Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#1 2007-08-29 20:34

Ruduo

Taigi... noreciau isgirsti jusu pasisakymus kokios nuotaikos rudeniui? ar labai norit gryzti i sale? pamazejo noro ar padidejo vel joje prakaita lieti? smile na taigi lauksiu pasisakymu tema sukuriau suzinoti kaip jus nusiteike wink tikiuosi nepeiksit big_smile alah

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#2 2007-08-29 20:44

Re: Ruduo

funky rašė:

Taigi... noreciau isgirsti jusu pasisakymus kokios nuotaikos rudeniui? ar labai norit gryzti i sale? pamazejo noro ar padidejo vel joje prakaita lieti? smile na taigi lauksiu pasisakymu tema sukuriau suzinoti kaip jus nusiteike wink tikiuosi nepeiksit big_smile alah

Nuotaikos labai geros smile Sales laukiu nesulaukiu, kaip tik baigiau visus darbus. Kaip visada pailsejus nuo sales noras i ja sugrizti tik didesnis smile Tai tiek...

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#3 2007-08-29 20:51

Re: Ruduo

as tik depresuot pradedu pamazu nes ruduo ateina... liudna kazkaip... smile vat as irgi viska uzbaigiau tik dabar laukiu kol pradesiu kibt i darba su stangom smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#4 2007-08-29 20:57

Re: Ruduo

Iš vienos pusės laukiu rudens, žiemos, prasidės masės augimo laikotarpis, nes vasara neina masė nei pro kur tik ryškėt pradedu, o šiaip tai šalta bus, tai kaip ir nieko gero smile

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#5 2007-08-29 20:58

Re: Ruduo

nu kokia cia depresija, juk atostogus prasideda. vasara visa taip galvoju kai dirbu, nes mokintis tikrai lngviau smile ir laiko daugiau, oi kaip pasiilgau to rezimo, su visokiom varskem, tunais, kiausiniais... smile

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#6 2007-08-29 21:02

Re: Ruduo

funky rašė:

Taigi... noreciau isgirsti jusu pasisakymus kokios nuotaikos rudeniui? ar labai norit gryzti i sale? pamazejo noro ar padidejo vel joje prakaita lieti? smile na taigi lauksiu pasisakymu tema sukuriau suzinoti kaip jus nusiteike wink tikiuosi nepeiksit big_smile alah

man ar ruduo ar vasara as niekur is sales ir nebuvau dinges:))atveso-geriau sportuot,nes per tuos karscius kaip ardavau tai net pykindavo:)))o dabar liuks:)))

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#7 2007-08-29 21:27

Re: Ruduo

Kai šalta būna tai man nepatinka neutral Bet geriau sportuot smile
Visą vasarą sportavau, tik šią savaitę ilsiuosi, kibsiu nuo rugsėjo vėl smile

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#8 2007-08-29 21:31

Re: Ruduo

3F rašė:

Kai šalta būna tai man nepatinka neutral Bet geriau sportuot smile
Visą vasarą sportavau, tik šią savaitę ilsiuosi, kibsiu nuo rugsėjo vėl smile

nu jo cia lt ziema kai spustelna -25 tai tikrai ne kas.

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#9 2007-08-29 21:33

Re: Ruduo

saunuoliai! o vinstrol tai perdaug cia ziauriai smile)) reikia poilsio gi wink hmmm o man tas saltis ir vesumas nepatinka... tenka vel silciau rengtis ko as nelabai ir noriu... ir  nors dabar puse 10 o jau tamsu labai... hmmm gaila islydeti vasarele kuri man labai faina buwo ir daug prisiminimu paliko smile

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#10 2007-08-29 21:37

Re: Ruduo

bus dar tu vasaru wink o man tai fainai kartais del to kad dbr anksciau temsta, susedam i tacka su draugais ir malames po kauna, ir miego nesinori ir jau tamsu, fainai.. smile

Neprisijungęs

 
Shtanginas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-08-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#11 2007-08-29 21:37

Re: Ruduo

Na i sale noriu bet mane ziemos oras (tamsu nyku) sodina kazkaip tai man geriau vasara eit smile

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#12 2007-08-29 21:43

Re: Ruduo

funky rašė:

saunuoliai! o vinstrol tai perdaug cia ziauriai smile)) reikia poilsio gi wink hmmm o man tas saltis ir vesumas nepatinka... tenka vel silciau rengtis ko as nelabai ir noriu... ir  nors dabar puse 10 o jau tamsu labai... hmmm gaila islydeti vasarele kuri man labai faina buwo ir daug prisiminimu paliko smile

pailsesim kaip nudvesim:))na patinka man sportuot:)))

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#13 2007-08-29 21:46

Re: Ruduo

vinstrol rašė:

funky rašė:

saunuoliai! o vinstrol tai perdaug cia ziauriai smile)) reikia poilsio gi wink hmmm o man tas saltis ir vesumas nepatinka... tenka vel silciau rengtis ko as nelabai ir noriu... ir  nors dabar puse 10 o jau tamsu labai... hmmm gaila islydeti vasarele kuri man labai faina buwo ir daug prisiminimu paliko smile

pailsesim kaip nudvesim:))na patinka man sportuot:)))

baik tu juokus krc bandziau sportuot vasara tik 3setus spejau padaryt o jau liezuvis tabaluojasi big_smileD nerizikavau... ziauriai sodina jegas smile

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#14 2007-08-29 21:46

Re: Ruduo

`CR` rašė:

bus dar tu vasaru wink o man tai fainai kartais del to kad dbr anksciau temsta, susedam i tacka su draugais ir malames po kauna, ir miego nesinori ir jau tamsu, fainai.. smile

reiks kada pas jus uzsukt pavezinsit big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
xxx
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-07-29
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#15 2007-08-29 22:14

Re: Ruduo

Man viskiskai nepatinka ruduo ziema ..    vel prasides ta mokykla   gruzas  kiekviena  ryta....   Vasara ir sportavau ir viska smile

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#16 2007-08-30 00:16

Re: Ruduo

xxx rašė:

Man viskiskai nepatinka ruduo ziema ..    vel prasides ta mokykla   gruzas  kiekviena  ryta....   Vasara ir sportavau ir viska smile

taip... nieko gero... sad gal kas zino kaip nedepresuot ir susimt save i rankas o tai visai rankos nebekyla ka nors daryt... sad

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#17 2007-08-30 10:11

Re: Ruduo

funky rašė:

vinstrol rašė:

funky rašė:

saunuoliai! o vinstrol tai perdaug cia ziauriai smile)) reikia poilsio gi wink hmmm o man tas saltis ir vesumas nepatinka... tenka vel silciau rengtis ko as nelabai ir noriu... ir  nors dabar puse 10 o jau tamsu labai... hmmm gaila islydeti vasarele kuri man labai faina buwo ir daug prisiminimu paliko smile

pailsesim kaip nudvesim:))na patinka man sportuot:)))

baik tu juokus krc bandziau sportuot vasara tik 3setus spejau padaryt o jau liezuvis tabaluojasi big_smileD nerizikavau... ziauriai sodina jegas smile

Tai tų setų ir nereikia daug(bent man).
Vasarą darydavau į treniruotę po 3 pratimus, tai užtekdavo 9-12 darbinių serijų iš viso(dariau tik bazę). O tiek jau galima iškęst. Ir augau.   smile

Neprisijungęs

 
System
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-09-25
Žinutės: 169
Atsiliepimai: 0

#18 2007-08-30 10:33

Re: Ruduo

3F rašė:

Tai tų setų ir nereikia daug(bent man).
Vasarą darydavau į treniruotę po 3 pratimus, tai užtekdavo 9-12 darbinių serijų iš viso(dariau tik bazę). O tiek jau galima iškęst. Ir augau.   smile

Ir aš vasarai pasiemiau lengvesne programėlę ir variau nes pas mane abonimentas salei visiem metam tai niekur nesidėsi smile ir padariau tokią išvadą kad ir vasarą augt galima nors ir kaip prakaitas varva kai salej temperatūra +30 big_smile

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#19 2007-08-30 11:47

Re: Ruduo

System rašė:

3F rašė:

Tai tų setų ir nereikia daug(bent man).
Vasarą darydavau į treniruotę po 3 pratimus, tai užtekdavo 9-12 darbinių serijų iš viso(dariau tik bazę). O tiek jau galima iškęst. Ir augau.   smile

Ir aš vasarai pasiemiau lengvesne programėlę ir variau nes pas mane abonimentas salei visiem metam tai niekur nesidėsi smile ir padariau tokią išvadą kad ir vasarą augt galima nors ir kaip prakaitas varva kai salej temperatūra +30 big_smile

ziauriai jus big_smile per vasara ariat big_smile nors gal ir visai nieko butu alah

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#20 2007-08-30 12:46

Re: Ruduo

System rašė:

3F rašė:

Tai tų setų ir nereikia daug(bent man).
Vasarą darydavau į treniruotę po 3 pratimus, tai užtekdavo 9-12 darbinių serijų iš viso(dariau tik bazę). O tiek jau galima iškęst. Ir augau.   smile

Ir aš vasarai pasiemiau lengvesne programėlę ir variau nes pas mane abonimentas salei visiem metam tai niekur nesidėsi smile ir padariau tokią išvadą kad ir vasarą augt galima nors ir kaip prakaitas varva kai salej temperatūra +30 big_smile

taigalima augt ir prie karsciu tik suxa sunku kai tirpsti kaip senis besmegenis ant saules:))

Neprisijungęs

 
MaxPower
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-04-04
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#21 2007-08-30 12:57

Re: Ruduo

as tai esu zieminis zmogus smile
man viskas ziema geriau, ir jegu daugiau zymiai, ir savijauta puiki, nesergu beveik, isskyrus sloga, kuri netrukdo galima sakyt smile
o vasara tai isvis, niekad nera malonu isskyrus kurnors gulet alaus pasiemus... smile
jau pradejau sportuot pries menesi beveik, mazdaug gryzau i senaja forma, bet cia jegos atzvilgiu, mesikes dar reikia. seip kiti sako, kad po poros men pertraukos per 2 sav pilnai galima atsistatyt, bet as nz, gal delto kad geriau keliskart ir net amfos buvau apsitraukes (klaida, kurios nebekartosiu) smile

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#22 2007-08-30 13:09

Re: Ruduo

o del tu nesamoniu amfos ir t.t tai jum nebutina sportuot.... bet jeigu jau metat visas amfas tai ir visam laikui... geriau jau grazus ir tvirtas kunas negu visas sugriuvusiam amfa vartot... o del tokiu kaip alibras tai juokas net jiema... ne pagarbos jie verti... roll

Neprisijungęs

 
MaxPower
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-04-04
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#23 2007-08-30 13:53

Re: Ruduo

cia buvo pirmas ir paskutinis kartas... pabandziau net ne todel, kad norejau, o buvau jau smarkiai pakabines, ir draugelis sako davai smile buvo tai fainai, jausmas neapsakomai geras... kaip ant sparnu jauties, tiesiogine prasme big_smile bet del tos vienos labai gerai praleistos nakties poto seke pora paru sumautos savijautos, net pamiegot neisejo padoriai... dar 3 kg netekau, o jegu normaliai nebuvo kokias 5 dienas. tai vat. is klaidu mokomes.

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#24 2007-08-30 14:15

Re: Ruduo

MaxPower rašė:

cia buvo pirmas ir paskutinis kartas... pabandziau net ne todel, kad norejau, o buvau jau smarkiai pakabines, ir draugelis sako davai smile buvo tai fainai, jausmas neapsakomai geras... kaip ant sparnu jauties, tiesiogine prasme big_smile bet del tos vienos labai gerai praleistos nakties poto seke pora paru sumautos savijautos, net pamiegot neisejo padoriai... dar 3 kg netekau, o jegu normaliai nebuvo kokias 5 dienas. tai vat. is klaidu mokomes.

smile nu wa... pasekmes blogesnes negu kad pavartojus skraidyt big_smile... mldc  jeigu nebevarysi tu nesamonu smilealaus

Neprisijungęs

 
System
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-09-25
Žinutės: 169
Atsiliepimai: 0

#25 2007-08-30 16:22

Re: Ruduo

vinstrol rašė:

System rašė:

3F rašė:

Tai tų setų ir nereikia daug(bent man).
Vasarą darydavau į treniruotę po 3 pratimus, tai užtekdavo 9-12 darbinių serijų iš viso(dariau tik bazę). O tiek jau galima iškęst. Ir augau.   smile

Ir aš vasarai pasiemiau lengvesne programėlę ir variau nes pas mane abonimentas salei visiem metam tai niekur nesidėsi smile ir padariau tokią išvadą kad ir vasarą augt galima nors ir kaip prakaitas varva kai salej temperatūra +30 big_smile

taigalima augt ir prie karsciu tik suxa sunku kai tirpsti kaip senis besmegenis ant saules:))

Vasara su tuo augimu bent man sunkiau dėl to kad valgyt mažiau norisi bt valgai nes ner kur dėtis big_smile negi leisi sau tokia prabanga art per tokius karščius ir neaugt big_smile labai nemalonu būtų big_smile bet šitas dalykas kai varai per karščius ir valgai nenorėdamas labai gerai valią ugdo smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net