Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#151 2013-08-12 13:35

Re: Pritūpimai

Vokiete rašė:

O tai neturėtų labiau apatinė nugaros puse dirbt darant pritūpimus? Ai pas mus treneris toks nelabai jis man, litų nesumokėsi - nepaaiškins. smile O šiaip nenudribus galiu giliai pritūpt tik labai jau tempia vidinė ir užpakalinė šlaunų dalys , o šiaip manau gal ir nereik man tų blynu, tik susižinot norėjau kam jie skirti, nes mačiau daro panos su tais blynais.

huh lyginant su kuo? Su kojom?
Patarciau pradet nuo pradziu, t.y. aiskintis kaip reikia teisingai daryti pratimus, o ne pulti daryti kaip kiti daro.

Paskutinį kartą taisė samas (2013-08-12 13:46)

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#152 2013-08-12 13:39

Re: Pritūpimai

samas rašė:

Vokiete rašė:

O tai neturėtų labiau apatinė nugaros puse dirbt darant pritūpimus? Ai pas mus treneris toks nelabai jis man, litų nesumokėsi - nepaaiškins. smile O šiaip nenudribus galiu giliai pritūpt tik labai jau tempia vidinė ir užpakalinė šlaunų dalys , o šiaip manau gal ir nereik man tų blynu, tik susižinot norėjau kam jie skirti, nes mačiau daro panos su tais blynais.

huh lyginant su kuo? Su kojom?

Lyginant su kojom tai nežinau, nes kojų nelabai jaučiu, apatinės nugaros dalies irgi nelabai. Labiausiai jaučiu sėdmenis ir vidine ir užpakalinė šlaunų puse.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#153 2013-08-12 14:02

Re: Pritūpimai

Jo apelsine be litu pas trenerius gali neiti...

Neprisijungęs

 
zippokid
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-22
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#154 2013-09-01 12:44

Re: Pritūpimai

Visada dariau pritupimus is priekio,ju forma tokia pati turi but kaip paprastu? Keliai negali islysti,nugara apacioj nusileidus negali uzsilenkti? Ir ar tupti iki galo?

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#155 2013-09-01 15:30

Re: Pritūpimai

zaliasss rašė:

Jo apelsine be litu pas trenerius gali neiti...

O ką kažkur galim ir be litų eit ir patarimų nemokamų sulaukt? big_smile

Neprisijungęs

 
grifas00000
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-10
Žinutės: 4617
Atsiliepimai: 1

#156 2013-09-02 20:40

Re: Pritūpimai

Kaip taisyklingai kvepuoti darant itupstus?

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#157 2015-08-25 11:55

Re: Pritūpimai

Autorius - Fluzy
Antraste kalba uz save.
http://www.strengthsensei.com/squats-the-facts/

Trumpas straipsnis, kuri turetu perskaityti kiekvienas zmogus sitame forume

Neprisijungęs

 
rrokas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 311
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#158 2015-11-23 17:07

Re: Pritūpimai

Turiu klausimą dėl pritupimų. Pvz programoi pas mane pritupkės 5x8-12 , jei su tuo pačiu svoriu padarai 8 pakartojimus, didini svori. Tai žodžiu dabartinis svoris buvo 70kg ( su kuriais 5x8 padarau), bet pvz jis pas mane nėra pastovus, gali būti, kad vieną trefke ir su 60kg ir 65kg reikia daryt, kartais ir su pagalba. Nuo ko tai priklauso? Atrodo pailsiu pakankamai gerai, bet vistiek. kaip manot geriau daryt su tokiu kuriuo pats sugebėčiau atsikelt po to, nekreipt į tuos skaičius dėmesio ar pagalba šiokia tokia nieko blogo ir daryt su daugiau?
Taip pat manau gali būti, kad įtakos turi ir laiaks tarp priėjimų ( kartais dažniau reikia t.y iki minutės, kartais ir 2-3min yra laiko)

Neprisijungęs

 
Kasparys
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-04-01
Žinutės: 172
Atsiliepimai: 0

#159 2015-11-24 20:38

Re: Pritūpimai

jei jau 5x12 tai jau ganietinai daug būtu apsistok ties 5x5 ar x6 ir jo, ilsėtis reikia jau ilgiau, pilnai atsikvėpt reik. o su tais svoriais tai bent jau aš galvoju, kad viena trenke tu gali pasiplėšyt stipriau, o kita aišku tiek neišeis, raumuo bus nuvarges dar ir reiks su mažensiu svoriu, bet po savaitės vėl su tuo pirmuoju arba net didesniu svoriu dirbt.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net