Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

GX623
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-08-07
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2011-08-07 14:58

Del papildu ir svorio

Sveiki, man yra 19 metu, sveriu 81 kg, ugis 192 ir norejau padidinti mase dar +10 kg. Ka reiktu varototi ? Ar galima uz 200 LT+-50 issigyti kokybiska produkta ? Nes tokiuose dalykuose esu pirma karta.

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#2 2011-08-07 15:01

Re: Del papildu ir svorio

GX623 rašė:

Sveiki, man yra 19 metu, sveriu 81 kg, ugis 192 ir norejau padidinti mase dar +10 kg. Ka reiktu varototi ? Ar galima uz 200 LT+-50 issigyti kokybiska produkta ? Nes tokiuose dalykuose esu pirma karta.

galima, mesos, ryziu, grikiu, avizu ir t.t. Negalwok kad uz 200lt nusipirkes gaineri priaugsi 10kg jei taip butu tai visi kaip coleman vaiksciotu. Manau uzrakins ta tema, nes tokiu temu enn!

Neprisijungęs

 
kokteilinis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-18
Žinutės: 109
Atsiliepimai: 0

#3 2011-08-07 17:15

Re: Del papildu ir svorio

Kiek laiko sportuoji ? Ar mityba turi kokią ? Jei ne tai pirmiausia turi maistą žiūrėtis, o paskui skirt pinigus papildam, jeigu su maistu viskas ok tai manau išeitų baltymų ir bcaa.

Neprisijungęs

 
Sinapse
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-08-06
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#4 2011-08-07 19:16

Re: Del papildu ir svorio

Na pirma pasakyk kokios tu mases nori riebalo ar raumenu smile

Jei raumenu tai sportuok sportuok sportuok! ir po puses metu pasisverk bent jau smile

O jei riebalo ta ziurek kad saldytuve net slapenkos nebeliktu big_smile

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net