Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#1 2013-10-17 20:40

Telefonų appsai

Sveiki, berods tokios kaip temos neradau forume, tai pasidalinkit appsais smile

Turbūt būna, kai nėr kas veikt, lėktuve, šiaip namie ar pan ir kažko įdomaus norisi, arba vienai ar kitai situacijai atsitikus kažkuo pasinaudot smile

Rašykit viską ką dažnai panaudojat, ar šiaip ką retai galima būtų panaudot, bet tiesiog for fun vieną ar kitą kartą įsijungt smagu smile

Taigi visi turbūt naudoja FB, google maps, navigatorių vieną ar kitą, instagram, skype, dropboxai ir pan, na žodžiu kaip ir pc...

Bet kokius dar?smile

Iš mano naudojamų irgi turbūt daug kam žinomų tai:

Translate google (ištari, nufotkini tekstą ar pats parašai) išverčia.. Veikia visai padoriai tiek foto tiek balso funkcijos

Viber'is - kai būni užsienį tai nemokami "sms'ai" ir skambučiai, nenaudoja tiek resursų kiek skype ar fb

Soundhound - dažnai ir forume būna klausia kas čia per gabalas, visai neblogai suranda koks...

Iš mano pusės tai tiek smile Kokių jūs žinot, naudojat, normaliai veikia? Galit ir game kokį įmest, kur užkabina bet daug resursų neima.. Pvz kaip būna squizai ar pan.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#2 2013-10-17 20:57

Re: Telefonų appsai

8 ball pool ir hd texas poker big_smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#3 2013-10-17 20:59

Re: Telefonų appsai

Youtube downloader ir media converter

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#4 2013-10-17 21:02

Re: Telefonų appsai

rubizzz rašė:

Youtube downloader ir media converter

Per telefą filmus, video žiūri ?.. Gi kelios val ir po batareikos.. O muziką tai aš iš kompo parsisiunčiu įsimetu į "debesį" ir viskas telefone yra, nors per tel muzikos neklausau nei šiaip, nei radio

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#5 2013-10-17 21:12

Re: Telefonų appsai

Ne, tik muziką ir vieną kitą klipą, kai tingiu prie pc, o čia po ranka youtubėj užmatau ką įdomesnio. Bet čia labiau namie, kai po rnka pakrovėjas. O ne namie tai turbūt sygic dažniausiai

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#6 2013-10-17 22:18

Re: Telefonų appsai

musictimer - buna kad pries miega norisi mzk paklausyt ramej, ir kaip zinot buna kad uzmingi, tai uzsidedi timeri, nustatai po kiek laiko kad issijungtu ir nekyla problemu:D
toutchpal keyboardas patogus
powerhitradio appsas
flashlightas, neretai prireikia.
shazam

Neprisijungęs

 
Gourmandises
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-11
Žinutės: 1651
Atsiliepimai: 7

#7 2013-10-18 02:08

Re: Telefonų appsai

Pas mane tai ju dafiga.. Megstamiausi be jau isvardintu ESCAPE zaidimai, evernote ir penultimate uzrasofkes patinka, visokiu food appsu turiu, spotify, nasa tv, sleep pillow ( gerulis kai neiseina uzmigt!) , twitteris, trip advisor

Neprisijungęs

 
Emporio
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 955
Atsiliepimai: 1

#8 2013-10-18 12:41

Re: Telefonų appsai

Gourmandises rašė:

Pas mane tai ju dafiga.. Megstamiausi be jau isvardintu ESCAPE zaidimai, evernote ir penultimate uzrasofkes patinka, visokiu food appsu turiu, spotify, nasa tv, sleep pillow ( gerulis kai neiseina uzmigt!) , twitteris, trip advisor

Kaip veikia sleep pillow?

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#9 2013-10-18 13:00

Re: Telefonų appsai

Ultimate remote - pc dinstancinis.

Neprisijungęs

 
Gourmandises
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-11
Žinutės: 1651
Atsiliepimai: 7

#10 2013-10-18 13:13

Re: Telefonų appsai

Emporio rašė:

Gourmandises rašė:

Pas mane tai ju dafiga.. Megstamiausi be jau isvardintu ESCAPE zaidimai, evernote ir penultimate uzrasofkes patinka, visokiu food appsu turiu, spotify, nasa tv, sleep pillow ( gerulis kai neiseina uzmigt!) , twitteris, trip advisor

Kaip veikia sleep pillow?

Yra  irasyti ivairus garsai, lietaus, audros, laikrodzio, zidinio, t.t uzsistatai timeri ir eini miegot, as labai greit uzmiegu prie lietaus garso

Neprisijungęs

 
Emporio
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 955
Atsiliepimai: 1

#11 2013-10-18 19:30

Re: Telefonų appsai

Gourmandises rašė:

Emporio rašė:

Gourmandises rašė:

Pas mane tai ju dafiga.. Megstamiausi be jau isvardintu ESCAPE zaidimai, evernote ir penultimate uzrasofkes patinka, visokiu food appsu turiu, spotify, nasa tv, sleep pillow ( gerulis kai neiseina uzmigt!) , twitteris, trip advisor

Kaip veikia sleep pillow?

Yra  irasyti ivairus garsai, lietaus, audros, laikrodzio, zidinio, t.t uzsistatai timeri ir eini miegot, as labai greit uzmiegu prie lietaus garso

Na sitas ir man patinka, tik aisku relus, gal ir dirbtinas neblogas

Neprisijungęs

 
shark
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-01-20
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#12 2013-10-27 13:10

Re: Telefonų appsai

Myfitnesspal labai patiko,

Neprisijungęs

 
IronFreak
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2013-09-29
Žinutės: 1060
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#13 2013-10-30 12:25

Re: Telefonų appsai

Nu kad ne smile Galaxy Note II pas mane, 5,5" displejus, darbe ziuriu serijalus, youtube, facebook, dirbu kartais net telefonu, mazdaug naudojuos 5val i para, ir dvi dienas minimum baterija islaiko, kraunu dar ne visai issikrovusi smile jei reciau naudoju ir tris paras istempia

Ignas87 rašė:

rubizzz rašė:

Youtube downloader ir media converter

Per telefą filmus, video žiūri ?.. Gi kelios val ir po batareikos.. O muziką tai aš iš kompo parsisiunčiu įsimetu į "debesį" ir viskas telefone yra, nors per tel muzikos neklausau nei šiaip, nei radio

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#14 2013-10-30 12:35

Re: Telefonų appsai

utiutiu darbelis big_smile

Neprisijungęs

 
IronFreak
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2013-09-29
Žinutės: 1060
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#15 2013-10-30 12:50

Re: Telefonų appsai

smile) jo, skustis negalima, pamaininis darbas po 12h, 1 sav naktines dirbi ofise..
Tai kai naktines dirbu ir laptopa dar atsinesu..
Kai GTA isejo ir PS3 buvau atsineses big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#16 2013-10-30 13:44

Re: Telefonų appsai

instant heart rate Androidui, gana tiksliai ismatuoja pulsa.

Neprisijungęs

 
Rolandux
©
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 1090
Atsiliepimai: 3

#17 2013-11-02 02:25

Re: Telefonų appsai

Nesu mobilių telefonų maniakas ir naujienų neseku, bet žmona prašė nupirkt nauja telefoną, nes tas beveik nebeveikia (turiu mažą vaiką tai kai papuola į jo rankas kas nors, niekas nebeveikia big_smile ). Nuėjau į skelbimus ir žiūriu, kad yra kažkokių "clonu" ar "analogu" kurių kaina stipriai skirasi nuo orginalo, nu esmė manau aiški. Tai klausimas: ar tos kopijos vertos dėmesio ar net nežiūrėti į tą pusę? roll Aš nesu skūpus, tai nežadu mokėt du kartus. smile

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#18 2013-11-02 02:29

Re: Telefonų appsai

As net neziureciau i padielkas. Beto klausimas ko jums reikia, ar tiesiog paskambint, sms parasyt ar smartphono. smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#19 2013-11-02 03:31

Re: Telefonų appsai

Rolandux rašė:

Nesu mobilių telefonų maniakas ir naujienų neseku, bet žmona prašė nupirkt nauja telefoną, nes tas beveik nebeveikia (turiu mažą vaiką tai kai papuola į jo rankas kas nors, niekas nebeveikia big_smile ). Nuėjau į skelbimus ir žiūriu, kad yra kažkokių "clonu" ar "analogu" kurių kaina stipriai skirasi nuo orginalo, nu esmė manau aiški. Tai klausimas: ar tos kopijos vertos dėmesio ar net nežiūrėti į tą pusę? roll Aš nesu skūpus, tai nežadu mokėt du kartus. smile

ne skupas, bet i padielkas ziuri
cia kaip HGH purskiamas i nosi

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#20 2013-11-02 10:31

Re: Telefonų appsai

Rolandux rašė:

Nesu mobilių telefonų maniakas ir naujienų neseku, bet žmona prašė nupirkt nauja telefoną, nes tas beveik nebeveikia (turiu mažą vaiką tai kai papuola į jo rankas kas nors, niekas nebeveikia big_smile ). Nuėjau į skelbimus ir žiūriu, kad yra kažkokių "clonu" ar "analogu" kurių kaina stipriai skirasi nuo orginalo, nu esmė manau aiški. Tai klausimas: ar tos kopijos vertos dėmesio ar net nežiūrėti į tą pusę? roll Aš nesu skūpus, tai nežadu mokėt du kartus. smile

Tikrai neapsimoka. Jei teisingai supratau pvz yra padielkų atrodo kaip koks s3 o kaina ~400lt? Už tokią kainą tikrai yra visokių tel, kur normalios funkcijos ~300lt rasi. Tik tiek kad modelis ne naujas.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#21 2013-11-02 10:59

Re: Telefonų appsai

sladeinflame7 rašė:

As net neziureciau i padielkas. Beto klausimas ko jums reikia, ar tiesiog paskambint, sms parasyt ar smartphono. smile

Cia geriausiai parasyta, nes daugeliui nereikia tu smartfonu

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#22 2013-11-02 11:16

Re: Telefonų appsai

lolardas rašė:

sladeinflame7 rašė:

As net neziureciau i padielkas. Beto klausimas ko jums reikia, ar tiesiog paskambint, sms parasyt ar smartphono. smile

Cia geriausiai parasyta, nes daugeliui nereikia tu smartfonu

jeigu kaimynas turi reiskia ir man reikia....

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#23 2013-11-02 11:17

Re: Telefonų appsai

pas mane smartphone'as vien tik del navigacijos pirktas buvo,o siaip keikiu tuos ismaniuosiu..baterija nelaiko visiskai nei nokiu,tuo labiau samsungo,nebent skambini karta ir zinuciu visiskai nerasai smile

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#24 2013-11-02 11:26

Re: Telefonų appsai

wopper rašė:

pas mane smartphone'as vien tik del navigacijos pirktas buvo,o siaip keikiu tuos ismaniuosiu..baterija nelaiko visiskai nei nokiu,tuo labiau samsungo,nebent skambini karta ir zinuciu visiskai nerasai smile

Nu jei smartphonais naudojies nemazai tai kasdien reik kraut, o jei nedaug tai as pvz kas 3-4 dienas kraunu ir pas mane 4.3" ekranas.

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#25 2013-11-02 11:29

Re: Telefonų appsai

sladeinflame7 rašė:

wopper rašė:

pas mane smartphone'as vien tik del navigacijos pirktas buvo,o siaip keikiu tuos ismaniuosiu..baterija nelaiko visiskai nei nokiu,tuo labiau samsungo,nebent skambini karta ir zinuciu visiskai nerasai smile

Nu jei smartphonais naudojies nemazai tai kasdien reik kraut, o jei nedaug tai as pvz kas 3-4 dienas kraunu ir pas mane 4.3" ekranas.

savo sena mygtukine noske atidaviau mamai,ji mokytoja,per diena su juo sneka ne maziau 2 valandu, tel jau 4metai o vis dar krauna kas 4-5 dienas...savo lumia,kad ir beveik nenaudojes,nesu kroves reciau nei 3,5 paros,o kadangi naudojuos tai kas antra diena kraunu,laiko ~38valandas,o jei dar mobilu interneta pasijungi ar pakalbi kokia valanda,nebutinai persyki tai netempia nei 17h big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net