Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#26 2015-06-12 18:40

Re: Riebalas

Unleashed rašė:

Nu o jei rimtai? Tai skaičiuot ar ne?

Karoče pasiekėi tokį smulkmeniškumo lygį kuris netruks užpist tave pačią ir tik laiko klausimas kaip greitai tau atsibos visi sportai. Kas per daug tas nesveika, neskaičiuok tų daržovių juk ne kilogramais jas valgai.

Neprisijungęs

 
Advoco
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-07-12
Žinutės: 372
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#27 2015-06-12 19:02

Re: Riebalas

Tai kad nėra kas per dieną kilą daržovių suvalgyti... pvz pomidorų, fignia čia

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#28 2015-06-12 19:07

Re: Riebalas

Unleashed rašė:

Iš savo praktikos patarimus dalini? Kai draugė 'ten' tamstai masažuoja irgi mažėt pradeda?

Vyro neturi jog nezinai kas vyksta ? yikes

Neprisijungęs

 
Unleashed
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-23
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#29 2015-06-12 19:32

Re: Riebalas

Pritariu advoco. 400g šaldytų daržovių per 2 kartus sueina prie mėsos. Laisvai ir per kartą tilptų..

Neprisijungęs

 
Unleashed
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-23
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#30 2015-06-12 19:34

Re: Riebalas

MrBurbulas rašė:

Unleashed rašė:

Iš savo praktikos patarimus dalini? Kai draugė 'ten' tamstai masažuoja irgi mažėt pradeda?

Vyro neturi jog nezinai kas vyksta ? yikes

Jei daliniesi tokiais patarimais, tai gal pas tave kitaip reikalai vyksta. huh

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#31 2015-06-12 19:59

Re: Riebalas

Nepik tik jei nieks to nepadaro. Cia pilna "jaunikiu". Tik suktelk pamatysi. Subegs smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#32 2015-06-12 20:52

Re: Riebalas

Unleashed rašė:

wopper rašė:

as ir sukciau anglis zemyn

Daržovių anglis skaičiuoti ar ne?!Nes aš skaičiuoju ir agurką, ir brokolį, ir morką. Kitur sakoma, kad tai daug skaidulų, tad nėra ką skaičiuoti..

Seip be reikalo skaiciuoji, bent jau as manau, kad visos tos darzoves, kaip salota, agurkas, pomidoras, brokolis yra kaip ir minusines kalorijos, tai reiskia, kad kol organizmas jas suvirskins/iskaidys jis sunaudos daugiau kcal energijai, kuri reikalinga tam procesui, negu kad gaus is tu darzoviu...taip kad nereikia ju skaiciuoti...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-06-12 20:52)

Neprisijungęs

 
Unleashed
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-23
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#33 2015-06-12 21:54

Re: Riebalas

Valio, tai lengvinuos sau gyvenimą ir neskaičiuoju jų. Normaliai 68g anglių, 136g baltymų ir 60 fato?

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#34 2015-06-12 22:16

Re: Riebalas

Unleashed rašė:

Valio, tai lengvinuos sau gyvenimą ir neskaičiuoju jų. Normaliai 68g anglių, 136g baltymų ir 60 fato?

Teoriskai normaliai, praktiskai velniai zino kaip tavo organizmas reaguos...baltymo matau uzmetus 2+g vienam kg, gal daugoka netgi...fatas 1g/kg so so, bet as cia remiuosi vyriska fiziologija, nzn kai moterims is tikro turetu buti smile mano zmona kai mete svori, panasiai prilaike visko ant savo dietos, svoris krito be jokiu sportu normaliai, tau kaip bandanciai numesti kelis kg nuo ir taip nedideles mases, gali buti sunkiau...tavo organizmas yra tavo kelrodis realiai, zek kaip reaguoja ir atitinkamai koreguok, nes kad ir kiek ji apgaudinetu, jis vistiek atsiims anksciau ar veliau, toks jau jis yra...tik kcal neprisuk visai, nes turesi bedu sekanti karta kai svori bandysi mesti, kai suletes visiskai metabolizmas...dabar nerandu greitai, bet esu ziurejes lygtai video, kur I pavyzdi deda manekenes, kur jos kiekvienam konkursui vis nukirsdavo kcal drastiskai, ir atsirando tendencija kad per kiekviena cuta reikia vis daugiau kcal kirsti, kad kristu svoris...cia aisku eina sneka iki 1000kcal per diena, praktiskai badavimas, tai atsargiai kad su tuo neprisizaisti...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-06-12 22:22)

Neprisijungęs

 
Unleashed
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-23
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#35 2015-06-12 22:38

Re: Riebalas

Fatai yra anglies saskaita.
Baltymo 2g/kg intensyviai sportuojant manau yra labai normaliai..smile
Dauguma sako, kad man mest nėra ką, bet manau, kad jei manęs vaizdas netenkina, tai reiškia yra ką mesti. Ateis ruduo, tada bus kitaip.
Dėl to ir nenoriu mažiau nei 1350kcal suvartoti, nes susiknis metabolizmas.

Beje, gal kas žinote dėl ko gali trūkinėti kapiliarai? Nuo krūvio tai taip. Gal žinot kaip stiprinti kraujagyslių sieneles, gal trūksta vitaminų?

Paskutinį kartą taisė Unleashed (2015-06-12 22:43)

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#36 2015-06-12 22:38

Re: Riebalas

Unleashed rašė:

Fatai yra anglies saskaita.
Baltymo 2g/kg intensyviai sportuojant manau yra labai normaliai..smile
Dauguma sako, kad man mest nėra ką, bet manau, kad jei manęs vaizdas netenkina, tai reiškia yra ką mesti. Ateis ruduo, tada bus kitaip.

Mestelk foto.

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#37 2015-06-12 22:44

Re: Riebalas

Unleashed rašė:

Fatai yra anglies saskaita.
Baltymo 2g/kg intensyviai sportuojant manau yra labai normaliai..smile
Dauguma sako, kad man mest nėra ką, bet manau, kad jei manęs vaizdas netenkina, tai reiškia yra ką mesti. Ateis ruduo, tada bus kitaip.

na jei pas tave BF koks 10% ar maziau, tai bijau kad be kokios clenos nelabai ka daugiau ir benumesi taip paprastai, ypac jei metabolizmas jau suletejes, gi yra naturalios ribos BF, kurias perzengus organizmas nebeleidzia numesti daugiau riebalo ir kiek imanoma taupo, tada jau telieka vaistus imti...jei tu sveri 55, tai turiu nuojauta, kad busi viena is tu, kur atrodo kad reikia numest dar kelis kg, nors is tikro viskas ten labai normaliai yra...intensyviai sportuojant kai paseri organizma baltymais, jis uzpildo aminkemis pazeistas raumenu skaidulas, ir jos dideja, ar tai pades svorio metimui mastyk pati smile o del to vaizdo, tai cia gali buti subjektyvi nuomone, moterys turi tokia "dovana" kiek teko susidurti big_smile kitiem isvis reikia kad butu 5% ir maziau BF, kad kiekviena vena matytusi ir pan...kiek man zinoma tokie drastiski rezultatai pasiekiami dazniausiai su vaistais...nors yra cia  kelios, kiek teko skaityti, kurios su kibirais L karnitino ir ilgomis cardio sugeba nusiryskinti, bent jau oficialiai...
Kraujagysliu sieneles trukineja del netinkamo gyvenimo budo, kai jos aplimpa cholesterolio apnasomis...stiprinti galima su vitamin C ir vitaminu P...taipogi kraujagysliu trapumas gali buti ir igimtas, bet tam reikia daryti tyrimus, kad issiaiskinti konkreciai...yra seip prepai kurie stiprina kapiliarus...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-06-12 22:50)

Neprisijungęs

 
Unleashed
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-23
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#38 2015-06-12 23:03

Re: Riebalas

Ai ne, pas mane toli gražu ne 8-10%. Gi sakau lajus yra. Nenoriu aš svorio mest, noriu riebalą nusimesti.
Man sako nemažinti, nes proporcijos nesutvarkytos ir jei mesiu, tai ir visą raumenį numesiu.

Neprisijungęs

 
Unleashed
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-23
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#39 2015-06-12 23:05

Re: Riebalas

Ant keturgalvius mėlynėm nusėjo mažom.. Dėl foto-ką žinau, nesinori man mesti jos. Nėra ką rodyti.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#40 2015-06-12 23:24

Re: Riebalas

Unleashed rašė:

Ant keturgalvius mėlynėm nusėjo mažom.. Dėl foto-ką žinau, nesinori man mesti jos. Nėra ką rodyti.

Bent jau tricą parodyk, nes aš beveik net neabejojiu, kad viskas ten su juo ok.

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#41 2015-06-13 10:19

Re: Riebalas

Unleashed rašė:

Ai ne, pas mane toli gražu ne 8-10%. Gi sakau lajus yra. Nenoriu aš svorio mest, noriu riebalą nusimesti.
Man sako nemažinti, nes proporcijos nesutvarkytos ir jei mesiu, tai ir visą raumenį numesiu.

Siulyciau tada paimti karnitino bent po 2g kas diena ir daryti HIIT koki, rezultatai turetu pasimatyti neuzilgo....mitybobe gali carb cycling padaryti, gal iseis metabolizma taip pagreitinti, ir galesi su daugiau kcal ta pati tureti, tik atsiras augiau energijos smile drastiskai mesti svorio nesiulyciau (daugiau negu kokie 3kg per menesi), nes toks greitai numestas svoris turi tendencija grysti smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#42 2015-06-15 01:32

Re: Riebalas

Unleashed rašė:

Nea, nėra reikalo aniems.
Velnias, galvojau, kad gal rimtai pribursit, nes šūdinoj stadijoj esu, kai esu užsiknisus su viskuo. Nesuvarysiu apykaitos iki 1250kcal numesdama? Šito labai bijau. O gal cardio tuščiu skrandžiu pradėt?

riesutus ismesk n x.kaloringi.o baltymas nekokybiskas.mesos po 150g palik..krc visas porcijas apkarpyk.jei sveri 55 tai su 1200ccal neprapulsi.rytine kose gali buti 50g sausu grikiu kas duotu 35 ar 40 angliu.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#43 2015-06-15 01:41

Re: Riebalas

Beja jei tikrai 173 ir 55kg.ir raumens turi koja tai tu ok atrodai.ir tau jau akys hu.jovai rodo.cia pradzia i kazkokia psich.nukrypima.tu turi buti kuda nesveikai su tokia proporcija ugio svorio.55kg yra ok atletiskai 165 ugio panai.nenori foto mest.mesk.paziuresim ar mum akys gerai rodo.arba matmenis.blauzda ir slaunis storiausioj vietoj,liemuo ploniausioj ,klubai storiausioj.pagal ugio ir svorio proporcija tai liemuo bus speju 65cm, o slaunis koki 52cm ,o blauzda 32cm.nu pamatuok

Neprisijungęs

 
Unleashed
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-23
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#44 2015-06-15 19:50

Re: Riebalas

NATURAL1978 rašė:

Beja jei tikrai 173 ir 55kg.ir raumens turi koja tai tu ok atrodai.ir tau jau akys hu.jovai rodo.cia pradzia i kazkokia psich.nukrypima.tu turi buti kuda nesveikai su tokia proporcija ugio svorio.55kg yra ok atletiskai 165 ugio panai.nenori foto mest.mesk.paziuresim ar mum akys gerai rodo.arba matmenis.blauzda ir slaunis storiausioj vietoj,liemuo ploniausioj ,klubai storiausioj.pagal ugio ir svorio proporcija tai liemuo bus speju 65cm, o slaunis koki 52cm ,o blauzda 32cm.nu pamatuok

Oi ne. Aš smulki, bet ne kūda.smile bet jo, 90/63/92. Matuotis dabar nesąmonė, ką tik kojas padariau ir pms'as, tai vanduo užsikaupęs. Bet koja kažkur panašiai, bet bicepsas 27cm. Nu storos rankos, lašinys durnai kaupiasi, labiau viršutinėje dalyje. Ant kojų lašinio niekada nebuvo, tik ant rankų , pilvo, pečių nėra, kas vizualiai dar padidina rankas į storumą.

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#45 2015-06-15 21:10

Re: Riebalas

Mesk foto tik, o tai cia mes is kavos tirsciu buriam big_smile galva gali nukirpti roll vyru akys tuoj pasakys kuda tu ar ne, na ir aisku ivertinsim kad kamera +10kg prideda smile bet naturalas teisingai sako - prie tokio ugio, tai sverti 55kg yra daugiau negu normalu...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-06-15 21:11)

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#46 2015-06-16 00:23

Re: Riebalas

Advoco rašė:

Tai kad nėra kas per dieną kilą daržovių suvalgyti... pvz pomidorų, fignia čia

pomidoras siaip uoga pagal botanikus.beto yra ten siek tiek angliu,ne agurkas,manau per 1 kg susidarys 50g

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#47 2015-06-16 00:27

Re: Riebalas

Unleashed rašė:

Valio, tai lengvinuos sau gyvenimą ir neskaičiuoju jų. Normaliai 68g anglių, 136g baltymų ir 60 fato?

tau to baltymo tiek nereikia .jei 55kg svoris.su 1g per kg ramiai.na bet kad kalorijas surinkt tai jau kiek reikia tai tiek ir gaunas.kaloriju per daug manau .vos vos

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#48 2015-06-16 00:38

Re: Riebalas

Unleashed rašė:

Fatai yra anglies saskaita.
Baltymo 2g/kg intensyviai sportuojant manau yra labai normaliai..smile
Dauguma sako, kad man mest nėra ką, bet manau, kad jei manęs vaizdas netenkina, tai reiškia yra ką mesti. Ateis ruduo, tada bus kitaip.
Dėl to ir nenoriu mažiau nei 1350kcal suvartoti, nes susiknis metabolizmas.

Beje, gal kas žinote dėl ko gali trūkinėti kapiliarai? Nuo krūvio tai taip. Gal žinot kaip stiprinti kraujagyslių sieneles, gal trūksta vitaminų?

c vitaminas stipriai dalyvauja jungiamo audinio atsistatyme.o del baltymu ,tai as sverdamas 86kg su mazu bf i diena sunaudoju nuo 30 iki 50g baltymo ir palaikau stabilu svori.darau 2 tren su svoriais ir viena bokso per sav.taigi tavo teiginys kad tau butina 2g baltymo ant kg svorio nepagrystas .galima butu koki 150ccal baltymo saskaita nuimti

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#49 2015-06-16 00:43

Re: Riebalas

Unleashed rašė:

NATURAL1978 rašė:

Beja jei tikrai 173 ir 55kg.ir raumens turi koja tai tu ok atrodai.ir tau jau akys hu.jovai rodo.cia pradzia i kazkokia psich.nukrypima.tu turi buti kuda nesveikai su tokia proporcija ugio svorio.55kg yra ok atletiskai 165 ugio panai.nenori foto mest.mesk.paziuresim ar mum akys gerai rodo.arba matmenis.blauzda ir slaunis storiausioj vietoj,liemuo ploniausioj ,klubai storiausioj.pagal ugio ir svorio proporcija tai liemuo bus speju 65cm, o slaunis koki 52cm ,o blauzda 32cm.nu pamatuok

Oi ne. Aš smulki, bet ne kūda.smile bet jo, 90/63/92. Matuotis dabar nesąmonė, ką tik kojas padariau ir pms'as, tai vanduo užsikaupęs. Bet koja kažkur panašiai, bet bicepsas 27cm. Nu storos rankos, lašinys durnai kaupiasi, labiau viršutinėje dalyje. Ant kojų lašinio niekada nebuvo, tik ant rankų , pilvo, pečių nėra, kas vizualiai dar padidina rankas į storumą.

pas mano ex ranka buvo 24 ant 165,svoris 55 tai ten skruzdeles raumenys.na manau tau tik regejimo aparato sutrikimas.sau atrodai stambi ir tiek.o man atrodytum super ir daugumai kogero.taigi sportuok ir rimtai nesiparink

Neprisijungęs

 
Advoco
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-07-12
Žinutės: 372
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#50 2015-06-16 05:39

Re: Riebalas

NATURAL1978 rašė:

Unleashed rašė:

Fatai yra anglies saskaita.
Baltymo 2g/kg intensyviai sportuojant manau yra labai normaliai..smile
Dauguma sako, kad man mest nėra ką, bet manau, kad jei manęs vaizdas netenkina, tai reiškia yra ką mesti. Ateis ruduo, tada bus kitaip.
Dėl to ir nenoriu mažiau nei 1350kcal suvartoti, nes susiknis metabolizmas.

Beje, gal kas žinote dėl ko gali trūkinėti kapiliarai? Nuo krūvio tai taip. Gal žinot kaip stiprinti kraujagyslių sieneles, gal trūksta vitaminų?

c vitaminas stipriai dalyvauja jungiamo audinio atsistatyme.o del baltymu ,tai as sverdamas 86kg su mazu bf i diena sunaudoju nuo 30 iki 50g baltymo ir palaikau stabilu svori.darau 2 tren su svoriais ir viena bokso per sav.taigi tavo teiginys kad tau butina 2g baltymo ant kg svorio nepagrystas .galima butu koki 150ccal baltymo saskaita nuimti

Tai juk tu ant švirkšto sėdi big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net