Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#1 2012-01-14 13:12

"Valgau ka noriu" diena

Sveiki, ar turit tokia diena savo dietose? smile As karta per savaite iki 16val leidziu sau atsipalaiduot - kalu pica, colos, dar ka nors, poto vel griztu prie reguliarios mitybos.
Manau psichologiskai sveika karta per savaite suvalgyt ko sirdis, smegenys ir skrandis geidzia - spaudimas sumazeja, kad turiu laikytis to rezimo pastoviai. Net jei jis patinka ir iprantam, manau visi mes zmones ir turim silpnybiu sokoladui, bokalui alaus ar picai smile

Neprisijungęs

 
crank
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2011-01-14
Žinutės: 554
Atsiliepimai: 0

#2 2012-01-14 13:31

Re: "Valgau ka noriu" diena

kad sokolado gabaliuka suvalgysi bet kada tai tikrai nemanau, kad kas nors blogo nutiks. o pica gali pasigaminti ir ''kulturistine'' bet kada, nebutina kazkokia isskirtine diena jai smile

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#3 2012-01-14 13:50

Re: "Valgau ka noriu" diena

pas mane vos ne kiekviena diena tokia big_smile kam cia save varzyt? ant scenos lipsi?

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#4 2012-01-14 13:53

Re: "Valgau ka noriu" diena

Captain Anabolic rašė:

pas mane vos ne kiekviena diena tokia big_smile kam cia save varzyt? ant scenos lipsi?

As manau, kad bet koks zmogus, minimaliai bandantis siekti rezultatu (ar tai mase ar tai kvadratikai ant pilvo), turi ziuret mityba ir skaiciuot kazkiek baltymus/anglis/riebalus/kcal.
Jei einama siaip i sale pasimakaluot, tada jau aisku pica kiekviena diena gali eit i trasa smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#5 2012-01-14 13:54

Re: "Valgau ka noriu" diena

save varzau tik tada, kai metu laju. o kai bulkinu privengiu tik riebiu produktu. matyt del to ir neturiu six packo big_smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#6 2012-01-14 13:54

Re: "Valgau ka noriu" diena

crank rašė:

kad sokolado gabaliuka suvalgysi bet kada tai tikrai nemanau, kad kas nors blogo nutiks. o pica gali pasigaminti ir ''kulturistine'' bet kada, nebutina kazkokia isskirtine diena jai smile

O cia koks receptas tokios picos? Cili tokias gamina? Abejoju! big_smile

P.S. as del perlenktos su vistiena galeciau nusikaltima padaryt jauciu kai labai jos uzsinoriu smile

Neprisijungęs

 
marius79
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-17
Žinutės: 993
Atsiliepimai: 31

#7 2012-01-14 14:24

Re: "Valgau ka noriu" diena

nori ir valgai, kas cia tokio blogo alaus smile tik kai pastovus maistas pasidaro tai tada butu beda dumbom smile

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#8 2012-01-14 16:04

Re: "Valgau ka noriu" diena

Captain Anabolic rašė:

pas mane vos ne kiekviena diena tokia big_smile kam cia save varzyt? ant scenos lipsi?

+
Su saiku viskas galima

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9 2012-01-14 16:21

Re: "Valgau ka noriu" diena

uzsivedes rašė:

Captain Anabolic rašė:

pas mane vos ne kiekviena diena tokia big_smile kam cia save varzyt? ant scenos lipsi?

As manau, kad bet koks zmogus, minimaliai bandantis siekti rezultatu (ar tai mase ar tai kvadratikai ant pilvo), turi ziuret mityba ir skaiciuot kazkiek baltymus/anglis/riebalus/kcal.
Jei einama siaip i sale pasimakaluot, tada jau aisku pica kiekviena diena gali eit i trasa smile

Neskaiciuok.

Neprisijungęs

 
zweriss
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-01-03
Žinutės: 485
Atsiliepimai: 0

#10 2012-01-14 16:34

Re: "Valgau ka noriu" diena

As tai nzn kaip kitiem bet as nedarau tokiu kad viena diena valgau ka noriu... nereikia ir nesuku galvos del picos ar kolos, turbut baisiausiam sapne ju nesapnociau, kaskaip pripranti ir visai nereikia, vo gereu biski pinigeliu pamoket isiskept lasisa isgert 200ml balto vyno, ar nueit i bara koki patiekala paimt tokio kur namie niekad nedarytum, vo cia atsipalaiduoji ir nuemi ta tarema stresa  o jeigu norisi soklado atsilauzi skiltele ir suvalgai....

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#11 2012-01-14 16:42

Re: "Valgau ka noriu" diena

Makleris rašė:

uzsivedes rašė:

Captain Anabolic rašė:

pas mane vos ne kiekviena diena tokia big_smile kam cia save varzyt? ant scenos lipsi?

As manau, kad bet koks zmogus, minimaliai bandantis siekti rezultatu (ar tai mase ar tai kvadratikai ant pilvo), turi ziuret mityba ir skaiciuot kazkiek baltymus/anglis/riebalus/kcal.
Jei einama siaip i sale pasimakaluot, tada jau aisku pica kiekviena diena gali eit i trasa smile

Neskaiciuok.

Kodel?

Neprisijungęs

 
crank
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2011-01-14
Žinutės: 554
Atsiliepimai: 0

#12 2012-01-14 17:00

Re: "Valgau ka noriu" diena

uzsivedes rašė:

crank rašė:

kad sokolado gabaliuka suvalgysi bet kada tai tikrai nemanau, kad kas nors blogo nutiks. o pica gali pasigaminti ir ''kulturistine'' bet kada, nebutina kazkokia isskirtine diena jai smile

O cia koks receptas tokios picos? Cili tokias gamina? Abejoju! big_smile

P.S. as del perlenktos su vistiena galeciau nusikaltima padaryt jauciu kai labai jos uzsinoriu smile

man tai picos skaniausios, kai namie pats pasigamini. dediesi ka nori ir ramu.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#13 2012-01-14 17:08

Re: "Valgau ka noriu" diena

crank rašė:

uzsivedes rašė:

crank rašė:

kad sokolado gabaliuka suvalgysi bet kada tai tikrai nemanau, kad kas nors blogo nutiks. o pica gali pasigaminti ir ''kulturistine'' bet kada, nebutina kazkokia isskirtine diena jai smile

O cia koks receptas tokios picos? Cili tokias gamina? Abejoju! big_smile

P.S. as del perlenktos su vistiena galeciau nusikaltima padaryt jauciu kai labai jos uzsinoriu smile

man tai picos skaniausios, kai namie pats pasigamini. dediesi ka nori ir ramu.

Sutinku, tik kartais iseiti is namu ir nesirupinti gaminimu o tik pavalgyti kartais irgi poilsis smile diena is dienos ryziu virimas, mesos pjaustymas, kepimas, kiausiniu lupimas ir tt. irgi buna vargina smile

Neprisijungęs

 
Flagman
Išmestas
Registravosi: 2010-05-01
Žinutės: 1236
Atsiliepimai: 1

#14 2012-01-14 17:50

Re: "Valgau ka noriu" diena

crank rašė:

uzsivedes rašė:

crank rašė:

kad sokolado gabaliuka suvalgysi bet kada tai tikrai nemanau, kad kas nors blogo nutiks. o pica gali pasigaminti ir ''kulturistine'' bet kada, nebutina kazkokia isskirtine diena jai smile

O cia koks receptas tokios picos? Cili tokias gamina? Abejoju! big_smile

P.S. as del perlenktos su vistiena galeciau nusikaltima padaryt jauciu kai labai jos uzsinoriu smile

man tai picos skaniausios, kai namie pats pasigamini. dediesi ka nori ir ramu.

Pada irgi pats gaminiesi?

Neprisijungęs

 
Pingvinas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 112
Atsiliepimai: 1

#15 2012-01-14 18:48

Re: "Valgau ka noriu" diena

crank rašė:

........ o pica gali pasigaminti ir ''kulturistine'' bet kada, nebutina kazkokia isskirtine diena jai smile

Gal galima tos "kulturistinės" picos receptą? smile

O šiaip pas mane praktiškai nėra tokios dienos kad neužvalgyčiau kažko iš saldumynų smile Bet stengiuos pamažu atsikratyti to įpročio. Kaip kad atsikračiau noro valgyt čipsus, kolą ir kt. limonadus smile

Neprisijungęs

 
crank
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2011-01-14
Žinutės: 554
Atsiliepimai: 0

#16 2012-01-14 20:57

Re: "Valgau ka noriu" diena

Pingvinas rašė:

crank rašė:

........ o pica gali pasigaminti ir ''kulturistine'' bet kada, nebutina kazkokia isskirtine diena jai smile

Gal galima tos "kulturistinės" picos receptą? smile

O šiaip pas mane praktiškai nėra tokios dienos kad neužvalgyčiau kažko iš saldumynų smile Bet stengiuos pamažu atsikratyti to įpročio. Kaip kad atsikračiau noro valgyt čipsus, kolą ir kt. limonadus smile

taigi improvizuok... plonas picos padas(nusiperki arba pats kepiesi), kokie 400-500 g vistienos, daug darzoviu, lydyto surio. galima deti ir tuna vietoj vistienos. mase auginant manyciau labai tinkantis toks patiekalas.

Neprisijungęs

 
crank
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2011-01-14
Žinutės: 554
Atsiliepimai: 0

#17 2012-01-14 20:59

Re: "Valgau ka noriu" diena

Flagman rašė:

crank rašė:

uzsivedes rašė:


O cia koks receptas tokios picos? Cili tokias gamina? Abejoju! big_smile

P.S. as del perlenktos su vistiena galeciau nusikaltima padaryt jauciu kai labai jos uzsinoriu smile

man tai picos skaniausios, kai namie pats pasigamini. dediesi ka nori ir ramu.

Pada irgi pats gaminiesi?

dazniausiai perku. juk buna ivairaus storumo.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#18 2012-01-14 21:12

Re: "Valgau ka noriu" diena

Tai visos tokios dienos turi būti big_smile
o jum rimtai skanu tos picos su kola ir skanu? nu ta prasme aš kokio viščiuko tabaka ar jautienos didkepsnio į miltų blyną niekad neiškeisčiau hmm

Neprisijungęs

 
crank
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2011-01-14
Žinutės: 554
Atsiliepimai: 0

#19 2012-01-14 21:45

Re: "Valgau ka noriu" diena

as kartais tokia pica pasigaminu ir darbe per trumpas pertraukas po ketvirtadali suvalgau. skaniai salta valgosi ir greit uzkandi.

Neprisijungęs

 
Flagman
Išmestas
Registravosi: 2010-05-01
Žinutės: 1236
Atsiliepimai: 1

#20 2012-01-14 22:29

Re: "Valgau ka noriu" diena

lolardas rašė:

Tai visos tokios dienos turi būti big_smile
o jum rimtai skanu tos picos su kola ir skanu? nu ta prasme aš kokio viščiuko tabaka ar jautienos didkepsnio į miltų blyną niekad neiškeisčiau hmm

Man tai vistos krutinele ir mesos kepsniai nusibode, bet jei skaniai paruosta vista, orkaitej kepta tada geriau ir uz picas.

Neprisijungęs

 
Pingvinas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 112
Atsiliepimai: 1

#21 2012-01-14 23:22

Re: "Valgau ka noriu" diena

lolardas rašė:

Tai visos tokios dienos turi būti big_smile
o jum rimtai skanu tos picos su kola ir skanu? nu ta prasme aš kokio viščiuko tabaka ar jautienos didkepsnio į miltų blyną niekad neiškeisčiau hmm

Šitokį viščiuką tabaka darot? big_smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#22 2012-01-14 23:42

Re: "Valgau ka noriu" diena

Pingvinas rašė:

lolardas rašė:

Tai visos tokios dienos turi būti big_smile
o jum rimtai skanu tos picos su kola ir skanu? nu ta prasme aš kokio viščiuko tabaka ar jautienos didkepsnio į miltų blyną niekad neiškeisčiau hmm

Šitokį viščiuką tabaka darot? big_smile

big_smile patinka man sitie asilai smile

Neprisijungęs

 
Amigo
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-29
Žinutės: 235
Atsiliepimai: 0

#23 2012-01-15 17:32

Re: "Valgau ka noriu" diena

Jei belekiek viena diena per savaite apsiryji picu ar kitu kaloringu nesamoniu, visas savaites vargas nueis veltui jei meti svori. Jei sportuoji paliubomu tai geriau kiekviena diena suvalgyk reikaima kieki baltymo ir leisk sau koki 1 lengvesni "cheat meala",
Isvis asmeniskai i nieka nekeisciau mesos,avizu ir ryziu jeigu pasakytu kad reiks likusi gyvenima est big_smile jauciuosi gerai,virskina puikiai,sporto rezultatai irgi puse velnio.
Beja tom visom picom dziaugiesi tik kol valgai,poto prasideda gruzas,nes apsunksta skrandis, iskart pajauti kad shudo priryjai.

Neprisijungęs

 
Flagman
Išmestas
Registravosi: 2010-05-01
Žinutės: 1236
Atsiliepimai: 1

#24 2012-01-16 23:42

Re: "Valgau ka noriu" diena

Amigo rašė:

Jei belekiek viena diena per savaite apsiryji picu ar kitu kaloringu nesamoniu, visas savaites vargas nueis veltui jei meti svori. Jei sportuoji paliubomu tai geriau kiekviena diena suvalgyk reikaima kieki baltymo ir leisk sau koki 1 lengvesni "cheat meala",
Isvis asmeniskai i nieka nekeisciau mesos,avizu ir ryziu jeigu pasakytu kad reiks likusi gyvenima est big_smile jauciuosi gerai,virskina puikiai,sporto rezultatai irgi puse velnio.
Beja tom visom picom dziaugiesi tik kol valgai,poto prasideda gruzas,nes apsunksta skrandis, iskart pajauti kad shudo priryjai.

Taip, jeigu as ryskinciausi tikrai nevalgyciau isvis jokio junk'o, bet dabar jegai truputi masei sportuojant man tikrai netrukdo 1-2 junk meal per savaite.

Paskutinį kartą taisė Flagman (2012-01-16 23:43)

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#25 2012-05-11 22:06

Re: "Valgau ka noriu" diena

Neatsilaikiau vakar..... Suejo 2big tasty, 7mesainiai su suriu, 2 dideli bulvyciu, 1 didelis kolos... im loving it...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net