Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ezys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-13
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#1 2007-07-13 12:56

Nugaros apačia

Tai va nzn ar ce susiduriau su rimta problema bet gal  3 ar 4 menesei nepreina apatines nugaros skausmas gal net neskausmas bet man jos neskauda treniruojantis vaikstant gulint ar rytais tiesiog kai atsisedi atleidi nugaros raumenis jauciasi toksai tempimas lyg ir skausmelis gal kam yra taip buve?Beto buvau pas gyditojus bet kaip ir visada iskelojo kojas viska sako ce tau uzdegimas bet manau kad ne!Gyditojai net sviest nesiunte tai dbr vel ruosiuosi eit i poliklinika, be to ir masazus dareu tai padejo seip sek tek bet vistek kaip nepraeina taip nepraiena toj toj koke psichine liga isivarysiu nes nebezinau ka daryt!:/Be to pradejo skaudet kai patempeu ar ka su mirtes trauka bet svoris buvo mazas be to dar galejo perpust nes buvo gan didelis vejas.

Paskutinį kartą taisė Ezys (2007-07-13 12:58)

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#2 2007-07-13 17:21

Re: Nugaros apačia

gal kokie inkstai... realiausia manau kad perpute vejas, man taip buve daug kartu..tai gydytojai gali buti teisus - pasigavai galu gale uzdegima

Neprisijungęs

 
Ezys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-13
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#3 2007-07-13 17:24

Re: Nugaros apačia

Seip jo gal butu realiausia bet kad taip ilgai nepraeina tai nelb dziugina na kita sav einu pas gyditojus sakysiu svieskit nugara  dumbom nors gal jai logiskai galvojant butu isvarza koke tai skaudetu nepakeliamai o ce nesuprasi na net nzn roll

Paskutinį kartą taisė Ezys (2007-07-13 17:24)

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#4 2007-07-13 23:20

Re: Nugaros apačia

Ezys rašė:

Seip jo gal butu realiausia bet kad taip ilgai nepraeina tai nelb dziugina na kita sav einu pas gyditojus sakysiu svieskit nugara  dumbom nors gal jai logiskai galvojant butu isvarza koke tai skaudetu nepakeliamai o ce nesuprasi na net nzn roll

jei butu isvarza tai nepakeliamai neskaudetu. skaudetu aisku bet ne taip baisiai kad neitu kentet tongue smile

Neprisijungęs

 
Ezys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-13
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#5 2007-07-14 11:39

Re: Nugaros apačia

Na man nera tokio skausmo, kad skaudetu stovint treniruojantis ar lnkstantis tiesiog kai atsisedi atleidi lyg raumenis tada skausmelis pasireiske arba atsisede pasisuki lyg isitempes net nzn nekada nebuvo dar tokiu nesamoniu:/

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#6 2007-07-15 11:50

Re: Nugaros apačia

turbūt tau yra radikulitas. Tai liga beveik visam gyvenimui hmm. jei ir busi sveikas, bet dirbant sunkų darbą pradės gelti, jei radikulitas. eina išgydyti, bet reikia savo pastangų daug smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#7 2007-07-15 12:28

Re: Nugaros apačia

jamada rašė:

turbūt tau yra radikulitas. Tai liga beveik visam gyvenimui hmm. jei ir busi sveikas, bet dirbant sunkų darbą pradės gelti, jei radikulitas. eina išgydyti, bet reikia savo pastangų daug smile

Negasdink žmogaus. Ezy daktarų čia nėra todėl neklausyk kas ką sako, eik pas specelistus ir jie tau padės, šiaip gal tiesiog pailsėt reikia, gal ilgai sportuoji be pertraukos, pailsėk 1-2 sav.

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#8 2007-07-15 13:57

Re: Nugaros apačia

studentas rašė:

jamada rašė:

turbūt tau yra radikulitas. Tai liga beveik visam gyvenimui hmm. jei ir busi sveikas, bet dirbant sunkų darbą pradės gelti, jei radikulitas. eina išgydyti, bet reikia savo pastangų daug smile

Negasdink žmogaus. Ezy daktarų čia nėra todėl neklausyk kas ką sako, eik pas specelistus ir jie tau padės, šiaip gal tiesiog pailsėt reikia, gal ilgai sportuoji be pertraukos, pailsėk 1-2 sav.

sakai daktaru big_smile  bet vistiek patari pailset big_smile as jei nesportuoju pradeda skaudet, nes stuburas truputi kreivas tai raumenys sita nelyguma kompensuoja..
sutinku kad jam pas specus reikia eit..

Neprisijungęs

 
Ezys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-13
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#9 2007-07-15 14:31

Re: Nugaros apačia

Seip negasdina manes tokie pasisakymai radikulito tikrai negali but nes man nugaros visiskai nerakina galiu spotuot lankstytis kek nori neko bet pas daktarus visven reiks usukt, nes dabar pertrauka darau tai ziuresiu ar skausmas vystosi ar nyksta smile
tikiekimes nieko rimto ir nereiks padziaut stangu smile

Paskutinį kartą taisė Ezys (2007-07-15 14:36)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#10 2007-07-15 14:37

Re: Nugaros apačia

azuolyno bicas rašė:

studentas rašė:

jamada rašė:

turbūt tau yra radikulitas. Tai liga beveik visam gyvenimui hmm. jei ir busi sveikas, bet dirbant sunkų darbą pradės gelti, jei radikulitas. eina išgydyti, bet reikia savo pastangų daug smile

Negasdink žmogaus. Ezy daktarų čia nėra todėl neklausyk kas ką sako, eik pas specelistus ir jie tau padės, šiaip gal tiesiog pailsėt reikia, gal ilgai sportuoji be pertraukos, pailsėk 1-2 sav.

sakai daktaru big_smile  bet vistiek patari pailset big_smile as jei nesportuoju pradeda skaudet, nes stuburas truputi kreivas tai raumenys sita nelyguma kompensuoja..
sutinku kad jam pas specus reikia eit..

Poilsis dar nei vienam nepakenkė, žinau pagal save jei ilgesni laika intensyviai pasportuoju pradeda jaustis sanariai, o po pertraukos vėl viskas atsistato. O dėl nugaros tai man irgi panašiai, kai nesportuoji pastoviai sėdi visa diena paskaituose, mažai judi ir pradeda skaudėt, kai padarau m trauka paskui labai gerai jaučiuosi pora dienų.

Neprisijungęs

 
Ezys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-13
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#11 2007-07-15 15:00

Re: Nugaros apačia

Na nervina tokie dalykai, bet ka padarysi manau kaip nors isigydisiu kvailai dariau sportavau nors ir jautesi skausmas bet neskaudejo kai treniravausi, bet tikiuosi nieko rimto nebus. Nesinori tu pertrauku sporto daryt aisku jai jos suplanuotos kitas reikalas, bet nieko atsigriebsiu uz prarastus kg, zesim kaip ten bus be to aciu uz patarimus visem smile

Neprisijungęs

 
Ezys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-13
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#12 2007-10-23 15:00

Re: Nugaros apačia

Taiva buvau pas gyditoja persvite nugara tai ka spejau perskaityt tai susiaurejimas ties diskais kazkur ir galima izvarza ties L4 ir L5 slanksteleis bet galima tai gal dar nera eisiu ketvirtadeni pas gyditoja zesiu ka sakis nes sen nesgavo. Noriu pakalusk ar yra kam taip buve koks gydimas? ar imanoma dar bus gryzt i si sporta nes man tai labai savarbu? jai galit pasidalinkit patirtim, ziniom ??hmm

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#13 2007-10-30 21:19

Re: Nugaros apačia

Stai jau 6 dienos,kaip nepraeina skausmas nugaros apacioj desiniajam sone. Ant desnes kojos atsistot negaliu,sluboju nuo skausmo,gal perpute raumeny(nes persalus buvau)?su inkstais tvarka,tyriaus. Kaip gydit raumens persalima?tepiaus ir CAPSICAM ir DEEP RELIEF ir nieko nepadeda,kaip skaudejo,taip skauda.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#14 2007-10-31 08:25

Re: Nugaros apačia

Women rašė:

Stai jau 6 dienos,kaip nepraeina skausmas nugaros apacioj desiniajam sone. Ant desnes kojos atsistot negaliu,sluboju nuo skausmo,gal perpute raumeny(nes persalus buvau)?su inkstais tvarka,tyriaus. Kaip gydit raumens persalima?tepiaus ir CAPSICAM ir DEEP RELIEF ir nieko nepadeda,kaip skaudejo,taip skauda.

Nimesil. Kiek skaičiau tai ten yra kažko kas nemalšina, bet gydo. Man labai padeda, dažniausiai užtenka vienos dozės smile

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#15 2007-10-31 13:59

Re: Nugaros apačia

lolardas rašė:

Women rašė:

Stai jau 6 dienos,kaip nepraeina skausmas nugaros apacioj desiniajam sone. Ant desnes kojos atsistot negaliu,sluboju nuo skausmo,gal perpute raumeny(nes persalus buvau)?su inkstais tvarka,tyriaus. Kaip gydit raumens persalima?tepiaus ir CAPSICAM ir DEEP RELIEF ir nieko nepadeda,kaip skaudejo,taip skauda.

Nimesil. Kiek skaičiau tai ten yra kažko kas nemalšina, bet gydo. Man labai padeda, dažniausiai užtenka vienos dozės smile

LOLARDAI,tu buvai teisus.sian daslubavau iki gydytojos tai ir israse nimesil.o tai be recepto jau neparduoda. Isgeriau, tai kai pradziai po tokiu kanciu tikrai palengvejo.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#16 2007-10-31 15:05

Re: Nugaros apačia

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:31)

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#17 2007-11-04 19:21

Re: Nugaros apačia

na stai, jau ne šlubuoju, bet ant dešnės kojos vis atsirent, permest svorio tinkamai negaliu, ech kada gi ta raumenį išgydisiu sad

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#18 2007-11-04 19:38

Re: Nugaros apačia

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:29)

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#19 2007-11-04 21:00

Re: Nugaros apačia

lorardai,as visai jau 4 dienas ne einu i sale,namuose,presui,rankom tik pratimus atlieku,nes kai su skausmu nuejau tai zinok gerai taip prabegau,tempimus padariau,su svoriais padirbau,tai namo vos grizau,o kita dien atsikelt negalejau,kol ne praeis skausmas neisiu i sale,kad sau nepabloginciau padeties.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#20 2007-11-04 21:29

Re: Nugaros apačia

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:28)

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#21 2007-11-05 15:01

Re: Nugaros apačia

Vo popala taip sakant. Matai man nugaros raumens skausmas atsidoda i koja,tai raumens uzdegimui gydit 5 dienas turesiu  ukolos daryt. Ech, niekad nemaniau ,kad taip ikliusiu,o sportuot tai noris...

Neprisijungęs

 
vega
MELAGĖLĖ
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#22 2007-11-05 15:23

Re: Nugaros apačia

Ezys rašė:

Tai va nzn ar ce susiduriau su rimta problema bet gal  3 ar 4 menesei nepreina apatines nugaros skausmas gal net neskausmas bet man jos neskauda treniruojantis vaikstant gulint ar rytais tiesiog kai atsisedi atleidi nugaros raumenis jauciasi toksai tempimas lyg ir skausmelis gal kam yra taip buve?Beto buvau pas gyditojus bet kaip ir visada iskelojo kojas viska sako ce tau uzdegimas bet manau kad ne!Gyditojai net sviest nesiunte tai dbr vel ruosiuosi eit i poliklinika, be to ir masazus dareu tai padejo seip sek tek bet vistek kaip nepraeina taip nepraiena toj toj koke psichine liga isivarysiu nes nebezinau ka daryt!:/Be to pradejo skaudet kai patempeu ar ka su mirtes trauka bet svoris buvo mazas be to dar galejo perpust nes buvo gan didelis vejas.

nu man taip buvo tai galiu pasakyti kad tai yra stuburo skausmas, tau skuada del to kad gali buti patempti stuburo tarpslanksteliniai diskai arba atvirksciai jie gali buti susitryne.
tau reiktu kreiptis pas KINOZETERAPIAUTA ir jis tau atsatytu viska. labai atsargiai treniruokis kad nepasidarytu uzdegimo o vat tada skaudes ir einant ir stovint ir bet ka darant

Neprisijungęs

 
vega
MELAGĖLĖ
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#23 2007-11-05 15:26

Re: Nugaros apačia

man buvo tris slanksteliai sulauzyti ir apatiniai kaip ir tau diskai sutrynti ir as gydziuagi kinozeterapinio masazo budu po metu is vezimeliau grizau i gyma, ne visus pratimusgaliu daryti taciau dalyvauti varzybom man nesutrugde negaliu ilgia masinos vairutoi bet nuolatos darant pratimus viskas atsistato

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#24 2007-11-05 18:26

Re: Nugaros apačia

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:28)

Neprisijungęs

 
Degradas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-10-26
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#25 2007-11-05 19:06

Re: Nugaros apačia

jo man irgi skauda nugaros apacia tik vat nezinau nuo ko gali but kad vejukas perpute arba negerai miegu ta prasme pagalve labai ispusta seip neskauda tik vat "pasirazant" rankas i virsu iskeliant ir jas nuleidziant skauda nugaros apacia dabar meginsiu riboti nugarai kruiv ir po keliu savaiciu ziureisu jej nesiliaus teks gydytoju pagalbos kreiptis

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net