Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Mazonas
Išmestas
Registravosi: 2010-10-04
Žinutės: 27
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#1 2012-11-09 01:32

kiek tiksli yra energetines vertes informacija ant produktu?

ar tikite energetines vertes informacija nurodyta ant produktu pakuotes? na man labai keista kai kuriais atvejais... kad kai kurie is produktu ivertinami sitaip kaloringai, bet juos suvartojus, jautiesi, kad tai neatitinka tos informacijos. tarkim dabar suvalgiau surio torta (ant pakuotes nurodyta, kad visas jis 1700kcal (t.y. puse dienos normos suaugusiam zmogui) - ir jauciuosi tik tiek sotus tarsi suvartojes vos kokius 500kcal. ir yra daugelis atveju, kai ant pakuotes nurodytomis kilokalorijomis man tenka suabejoti.

Paskutinį kartą taisė Mazonas (2012-11-09 01:34)

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#2 2012-11-09 06:37

Re: kiek tiksli yra energetines vertes informacija ant produktu?

Kcal =/= sotumas smile

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#3 2012-11-09 08:30

Re: kiek tiksli yra energetines vertes informacija ant produktu?

Teisybė. Prigerk vandens ir prisivalgyk salotų. Jasies sotus o kcal bus mizernai.
Kuo pilnesnis skrandis tuo sotesnis jautiesi.

Jūs man  pasakykit ką kita.
Tarkim sūris 45% riebumo, tai riebalų turėtų būti 45g./100g.?
Nes vakar etiketę pavarčiau tai rašo 28g.... Kažkas čia man su matematika nesueina...

Neprisijungęs

 
valba10
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 1241
Atsiliepimai: 1

#4 2012-11-09 09:25

Re: kiek tiksli yra energetines vertes informacija ant produktu?

Kykas rašė:

Jūs man  pasakykit ką kita.
Tarkim sūris 45% riebumo, tai riebalų turėtų būti 45g./100g.?
Nes vakar etiketę pavarčiau tai rašo 28g.... Kažkas čia man su matematika nesueina...

Ziuriant kiek % dregmes.

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#5 2012-11-09 09:55

Re: kiek tiksli yra energetines vertes informacija ant produktu?

Kykas rašė:

Teisybė. Prigerk vandens ir prisivalgyk salotų. Jasies sotus o kcal bus mizernai.
Kuo pilnesnis skrandis tuo sotesnis jautiesi.

Jūs man  pasakykit ką kita.
Tarkim sūris 45% riebumo, tai riebalų turėtų būti 45g./100g.?
Nes vakar etiketę pavarčiau tai rašo 28g.... Kažkas čia man su matematika nesueina...

ne visada atitinka sitas dalykas

Neprisijungęs

 
Mazonas
Išmestas
Registravosi: 2010-10-04
Žinutės: 27
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#6 2012-11-09 12:55

Re: kiek tiksli yra energetines vertes informacija ant produktu?

Kykas rašė:

Teisybė. Prigerk vandens ir prisivalgyk salotų. Jasies sotus o kcal bus mizernai.
Kuo pilnesnis skrandis tuo sotesnis jautiesi.

nezinau kiek man ju reiketu sualgyti kad jausciausi bent uz 500kcal smile turbut kibira. na teisybes galbut ir yra kad sotumas neatitinka kcal... nes labai jau daznai susidurisu su produktais, kurie atrodo tokie nesotus, bet ''kaloringi''. kartais gali paimti du produktus (su lygiaverciu kcal kiekiu), bet sotumas tarp ju skiriasi kaip diena ir naktis... net sunku patiket, kad sitaip gali buti. siaip kcal turetu sotuma atitikti daugiau ar maziau bent jau.

Neprisijungęs

 
Justix
Dažnas dalyvis
Vietovė: Panevėžys
Registravosi: 2007-02-04
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 0

#7 2012-11-09 13:17

Re: kiek tiksli yra energetines vertes informacija ant produktu?

Kykas rašė:

Teisybė. Prigerk vandens ir prisivalgyk salotų. Jasies sotus o kcal bus mizernai.
Kuo pilnesnis skrandis tuo sotesnis jautiesi.

Jūs man  pasakykit ką kita.
Tarkim sūris 45% riebumo, tai riebalų turėtų būti 45g./100g.?
Nes vakar etiketę pavarčiau tai rašo 28g.... Kažkas čia man su matematika nesueina...

Dažniausiai ant sūrių būna parašyta riebumas tarkime 45% s.m., tai reiškia sausai masei. Todėl riebumas ir neatitinka parašyto ant pakuotės ir nurodyto prie energetinės informacijos

Neprisijungęs

 
ramirez
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-04-26
Žinutės: 287
Atsiliepimai: 0

#8 2012-11-09 23:54

Re: kiek tiksli yra energetines vertes informacija ant produktu?

Mazonas rašė:

Kykas rašė:

Teisybė. Prigerk vandens ir prisivalgyk salotų. Jasies sotus o kcal bus mizernai.
Kuo pilnesnis skrandis tuo sotesnis jautiesi.

nezinau kiek man ju reiketu sualgyti kad jausciausi bent uz 500kcal smile turbut kibira. na teisybes galbut ir yra kad sotumas neatitinka kcal... nes labai jau daznai susidurisu su produktais, kurie atrodo tokie nesotus, bet ''kaloringi''. kartais gali paimti du produktus (su lygiaverciu kcal kiekiu), bet sotumas tarp ju skiriasi kaip diena ir naktis... net sunku patiket, kad sitaip gali buti. siaip kcal turetu sotuma atitikti daugiau ar maziau bent jau.

teisybe, kad "neatitinka" kcal sotumo daznai ir del visokiu priezasciu. Gali but vandens kiekis (isvirtos kruopos uzkemsa skrandi ir duoda sotumo),produkto apdorojimo "lygis" (makdonaldo bulkute ir neskaldytu grudu duona). Kiek dabar primeciau, visos "koncentruotos" kcal labai mazai sotumo duoda - tarkim i salotas isipili 20g alyvuogiu aliejaus, atrodo netoli 200 kcal papildomi o nieko nesijaucia, arba riesutu sviestas - as jo vieno nevalgau, bet kas megsta saldziai turbut puse 400g indelio uzsimerkes suvalgytu ir nieko nepajaustu nuo tu ~1200 kcal.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net