Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

jovial
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-02
Žinutės: 690
Atsiliepimai: 0

#1 2011-08-13 22:28

Kostiumas

Kokia jusu nuomone, verta pirkt/nuomuotis kostiuma 12 klases sventem (simtadieniui, isleistuvem) ? Patys pirkot/nepirkot/nuomavotes?

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#2 2011-08-13 22:30

Re: Kostiumas

neverta....as sau siuta uzsidejau gal 3 kartus....isaugau..

nebent pas tave kita situacija ir galvoji daznai nesiot...tada pasidziaugsi truputi..

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#3 2011-08-13 22:34

Re: Kostiumas

http://finestitch.com.au/style-blog/wp-content/uploads/2010/04/what-a-difference-a-tailored-suit-makes.jpg

Siulau desinyji varianta.

Neprisijungęs

 
jovial
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-02
Žinutės: 690
Atsiliepimai: 0

#4 2011-08-13 22:36

Re: Kostiumas

va man juokingiausia tai, kad daug kas per sias sventes uzsideja ne ant saves kostiuma ir atrodo kaip kairioj nuotraukos pusej big_smile

Paskutinį kartą taisė jovial (2011-08-13 22:38)

Neprisijungęs

 
Zaibiskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-09-28
Žinutės: 382
Atsiliepimai: 0

#5 2011-08-13 23:21

Re: Kostiumas

Desinej pusej man labai pyderastiskai atrodo. Jis tipo 'eina, ar deda zingsni' o koja jau tempia tai kaip bus pvz sedet prie stalo ar pasilekt... pz Kostiumas toks dalykelis kur taves neturi varzyt, nebent perdaug uztrauktas kaklaraistis ;D

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#6 2011-08-13 23:25

Re: Kostiumas

Zaibiskas rašė:

Desinej pusej man labai pyderastiskai atrodo. Jis tipo 'eina, ar deda zingsni' o koja jau tempia tai kaip bus pvz sedet prie stalo ar pasilekt... pz Kostiumas toks dalykelis kur taves neturi varzyt, nebent perdaug uztrauktas kaklaraistis ;D

gali rinktis kokio nori smile http://www.next.co.uk/shop/gender-men-b … p;mpch=sem

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#7 2011-08-14 00:48

Re: Kostiumas

nepirksiu , nes reiktu siutis parduotuvei sau tinkamo niekaip nesurasiu o ir seip  , praeisiu sutaupysiu bus kur isleist big_smile , nes su tuo kostiumu tai +10kg daugiau sveri jau mazas  -10kg sveri vos ne didelis big_smile paciam 12ta bus big_smile

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#8 2011-08-14 01:32

Re: Kostiumas

pirk kostiuma, ir 50kg ryziu big_smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9 2011-08-14 10:37

Re: Kostiumas

Verta.

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#10 2011-08-14 10:41

Re: Kostiumas

Pirkau, poto dar pusantru metu kasdien i darba atitryniau smile

Neprisijungęs

 
BlackJezus
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-25
Žinutės: 810
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#11 2011-08-14 11:24

Re: Kostiumas

jovial rašė:

Kokia jusu nuomone, verta pirkt/nuomuotis kostiuma 12 klases sventem (simtadieniui, isleistuvem) ? Patys pirkot/nepirkot/nuomavotes?

verta tikrai pirkti  viena karta buna tokios sventes isaugsi tai isaugsi pizdu

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#12 2011-08-14 11:28

Re: Kostiumas

Zinoma, kad verta, neisi vienas atskirai su dzinais ar kokiom kitom kelnem... Kostiumas visada yra grazu ir kiekvienas vyras spintoje privalo ji tureti wink

Neprisijungęs

 
RawLifting
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-08-08
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#13 2011-08-14 11:29

Re: Kostiumas

Kostiumo nepirkau,nes siutis kainuoja nuo 1000lt,o dar figura turiu nestandarta,tai brangiau,nuoma brangi kaip vienam kartui,o prisimatuot man nera sansu kostiumo parduotuveje...tinkamo visiskai nebuvo...ne vieno.

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#14 2011-08-14 11:30

Re: Kostiumas

Zaibiskas rašė:

Desinej pusej man labai pyderastiskai atrodo. Jis tipo 'eina, ar deda zingsni' o koja jau tempia tai kaip bus pvz sedet prie stalo ar pasilekt... pz Kostiumas toks dalykelis kur taves neturi varzyt, nebent perdaug uztrauktas kaklaraistis ;D

Pzdec is medzio iskrites tu, kiek metu paciam 14? nesamones sneki...

Neprisijungęs

 
panasonic
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-08-06
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#15 2011-08-14 12:10

Re: Kostiumas

Zaibiskas rašė:

Desinej pusej man labai pyderastiskai atrodo. Jis tipo 'eina, ar deda zingsni' o koja jau tempia tai kaip bus pvz sedet prie stalo ar pasilekt... pz Kostiumas toks dalykelis kur taves neturi varzyt, nebent perdaug uztrauktas kaklaraistis ;D

:DDD Pas tave tai proto turbut 0... Geriau kaip desinej nei kairej vaiksciot kaip apsisikusiam,bent su tokiu kostiumu kaip kairej i zmogu esi panasus...

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#16 2011-08-14 13:26

Re: Kostiumas

panasonic rašė:

Zaibiskas rašė:

Desinej pusej man labai pyderastiskai atrodo. Jis tipo 'eina, ar deda zingsni' o koja jau tempia tai kaip bus pvz sedet prie stalo ar pasilekt... pz Kostiumas toks dalykelis kur taves neturi varzyt, nebent perdaug uztrauktas kaklaraistis ;D

:DDD Pas tave tai proto turbut 0... Geriau kaip desinej nei kairej vaiksciot kaip apsisikusiam,bent su tokiu kostiumu kaip kairej i zmogu esi panasus...

nu jis nesake kad kairej geriau. sako kad desinej per daug aptemptas.

siaip parduotuvej labai gerai gali parinkti kostiuma jei pardavejas bent kiek supranta apie dydzius. as per vestuves pirkau kai sveriau 105 and 180cm tai is pirko karto ir kelnias ir virsu gero dydzio padave.

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#17 2011-08-14 13:32

Re: Kostiumas

Jeigu 100% zinai, jog laukia tik isleistuves ir to kostiumo nereikes bent 3 metus tikrai, tada nuomok.
Kadangi zinojau, jog bus uz ~metu seses vestuves, dar plius pusbroliai suauge, tai nusipirkau. Pamirsau pagalvot apie paneles puse, kaip tik ir pabroliu reikejo eit kartu, velgi kostiumo prireike. Taip pat figura nera standartine, bet nesisiuvau, nes kainos skiriasi kelis kart. Nuotraukose pavaizduota tragiska-idealu, tad buvau vidutiniskai, manau ir tau paciam pavyks tai rasti. Sekmes

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#18 2011-08-14 13:32

Re: Kostiumas

RawLifting rašė:

Kostiumo nepirkau,nes siutis kainuoja nuo 1000lt,o dar figura turiu nestandarta,tai brangiau,nuoma brangi kaip vienam kartui,o prisimatuot man nera sansu kostiumo parduotuveje...tinkamo visiskai nebuvo...ne vieno.

bullshit...negali buti, kad nebuvo kostiumo parduotuvej. Tiek pagaliniams abiturientams, tiek pilvotiems 50-meciams visada buna. Su kostiumu geroj parduotuvej ir konsultantais paprasciau nei siaip kur paprastus rubus perkant. Atmatuoja, kas negerai vietoj sutvarko, po poros dienu kaip nulieta pasiimi.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#19 2011-08-14 13:33

Re: Kostiumas

ishp3ra rašė:

RawLifting rašė:

Kostiumo nepirkau,nes siutis kainuoja nuo 1000lt,o dar figura turiu nestandarta,tai brangiau,nuoma brangi kaip vienam kartui,o prisimatuot man nera sansu kostiumo parduotuveje...tinkamo visiskai nebuvo...ne vieno.

bullshit...negali buti, kad nebuvo kostiumo parduotuvej. Tiek pagaliniams abiturientams, tiek pilvotiems 50-meciams visada buna. Su kostiumu geroj parduotuvej ir konsultantais paprasciau nei siaip kur paprastus rubus perkant. Atmatuoja, kas negerai vietoj sutvarko, po poros dienu kaip nulieta pasiimi.

parduotuve parduotuvei nelygu

Neprisijungęs

 
RawLifting
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-08-08
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#20 2011-08-14 13:42

Re: Kostiumas

ishp3ra rašė:

RawLifting rašė:

Kostiumo nepirkau,nes siutis kainuoja nuo 1000lt,o dar figura turiu nestandarta,tai brangiau,nuoma brangi kaip vienam kartui,o prisimatuot man nera sansu kostiumo parduotuveje...tinkamo visiskai nebuvo...ne vieno.

bullshit...negali buti, kad nebuvo kostiumo parduotuvej. Tiek pagaliniams abiturientams, tiek pilvotiems 50-meciams visada buna. Su kostiumu geroj parduotuvej ir konsultantais paprasciau nei siaip kur paprastus rubus perkant. Atmatuoja, kas negerai vietoj sutvarko, po poros dienu kaip nulieta pasiimi.

Studentui gera parduotuve kostiumu ? Jomajo, ten kostiumai po 3000lt eina...as jau geriau masina nusiperku big_smile Figura pas mane kai keicias kas puse metu, tai neapsimoka man prikt ju smile PS. as ne pagalinis ir ne pilvotas (is foto turetu mtytis) big_smile Tiesiog kojos pustos normaliai...tai jei randu kelnes tai virsus per didelis jei virsus geras kelnes mazos:)) O zinai nusiperki kostiuma,nesi ji koreguot nebestoves jis taip kaip turetu smile pora kartu esu pasimokes jau del tu keitimu apimciu visur smile Kelnes viena karta nesiau pataisyt...tai paprasiau,kad atgal viska padarytu,nes padare taip,kad net baisu.. big_smile

Neprisijungęs

 
SeveloTeam
Išmestas
Registravosi: 2011-07-05
Žinutės: 1039
Atsiliepimai: 6

#21 2011-08-14 14:35

Re: Kostiumas

AndrewM rašė:

Jeigu 100% zinai, jog laukia tik isleistuves ir to kostiumo nereikes bent 3 metus tikrai, tada nuomok.
Kadangi zinojau, jog bus uz ~metu seses vestuves, dar plius pusbroliai suauge, tai nusipirkau. Pamirsau pagalvot apie paneles puse, kaip tik ir pabroliu reikejo eit kartu, velgi kostiumo prireike. Taip pat figura nera standartine, bet nesisiuvau, nes kainos skiriasi kelis kart. Nuotraukose pavaizduota tragiska-idealu, tad buvau vidutiniskai, manau ir tau paciam pavyks tai rasti. Sekmes

Chia dabar zekas rasho?lol

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#22 2011-08-14 14:44

Re: Kostiumas

SeveloTeam rašė:

AndrewM rašė:

Jeigu 100% zinai, jog laukia tik isleistuves ir to kostiumo nereikes bent 3 metus tikrai, tada nuomok.
Kadangi zinojau, jog bus uz ~metu seses vestuves, dar plius pusbroliai suauge, tai nusipirkau. Pamirsau pagalvot apie paneles puse, kaip tik ir pabroliu reikejo eit kartu, velgi kostiumo prireike. Taip pat figura nera standartine, bet nesisiuvau, nes kainos skiriasi kelis kart. Nuotraukose pavaizduota tragiska-idealu, tad buvau vidutiniskai, manau ir tau paciam pavyks tai rasti. Sekmes

Chia dabar zekas rasho?lol

normaliai rašo, o tau būtina prisiknist? nejuokinga net..

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#23 2011-08-14 14:45

Re: Kostiumas

Zaibiskas rašė:

Desinej pusej man labai pyderastiskai atrodo. Jis tipo 'eina, ar deda zingsni' o koja jau tempia tai kaip bus pvz sedet prie stalo ar pasilekt... pz Kostiumas toks dalykelis kur taves neturi varzyt, nebent perdaug uztrauktas kaklaraistis ;D

Is kokio kaimo busi?

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#24 2011-08-14 21:51

Re: Kostiumas

Volframas rašė:

Zaibiskas rašė:

Desinej pusej man labai pyderastiskai atrodo. Jis tipo 'eina, ar deda zingsni' o koja jau tempia tai kaip bus pvz sedet prie stalo ar pasilekt... pz Kostiumas toks dalykelis kur taves neturi varzyt, nebent perdaug uztrauktas kaklaraistis ;D

Is kokio kaimo busi?

jojo tas tai kraupus, trbt kelnes is bulvinio maiso pasisiuna, kad patogu vaikscioti butu:)

Neprisijungęs

 
Silvestrelis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-04-25
Žinutės: 609
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#25 2011-08-14 23:55

Re: Kostiumas

Zekai pusk is cia nykstys big_smile
ar jau elementaraus zodzio nesilaikai?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net