Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#26 2013-06-13 13:41

Re: Alkoholikai

Ignas87 rašė:

Pelėsis na kiekvieno organizmas kitoks, ir kas vienam būna nebūtinai kitam bus, kiti susivemtų vien pieno su degtine išgėrę. Na tiesiog, mano akim žiūrint tai reikia gert kartu su visais, kitaip respecto nerodai, nors gal ir kvailas požiūris smile O aš tiesiog pastebėjęs, kad jei mažiau zagirono išgeriu, man geriau būna. Pasidalinkit ir kiti tada patarimais kokiais.. Nemanau kad čia visi abstinentai ir labai rimtai į sportą žiūri, kad neišgertų.

Būtent, kvailas požiūris. Kas per kompanija, jeigu jaučia nepagarbą, kad kažkas negeria?big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#27 2013-06-13 13:45

Re: Alkoholikai

eNrr rašė:

Ignas87 rašė:

Pelėsis na kiekvieno organizmas kitoks, ir kas vienam būna nebūtinai kitam bus, kiti susivemtų vien pieno su degtine išgėrę. Na tiesiog, mano akim žiūrint tai reikia gert kartu su visais, kitaip respecto nerodai, nors gal ir kvailas požiūris smile O aš tiesiog pastebėjęs, kad jei mažiau zagirono išgeriu, man geriau būna. Pasidalinkit ir kiti tada patarimais kokiais.. Nemanau kad čia visi abstinentai ir labai rimtai į sportą žiūri, kad neišgertų.

Būtent, kvailas požiūris. Kas per kompanija, jeigu jaučia nepagarbą, kad kažkas negeria?big_smile big_smile big_smile

Rusai. Tipo "nu davai, za to to i to, vipjem" .. nu ir paskui vėl.. ir jei negeri tai iš kart matai kaip kreivokai žiūri į tave, ir jau žiūrėk mažiau bendraut pradeda.. smile Na bet gal čia sakau daugiau mano įsitikinimas toks turbūt smile Bet ir man smagiau, kad kas nors ką nors kartu daro, o ne aš vienas smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#28 2013-06-13 13:48

Re: Alkoholikai

eNrr rašė:

Ignas87 rašė:

Pelėsis na kiekvieno organizmas kitoks, ir kas vienam būna nebūtinai kitam bus, kiti susivemtų vien pieno su degtine išgėrę. Na tiesiog, mano akim žiūrint tai reikia gert kartu su visais, kitaip respecto nerodai, nors gal ir kvailas požiūris smile O aš tiesiog pastebėjęs, kad jei mažiau zagirono išgeriu, man geriau būna. Pasidalinkit ir kiti tada patarimais kokiais.. Nemanau kad čia visi abstinentai ir labai rimtai į sportą žiūri, kad neišgertų.

Būtent, kvailas požiūris. Kas per kompanija, jeigu jaučia nepagarbą, kad kažkas negeria?big_smile big_smile big_smile

nu zinok dar tebera tas mastymas, jei negeri tai ne prie chebros, as kai meciau gert, draugu sumazejo big_smile
arba kad ir dabar i koki tusa nuvarau ir negeriu, tai pz issiviepe ziuri, kaip cia negeri big_smile buna idomu pasigincyt su chroniais, kodel geriau jie geria  pigesni bet daugiau nei gera gerima bet mazai ir t.t. big_smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#29 2013-06-13 13:49

Re: Alkoholikai

Draugu ar "draugu"?
Jei tie su  kuriais sedziu negerbia mano apsisprendimu ir paziuru, tai eina jie nx, rusai lenkai ar lietuviai...
Jei pats savim nepasitiki, tai cia jau nereik kitu kaltint o paciam sprest savo psichologines problemas, kitaip ir busi visa gyvenima minkstakunis.

beja, vienu gyvenimo tarpsniu turejau sita priklausomybe ir gana smarkia. Aisku, tada man taip neatrode, dziaugiuos, kad sugebejau isbrist ir dekingas esu palaikiusiems draugams o ne "draugams"...

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#30 2013-06-13 13:51

Re: Alkoholikai

Robšė rašė:

Draugu ar "draugu"?

tu paciu big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#31 2013-06-13 13:57

Re: Alkoholikai

Pelesis rašė:

eNrr rašė:

Ignas87 rašė:

Pelėsis na kiekvieno organizmas kitoks, ir kas vienam būna nebūtinai kitam bus, kiti susivemtų vien pieno su degtine išgėrę. Na tiesiog, mano akim žiūrint tai reikia gert kartu su visais, kitaip respecto nerodai, nors gal ir kvailas požiūris smile O aš tiesiog pastebėjęs, kad jei mažiau zagirono išgeriu, man geriau būna. Pasidalinkit ir kiti tada patarimais kokiais.. Nemanau kad čia visi abstinentai ir labai rimtai į sportą žiūri, kad neišgertų.

Būtent, kvailas požiūris. Kas per kompanija, jeigu jaučia nepagarbą, kad kažkas negeria?big_smile big_smile big_smile

nu zinok dar tebera tas mastymas, jei negeri tai ne prie chebros, as kai meciau gert, draugu sumazejo big_smile
arba kad ir dabar i koki tusa nuvarau ir negeriu, tai pz issiviepe ziuri, kaip cia negeri big_smile buna idomu pasigincyt su chroniais, kodel geriau jie geria  pigesni bet daugiau nei gera gerima bet mazai ir t.t. big_smile

Jo tas dalykas pas mane buvo 16-17m, kad pirkdavau visišką šūdą svarbu, kad pigus ir variau ant tų kurie perka brangius, nes vis tiek tas pats.. smile Dabar pats jau jei gert tai geriau kažką normalaus o ne visišką šlamštą.
Dėl manęs tai geria negeria man vienodai, kaip jam geriau taip tegu ir daro smile Bet jei tipo tu nebegeri tai tu nebedraugas tai čia tik marozai degradai taip pasakyt galėtų..

O dėl priklausomybės čia slidus reikalas.. Vieni išgeria gan dažnai ir normaliai, bet nepasakyčiau, kad jie alkoholikai, ir yra kurie išgeria kartą per pusę metų truputį, bet atsitikus didesnei bėdai taip puola žemai, kad ir nelabai išlenda.. Mano manymu geriausia yra palaikyt tonusą, kad paskui susidūrus su kuom nors nebūtų tau kaip nuodai smile Truputį išgeri, organizmas žino kas tas yra ir ok smile O paskui būna meta 20metų negeria, tada išgeria ir utiutiu būna.

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2013-06-13 13:58)

Neprisijungęs

 
spinae
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-12-11
Žinutės: 157
Atsiliepimai: 0

#32 2013-06-13 14:06

Re: Alkoholikai

Ignas87 rašė:

Mano manymu geriausia yra palaikyt tonusą

Nu visai jau dumbom

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#33 2013-06-13 14:08

Re: Alkoholikai

siaip isgerdavau seniau. per sventes. su metais kazkaip vis maziau eme traukt, vis reciau isgerdavau. atejo toks laikas kad visai nebesinori, tai ir nebegeriu. stipriuju gerimu kogero jau 3metai nesu burnoj turejes.. o alaus gal kokius 3l per metus ir isgeriu, prie kokiu saslyku gamtoj pasitaiko. bet kad kazkoks ir tas alus xeminis pasidares.. puse butelio isgeri ir daugiau nesinori..

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#34 2013-06-13 14:12

Re: Alkoholikai

simaxas rašė:

siaip isgerdavau seniau. per sventes. su metais kazkaip vis maziau eme traukt, vis reciau isgerdavau. atejo toks laikas kad visai nebesinori, tai ir nebegeriu. stipriuju gerimu kogero jau 3metai nesu burnoj turejes.. o alaus gal kokius 3l per metus ir isgeriu, prie kokiu saslyku gamtoj pasitaiko. bet kad kazkoks ir tas alus xeminis pasidares.. puse butelio isgeri ir daugiau nesinori..

tai reik ne iš parduotuvės utenos ar švyturio pirkt o pilstomą pasiimt normalų smile visai kitas skonis. Ir b vitaminų daug, ir butelį tik ~250kcal. O metam bėgant tai gal ir aš mažiau norėsiu ar atsisakysiu.. Pas mane giminė daug išgerianti, senelis amžiną atilsį žinau alkoholikas buvo kurį laiką, daug gerdavo, tėvas irgi daug geria.. gal ir per genus kažkas perplaukė..

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2013-06-13 14:16)

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#35 2013-06-13 14:15

Re: Alkoholikai

simaxas rašė:

siaip isgerdavau seniau. per sventes. su metais kazkaip vis maziau eme traukt, vis reciau isgerdavau. atejo toks laikas kad visai nebesinori, tai ir nebegeriu. stipriuju gerimu kogero jau 3metai nesu burnoj turejes.. o alaus gal kokius 3l per metus ir isgeriu, prie kokiu saslyku gamtoj pasitaiko. bet kad kazkoks ir tas alus xeminis pasidares.. puse butelio isgeri ir daugiau nesinori..

tai sudina kokybe daugumos gerimu lietuvoj stumdomu big_smile
teko sveciuotis airiuose pries kelis metus, ten ragavom akropolio is vokieciu atvezto, tai nei pachmelo nei ko, kaip zmogus atsikeli, po to to paties gerem is lt atvezto, tai kaip suspardytas atsikeli ir nuo nedidelio kiekio big_smile
kad ir cia lietuvoj paziurek koks geralas atsiranda, jis normalus buna kol gerai prasisuka rinkoj, rasireklamuoja ir po to ziurek jau myzala pradeda pilstyt...

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#36 2013-06-13 14:25

Re: Alkoholikai

Ignas87 rašė:

simaxas rašė:

siaip isgerdavau seniau. per sventes. su metais kazkaip vis maziau eme traukt, vis reciau isgerdavau. atejo toks laikas kad visai nebesinori, tai ir nebegeriu. stipriuju gerimu kogero jau 3metai nesu burnoj turejes.. o alaus gal kokius 3l per metus ir isgeriu, prie kokiu saslyku gamtoj pasitaiko. bet kad kazkoks ir tas alus xeminis pasidares.. puse butelio isgeri ir daugiau nesinori..

tai reik ne iš parduotuvės utenos ar švyturio pirkt o pilstomą pasiimt normalų smile visai kitas skonis. Ir b vitaminų daug, ir butelį tik ~250kcal. O metam bėgant tai gal ir aš mažiau norėsiu ar atsisakysiu.. Pas mane giminė daug išgerianti, senelis amžiną atilsį žinau alkoholikas buvo kurį laiką, daug gerdavo, tėvas irgi daug geria.. gal ir per genus kažkas perplaukė..

nu jo, dar ir genus apkaltink smile
bet cia tavo pasirinkimas, nori - nuodykis big_smile bet ar tikrai verta? smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#37 2013-06-13 14:26

Re: Alkoholikai

Robšė rašė:

Draugu ar "draugu"?
Jei tie su  kuriais sedziu negerbia mano apsisprendimu ir paziuru, tai eina jie utiutiu, rusai lenkai ar lietuviai...
Jei pats savim nepasitiki, tai cia jau nereik kitu kaltint o paciam sprest savo psichologines problemas, kitaip ir busi visa gyvenima minkstakunis.

beja, vienu gyvenimo tarpsniu turejau sita priklausomybe ir gana smarkia. Aisku, tada man taip neatrode, dziaugiuos, kad sugebejau isbrist ir dekingas esu palaikiusiems draugams o ne "draugams"...

Dabar ne laso ar prie progos?

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#38 2013-06-13 14:31

Re: Alkoholikai

Ignas87 rašė:

simaxas rašė:

siaip isgerdavau seniau. per sventes. su metais kazkaip vis maziau eme traukt, vis reciau isgerdavau. atejo toks laikas kad visai nebesinori, tai ir nebegeriu. stipriuju gerimu kogero jau 3metai nesu burnoj turejes.. o alaus gal kokius 3l per metus ir isgeriu, prie kokiu saslyku gamtoj pasitaiko. bet kad kazkoks ir tas alus xeminis pasidares.. puse butelio isgeri ir daugiau nesinori..

tai reik ne iš parduotuvės utenos ar švyturio pirkt o pilstomą pasiimt normalų smile visai kitas skonis. Ir b vitaminų daug, ir butelį tik ~250kcal. O metam bėgant tai gal ir aš mažiau norėsiu ar atsisakysiu.. Pas mane giminė daug išgerianti, senelis amžiną atilsį žinau alkoholikas buvo kurį laiką, daug gerdavo, tėvas irgi daug geria.. gal ir per genus kažkas perplaukė..

Nu jau tik nesnekek apie alkoholizmo paveldimuma smile Man keista, kaip budamas tokioj aplinkoj nepasimokei.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#39 2013-06-13 14:31

Re: Alkoholikai

giedriuvz rašė:

Ignas87 rašė:

simaxas rašė:

siaip isgerdavau seniau. per sventes. su metais kazkaip vis maziau eme traukt, vis reciau isgerdavau. atejo toks laikas kad visai nebesinori, tai ir nebegeriu. stipriuju gerimu kogero jau 3metai nesu burnoj turejes.. o alaus gal kokius 3l per metus ir isgeriu, prie kokiu saslyku gamtoj pasitaiko. bet kad kazkoks ir tas alus xeminis pasidares.. puse butelio isgeri ir daugiau nesinori..

tai reik ne iš parduotuvės utenos ar švyturio pirkt o pilstomą pasiimt normalų smile visai kitas skonis. Ir b vitaminų daug, ir butelį tik ~250kcal. O metam bėgant tai gal ir aš mažiau norėsiu ar atsisakysiu.. Pas mane giminė daug išgerianti, senelis amžiną atilsį žinau alkoholikas buvo kurį laiką, daug gerdavo, tėvas irgi daug geria.. gal ir per genus kažkas perplaukė..

nu jo, dar ir genus apkaltink smile
bet cia tavo pasirinkimas, nori - nuodykis big_smile bet ar tikrai verta? smile

Nekaltinu aš nieko, bet ir neskaitau, kad aš čia labai nuodijuos smile Verta neverta... daug ko daryt neverta, bet vis tiek darom iš noro, smalsumo, ar tiesiog, nes taip smagiau jautiesi smile Juk neagituoju visų, kad eikit gerkit smile Bet senovės medicinoje daug ką gydė su alum ir pan, o dabar kažkaip mada grįžta prie senovės medicinos, su žolelėm ir tt ir pan, tai va, gal ir alų pradės gert vietoj antibiotikų smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#40 2013-06-13 14:35

Re: Alkoholikai

samas rašė:

Ignas87 rašė:

simaxas rašė:

siaip isgerdavau seniau. per sventes. su metais kazkaip vis maziau eme traukt, vis reciau isgerdavau. atejo toks laikas kad visai nebesinori, tai ir nebegeriu. stipriuju gerimu kogero jau 3metai nesu burnoj turejes.. o alaus gal kokius 3l per metus ir isgeriu, prie kokiu saslyku gamtoj pasitaiko. bet kad kazkoks ir tas alus xeminis pasidares.. puse butelio isgeri ir daugiau nesinori..

tai reik ne iš parduotuvės utenos ar švyturio pirkt o pilstomą pasiimt normalų smile visai kitas skonis. Ir b vitaminų daug, ir butelį tik ~250kcal. O metam bėgant tai gal ir aš mažiau norėsiu ar atsisakysiu.. Pas mane giminė daug išgerianti, senelis amžiną atilsį žinau alkoholikas buvo kurį laiką, daug gerdavo, tėvas irgi daug geria.. gal ir per genus kažkas perplaukė..

Nu jau tik nesnekek apie alkoholizmo paveldimuma smile Man keista, kaip budamas tokioj aplinkoj nepasimokei.

http://charakteris.info/charakterio-tes … variantas/ padarykit. labai taiklus testas.

Aš ESTP, mano būdas yra gerti, nori nenori.. big_smile Bet kažkur esu skaitęs tikrai apie paveldimumą kažkokį alkoholiko gyslelės ar pan smile Tik neaišku kokio rimtumo tas straipsnis buvo

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#41 2013-06-13 14:36

Re: Alkoholikai

Ignas87 rašė:

giedriuvz rašė:

Ignas87 rašė:

tai reik ne iš parduotuvės utenos ar švyturio pirkt o pilstomą pasiimt normalų smile visai kitas skonis. Ir b vitaminų daug, ir butelį tik ~250kcal. O metam bėgant tai gal ir aš mažiau norėsiu ar atsisakysiu.. Pas mane giminė daug išgerianti, senelis amžiną atilsį žinau alkoholikas buvo kurį laiką, daug gerdavo, tėvas irgi daug geria.. gal ir per genus kažkas perplaukė..

nu jo, dar ir genus apkaltink smile
bet cia tavo pasirinkimas, nori - nuodykis big_smile bet ar tikrai verta? smile

Nekaltinu aš nieko, bet ir neskaitau, kad aš čia labai nuodijuos smile Verta neverta... daug ko daryt neverta, bet vis tiek darom iš noro, smalsumo, ar tiesiog, nes taip smagiau jautiesi smile Juk neagituoju visų, kad eikit gerkit smile Bet senovės medicinoje daug ką gydė su alum ir pan, o dabar kažkaip mada grįžta prie senovės medicinos, su žolelėm ir tt ir pan, tai va, gal ir alų pradės gert vietoj antibiotikų smile

seniau ta alu darydavo normaliai naturaliai, o kaip dabar? pyst tabletike, stai ir laipsniai, pyst tabletike, stai ir putele, ir t.t. nepalyginami dalykiai senoliu alus ir dabartinis masines gamybos myzalas

Paskutinį kartą taisė Pelesis (2013-06-13 14:39)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#42 2013-06-13 14:46

Re: Alkoholikai

Ignas87 rašė:

Mano manymu geriausia yra palaikyt tonusą, kad paskui susidūrus su kuom nors nebūtų tau kaip nuodai smile Truputį išgeri, organizmas žino kas tas yra ir ok smile O paskui būna meta 20metų negeria, tada išgeria ir utiutiu būna.

o jei sita taisykle sintetiniam testui taikysim?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#43 2013-06-13 14:50

Re: Alkoholikai

uzsivedes rašė:

Robšė rašė:

Draugu ar "draugu"?
Jei tie su  kuriais sedziu negerbia mano apsisprendimu ir paziuru, tai eina jie nx, rusai lenkai ar lietuviai...
Jei pats savim nepasitiki, tai cia jau nereik kitu kaltint o paciam sprest savo psichologines problemas, kitaip ir busi visa gyvenima minkstakunis.

beja, vienu gyvenimo tarpsniu turejau sita priklausomybe ir gana smarkia. Aisku, tada man taip neatrode, dziaugiuos, kad sugebejau isbrist ir dekingas esu palaikiusiems draugams o ne "draugams"...

Dabar ne laso ar prie progos?

Nesu abstinentas, isgeriu jei noriu ir alaus ir stipresniu. Bet jei noriu. Gali buti balius, kai isgeriu, buna kai per balius negeriu, - nelygu kaip mano paties nusiteikimas, niekam tai jokiu problemu nesukelia, tuo labiau man paciam. Bet smarkiai niekad nebeapgirstu, pajuntu kad jau apsinesu nemaloniai ir nebegeriu, nes nemalonu nei paciam taip jaustis nei bendraut nenaturaliai.
Siaip traukos jokios nejauciu ir kovot su savim tikrai nebeereikia, kabliu taippat jokiu nebebuna, toks vidinis apsisprendimas ivyko ir vsio

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#44 2013-06-13 14:52

Re: Alkoholikai

A tai reiskias alkoholizmu dar kaip ir nebuvai susirges tas svarbiausia.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#45 2013-06-13 14:53

Re: Alkoholikai

Ignas87 sneka kaip tipiskas nuo alko priklausomas zmogus, t.y. alkoholikas, tik pats to nepripazysta o isvedzioja visokias nesamones

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#46 2013-06-13 14:56

Re: Alkoholikai

Robšė rašė:

Ignas87 sneka kaip tipiskas nuo alko priklausomas zmogus, t.y. alkoholikas, tik pats to nepripazysta o isvedzioja visokias nesamones

Klysti, pripažįstu, nesiginu, tiesiog bandau tiesą gražesne padaryti smile Bet nepriskiriu savęs degradavusiems alkoholikams.

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#47 2013-06-13 15:00

Re: Alkoholikai

kolkas dar ne... smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#48 2013-06-13 15:01

Re: Alkoholikai

uzsivedes rašė:

A tai reiskias alkoholizmu dar kaip ir nebuvai susirges tas svarbiausia.

Patikek, tai kas dejosi su manim vadinama alkoholizmu, bet tai buvo seniai, jau koks 18 metu atgal, cia daugmaz tas momentas, kai paciam dasilo, kad pizda jau man, nors anksciau daugkas is tikru draugu sakydavo, kad turiu rimta problema.
Paskui parises isgerdavau prie progos, dar budavo ir kabliai, bet i daugiadienes nepereidavo. Dar po kurio laiko epgirtusio busena pradejo darytis nemaloni, tai poreikis vis slopo, tada sunus, sportas ir pan, dabar jau keletas metu net isgerus nebereikia saves kazkaip ipatingai kontroliuoti ar pan, niekad nebeprisigeriu ir nesikabliuoju o ir isgert lengvai labai retai benoriu. Pernai berods visus metus nieko neragavau, tik per naujus siektiek brendzio ir sampes. Praeita va sav Palangoj buvau, tai kasdien su pietumis po bokala lengvo alaus isgeriau, kartais 0,3, kelis kart 0,5

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#49 2013-06-13 15:03

Re: Alkoholikai

Ignas87 rašė:

Robšė rašė:

Ignas87 sneka kaip tipiskas nuo alko priklausomas zmogus, t.y. alkoholikas, tik pats to nepripazysta o isvedzioja visokias nesamones

Klysti, pripažįstu, nesiginu, tiesiog bandau tiesą gražesne padaryti smile Bet nepriskiriu savęs degradavusiems alkoholikams.

Rukoriai irgi daug visokiu priezasciu prigalvoja, as kolkas su tuom tebekovoju
O degradavimas tai abstraktus dalykas, kad prie konteineriu nesivolioji, tai dar nereiskia, kad kazkieno akimis tu nesi degradaves ar besiritantis link to, cia tik dar vienas tavo pasiteisinimas savo sazinei nuramint

Neprisijungęs

 
MONX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-13
Žinutės: 1831
Atsiliepimai: 1

#50 2013-06-13 15:05

Re: Alkoholikai

tai kol nedegradavai keisk požiūrį wink

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net