Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#1 2013-01-17 15:08

Sveiki

Tik dabar pamačiau, kad žmonės prisistato, tai ir aš prisistatysiu, nors neseniai čia ir prisijungiau.

Ignas iš Vilniaus 25m. Sportuoju su pertraukom, dabar jau 5mėn kaip į pastovesnį sportą įsijungiau nuo 16m kai buvo trauma tai ir nebesportavau ilgą laiką.

Kiek skaičiau ir kiek atsiliepimų girdėjau, tai labai daug kas nemėgsta daryti kojų.. Pas mane atvirkščiai. Kojos vienos mėgstamiausių man todėl ir pusiausvyros nelabai yra.. Spaudimą atsigulus darau su 70-80, pritūpimus su štanga ~140-150. Spaudimą kampu ~60-70, stūmimą kojom ~350-400. Tai tiek.

Neprisijungęs

 
DinoCris
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-06-18
Žinutės: 278
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#2 2013-01-17 23:51

Re: Sveiki

Ignas87 rašė:

Tik dabar pamačiau, kad žmonės prisistato, tai ir aš prisistatysiu, nors neseniai čia ir prisijungiau.

Ignas iš Vilniaus 25m. Sportuoju su pertraukom, dabar jau 5mėn kaip į pastovesnį sportą įsijungiau nuo 16m kai buvo trauma tai ir nebesportavau ilgą laiką.

Kiek skaičiau ir kiek atsiliepimų girdėjau, tai labai daug kas nemėgsta daryti kojų.. Pas mane atvirkščiai. Kojos vienos mėgstamiausių man todėl ir pusiausvyros nelabai yra.. Spaudimą atsigulus darau su 70-80, pritūpimus su štanga ~140-150. Spaudimą kampu ~60-70, stūmimą kojom ~350-400. Tai tiek.

Sveikas,jei smite pritupkes nieko ipatingo ;]

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#3 2013-01-18 00:42

Re: Sveiki

DinoCris rašė:

Ignas87 rašė:

Tik dabar pamačiau, kad žmonės prisistato, tai ir aš prisistatysiu, nors neseniai čia ir prisijungiau.

Ignas iš Vilniaus 25m. Sportuoju su pertraukom, dabar jau 5mėn kaip į pastovesnį sportą įsijungiau nuo 16m kai buvo trauma tai ir nebesportavau ilgą laiką.

Kiek skaičiau ir kiek atsiliepimų girdėjau, tai labai daug kas nemėgsta daryti kojų.. Pas mane atvirkščiai. Kojos vienos mėgstamiausių man todėl ir pusiausvyros nelabai yra.. Spaudimą atsigulus darau su 70-80, pritūpimus su štanga ~140-150. Spaudimą kampu ~60-70, stūmimą kojom ~350-400. Tai tiek.

Sveikas,jei smite pritupkes nieko ipatingo ;]

Nebandau girtis. Man čia irgi normalu, tiesiog kiti sako, kad nenormalu yra kad spaudimas dvigubai mažiau nei pritupkės. Kol bent 300 ant pritūpimų nepasieksiu nelaikysiu to kažkokiu įspūdingu rezultatu wink

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#4 2013-01-18 10:13

Re: Sveiki

Sveikas, kokią traumą buvai gavęs?

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#5 2013-01-18 10:43

Re: Sveiki

kokio gylio pritūpimai?

Neprisijungęs

 
Zuke
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-01-18
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#6 2013-01-18 14:11

Re: Sveiki

Sveikas gal krepsini megsti ,kad kojas darai? Turiu drauga pasinesusi ant krepsinio tai jam kojos svarbiausias raumuo. ne kaip kiti ziuri nuo virsaus jis atvirksciai.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#7 2013-01-18 16:24

Re: Sveiki

LarisVaris rašė:

Sveikas, kokią traumą buvai gavęs?

Stuburo disko išvaržą. Po operacijos ilgą laiką jokių krūvių didesnių nedariau..

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#8 2013-01-18 16:28

Re: Sveiki

lolardas rašė:

kokio gylio pritūpimai?

kol į sėdimą poziciją pritūpiu. 90laipsnių kojų kampas

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#9 2013-01-18 16:31

Re: Sveiki

Zuke rašė:

Sveikas gal krepsini megsti ,kad kojas darai? Turiu drauga pasinesusi ant krepsinio tai jam kojos svarbiausias raumuo. ne kaip kiti ziuri nuo virsaus jis atvirksciai.

Krepšinį lankiau 12-14metų, ir dabar kartais pažaidžiu bet mėgėjiškai. Kojas darau, nes noriu šuolį pagerint kol įdėsiu laisvai į kašį (3.05m). Kadangi turiu kad trumpas rankas, tai ištiesus rankas į viršų siekiu 2m 17cm. Tai šuolio reikia apie 1.10m .. To ir siekiu smile Bet viršus taip pat svarbus, nedarau tik kojų. Kojos kaip ir pas daugelį tik 1kart per sav.

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#10 2013-01-18 17:01

Re: Sveiki

Ignas87 rašė:

lolardas rašė:

kokio gylio pritūpimai?

kol į sėdimą poziciją pritūpiu. 90laipsnių kojų kampas

itupstas

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#11 2013-01-18 17:11

Re: Sveiki

Ignas87 rašė:

Zuke rašė:

Sveikas gal krepsini megsti ,kad kojas darai? Turiu drauga pasinesusi ant krepsinio tai jam kojos svarbiausias raumuo. ne kaip kiti ziuri nuo virsaus jis atvirksciai.

Krepšinį lankiau 12-14metų, ir dabar kartais pažaidžiu bet mėgėjiškai. Kojas darau, nes noriu šuolį pagerint kol įdėsiu laisvai į kašį (3.05m). Kadangi turiu kad trumpas rankas, tai ištiesus rankas į viršų siekiu 2m 17cm. Tai šuolio reikia apie 1.10m .. To ir siekiu smile Bet viršus taip pat svarbus, nedarau tik kojų. Kojos kaip ir pas daugelį tik 1kart per sav.

koks ūgis?

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#12 2013-01-18 17:17

Re: Sveiki

ATjr rašė:

Ignas87 rašė:

Zuke rašė:

Sveikas gal krepsini megsti ,kad kojas darai? Turiu drauga pasinesusi ant krepsinio tai jam kojos svarbiausias raumuo. ne kaip kiti ziuri nuo virsaus jis atvirksciai.

Krepšinį lankiau 12-14metų, ir dabar kartais pažaidžiu bet mėgėjiškai. Kojas darau, nes noriu šuolį pagerint kol įdėsiu laisvai į kašį (3.05m). Kadangi turiu kad trumpas rankas, tai ištiesus rankas į viršų siekiu 2m 17cm. Tai šuolio reikia apie 1.10m .. To ir siekiu smile Bet viršus taip pat svarbus, nedarau tik kojų. Kojos kaip ir pas daugelį tik 1kart per sav.

koks ūgis?

179, svoris šiuo metu 96. Manau, kad numetus ~15kg viskas ok bus, kadangi dabar šoku 80-90cm.

Neprisijungęs

 
CiuniZ
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-11-24
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#13 2013-01-18 23:27

Re: Sveiki

big_smile Mano irgi tokia svajone, į krepši idėt big_smile ūgis 176 kai pradėjau su štangom sportuot tai šuolis pagerėjo nuo dviejų kojų, bet nuo vienos niekas nepasikeitė, nu aišku ir svoris mano paties padidėjo per 20kg. jei nusiryškinus gal galėčiau pamegint idėt bet abejoju ar tas turėtų pastebimos įtakos. Nu tau 15kg numetus tai turėtu pasijust. smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#14 2013-01-19 04:25

Re: Sveiki

CiuniZ rašė:

big_smile Mano irgi tokia svajone, į krepši idėt big_smile ūgis 176 kai pradėjau su štangom sportuot tai šuolis pagerėjo nuo dviejų kojų, bet nuo vienos niekas nepasikeitė, nu aišku ir svoris mano paties padidėjo per 20kg. jei nusiryškinus gal galėčiau pamegint idėt bet abejoju ar tas turėtų pastebimos įtakos. Nu tau 15kg numetus tai turėtu pasijust. smile

Nežinau ar štangos konkrečiai duoda rezultatą šuoliui nuo dviejų kojų, bet aš taip pat nuo vienos kojos šokt nemoku. Man tuomet labiau į tolį gaunasi nei į aukštį, tai taip pat šoku nuo dviejų.. Tiesa jaučiasi, kad kairė koja dirba labiau, nes ties kelio sąnariais toks tarsi timptelėjimas kairės kojos pasijaučia.. smile Ryškinimas nemanau, kad padės, aišku kai ryškinsies prarasi svorio, bet su šuoliu tai jau atskiri pratimai yra, pastoviai su štanga darydamas pritūpimus ar pasistiebimus labiau stiprinsi patį raumenį o ne šuolį gerinsi.. Bet tiksliai nežinau, nesidomėjau tuom smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#15 2013-01-19 12:24

Re: Sveiki

kazkur skaiciau del suolio kad reik bent su savo svoriu pritupinet kad kazkokius pratimus papildomai daryt

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#16 2013-01-19 13:12

Re: Sveiki

Ptycka rašė:

kazkur skaiciau del suolio kad reik bent su savo svoriu pritupinet kad kazkokius pratimus papildomai daryt

Jei rasi gal galėtum linką numest kur skaitei? Būtų įdomu pasiskaityt kas per pratimai

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#17 2013-01-19 13:19

Re: Sveiki

Ignas87 rašė:

Ptycka rašė:

kazkur skaiciau del suolio kad reik bent su savo svoriu pritupinet kad kazkokius pratimus papildomai daryt

Jei rasi gal galėtum linką numest kur skaitei? Būtų įdomu pasiskaityt kas per pratimai

Youtube -> Air alert program

Neprisijungęs

 
CiuniZ
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-11-24
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#18 2013-01-19 14:00

Re: Sveiki

Ignas87 rašė:

CiuniZ rašė:

big_smile Mano irgi tokia svajone, į krepši idėt big_smile ūgis 176 kai pradėjau su štangom sportuot tai šuolis pagerėjo nuo dviejų kojų, bet nuo vienos niekas nepasikeitė, nu aišku ir svoris mano paties padidėjo per 20kg. jei nusiryškinus gal galėčiau pamegint idėt bet abejoju ar tas turėtų pastebimos įtakos. Nu tau 15kg numetus tai turėtu pasijust. smile

Nežinau ar štangos konkrečiai duoda rezultatą šuoliui nuo dviejų kojų, bet aš taip pat nuo vienos kojos šokt nemoku. Man tuomet labiau į tolį gaunasi nei į aukštį, tai taip pat šoku nuo dviejų.. Tiesa jaučiasi, kad kairė koja dirba labiau, nes ties kelio sąnariais toks tarsi timptelėjimas kairės kojos pasijaučia.. smile Ryškinimas nemanau, kad padės, aišku kai ryškinsies prarasi svorio, bet su šuoliu tai jau atskiri pratimai yra, pastoviai su štanga darydamas pritūpimus ar pasistiebimus labiau stiprinsi patį raumenį o ne šuolį gerinsi.. Bet tiksliai nežinau, nesidomėjau tuom smile

Netaip supratai, nuo vienos kojos as visada soku jei bandau maximaliai pasokti, nes nuo vienos galiu puse delno iskisti virs lanko, ir kai pradejau sportuot su stangom nuo tada niekas nepasikeite, ta prasme nuo vienos kojos tiekpat tepasoku kaip ir anksciau, o vat nuo dvieju koju tai kai sokdavau seniau trukdavo kokiu 6-8cm iki lanko o dabar nuo dvieju koju jau lanka lieciu su 4 pirstais, viena kart net pats nustebau kai pasokau ir isikibau i lanka, reiskia suolis gereja nepaisant mano paties svorio augimo.
O kas del treniravimosi tai, didesnis raumuo bektokiu atveju geriau, nors aisku ne tai lemia suolio auksti bet  tikrai padeda. reikia lavinti ir sprogstamaja jega greiti, (tai yra tiesiog sokineti i auksti maximaliai, begiot sprintus) ko as paskutiniais metais nebedarau kai i stangine persikeliau big_smile
Air alert kai pauglys budavau tai kekviena vasara darydavau, bet aisku neuztekdavo valios pabaigti, toliausiau gal tik kokias 6 savaites buvau pazenges big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#19 2013-01-19 14:18

Re: Sveiki

CiuniZ rašė:

Ignas87 rašė:

CiuniZ rašė:

big_smile Mano irgi tokia svajone, į krepši idėt big_smile ūgis 176 kai pradėjau su štangom sportuot tai šuolis pagerėjo nuo dviejų kojų, bet nuo vienos niekas nepasikeitė, nu aišku ir svoris mano paties padidėjo per 20kg. jei nusiryškinus gal galėčiau pamegint idėt bet abejoju ar tas turėtų pastebimos įtakos. Nu tau 15kg numetus tai turėtu pasijust. smile

Nežinau ar štangos konkrečiai duoda rezultatą šuoliui nuo dviejų kojų, bet aš taip pat nuo vienos kojos šokt nemoku. Man tuomet labiau į tolį gaunasi nei į aukštį, tai taip pat šoku nuo dviejų.. Tiesa jaučiasi, kad kairė koja dirba labiau, nes ties kelio sąnariais toks tarsi timptelėjimas kairės kojos pasijaučia.. smile Ryškinimas nemanau, kad padės, aišku kai ryškinsies prarasi svorio, bet su šuoliu tai jau atskiri pratimai yra, pastoviai su štanga darydamas pritūpimus ar pasistiebimus labiau stiprinsi patį raumenį o ne šuolį gerinsi.. Bet tiksliai nežinau, nesidomėjau tuom smile

Netaip supratai, nuo vienos kojos as visada soku jei bandau maximaliai pasokti, nes nuo vienos galiu puse delno iskisti virs lanko, ir kai pradejau sportuot su stangom nuo tada niekas nepasikeite, ta prasme nuo vienos kojos tiekpat tepasoku kaip ir anksciau, o vat nuo dvieju koju tai kai sokdavau seniau trukdavo kokiu 6-8cm iki lanko o dabar nuo dvieju koju jau lanka lieciu su 4 pirstais, viena kart net pats nustebau kai pasokau ir isikibau i lanka, reiskia suolis gereja nepaisant mano paties svorio augimo.
O kas del treniravimosi tai, didesnis raumuo bektokiu atveju geriau, nors aisku ne tai lemia suolio auksti bet  tikrai padeda. reikia lavinti ir sprogstamaja jega greiti, (tai yra tiesiog sokineti i auksti maximaliai, begiot sprintus) ko as paskutiniais metais nebedarau kai i stangine persikeliau big_smile
Air alert kai pauglys budavau tai kekviena vasara darydavau, bet aisku neuztekdavo valios pabaigti, toliausiau gal tik kokias 6 savaites buvau pazenges big_smile

Pratimus aš žinau, bet jei pagal būtent šią ar kitą programą darei, gal galėtum parašyt bent ~ po kiek serijų kiek kartų tuos pratimus daryt, kokią pertrauką tarp jų daryt?

Neprisijungęs

 
ignas86
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-02-15
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#20 2013-03-08 19:43

Re: Sveiki

Yra teke lankyt lengva atletika (suoliai i auksti), nors ir trumpai, bet suoliuka smarkiai pagerino. O pagrindinis pratimas - ant dvieju suolu per tarpa atsistoji su giria (kokie 24 kg pradziai bus pats tas), darai pusinius pritupimus su  suoliais. Svarbu tiesi nugara ir kuo auksciau sokt.. As aisku ilgas, bet pries tai neidedavau, po poros savaiciu tokiu pratimu jau kraudavau be problemu:-).

Neprisijungęs

 
MONX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-13
Žinutės: 1831
Atsiliepimai: 1

#21 2013-04-24 23:32

Re: Sveiki

o tai kiek dabar kg/bf, ir per kiek laiko planuoji tuos tikslus dėl svorio ir bf pasiekt?

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#22 2013-04-24 23:41

Re: Sveiki

dabar 92kg bf 17%. Iki liepos 7d turiu peršokt  1.70. Dar ir tampytis reik pradėt, ar kažką, nes vertikaliai šoku 115cm, o per kartį šokant kliūna užpakalis... Šiaip noriu pasiekt 1.92cm tai būsiu jau labai patenkintas..

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2013-04-24 23:57)

Neprisijungęs

 
MONX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-13
Žinutės: 1831
Atsiliepimai: 1

#23 2013-04-24 23:55

Re: Sveiki

dėl bf abejoju ar nusimuši iki norimo kiekio, visa kita tikrai įmanoma, tik nemažink taip angliavandenių, nes bumerango principu suveiks, o jei nori dar rezultatus šuolyje gerint, tai staigus gliukozės kiekio pokytis trukdys wink

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#24 2013-04-24 23:58

Re: Sveiki

MONX rašė:

dėl bf abejoju ar nusimuši iki norimo kiekio, visa kita tikrai įmanoma, tik nemažink taip angliavandenių, nes bumerango principu suveiks, o jei nori dar rezultatus šuolyje gerint, tai staigus gliukozės kiekio pokytis trukdys wink

Na per pora sav manau nenumirsiu ir mažai anglių vartodamas. Po 2sav po truputį ir per pietus ir per vakarienę anglis manau pajungsiu

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#25 2013-05-20 23:40

Re: Sveiki

90 cm suolis, neprastai. Isvertus i colius gautus apie 35, kas yra daugiau nei vidutinio NBA zaidejo.
Beto, visiems zinoma, kad patys geriausi dejikai NBA turi apie 40 coliu suoli.

Pvz 1.75cm Nate Robinson turi 43.5 coliu suoli

Tai tu idedi, bet nepadarai tai pastoviai?
Dabar pagalvojau kaip man gerai kad turiu ilgas rankas big_smile as uz tave vos 4cm aukstesnis, bet istiesus rankas siekiu apie 255 cm

Jeigu nori pratimu ir programos kaip pagerint suoli, pamirsk visokius air alert ar kitas komercines programas. The real deal yra Vertical Jump Bible.  Paaiskina viska moksliskai kokia nauda buna darant pvz pritupimus su 95% nuo max ir 50% bet greitai.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net