Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Cyrex
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-09-25
Žinutės: 222
Atsiliepimai: 0

#26 2015-05-16 20:28

Re: kodel neaugu???

igndnp rašė:

Valter rašė:

Pažiūrėk į kitus atletus, kurie su svoriais nedirba, kokia jų norma būna, nereiks svaigt, kad raumuo  pažeidžiamas tik lupant max DL svorius

Aš nesakau, kad reik DL maxus lupt kiekvieną trenkę po +5kg užsimetant nuo buvusio maxo. Bet gal man pasakytum atletą kuris su svoriais nedirba? Tiesą pasakius nežinau tokių, nesvarbu ar jie maratonininkai būtų, disko metikai, plaukikai, krepšininkai ir tt, tikrai nežinau tokių, kurie su svoriais nedirba, šokėjai taip pat sporto salėj dirba ir ne 2kg hanteliukus kilnoja. Taip kad nešnekėk nesąmonių.
Aš nesakau, kad reik daryt 5x5 ar pan ir dirbt ant jėgos pastoviai siekiant kelt svorius, bet jei gali tarkim padaryt spaudimą 3x12x60 tai darymas 3x20x20 nieko gero neduos.

Kiekviena trenke užsimest po +5kg? Nerealu, net ir pritupimam ar mirties traukai.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#27 2015-05-16 21:12

Re: kodel neaugu???

Cyrex rašė:

igndnp rašė:

Valter rašė:

Pažiūrėk į kitus atletus, kurie su svoriais nedirba, kokia jų norma būna, nereiks svaigt, kad raumuo  pažeidžiamas tik lupant max DL svorius

Aš nesakau, kad reik DL maxus lupt kiekvieną trenkę po +5kg užsimetant nuo buvusio maxo. Bet gal man pasakytum atletą kuris su svoriais nedirba? Tiesą pasakius nežinau tokių, nesvarbu ar jie maratonininkai būtų, disko metikai, plaukikai, krepšininkai ir tt, tikrai nežinau tokių, kurie su svoriais nedirba, šokėjai taip pat sporto salėj dirba ir ne 2kg hanteliukus kilnoja. Taip kad nešnekėk nesąmonių.
Aš nesakau, kad reik daryt 5x5 ar pan ir dirbt ant jėgos pastoviai siekiant kelt svorius, bet jei gali tarkim padaryt spaudimą 3x12x60 tai darymas 3x20x20 nieko gero neduos.

Kiekviena trenke užsimest po +5kg? Nerealu, net ir pritupimam ar mirties traukai.

Aš tiesiog rašiau kaip pvz, kad ne tai turėjau omeny. Leg presui realu po 5kg užsimest tikrai.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#28 2015-05-16 21:15

Re: kodel neaugu???

Tie svoriu uzsimetimai dar ir nuo apskritos savijautos ir pasirengimo treniruotei priklauso. Kaip pvz. Viena diena gali but realiai 90% jegu, kita diena 100% ir tie 5kg butu labai realu siaip. Bet cia aisku kaip kokios dienos.

Leg pressas isvis nieks ten svoriu neskaiciuoja big_smile Dedi tiek, kad isdirbtum raumeni, daugiau paskirciu nera tam aparatui. utiutiu kiek ten dedi svorio big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net