Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

martiss
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-24
Žinutės: 53
Atsiliepimai: 0

#51 2010-02-09 18:58

Re: Problemos su kūno proporcingumu

pas mane tai auga mase viskas normaliai ant visu vietu tik va rankos  plonos nors tu ka ir net nezinau ka man daryt daug visko bandziau bet npadeda net juokinga:)

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#52 2010-02-09 20:53

Re: Problemos su kūno proporcingumu

martiss rašė:

pas mane tai auga mase viskas normaliai ant visu vietu tik va rankos  plonos nors tu ka ir net nezinau ka man daryt daug visko bandziau bet npadeda net juokinga:)

Persitreniruoji manau

Paskutinį kartą taisė Boomshaker (2010-02-09 20:54)

Neprisijungęs

 
grifAS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-10-21
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#53 2010-02-09 21:21

Re: Problemos su kūno proporcingumu

martiss rašė:

pas mane tai auga mase viskas normaliai ant visu vietu tik va rankos  plonos nors tu ka ir net nezinau ka man daryt daug visko bandziau bet npadeda net juokinga:)

skirk mažiau dėmesio. matyt varai kazdij den

Neprisijungęs

 
Donatas19
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-04-01
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#54 2010-04-02 17:29

Re: Problemos su kūno proporcingumu

zekit, db pazejau, kad pas mane desinis petys ilgesnis uz kairi ;D kaip juos islygint?  buvau gaves kaires rankos trauma, tai nuo to laiko kaire ranka silpnesne, bet bandau daryt su vienodais svoriais, bet pazejau , kad desinis petys ilgesnis labiau istreniruotas,nei kairysis smile kaip tai pasalint? isligynt

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#55 2010-04-02 18:10

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Donatas19 rašė:

zekit, db pazejau, kad pas mane desinis petys ilgesnis uz kairi ;D kaip juos islygint?  buvau gaves kaires rankos trauma, tai nuo to laiko kaire ranka silpnesne, bet bandau daryt su vienodais svoriais, bet pazejau , kad desinis petys ilgesnis labiau istreniruotas,nei kairysis smile kaip tai pasalint? isligynt

Štangas keisk į hantelius... Daryk pilna amplitude, jausk ar abudu vienodai užsipompuoja, jei nevienodai daryk po vieną ranką su hanteliu..

Neprisijungęs

 
Donatas19
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-04-01
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#56 2010-04-02 18:15

Re: Problemos su kūno proporcingumu

o nereikia, kad kairi pety labiau treniruot? ar ssilygys, jei abudu vienodai . ?

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#57 2010-04-02 19:55

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Donatas19 rašė:

o nereikia, kad kairi pety labiau treniruot? ar ssilygys, jei abudu vienodai . ?

Daugiau dėmesio skirk atsiliekančiam.

Neprisijungęs

 
Reli
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-04-02
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#58 2010-09-18 16:46

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Laba diena. Neseniai buvau pas gydytojus, ir gavosi taip, kad suzinojau jog sergu skolioze (2laipsnio)(stuburo iskrypimas). Daktaras kuris siunte daryti rentgena ir kuris tikrino mane, sake kad galiu sportuot, zaist krepsini, begiot, vazinet dviraciu ir pns, tik negaliu kilnot stovedamas sunkiu daiktu, negalima su stanga sportuot, stengtis maziau lenktis(dazniau pritupt lygiai). Kai po sio chirurgo "dasibroviau" iki Kinezeterapiautes, ji man pasake kad man ISVIS NIEKO NEGALIMA DARYT, nebent manksta (ir tai pritaikyta tik raumenims prie stuburo stiprinti) ir plaukiojima. Tai kuriuo man cia tiket? nejau negalesiu net krepsinio zaist?
Gal kas zinot o gal buvot patys susidure su skolioze ir galit pasakyt kas istiesu GALIMA ir ko NEGALIMA sergant skolioze. Busiu dekingas.

Reli

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#59 2010-09-24 16:24

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Reli, kiekvienam skirtingai. Vienas zmogus su luzusia stuburo apacia ne tik sportuoja, bet sugeba kartais ir mirties trauka padaryt. Kai gydytojai neleido net 5kg kelt nuo zemes pasilenkus. O kiti gali ir zut po tokiu pramogu. Taigi, manau, kad pradziai labai mazas kruvis ir stebi organizma, jeigu nera jokiu skausmu ar kitu problemu, po truputi eini i prieki. Zinoma, nepersistenk. Sekmes

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#60 2010-09-24 18:23

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Daug ką gali daryti neapkraudamas stuburo, pvz, gulėdamas ant suoliuko ant pilvo, rinkdamasis pratimus su treniruokliais, pvz, legpresą. Gerų patarimų šiame forume yra pateikę lolardas, laimonas1. Sportuok toliau, bet atsargiai smile

Neprisijungęs

 
Sakalas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-10-23
Žinutės: 98
Atsiliepimai: 4

#61 2010-09-24 22:19

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Reli rašė:

Laba diena. Neseniai buvau pas gydytojus, ir gavosi taip, kad suzinojau jog sergu skolioze (2laipsnio)(stuburo iskrypimas). Daktaras kuris siunte daryti rentgena ir kuris tikrino mane, sake kad galiu sportuot, zaist krepsini, begiot, vazinet dviraciu ir pns, tik negaliu kilnot stovedamas sunkiu daiktu, negalima su stanga sportuot, stengtis maziau lenktis(dazniau pritupt lygiai). Kai po sio chirurgo "dasibroviau" iki Kinezeterapiautes, ji man pasake kad man ISVIS NIEKO NEGALIMA DARYT, nebent manksta (ir tai pritaikyta tik raumenims prie stuburo stiprinti) ir plaukiojima. Tai kuriuo man cia tiket? nejau negalesiu net krepsinio zaist?
Gal kas zinot o gal buvot patys susidure su skolioze ir galit pasakyt kas istiesu GALIMA ir ko NEGALIMA sergant skolioze. Busiu dekingas.

Reli

Daktaras teisingai patare. Na o Kineze..., grubiai sneketi nemandagu, tad geriau savo nuomone pasiliksiu sau.
Skolioze ne liga, bet laikysenos pakitimas. Atkreipk demesi i savo iprocius. Tai stovesena, sedesena, svoriu-rankines ar kuprines nesiojimas, taip pat atkreipk demesi i kuno padeti dirbant su kompiuteriu, pamoku, o jeigu studijuoji, paskaitu metu. Skolioze galima pasalinti nesudetingais fiziniais pratimais ir labai greitai. Svarbiausia reikia zinoti jos atsiradimo priezasti.

Paskutinį kartą taisė Sakalas (2010-09-24 22:20)

Neprisijungęs

 
Reli
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-04-02
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#62 2010-09-26 23:32

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Tai lankau as dabar tuos pratimus (manksta + masazas) treciadieniais, nes kitom dienom mokaus, studijuoju. Pasiemiau dar plius lapa su pratimu pavyzdziais kad papildomai mankstintis, nes 1 kart i savaite mazai.
Dekui kas nepatingejo palikt komentara wink  O Sakalai po tavo post'o isvis nurimau smile Aciu.

Neprisijungęs

 
irkluotojas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-07-19
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#63 2010-10-19 15:46

Re: Problemos su kūno proporcingumu

pradejau sportuoti, pastebejau progresa visur bet... man nuo vaikystes stuburas iskrypes, nu zodziu susilenkes gaunuos. ir kai is is sono ziurimalabai kvailai atrodo pilvas ir prieki gaunasi negu krutine, o kai atstatau krutine issilygina ir nugara. Tampa proporcinga. Kokius man pratimus daryt kad susitvarkytu ta nugara, nes vasara kartais geda nusimaut maike.

Paskutinį kartą taisė irkluotojas (2010-11-01 18:46)

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#64 2011-03-04 15:20

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Reli rašė:

Tai lankau as dabar tuos pratimus (manksta + masazas) treciadieniais, nes kitom dienom mokaus, studijuoju. Pasiemiau dar plius lapa su pratimu pavyzdziais kad papildomai mankstintis, nes 1 kart i savaite mazai.
Dekui kas nepatingejo palikt komentara wink  O Sakalai po tavo post'o isvis nurimau smile Aciu.

Tie masazai laikinas dalykas , man irgi buvo skolioze ir stuburas ant tiek pakrypes kad nerva spaude , irgi neleido sportuot , bet po biski po biski sportuodamas sporto klube issigydziau ir dabar net nepasakysi kad man buvo kreivas stuburas. Susirask koki normalu sporto kluba salia saves ir pasnekek su treneriu.

Neprisijungęs

 
korki
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2009-06-03
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#65 2011-03-13 13:58

Re: Problemos su kūno proporcingumu

sveiki, pas mane labai didele trapecija ir platus peciai sveriu 65, bet maikes turiu nesiot Large rubus, nors parepovas stilius man nera prie sirdies. ir net nezinau cia dovana ar trukumas.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#66 2011-03-13 14:03

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Is kur taip prie 65kg ?

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#67 2011-03-13 14:27

Re: Problemos su kūno proporcingumu

korki rašė:

sveiki, pas mane labai didele trapecija ir platus peciai sveriu 65, bet maikes turiu nesiot Large rubus, nors parepovas stilius man nera prie sirdies. ir net nezinau cia dovana ar trukumas.

parodyk savo nuotrauka

Neprisijungęs

 
geduttis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-08-15
Žinutės: 452
Atsiliepimai: 1

#68 2011-03-13 18:01

Re: Problemos su kūno proporcingumu

korki rašė:

sveiki, pas mane labai didele trapecija ir platus peciai sveriu 65, bet maikes turiu nesiot Large rubus, nors parepovas stilius man nera prie sirdies. ir net nezinau cia dovana ar trukumas.

big_smile nebent tu ugio 160 stanga_v_r

Neprisijungęs

 
korki
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2009-06-03
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#69 2011-03-13 22:25

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#70 2011-03-13 22:48

Re: Problemos su kūno proporcingumu

korki rašė:

sveiki, pas mane labai didele trapecija ir platus peciai sveriu 65, bet maikes turiu nesiot Large rubus, nors parepovas stilius man nera prie sirdies. ir net nezinau cia dovana ar trukumas.

lol Tai ko tu nori as nepagaunu?     Bent zinai kur trapecija yra? big_smile

Neprisijungęs

 
FFttRR
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-05-30
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#71 2011-03-13 23:55

Re: Problemos su kūno proporcingumu

arba as aklas arba trapecijos tikrai nematau big_smile

Neprisijungęs

 
prodigy
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-07-21
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#72 2011-07-28 23:50

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Stuburo iškrypimas; jei idomu uzeik smile

Neprisijungęs

 
as1989
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-09-01
Žinutės: 165
Atsiliepimai: 1

#73 2011-09-27 17:48

Re: Problemos su kūno proporcingumu

o pas mane labai blauzdos neauga,manau taip yra daugeliui kulturistu,kiekvienas turi savo silpnaja vieta...

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#74 2011-09-27 22:09

Re: Problemos su kūno proporcingumu

as1989 rašė:

o pas mane labai blauzdos neauga,manau taip yra daugeliui kulturistu,kiekvienas turi savo silpnaja vieta...

o bandei jas treniruot?

Neprisijungęs

 
as1989
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-09-01
Žinutės: 165
Atsiliepimai: 1

#75 2011-09-29 19:32

Re: Problemos su kūno proporcingumu

gedemas rašė:

as1989 rašė:

o pas mane labai blauzdos neauga,manau taip yra daugeliui kulturistu,kiekvienas turi savo silpnaja vieta...

o bandei jas treniruot?

puikei patarei,turetu padet...dumbom kaip pats nesugalvojau:D

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net