Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#51 2014-05-19 20:10

Re: differ*Justas nuotraukos

Neprivalges rašė:

FLUzY rašė:

Atsisakyk betkokiu grudu, cia visu pirma. Jokiu avizu, ryziu, kvieciu, mieziu ir pan. Nevalgyk riesutu ir seklu. Geriausiai butu jurine zuvis kaip sardines, skumbres ir kitos riebios zuvys. Dahuja salotu. Nevalgyk sakniniu darzoviu (burokeliai, bulves ir pan), nes jos krakmolingos. Realiai, ko vengti tai miltai, grudai, krakmolas, riesutai, seklos, betkoks cukrus, netgi vaisiai ir pieno produktai, ypac pasterizuoti, neskaitant sviesto. Nebegerk tos jobanos chemijos, kuria tau kisa farmacininkai. Pagrindas turi but mesa, zuvis, dahuja riebalo ir zaliu darzoviu. Raugintu kopustu naminiu valgyk, padeda bakterijas gerasias atstatinet

kokia proga vengti reiktų šitų?

nekisk cia visiem tos savo paleo mitybos smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#52 2014-05-19 20:40

Re: differ*Justas nuotraukos

Parapapapapa rašė:

Neprivalges rašė:

FLUzY rašė:

Atsisakyk betkokiu grudu, cia visu pirma. Jokiu avizu, ryziu, kvieciu, mieziu ir pan. Nevalgyk riesutu ir seklu. Geriausiai butu jurine zuvis kaip sardines, skumbres ir kitos riebios zuvys. Dahuja salotu. Nevalgyk sakniniu darzoviu (burokeliai, bulves ir pan), nes jos krakmolingos. Realiai, ko vengti tai miltai, grudai, krakmolas, riesutai, seklos, betkoks cukrus, netgi vaisiai ir pieno produktai, ypac pasterizuoti, neskaitant sviesto. Nebegerk tos jobanos chemijos, kuria tau kisa farmacininkai. Pagrindas turi but mesa, zuvis, dahuja riebalo ir zaliu darzoviu. Raugintu kopustu naminiu valgyk, padeda bakterijas gerasias atstatinet

kokia proga vengti reiktų šitų?

nekisk cia visiem tos savo paleo mitybos smile

čia man tipo? Aš išvis apie kažkokias šablonines mitybas nieko neskaitau, o ant savęs bandau, taip kad man tos paleo hujejo nieko nesako big_smile

Paskutinį kartą taisė Neprivalges (2014-05-19 20:40)

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#53 2014-05-19 20:43

Re: differ*Justas nuotraukos

ne tau, o anam smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#54 2014-05-19 20:45

Re: differ*Justas nuotraukos

nenugalimas rašė:

Xanaxas velnias geras, hemeopatiniu nebandei raminamuju? Kai sesi ant to xanax'o tai paskui bus labai sunku nulipt, jei isvis nulipsi, siaip pavartok vitaminu mineralu, aisku tarkis su daktarais, bet tarkim koks magnis nervu sistemai labai gerai, b grupes vitaminai.. O iskur tas nepakankamumas kepenu atsirado?

http://www.onsalesupplements.com/produc … 60-tablets
Sitas tikrai geras,pats isbandziau. O xsanax tai pritrsiu.Ziaurus vaistas .Mama mano tokia ale ligu maiselis tai kai pavartojo sake ziauriai kankinosi ir uzmikti negalejo,kol atprato.
Nors retkarciais kai tikrai reikia atsijungti tai superinis vaistas.Turiu 100
tabsu ir as smile

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#55 2014-05-19 21:03

Re: differ*Justas nuotraukos

Visu pirma, atsigauk paleo tu. Kur tu cia matai siulymus paleo kazkokius?
Riesutu vengt, nes jie sunkiai virskinami, nemanau, kad juos kramtot iki tol kol jie tampa skyscio pavidalu. + juos dengia fitatai, o ju zmogaus organizmas nevirskina ir ji stabdo makroeleementu kaip cinkas, magnis pasisavinima.
Vaisiu vengt del to, kad neaisku kokios bakterijos ten pas ji zarnyne, jeigu zmogus turi rimtu problemu su virskinimu, tai didele tikimybe, kad peraugusios blogosios zarnyno bakterijos, o jos minta cukrumi (nesvarbu kokia forma - fruktoze, gliukoze, sacharoze, laktoze, maltoze, dextroze ir t.t.)
Geriausia svariai koki menesi pavalgyt salotas ir zuvi, mesa. Tada po truputi ziuretis kaip reaguojama i vaisius, ar nepucia pilvo ir panasiai. Grudai, seklos ir riesutai turetu but ismirkomi vandenyje per nakti pries juos valgant, taip pasalinant dali fitatu. Bet juos reiktu paskutinius i mityba bandyt imest, kai jau visiskai nebera problemu su zarnynu.

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#56 2014-05-19 21:09

Re: differ*Justas nuotraukos

as kaip paskaiciau tavo posta kad mist reiktu mesa ir lapais, atsisakyt grudu tai ir pagalvojau apie paleo.
o tu pats ir atsisakinek riesutu ir t.t. fitatas utiutiu big_smile

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#57 2014-05-19 21:16

Re: differ*Justas nuotraukos

Tau isviso niekas nieko nesiule, taip kad gali utiutiu is cia. Zmogui problemos su zarnynu, jeigu esi susidures su tuom tai gali patart, kaip susitvarkyt ;-)

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#58 2014-05-19 21:18

Re: differ*Justas nuotraukos

rolka78 rašė:

nenugalimas rašė:

Xanaxas velnias geras, hemeopatiniu nebandei raminamuju? Kai sesi ant to xanax'o tai paskui bus labai sunku nulipt, jei isvis nulipsi, siaip pavartok vitaminu mineralu, aisku tarkis su daktarais, bet tarkim koks magnis nervu sistemai labai gerai, b grupes vitaminai.. O iskur tas nepakankamumas kepenu atsirado?

http://www.onsalesupplements.com/produc … 60-tablets
Sitas tikrai geras,pats isbandziau. O xsanax tai pritrsiu.Ziaurus vaistas .Mama mano tokia ale ligu maiselis tai kai pavartojo sake ziauriai kankinosi ir uzmikti negalejo,kol atprato.
Nors retkarciais kai tikrai reikia atsijungti tai superinis vaistas.Turiu 100
tabsu ir as smile

xanaxas silpnas,jai nori,kad atjungtu kokiai 12h tai clonezapam 4mg,kai nepratusi isjungs ilgam:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#59 2014-05-19 21:19

Re: differ*Justas nuotraukos

rolka78 rašė:

nenugalimas rašė:

Xanaxas velnias geras, hemeopatiniu nebandei raminamuju? Kai sesi ant to xanax'o tai paskui bus labai sunku nulipt, jei isvis nulipsi, siaip pavartok vitaminu mineralu, aisku tarkis su daktarais, bet tarkim koks magnis nervu sistemai labai gerai, b grupes vitaminai.. O iskur tas nepakankamumas kepenu atsirado?

http://www.onsalesupplements.com/produc … 60-tablets
Sitas tikrai geras,pats isbandziau. O xsanax tai pritrsiu.Ziaurus vaistas .Mama mano tokia ale ligu maiselis tai kai pavartojo sake ziauriai kankinosi ir uzmikti negalejo,kol atprato.
Nors retkarciais kai tikrai reikia atsijungti tai superinis vaistas.Turiu 100
tabsu ir as smile

Kazkada as cia tas Sonno diena isgeriau dvi tab, tai negalejau pajudeti.. Smigau kaip turi buti lol

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#60 2014-05-19 21:21

Re: differ*Justas nuotraukos

Parapapapapa rašė:

as kaip paskaiciau tavo posta kad mist reiktu mesa ir lapais, atsisakyt grudu tai ir pagalvojau apie paleo.
o tu pats ir atsisakinek riesutu ir t.t. fitatas blet big_smile

Bet tu biški pavargęs šiandien, ne? smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#61 2014-05-19 21:21

Re: differ*Justas nuotraukos

sporcmenas-2 rašė:

Jonn rašė:

nenugalimas rašė:

Xanaxas velnias geras, hemeopatiniu nebandei raminamuju? Kai sesi ant to xanax'o tai paskui bus labai sunku nulipt, jei isvis nulipsi, siaip pavartok vitaminu mineralu, aisku tarkis su daktarais, bet tarkim koks magnis nervu sistemai labai gerai, b grupes vitaminai.. O iskur tas nepakankamumas kepenu atsirado?

Gal tu utiutiu daktaras busi, kad patarineji negert vaistu? Siulai raminamuosius apart xanaxo? Nebegrybauk vapse.
Nulips laisvai nesijaudink, paciam teke vartoti xanax, bromazepam, relanium ir visa kt. mesla. Vartojau nes reikejo, o ne del malonumo ir nebuvo jokiu problemu ju atsisakyti..

tai pasiseke,kad lengvai nulipai,man teko nuo clonezapamo,perejau visus apstinencijos simptomus,be rebilitacijos be sansu nulipt:huh:huh

Nu man abstinencija ziauri  buvo tik nuo Lorafeno, o nuo bromazepam dar iki siol buna lyg atsijungi kartais ar xuj paimios kas vyksta uzeina .. big_smile
guli ir pajudet bijai, bet dzin galvoju big_smile man baisu buvo kai miego paralyzius budavo, aiaiai kol pripratau as prie jo .. smile))

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#62 2014-05-19 21:32

Re: differ*Justas nuotraukos

Volframas rašė:

Parapapapapa rašė:

as kaip paskaiciau tavo posta kad mist reiktu mesa ir lapais, atsisakyt grudu tai ir pagalvojau apie paleo.
o tu pats ir atsisakinek riesutu ir t.t. fitatas utiutiu big_smile

Bet tu biški pavargęs šiandien, ne? smile

gerai peace vsio jasna davai
smile

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#63 2014-05-19 22:00

Re: differ*Justas nuotraukos

galiu paklaust, kaip just pasikeiciat, kai uzvartojat situ tableciu ir kuo jos jum butent padeda?

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#64 2014-05-19 22:02

Re: differ*Justas nuotraukos

Jo, kokiu tikslu ryjat tuos raminamuosius? Ant tiek problemų gyvenime yra daug ir nesusitvarkot, ar kaip yra? Negeriau būtų kokiom meditacijom užsiimt?

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#65 2014-05-19 22:02

Re: differ*Justas nuotraukos

elijus rašė:

galiu paklaust, kaip just pasikeiciat, kai uzvartojat situ tableciu ir kuo jos jum butent padeda?

nuimdavo panikos priepuolius ir nerima

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#66 2014-05-19 22:50

Re: differ*Justas nuotraukos

Jonn rašė:

sporcmenas-2 rašė:

Jonn rašė:


Gal tu utiutiu daktaras busi, kad patarineji negert vaistu? Siulai raminamuosius apart xanaxo? Nebegrybauk vapse.
Nulips laisvai nesijaudink, paciam teke vartoti xanax, bromazepam, relanium ir visa kt. mesla. Vartojau nes reikejo, o ne del malonumo ir nebuvo jokiu problemu ju atsisakyti..

tai pasiseke,kad lengvai nulipai,man teko nuo clonezapamo,perejau visus apstinencijos simptomus,be rebilitacijos be sansu nulipt:huh:huh

Nu man abstinencija ziauri  buvo tik nuo Lorafeno, o nuo bromazepam dar iki siol buna lyg atsijungi kartais ar xuj paimios kas vyksta uzeina .. big_smile
guli ir pajudet bijai, bet dzin galvoju big_smile man baisu buvo kai miego paralyzius budavo, aiaiai kol pripratau as prie jo .. smile))

cia neabstinencija,nuo clonezapamo as penkes sav ligoninej gulejau,net ten gyrdant vaistus saujom kurie lengvina atpratima,tokie gliukai ir raumenu spazmai prasidejo,kad galvojau jok zarnos per gerkle islys,tada atsimenu pagalvojau,jai tai atsitiktu namie turbut uzsilenkciau,dar po ligonines visas reikalas teses apie puse metu,didele sikna buvo,kol neapsikenciau ir sokau ant xanaxo,dar metus geriau jy,po to nusprendziau,kad nulipt reikia nuo ju,nors namie,bet nuo xanaxo nulipt buvo kaip du pirstus apmyzt,aisku as clonezapam geriau apie 8m po 4-8gr kiekviena diena,antra karta turbut nesiryzciau to daryt:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
differ*Justas
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2014-01-13
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#67 2014-05-19 22:50

Re: differ*Justas nuotraukos

Net nustebau kiek patarimų ir nuomonių sulaukiau. Didelis dėkui. Smagumu to nepavadinsi, bet kai paskaitai jog ne vienas su šiom problemom susidūriau gyvenime, kažkaip net lengviau. Man po stiprios gyvenimo krizės, šeimos problemų, paties skirybų su artimu žmogum prasidėjo nerimo sutrikimai, kuriuos lydėjo ir lydi panikos priepoliai, sėdėsi paskaitoj ir nebežinai ką daryt, prakaitas muša, nori bėgt, visko bijai, atrodo jog nebevaldysi savo kūno... Na žodžiu žiauru, net dabar atrodo, jog esi išprotėjęs ir panašiai... Iki tol buvau visada drąsus, realizavau save visose srityse, kaip renginių organizavime, sporte, varžybose ir pnš. mėgau būt dėmesio centre, o nuo tada palikau "pilka" pelė. Na bet bandau tvarkytis, pasiėmiau akademines atostogas, radau rimtą darbą, tai vis dažniau pasiseka pabėgt nuo tų minčių. Tikiuosi, kad pavyks pasveikt.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#68 2014-05-19 22:54

Re: differ*Justas nuotraukos

differ*Justas rašė:

Net nustebau kiek patarimų ir nuomonių sulaukiau. Didelis dėkui. Smagumu to nepavadinsi, bet kai paskaitai jog ne vienas su šiom problemom susidūriau gyvenime, kažkaip net lengviau. Man po stiprios gyvenimo krizės, šeimos problemų, paties skirybų su artimu žmogum prasidėjo nerimo sutrikimai, kuriuos lydėjo ir lydi panikos priepoliai, sėdėsi paskaitoj ir nebežinai ką daryt, prakaitas muša, nori bėgt, visko bijai, atrodo jog nebevaldysi savo kūno... Na žodžiu žiauru, net dabar atrodo, jog esi išprotėjęs ir panašiai... Iki tol buvau visada drąsus, realizavau save visose srityse, kaip renginių organizavime, sporte, varžybose ir pnš. mėgau būt dėmesio centre, o nuo tada palikau "pilka" pelė. Na bet bandau tvarkytis, pasiėmiau akademines atostogas, radau rimtą darbą, tai vis dažniau pasiseka pabėgt nuo tų minčių. Tikiuosi, kad pavyks pasveikt.

iskarto patariu ieskok gero psixologo,uzsimanciu siom bedom,nes kitaip visa gyvenima lydes tave baime ir nerimas:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#69 2014-05-19 22:55

Re: differ*Justas nuotraukos

differ*Justas rašė:

Net nustebau kiek patarimų ir nuomonių sulaukiau. Didelis dėkui. Smagumu to nepavadinsi, bet kai paskaitai jog ne vienas su šiom problemom susidūriau gyvenime, kažkaip net lengviau. Man po stiprios gyvenimo krizės, šeimos problemų, paties skirybų su artimu žmogum prasidėjo nerimo sutrikimai, kuriuos lydėjo ir lydi panikos priepoliai, sėdėsi paskaitoj ir nebežinai ką daryt, prakaitas muša, nori bėgt, visko bijai, atrodo jog nebevaldysi savo kūno... Na žodžiu žiauru, net dabar atrodo, jog esi išprotėjęs ir panašiai... Iki tol buvau visada drąsus, realizavau save visose srityse, kaip renginių organizavime, sporte, varžybose ir pnš. mėgau būt dėmesio centre, o nuo tada palikau "pilka" pelė. Na bet bandau tvarkytis, pasiėmiau akademines atostogas, radau rimtą darbą, tai vis dažniau pasiseka pabėgt nuo tų minčių. Tikiuosi, kad pavyks pasveikt.

As lygiai toks pat buvau kaip ir tu, o poto viskas aukstyn kojom apsiverte. Sule per kelias dienas pakeiciau, nelankiau nufiga, bet gerai, kad dar baigiau. Istojau i VPU, meciau po 2 men. I ligonine kiek kartu keliavau su panikos priepuoliais, baimes visokios, nerimas ir kt. Man Seroxat padejo visiskai skaityk pasveikti. Bet ~5 metus teko gydytis.

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#70 2014-05-19 22:55

Re: differ*Justas nuotraukos

sporcmenas-2 rašė:

differ*Justas rašė:

Net nustebau kiek patarimų ir nuomonių sulaukiau. Didelis dėkui. Smagumu to nepavadinsi, bet kai paskaitai jog ne vienas su šiom problemom susidūriau gyvenime, kažkaip net lengviau. Man po stiprios gyvenimo krizės, šeimos problemų, paties skirybų su artimu žmogum prasidėjo nerimo sutrikimai, kuriuos lydėjo ir lydi panikos priepoliai, sėdėsi paskaitoj ir nebežinai ką daryt, prakaitas muša, nori bėgt, visko bijai, atrodo jog nebevaldysi savo kūno... Na žodžiu žiauru, net dabar atrodo, jog esi išprotėjęs ir panašiai... Iki tol buvau visada drąsus, realizavau save visose srityse, kaip renginių organizavime, sporte, varžybose ir pnš. mėgau būt dėmesio centre, o nuo tada palikau "pilka" pelė. Na bet bandau tvarkytis, pasiėmiau akademines atostogas, radau rimtą darbą, tai vis dažniau pasiseka pabėgt nuo tų minčių. Tikiuosi, kad pavyks pasveikt.

iskarto patariu ieskok gero psixologo,uzsimanciu siom bedom,nes kitaip visa gyvenima lydes tave baime ir nerimas:Dbig_smile

Man utiutiu tie psichologai, svarbiausia vaistus tinkamus su tinkama doze parinkti ir sveiksi kaip ridikas.smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#71 2014-05-19 23:00

Re: differ*Justas nuotraukos

Jonn rašė:

sporcmenas-2 rašė:

differ*Justas rašė:

Net nustebau kiek patarimų ir nuomonių sulaukiau. Didelis dėkui. Smagumu to nepavadinsi, bet kai paskaitai jog ne vienas su šiom problemom susidūriau gyvenime, kažkaip net lengviau. Man po stiprios gyvenimo krizės, šeimos problemų, paties skirybų su artimu žmogum prasidėjo nerimo sutrikimai, kuriuos lydėjo ir lydi panikos priepoliai, sėdėsi paskaitoj ir nebežinai ką daryt, prakaitas muša, nori bėgt, visko bijai, atrodo jog nebevaldysi savo kūno... Na žodžiu žiauru, net dabar atrodo, jog esi išprotėjęs ir panašiai... Iki tol buvau visada drąsus, realizavau save visose srityse, kaip renginių organizavime, sporte, varžybose ir pnš. mėgau būt dėmesio centre, o nuo tada palikau "pilka" pelė. Na bet bandau tvarkytis, pasiėmiau akademines atostogas, radau rimtą darbą, tai vis dažniau pasiseka pabėgt nuo tų minčių. Tikiuosi, kad pavyks pasveikt.

iskarto patariu ieskok gero psixologo,uzsimanciu siom bedom,nes kitaip visa gyvenima lydes tave baime ir nerimas:Dbig_smile

Man utiutiu tie psichologai, svarbiausia vaistus tinkamus su tinkama doze parinkti ir sveiksi kaip ridikas.smile

vaistai ir liks vaistais,man ad nyxuja neveikia,gal koky pusmety gerai,poto vel sikna,ir tada tenka atpratinet nuo ad,as manau,kad mano atveju geras psixologas padetu,tik neprisiruosiu niekaip,jau ir nuo gyditojos pyzdy gaunu,kad reik pradet gyditis vaistu nerijus:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#72 2014-05-19 23:07

Re: differ*Justas nuotraukos

Na, kiekvienam cia skirtingai sita liga perpisa per sarabanus big_smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#73 2014-05-19 23:08

Re: differ*Justas nuotraukos

Jonn rašė:

Na, kiekvienam cia skirtingai sita liga perpisa per sarabanus big_smile

bet perpisa tai gerai:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
Kolibris
Dažnas dalyvis
Vietovė: vilnius-kaunas
Registravosi: 2008-07-24
Žinutės: 689
Atsiliepimai: 2

#74 2014-05-19 23:10

Re: differ*Justas nuotraukos

silpni zmones jus jei jau vaistu griebiates knygu paskaityti reikia smegeneles pralavinti.... nieko nenoriu izeisti bet kai gyvenime mates visokiu paluzusiu ir normaliu zmoniu kuriems stogas nuciuozia keista..... tokie kaip tik grudina vercia eiti iprieki tureti kiausus"" keltis ir eiti i prieki kas bebutu,niekada negali gyvenime pasiduoti- buti kovotojas..... depresija yra moteru liga,matai kad klimpsti i ja rodai faka ir eini pirmyn,kas bebutu smile

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#75 2014-05-19 23:11

Re: differ*Justas nuotraukos

cia jum is lempos prasidejo ar buvo kokie sukretimai?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net