Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#26 2012-09-22 21:18

Re: Programa masėi 4d bei truputis valgio

manau turi pats jausti kada kyla jegos ir kada jau pradeda kristi viskas. reikia nenusidrozti salej ir po poros pirmu priejimu jau viska kelti iki "fail". sakau turetu uztekti 9-12 priejimu. nebent ant kurso esi tada gali reiketi daugiau aisku ir nuo kurso priklauso.

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#27 2012-09-23 09:53

Re: Programa masėi 4d bei truputis valgio

Staffordshire rašė:

manau turi pats jausti kada kyla jegos ir kada jau pradeda kristi viskas. reikia nenusidrozti salej ir po poros pirmu priejimu jau viska kelti iki "fail". sakau turetu uztekti 9-12 priejimu. nebent ant kurso esi tada gali reiketi daugiau aisku ir nuo kurso priklauso.

taiip ir darau, krutine su spotteriu darau, 8 pakartojimas buna toks kad galva svaigsta big_smile
Darysiu taip: bench press 4x 8-10, spaudimas  kampu hanteliais 3x 8-10, ir tada peck deckas 3x 8 10... norma?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#28 2012-09-23 09:57

Re: Programa masėi 4d bei truputis valgio

man atrodo normaliai galima ir puloverio dar pora priejimu damesti bet ir taip gerai. man asmeniskai pec dekas nepatinka bet pas mus salej gaidiskas kazkoks yra gal del to,jis iki galo neistempia kazkaip tai paprasta plesima darau smile gerai kad su spoteriu darai bandyk pumpuoti kad spoteris nuo kokio 5pakartojimo jau padetu po biski nu ten jis pades kokius 1-5kg per visus pakartojimus bet pumpas visai kitas bus.

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#29 2012-09-23 10:09

Re: Programa masėi 4d bei truputis valgio

Staffordshire rašė:

man atrodo normaliai galima ir puloverio dar pora priejimu damesti bet ir taip gerai. man asmeniskai pec dekas nepatinka bet pas mus salej gaidiskas kazkoks yra gal del to,jis iki galo neistempia kazkaip tai paprasta plesima darau smile gerai kad su spoteriu darai bandyk pumpuoti kad spoteris nuo kokio 5pakartojimo jau padetu po biski nu ten jis pades kokius 1-5kg per visus pakartojimus bet pumpas visai kitas bus.

taip ir darau smile) Beje, kojom ane, zinai ta mes vadinam ginekologu big_smile tipo kur daugiausiai panos daro ;D atrodo tarsi tempima darau, kojas placiai ir suvedineji..?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#30 2012-09-23 10:15

Re: Programa masėi 4d bei truputis valgio

nu zinau, mergos tegul ir daro smile

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#31 2012-09-23 10:26

Re: Programa masėi 4d bei truputis valgio

Staffordshire rašė:

nu zinau, mergos tegul ir daro smile

neverta reiskia ane, bet pas mane progresas ant krutines letai eina, o ant ranku ir viso kito labai net fainai, pas drauga kitaip, krutine afigena o visa kita  nelb, genetika?

Neprisijungęs

 
delocker
Astralas
Vietovė: Edinburgh/Panevezys
Registravosi: 2012-09-17
Žinutės: 798
Atsiliepimai: 2

#32 2012-09-23 14:50

Re: Programa masėi 4d bei truputis valgio

athletic rašė:

Staffordshire rašė:

nu zinau, mergos tegul ir daro smile

neverta reiskia ane, bet pas mane progresas ant krutines letai eina, o ant ranku ir viso kito labai net fainai, pas drauga kitaip, krutine afigena o visa kita  nelb, genetika?

jo, daugiausiai sansu kad genetika

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net