Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sniege
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-31
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#51 2009-01-31 20:49

Re: Traumos ir jų profilaktika

xxx rašė:

Chebra ka jus darot kai pasitempiat  kanors besportuodami .. ?    Laukiat kol nebeskaudes ir toliau varot sportuot .. ar zinot kokiu geru vaistu ..
Nes as tai naudoju fastum geli  jis padeda ranka neskauda .. bet jai vel nueinu i kacelke  ir utiutiu  vel pradea skaudet ...  viena karta  buvau ranka pasuitempes tai 1 mensi negalejau nieko daryt ....  negaliu  nervas ima kad normalei negaliu sportuot ..  su rankom nieko negaliu daryt ....
  Cia taspats kaip is smuikininko smuika atimt arba is kunigo baznycia ... wink  hmm hmm hmm

kadangi turiu truputi patirties sporte, tai galiu drasiai sakyti, kad persistengi kacelkej. fastum naudok kaip naudojes, bet del maisto papildu ir fizinio kruvio pasikonsultuok normaliai su kuo nors alaus

Neprisijungęs

 
sniege
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-31
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#52 2009-01-31 20:53

Re: Traumos ir jų profilaktika

kacelka rašė:

Turiu rimta problema ant kojos tai va pradesiu taip kad buvau jau anksciau susizalojes kelius tai kazkaip losem fule ir kojas negalejau rimtai atpalaiduoti skaudejo tai raumenys buvo itempti ir kai spiriau kamuoly turi buti koja atpalaiduota tik ant galo raumenys itempti o man iskart buvo itempti ir net pats nepajutau kazkaip kestai buvo pirma karta taip kazkas sutraskejo paskui iskarto labai pardejo skaudeti ir pradejo pykinti bei tempti akyse vos nenualpau.. dave amoniako tai shiaip taip parejau sako kad gali buti trukes raumuo ar tai rimta ar tai ilgai gyja ?

na aisku, galima parekomenduoti gera masaza, tepti fastum. bet tai gal geriau pas profesionalus, t. y. gydytojus apsilankyti...

Neprisijungęs

 
Degradas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-10-26
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#53 2009-02-01 14:32

Re: Traumos ir jų profilaktika

kam buvo kad po treniruociu net porai dienu praejus sedint sakykim ant kedes prie kompo ima ir sutraukia (na man pasirode kad sutrauke) apatinius ir sakykim vidurinius nugaros raumenis ir ka bedarai ar sedi ar guli ar stovi vistiek toks stiprus skausmas o po 5min po truputi nustoja skaudet ir vel viskas ok. Na man taip pirma karta tai nzn kas cia buvo net

Neprisijungęs

 
palavynke
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-22
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#54 2009-02-22 15:33

Re: Traumos ir jų profilaktika

norejau paklausti kas gali buti kai po sporto kita diena atsikeles jauciu seiliu ryjimo skirtuma,gan keistai ryju seiles n ei iprasta?

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#55 2009-02-22 17:04

Re: Traumos ir jų profilaktika

nu o man buwo kad mazdauk savaite laiko desine trapecija tvinkciodavo...

Neprisijungęs

 
Ilgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-02-10
Žinutės: 314
Atsiliepimai: 0

#56 2009-02-22 17:09

Re: Traumos ir jų profilaktika

palavynke rašė:

norejau paklausti kas gali buti kai po sporto kita diena atsikeles jauciu seiliu ryjimo skirtuma,gan keistai ryju seiles n ei iprasta?

Tiksliai nepasakysiu. Bet gal kas su skydliauke.

Neprisijungęs

 
palavynke
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-22
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#57 2009-02-22 17:14

Re: Traumos ir jų profilaktika

tai buvau pas daktarus ir issityriau,nieko jie nerado,sake sveikas kaip ridikas:)

Neprisijungęs

 
NewHere
Naujas dalyvis
Vietovė: nelietuva
Registravosi: 2008-07-30
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#58 2009-03-05 15:02

Re: Traumos ir jų profilaktika

Sveiki,
Man cia tokia problemele iskilo del sveikatos gal kam nors dar taip buvo.
Nu tarkim dabar sedi sedi ir taip is niekur nieko i desine galvos puse bumt taip lyg kazkas duoda per spranda nueina  ir nutirpsta ( nu taip toks jausmas kad lyg atsijungia) pasunkeja desine koja ir ranka , iskart xujova pasidaro (nu vemt tampo toks irgi jausmas kad nueina nuo sprando iki skrandzio) , iskart visas paraustu. Net neisivaizduoju kas cia gali but 2 kartus pas daktare buvau bet ten tas pats kas nieko .... nueit pas ja jau atvirai pasakius uz**so tas jausmas man. Bandziau nesportuot savaite vistiek tas pats , spaudima matuojuos visada normalus buna tik 1 karta pakiles per kokias 2 savaites buvo. Kas cia gali but net neisivaizduoju gal kam nors taip yra buve ?

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#59 2009-03-05 15:09

Re: Traumos ir jų profilaktika

keisk daktara, tavo atvejis tikrai nera normalus reiskinys

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#60 2009-03-05 15:38

Re: Traumos ir jų profilaktika

Išvaržėlę jau kokią gavęs hmm

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#61 2009-03-05 15:48

Re: Traumos ir jų profilaktika

NewHere rašė:

Sveiki,
Man cia tokia problemele iskilo del sveikatos gal kam nors dar taip buvo.
Nu tarkim dabar sedi sedi ir taip is niekur nieko i desine galvos puse bumt taip lyg kazkas duoda per spranda nueina  ir nutirpsta ( nu taip toks jausmas kad lyg atsijungia) pasunkeja desine koja ir ranka , iskart xujova pasidaro (nu vemt tampo toks irgi jausmas kad nueina nuo sprando iki skrandzio) , iskart visas paraustu. Net neisivaizduoju kas cia gali but 2 kartus pas daktare buvau bet ten tas pats kas nieko .... nueit pas ja jau atvirai pasakius uz**so tas jausmas man. Bandziau nesportuot savaite vistiek tas pats , spaudima matuojuos visada normalus buna tik 1 karta pakiles per kokias 2 savaites buvo. Kas cia gali but net neisivaizduoju gal kam nors taip yra buve ?

Spaudima jie ziuri big_smile greiciausiai kazkas kazkur kazkoki nerva spaudzia. Jei saibos leidzia eik pas privacius, jei neleidzia keisk daktara ir nuejes koki 100 lituku kystelk, kitaip nebus. Tada gal paziures normaliai. Nedelsk labai, geriau nuo to nebus.

Paskutinį kartą taisė ro_mka (2009-03-05 22:42)

Neprisijungęs

 
NewHere
Naujas dalyvis
Vietovė: nelietuva
Registravosi: 2008-07-30
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#62 2009-03-05 20:10

Re: Traumos ir jų profilaktika

ro_mka rašė:

NewHere rašė:

Sveiki,
Man cia tokia problemele iskilo del sveikatos gal kam nors dar taip buvo.
Nu tarkim dabar sedi sedi ir taip is niekur nieko i desine galvos puse bumt taip lyg kazkas duoda per spranda nueina  ir nutirpsta ( nu taip toks jausmas kad lyg atsijungia) pasunkeja desine koja ir ranka , iskart xujova pasidaro (nu vemt tampo toks irgi jausmas kad nueina nuo sprando iki skrandzio) , iskart visas paraustu. Net neisivaizduoju kas cia gali but 2 kartus pas daktare buvau bet ten tas pats kas nieko .... nueit pas ja jau atvirai pasakius uz**so tas jausmas man. Bandziau nesportuot savaite vistiek tas pats , spaudima matuojuos visada normalus buna tik 1 karta pakiles per kokias 2 savaites buvo. Kas cia gali but net neisivaizduoju gal kam nors taip yra buve ?

Spaudima jie ziuri big_smile greiciausiai kazkas kazkus kazkoki nerva spaudzia. Jei saibos leidzia eik pas privacius, jei neleidzia keisk daktara ir nuejes koki 100 lituku kystelk, kitaip nebus. Tada gal paziures normaliai. Nedelsk labai, geriau nuo to nebus.

nera nera tu saibu pas privacius ;D... bet as  jausmas jau mane nervuoja pamirsau paminet kad nakty tirpsta pirstai tai man kazkaip atrodo kad nervas galetu but uzspaustas nes ant sprando kai dedavau stanga ant spranda.

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#63 2009-03-05 20:16

Re: Traumos ir jų profilaktika

tegu siuncia pas kita daktara, jie privalo jei to pageidauji. tiesa tame, kad daktarai sito varijanto nemegsta, 'gydo' iki galo. Jeitu nori, jis siuntima israso nemokamai pas kitadaktara, bet koki, ne privatu. tegu ziuri. o tu nelauk kol tas 'nugydis' tave yikes

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#64 2009-03-05 20:24

Re: Traumos ir jų profilaktika

NewHere rašė:

ro_mka rašė:

NewHere rašė:

Sveiki,
Man cia tokia problemele iskilo del sveikatos gal kam nors dar taip buvo.
Nu tarkim dabar sedi sedi ir taip is niekur nieko i desine galvos puse bumt taip lyg kazkas duoda per spranda nueina  ir nutirpsta ( nu taip toks jausmas kad lyg atsijungia) pasunkeja desine koja ir ranka , iskart xujova pasidaro (nu vemt tampo toks irgi jausmas kad nueina nuo sprando iki skrandzio) , iskart visas paraustu. Net neisivaizduoju kas cia gali but 2 kartus pas daktare buvau bet ten tas pats kas nieko .... nueit pas ja jau atvirai pasakius uz**so tas jausmas man. Bandziau nesportuot savaite vistiek tas pats , spaudima matuojuos visada normalus buna tik 1 karta pakiles per kokias 2 savaites buvo. Kas cia gali but net neisivaizduoju gal kam nors taip yra buve ?

Spaudima jie ziuri big_smile greiciausiai kazkas kazkus kazkoki nerva spaudzia. Jei saibos leidzia eik pas privacius, jei neleidzia keisk daktara ir nuejes koki 100 lituku kystelk, kitaip nebus. Tada gal paziures normaliai. Nedelsk labai, geriau nuo to nebus.

nera nera tu saibu pas privacius ;D... bet as  jausmas jau mane nervuoja pamirsau paminet kad nakty tirpsta pirstai tai man kazkaip atrodo kad nervas galetu but uzspaustas nes ant sprando kai dedavau stanga ant spranda.

Jei saibu nera naglai turi eiti, kitaip nieko nebus.

Neprisijungęs

 
NewHere
Naujas dalyvis
Vietovė: nelietuva
Registravosi: 2008-07-30
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#65 2009-03-05 22:35

Re: Traumos ir jų profilaktika

nu ka padarysi tokia jau ta musu salis ir tokie zmones dirbantys valstybinese imonese....

Neprisijungęs

 
udrico
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#66 2009-03-21 20:39

Re: Traumos ir jų profilaktika

jei patirei trauma geriau pakentet nesportavus. nes jei sportuosi gali pasekmes buti dar blogesnes..

Neprisijungęs

 
agnuskaaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-24
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#67 2009-05-07 11:37

Re: Traumos ir jų profilaktika

Man nugaros patempimas buvo tai nesportavau gal dvi savaites, bet vartojau nuo nugaros milgamma tai greitai man padejo ,tai as greitai ir vel i sporto sale lekiau,nezinau ar gerai bet kolkas nieko:)gyva dar.

Neprisijungęs

 
HiTech
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#68 2009-05-07 22:55

Re: Traumos ir jų profilaktika

Sveiki, atrodo kad pasitempiau tricepsa ties pacia alkune, lyg ir nelabai smarkiai. Jau kelinta treniruote pastebiu, ispradziu pradejo truputeli skaudet per trica kai dariau spaudima uz galvos peciams, baigiant daryt pratima, bet tik per si pratima. O siandien be problemu padariau spaudima siaurai ir ranku tiesima su lynu, viskas buvo ok, bet tik pradejus daryt prancuziska spaudima pradejo ziauriai skaudet. Ramybes busenoj neskauda, ir praejus kelioms valandoms po treniruotes atrodo kad skausmo visai nebera net darant kanors kas silpnai apkrauna trica, o ant rytojaus kaip rydikelis smile Bet su baime laukiu kitos treniruotes kai darysiu trica... O gal problema apsilime? Nors po 2 pratimu ramuo manau gerai apsiles...

Klausimas: Ar galeciau toliau sportuot su mazesniais svoriais tricui ar padaryt pertraukele? Ir gal kokiu kremu reiketu patept?

Paskutinį kartą taisė HiTech (2009-05-07 23:04)

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#69 2009-05-08 21:34

Re: Traumos ir jų profilaktika

agnuskaaa rašė:

Man nugaros patempimas buvo tai nesportavau gal dvi savaites, bet vartojau nuo nugaros milgamma tai greitai man padejo ,tai as greitai ir vel i sporto sale lekiau,nezinau ar gerai bet kolkas nieko:)gyva dar.

tas milgamas nuo ko jis? man su nugara yra bėdų. vis atsinaujia, be diržom negaliu nugaros treniruotės padaryti sad

Neprisijungęs

 
Justukas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-07
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#70 2009-08-07 08:57

Re: Traumos ir jų profilaktika

Sveiki, norejau paklausti del kaklo skausmo gal kas buvo susidures? Pirma karta eme skaudeti kai stumiau stanga ir jau kelinta treniruote nepraeina sad . Skausmas labai nemalonus toks tvinkciojantis atrodo kad krauja spaudzia,  nuo kaklo skausmas pereina y galva.

Neprisijungęs

 
LEV
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius - Šiauliai
Registravosi: 2008-08-01
Žinutės: 54
Atsiliepimai: 0

#71 2009-08-07 10:37

Re: Traumos ir jų profilaktika

jo zinau ta skausma.... gali buti dvi priezastys arba perpute kakla ir gavosi uzdegimas, arba kada darei kuri nors pratima ir pasitempei.

Neprisijungęs

 
Justukas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-07
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#72 2009-08-07 10:50

Re: Traumos ir jų profilaktika

Cia busiu salei pasitempes, greit praeina patempimas kaklo?

Neprisijungęs

 
LEV
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius - Šiauliai
Registravosi: 2008-08-01
Žinutės: 54
Atsiliepimai: 0

#73 2009-08-07 10:55

Re: Traumos ir jų profilaktika

nelabai, jauciasi kokios dvi savaites dirgciojimas toks. patepk kakla ir nugaros virsu su vaistais.

Neprisijungęs

 
Zekas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lageriai
Registravosi: 2008-08-06
Žinutės: 221
Atsiliepimai: 0

#74 2009-08-07 19:55

Re: Traumos ir jų profilaktika

Sveiki, neradau temos "įvairūs klausimai" tai rašau čia, esu turėjas Šlaunikaulio lūži, šiuo metu 5varžtai, taigi pakėliau svori pritūpimai su štanga(130kg) ir pradėjo mausti tos kojos kelienio sanari.. Gal patarsit kokių gerū papildū ar vaistų jam sutept,ar atstatyt kremzlei. Aš mastau apie Animal Flex,arba Artryl.. Lauksiu patarimų.

Neprisijungęs

 
Reniz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-06
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 0

#75 2009-08-07 20:06

Re: Traumos ir jų profilaktika

.

Paskutinį kartą taisė Reniz (2011-10-05 17:51)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net