia. O kaip tu cia vartoji nesupratau? kiek mg per diena gaunasi?

Neprisijungęs

 
training
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-11-15
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 1

#3 2011-05-30 22:02

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

cia kiek supratau po 2,5tab geria jis - 12,5mg butu smile)

Neprisijungęs

 
Orentis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-17
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#4 2011-05-30 22:04

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

bender-- Bromo nuemiau jau 2 diena nevartoju laukiu gal pasikeis kazkas , o balkan pharamedics danabol yra 10mg as vartoju 2.5tb per diena tai gaunasi 25mg per diena smile

Neprisijungęs

 
training
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-11-15
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 1

#5 2011-05-30 22:29

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

o kokia prasme cia ta broma vartojai? smile

Neprisijungęs

 
Orentis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-17
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#6 2011-05-31 10:28

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

training rašė:

o kokia prasme cia ta broma vartojai? smile

Skatinti testosterono naturalu kieki , nes propo imti tiesiog nera galimybes , beto jis dar mazina estrogenu kieki. O kaip zinome dianabol aromatizuojasi nemazai. Galvoju gal delto ir yra problema nes stabdo tas bromo-6 viska , bet nuemiau ta bromo varau viena dianabol su bcaa jau 4 diena ir poveikio jokio. Kad ne padelka zinau 100% , tad sis variantas atkrenta. Ir nesuprantu kame problema , delko poveikis nepasireiskia . Gal butu daugiau nuomoniu?  Gal kam buvo tokia problema?

Neprisijungęs

 
Masteris
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-09-16
Žinutės: 149
Atsiliepimai: 1

#7 2011-05-31 10:44

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Orentis rašė:

training rašė:

o kokia prasme cia ta broma vartojai? smile

Skatinti testosterono naturalu kieki , nes propo imti tiesiog nera galimybes , beto jis dar mazina estrogenu kieki. O kaip zinome dianabol aromatizuojasi nemazai. Galvoju gal delto ir yra problema nes stabdo tas bromo-6 viska , bet nuemiau ta bromo varau viena dianabol su bcaa jau 4 diena ir poveikio jokio. Kad ne padelka zinau 100% , tad sis variantas atkrenta. Ir nesuprantu kame problema , delko poveikis nepasireiskia . Gal butu daugiau nuomoniu?  Gal kam buvo tokia problema?

pazystu pora tokiu,kuriu netasko vaistai gal tu vienas is ju big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#8 2011-05-31 11:52

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

aš irgi girdėjęs kad vienas metana nusipirko, pavarė, 0 efekto, visas susinervaves dyleriui tipo ką čia šūd.ą pardavineji, tai patarė nupirkt dar ir drauga pašert ir veikė drauga, o pačio ne.

Neprisijungęs

 
Strafe
Kalbus dalyvis
Vietovė: Provincija
Registravosi: 2010-06-19
Žinutės: 81
Atsiliepimai: 0

#9 2011-05-31 11:57

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Nesuprantu is viso kokia prasme tu ta metana valgai, jei 2kg priaugai ir tesveri 71 tai vapse tik 69 kg sverdamas ji pradejai kapot, kokiu tikslu kai tiek sverdamas turi ir taip augti kaip ant mieliu.

Neprisijungęs

 
Dode
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-01-02
Žinutės: 298
Atsiliepimai: 0

#10 2011-05-31 12:11

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

maista, o ne metana valgyk

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#11 2011-05-31 12:36

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Akivaizdziai nemoka teisingai maitintis jei tesveri 71kg.

Neprisijungęs

 
Miozeriux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-07
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 1

#12 2011-05-31 13:17

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

taip atrodo cia daug kam kas sedi su normaliais genais big_smile yra zmoniu, kurie yra praktiskai neimanoma priaugt svorio, viskas susitvarko TIK su amzium:) suletėja medžiagų apykaita ir tada jau gražu žiūrėt būna big_smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#13 2011-05-31 15:27

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

159159 rašė:

aš irgi girdėjęs kad vienas metana nusipirko, pavarė, 0 efekto, visas susinervaves dyleriui tipo ką čia šūd.ą pardavineji, tai patarė nupirkt dar ir drauga pašert ir veikė drauga, o pačio ne.

Tarp mano pazystamu irgi panasiai buvo, vienas vartojo metana akrihin firmos metandrostenolon, absoliuciai jokio efekto, tai nusipirko anabol trikampes tbl po 10mg, kurios ji tikrai istaske, o mane kaip tik atvirksciai, anabolas absoliuciai nieko, o metandrostenolonas ziauriai vilko, nuo jo pastoviai burna issausejusi, atrodo geri ta vandeni, bet vistiek jokios naudos is to gerimo smile

Neprisijungęs

 
robocop
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-13
Žinutės: 306
Atsiliepimai: 3

#14 2011-05-31 16:44

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Temos autorius matyt galvoja, kad metanas, tai cia jau kazi kazkas. Steroidai yra nera sporto pagrindas.. Vat muscle pump parasas labai taisyklingai pasako sitaucija smile Viskam ateina savo laikas, jei 69kg sverei, nera jokiu pasakymu "greita medziagu apykaita" ir pns, bet ka cia moralizuot, neverta smile Todel nereikia skustis, kad neveikia metanas,pirma pats turi pradet veikt big_smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#15 2011-05-31 16:59

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

robocop rašė:

Temos autorius matyt galvoja, kad metanas, tai cia jau kazi kazkas. Steroidai nera sporto pagrindas.. Vat muscle pump parasas labai taisyklingai pasako sitaucija smile Viskam ateina savo laikas, jei 69kg sverei, nera jokiu pasakymu "greita medziagu apykaita" ir pns, bet ka cia moralizuot, neverta smile Todel nereikia skustis, kad neveikia metanas,pirma pats turi pradet veikt big_smile

Butent ... smile

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#16 2011-05-31 17:06

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Siaip, jei kalbant aplamai apie rezultatu nekilima, tai nereikia kaltini steroidu, kad jie visiskai neveikia ar panasiai, dazniausiai esme slypi nusistovejusiose treniruotese, kai nekeiti ilga laika treniruociu programos, raumenys jau iprate gauti ta pati kruvi ta pacia seka ir raumenims tiesiog nebera stimulo gauti shoka, arba esme tiesiog mityboje, kuri ir sudaro viena is pagrindiniu dalyku sporte.. Temos autoriau, parasyk savo mityba ? Kiek suvartoji baltymu ir angliavandeniu per diena ? Kaloriju? Nes tikrai daug zinau tokiu atveju, kai sako ''niekas nekyla, nors valgau kaip zveris'', kai paklausi ka valgai, atsako : '' daug sriubos, sumustiniu, desreliu ..'' ir panasiai...

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#17 2011-05-31 17:59

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

robocop rašė:

Temos autorius matyt galvoja, kad metanas, tai cia jau kazi kazkas. Steroidai yra nera sporto pagrindas.. Vat muscle pump parasas labai taisyklingai pasako sitaucija smile Viskam ateina savo laikas, jei 69kg sverei, nera jokiu pasakymu "greita medziagu apykaita" ir pns, bet ka cia moralizuot, neverta smile Todel nereikia skustis, kad neveikia metanas,pirma pats turi pradet veikt big_smile

metanas turi jaustis ir prie sudinos mytybos,jau bent jiegos stipriai nuo gero kyla

Neprisijungęs

 
Orentis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-17
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#18 2011-05-31 19:39

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Kam rasyti ne su tema susijusius dalykus? Kam mane mokyti ka vartoti ir ko ne? smile Man atrodo kekvienas turime savo gyvenima ir nereikia pamokslauti kaip kunigas . Dekui tiems kurie rase su tema susijusi klausima. Atrodo vyrai kaip murai gelezinio sporto megejai , bet pliotkija ir patarimus kitiems kaip gyventi dalija kaip bobutes....

Neprisijungęs

 
sportinis
Dažnas dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2010-02-26
Žinutės: 238
Atsiliepimai: 0

#19 2011-05-31 21:26

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Orentis rašė:

Kam rasyti ne su tema susijusius dalykus? Kam mane mokyti ka vartoti ir ko ne? smile Man atrodo kekvienas turime savo gyvenima ir nereikia pamokslauti kaip kunigas . Dekui tiems kurie rase su tema susijusi klausima. Atrodo vyrai kaip murai gelezinio sporto megejai , bet pliotkija ir patarimus kitiems kaip gyventi dalija kaip bobutes....

pabandyk sukelt iki 50mg,bet jei pirmas kartas tai ir taip turetu veikt

Neprisijungęs

 
Masteris
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-09-16
Žinutės: 149
Atsiliepimai: 1

#20 2011-06-01 10:13

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Orentis rašė:

Kam rasyti ne su tema susijusius dalykus? Kam mane mokyti ka vartoti ir ko ne? smile Man atrodo kekvienas turime savo gyvenima ir nereikia pamokslauti kaip kunigas . Dekui tiems kurie rase su tema susijusi klausima. Atrodo vyrai kaip murai gelezinio sporto megejai , bet pliotkija ir patarimus kitiems kaip gyventi dalija kaip bobutes....

tai tau zmones nori patart,nes po to kelio atgal nebus,nuo tokiu kursu daugiau zalos nei naudos.

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#21 2011-06-01 10:17

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Orentis rašė:

Kam rasyti ne su tema susijusius dalykus? Kam mane mokyti ka vartoti ir ko ne? smile Man atrodo kekvienas turime savo gyvenima ir nereikia pamokslauti kaip kunigas . Dekui tiems kurie rase su tema susijusi klausima. Atrodo vyrai kaip murai gelezinio sporto megejai , bet pliotkija ir patarimus kitiems kaip gyventi dalija kaip bobutes....

Viskas cia yra susije, todel tau ir aiskina apie viska...

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#22 2011-06-01 21:49

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Masteris rašė:

Orentis rašė:

Kam rasyti ne su tema susijusius dalykus? Kam mane mokyti ka vartoti ir ko ne? smile Man atrodo kekvienas turime savo gyvenima ir nereikia pamokslauti kaip kunigas . Dekui tiems kurie rase su tema susijusi klausima. Atrodo vyrai kaip murai gelezinio sporto megejai , bet pliotkija ir patarimus kitiems kaip gyventi dalija kaip bobutes....

tai tau zmones nori patart,nes po to kelio atgal nebus,nuo tokiu kursu daugiau zalos nei naudos.

kelias atgal visada yra ,VIENA ISIMTIS- KELIO GALAS:D

Neprisijungęs

 
Orentis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-17
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#23 2011-06-01 23:08

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Muscle Pump rašė:

Orentis rašė:

Kam rasyti ne su tema susijusius dalykus? Kam mane mokyti ka vartoti ir ko ne? smile Man atrodo kekvienas turime savo gyvenima ir nereikia pamokslauti kaip kunigas . Dekui tiems kurie rase su tema susijusi klausima. Atrodo vyrai kaip murai gelezinio sporto megejai , bet pliotkija ir patarimus kitiems kaip gyventi dalija kaip bobutes....

Viskas cia yra susije, todel tau ir aiskina apie viska...

Esme yra tame , kad aiskina kaip blogai steroidus vartoti ir ypac metana ir t.t . Nors as neprasiau kad pravestu pamokele apie kepenu zalojima. Mane domina tiktai kodel jie neveikia ir apskritai ar dar kazkam yra tokia problema. O del maisto suvartoju savo reikiama kieki kaloriju. Sportuoju ne pirmus metus , ir metano kursas nera mano pirmasis kursas , kiti preparatai tikrai veike kaip pridera , bet kazkodel metanas visiskai nekabina. Delto ir kyla klausimai kokios problemos?

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#24 2011-06-01 23:11

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Orentis rašė:

Muscle Pump rašė:

Orentis rašė:

Kam rasyti ne su tema susijusius dalykus? Kam mane mokyti ka vartoti ir ko ne? smile Man atrodo kekvienas turime savo gyvenima ir nereikia pamokslauti kaip kunigas . Dekui tiems kurie rase su tema susijusi klausima. Atrodo vyrai kaip murai gelezinio sporto megejai , bet pliotkija ir patarimus kitiems kaip gyventi dalija kaip bobutes....

Viskas cia yra susije, todel tau ir aiskina apie viska...

Esme yra tame , kad aiskina kaip blogai steroidus vartoti ir ypac metana ir t.t . Nors as neprasiau kad pravestu pamokele apie kepenu zalojima. Mane domina tiktai kodel jie neveikia ir apskritai ar dar kazkam yra tokia problema. O del maisto suvartoju savo reikiama kieki kaloriju. Sportuoju ne pirmus metus , ir metano kursas nera mano pirmasis kursas , kiti preparatai tikrai veike kaip pridera , bet kazkodel metanas visiskai nekabina. Delto ir kyla klausimai kokios problemos?

kazkada prisiminsi ir galvosi kokio bieso neklausiau:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
Orentis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-17
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#25 2011-06-01 23:12

Re: Problemos su Dianabol (Metanu)

Masteris rašė:

Orentis rašė:

Kam rasyti ne su tema susijusius dalykus? Kam mane mokyti ka vartoti ir ko ne? smile Man atrodo kekvienas turime savo gyvenima ir nereikia pamokslauti kaip kunigas . Dekui tiems kurie rase su tema susijusi klausima. Atrodo vyrai kaip murai gelezinio sporto megejai , bet pliotkija ir patarimus kitiems kaip gyventi dalija kaip bobutes....

tai tau zmones nori patart,nes po to kelio atgal nebus,nuo tokiu kursu daugiau zalos nei naudos.

Del kelio atgal tai visiska nesamone pasakei. smile Kelias yra visada. siuo atveju kelias atgal butu vartojimo nutraukimas. O "uzsiversti" nuo kurso butu sunku aisku imanoma , bet sunku . As ne HGH ar kokio Insulino kursa varau , kur kekviena klaida gali kainuoti brangiai...

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net