Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

FATAnynomous
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-09
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#1 2016-05-09 16:59

Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

Sveiki, šia temą tiesa sakant rašau nedrąsiai. Mano svoris kažkaip labai pradėjo augti 8-10 metų tarpe ir tada iš manęs kiemo draugai pradėjo šaipytis ir aš tada mažiau pradėjau vaikšioti į lauką. Spėkit kas nutiko? Aš pradėjau daugiau laiko praleisti prie kompiuterinių žaidimų, ir dabar praleidžiu nemažai laiko bet daugiau naršant internete negu žaidžiant na ir stengiuosi bent jau kuo dažniau išeiti į lauką. Dabar man jau artėja 13 metai o pilvukas palyginus ne toks ir mažiukas o ir "papupkai" irgi auga. Kaip žinia, ateina ir vasara ir kažkaip eiti maudytis man būtų gėda, ypač kai mano dauguma draugų yra ploni kaip pagaliukai. Na ir suprantat, aš pradėjau žiūrėti nemažai motivacinių video per youtube - kaip kiti užsiaugina raumenų jau būnant plonais arba kaip kiti numeta svorio ir paskui tampa raumenų kalnais.. Kartais man taip pradėda atrodyti kad va, aš galiu pradėti kažką daryti bet angliškai sakant "I don't have any idea what to do".  Paskui kažkaip pradėjau daugiau rūpintis savo mitybą, bet kokia ten rūpyba papraščiausiai pradėjau valgyti mažiau saldainių, colos išvis jau negeriu apie pusė metų bet kokį Sprite, Rasa išgeriu dabar net šalia savęs turiu Vichy gaivujį gėrimą. Arbatą rytais geriu be cukraus bet kadangi gyvenu su močiutė tai dažniausiai kokia ir bulkutė šalia būna. Dabar rašant šia temą, aš valgiau keptas bulvės su kepta mėsa.

Taigi, aš galvojau kažkaip pradėti kažką papraščiausiai darant namie bet neturiu nei programos nei nieko. Na jei kam įdomu, ūgis apie 1,74-1,73m maždaug, svoris tarp 70-80kg.

Jei kas ką pasiūlysit, pamotyvuosit aš būsiu tikrai dėkingas.

Neprisijungęs

 
andrelis12
Išmestas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-11-01
Žinutės: 387
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#2 2016-05-09 17:09

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

Tiesiog,tokiu metu atsisakyk visokio sudo- Kolos,Bandeliu,Saldainiu,ribok keptus patiekalus arba kepksu labai mazai aliejaus ir tiek,pradek sportuoti nors po biski i lauka isejas krepsini koki pazaisk ar futbola ar dar ka,kas patinka.Dabar tu brendimo laikotarpi todel tas svoris dings jeigu atsisakysi visokio nereikalingo slamsto ir pradesi sportuoti smile

Paskutinį kartą taisė andrelis12 (2016-05-09 17:10)

Neprisijungęs

 
FATAnynomous
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-09
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#3 2016-05-09 17:12

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

andrelis12 rašė:

Tiesiog,tokiu metu atsisakyk visokio sudo- Kolos,Bandeliu,Saldainiu,ribok keptus patiekalus arba kepksu labai mazai aliejaus ir tiek,pradek sportuoti nors po biski i lauka isejas krepsini koki pazaisk ar futbola ar dar ka,kas patinka.Dabar tu brendimo laikotarpi todel tas svoris dings jeigu atsisakysi visokio nereikalingo slamsto. )

Colos negeriu gal jau gerus pusė metų, saldainių per visa pavasarį gal kokių 10 tik suvalgiau (buvo draugo gimtadienis tai kažkaip gėda būtų atsisakyti). Kai išeinu į lauką tai su draugais paspardom kamuolį arba karts nuo karto einam į kašį pamėtyt. Trečiadienais dar po pamokų einu ir į krepšinio būrėlį bet pas mus kai ten tokia mokytoja tai dažniausiai būna po kokių 20 minučių jei gerai atsimenu tai tik 1 karta normaliai kašį žaidėm 19-20 lyg ir baigėm big_smile

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#4 2016-05-09 17:52

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

FATAnynomous rašė:

andrelis12 rašė:

Tiesiog,tokiu metu atsisakyk visokio sudo- Kolos,Bandeliu,Saldainiu,ribok keptus patiekalus arba kepksu labai mazai aliejaus ir tiek,pradek sportuoti nors po biski i lauka isejas krepsini koki pazaisk ar futbola ar dar ka,kas patinka.Dabar tu brendimo laikotarpi todel tas svoris dings jeigu atsisakysi visokio nereikalingo slamsto. )

Colos negeriu gal jau gerus pusė metų, saldainių per visa pavasarį gal kokių 10 tik suvalgiau (buvo draugo gimtadienis tai kažkaip gėda būtų atsisakyti). Kai išeinu į lauką tai su draugais paspardom kamuolį arba karts nuo karto einam į kašį pamėtyt. Trečiadienais dar po pamokų einu ir į krepšinio būrėlį bet pas mus kai ten tokia mokytoja tai dažniausiai būna po kokių 20 minučių jei gerai atsimenu tai tik 1 karta normaliai kašį žaidėm 19-20 lyg ir baigėm big_smile

Be aktyvumo ir tiesingos mitybos tavo norai nepades.
Nustok depresuoti, uzsirasyk i sporto sale, parsipusk mitybos plana koki nors svorio metimui, ir varyk.

O kol svajosi nosi krapstydamas koks tu storas, tai stebuklas tikrai neivyks.
O seip man labai keista, kai vasara jau atejo, ir zmones pradeda galvot kad jiems geda i pleza iseit. Kur tu buvai puse metu iki tol? Galvojai uzteks savaites "rezime" pabut iki vasaros, ir viskas bus ok? Uzrakintas buvai? Kas yra? smile

Neprisijungęs

 
FATAnynomous
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-09
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#5 2016-05-09 18:14

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

VarztaZz rašė:

FATAnynomous rašė:

andrelis12 rašė:

Tiesiog,tokiu metu atsisakyk visokio sudo- Kolos,Bandeliu,Saldainiu,ribok keptus patiekalus arba kepksu labai mazai aliejaus ir tiek,pradek sportuoti nors po biski i lauka isejas krepsini koki pazaisk ar futbola ar dar ka,kas patinka.Dabar tu brendimo laikotarpi todel tas svoris dings jeigu atsisakysi visokio nereikalingo slamsto. )

Colos negeriu gal jau gerus pusė metų, saldainių per visa pavasarį gal kokių 10 tik suvalgiau (buvo draugo gimtadienis tai kažkaip gėda būtų atsisakyti). Kai išeinu į lauką tai su draugais paspardom kamuolį arba karts nuo karto einam į kašį pamėtyt. Trečiadienais dar po pamokų einu ir į krepšinio būrėlį bet pas mus kai ten tokia mokytoja tai dažniausiai būna po kokių 20 minučių jei gerai atsimenu tai tik 1 karta normaliai kašį žaidėm 19-20 lyg ir baigėm big_smile

Be aktyvumo ir tiesingos mitybos tavo norai nepades.
Nustok depresuoti, uzsirasyk i sporto sale, parsipusk mitybos plana koki nors svorio metimui, ir varyk.

O kol svajosi nosi krapstydamas koks tu storas, tai stebuklas tikrai neivyks.
O seip man labai keista, kai vasara jau atejo, ir zmones pradeda galvot kad jiems geda i pleza iseit. Kur tu buvai puse metu iki tol? Galvojai uzteks savaites "rezime" pabut iki vasaros, ir viskas bus ok? Uzrakintas buvai? Kas yra? smile

Tu galvoji kad aš vien dėl to kad vasara ateina noriu kažką pakeisti savo gyvenime? Ne vien dėl to, ir iki šiol mėgsta iš manęs pasišaipyti dėl mano antsvorio o ir tuo labiau man pačiam pavyzdžiui kai persirengineju grįžęs iš mokyklos nesinori nuleisti galvos kadangi net pačiam gėda pasižiūrėti į tai kas ten pas manę "kaba". O ir tuo labiau, aš galima sakyti gyvenu kaime o ne mieste tai čia sporto salės nėra.

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#6 2016-05-09 18:22

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

Toks oras imi dviratį i mini kasdien po 30 - 40 minučių, plius kaip sakė valgyk normalų maistą ir pradės tirpti tie riebalai tokiam amžiuje, tik nereikia ieškoti pasiteisinimų

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#7 2016-05-09 18:37

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

FATAnynomous rašė:

VarztaZz rašė:

FATAnynomous rašė:


Colos negeriu gal jau gerus pusė metų, saldainių per visa pavasarį gal kokių 10 tik suvalgiau (buvo draugo gimtadienis tai kažkaip gėda būtų atsisakyti). Kai išeinu į lauką tai su draugais paspardom kamuolį arba karts nuo karto einam į kašį pamėtyt. Trečiadienais dar po pamokų einu ir į krepšinio būrėlį bet pas mus kai ten tokia mokytoja tai dažniausiai būna po kokių 20 minučių jei gerai atsimenu tai tik 1 karta normaliai kašį žaidėm 19-20 lyg ir baigėm big_smile

Be aktyvumo ir tiesingos mitybos tavo norai nepades.
Nustok depresuoti, uzsirasyk i sporto sale, parsipusk mitybos plana koki nors svorio metimui, ir varyk.

O kol svajosi nosi krapstydamas koks tu storas, tai stebuklas tikrai neivyks.
O seip man labai keista, kai vasara jau atejo, ir zmones pradeda galvot kad jiems geda i pleza iseit. Kur tu buvai puse metu iki tol? Galvojai uzteks savaites "rezime" pabut iki vasaros, ir viskas bus ok? Uzrakintas buvai? Kas yra? smile

Tu galvoji kad aš vien dėl to kad vasara ateina noriu kažką pakeisti savo gyvenime? Ne vien dėl to, ir iki šiol mėgsta iš manęs pasišaipyti dėl mano antsvorio o ir tuo labiau man pačiam pavyzdžiui kai persirengineju grįžęs iš mokyklos nesinori nuleisti galvos kadangi net pačiam gėda pasižiūrėti į tai kas ten pas manę "kaba". O ir tuo labiau, aš galima sakyti gyvenu kaime o ne mieste tai čia sporto salės nėra.

Kiek tau metu? Gali skirti mitybai pinigu ar tik mamos maistas?

Pirmiausia ka keiti - tai rezima.
Keliesi 6, MIEGI jau 11.
Atsisakai junk food'o, viskas kas apteke kaimo aliejum.
Bapkes investuoji TIK i maista ir merginos geles ir juoda sokolada
Susirandi lygiagretes ir turnika.
Ten atlieki ivairias variacijas, nepamirsdamas koju, tada (pries ar po turniku) varai begiot.

Neprisijungęs

 
beAast
aNgry buNny
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 0

#8 2016-05-09 18:57

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

O jus skaitot ka jis raso? jam 13 ir gyvena su mociute, kiek jis ten susiderins ta mityba.. tiesiog valgyk maziau arba bent jau atsisakyk visiskai gazuotu gerimu nes kaip sakei geri juos, ir daugiau aktyvumo, jei turi dvirati vazinek juo jei ne tai begiok, atsils orai plaukiok(jei moki plaukt,o jei ne mokinis) etc

Neprisijungęs

 
FATAnynomous
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-09
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#9 2016-05-09 20:47

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

beAast rašė:

O jus skaitot ka jis raso? jam 13 ir gyvena su mociute, kiek jis ten susiderins ta mityba.. tiesiog valgyk maziau arba bent jau atsisakyk visiskai gazuotu gerimu nes kaip sakei geri juos, ir daugiau aktyvumo, jei turi dvirati vazinek juo jei ne tai begiok, atsils orai plaukiok(jei moki plaukt,o jei ne mokinis) etc

ačiū dievui plaukt moku, bet sakau galbūt patartumet kokį puslapį? Dviratį turiu tik jis sugedęs ir maždaug kaip senėlio paklausio kas jam yra tai tas pasakė kad ten virint kažką reikia ir kitas š bet pagalvojau gal yra forumas ar kas kur būtų galima pakalbėti apie dviračius tai galėčiau susitaisyt ir pavažinėt. Draugas vis sako - gaila kad dviračio neturiu nes būtų daug įdomiau tai norėčiau susitvarkyt.

Neprisijungęs

 
FATAnynomous
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-09
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#10 2016-05-09 20:55

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

ATjr rašė:

FATAnynomous rašė:

VarztaZz rašė:


Be aktyvumo ir tiesingos mitybos tavo norai nepades.
Nustok depresuoti, uzsirasyk i sporto sale, parsipusk mitybos plana koki nors svorio metimui, ir varyk.

O kol svajosi nosi krapstydamas koks tu storas, tai stebuklas tikrai neivyks.
O seip man labai keista, kai vasara jau atejo, ir zmones pradeda galvot kad jiems geda i pleza iseit. Kur tu buvai puse metu iki tol? Galvojai uzteks savaites "rezime" pabut iki vasaros, ir viskas bus ok? Uzrakintas buvai? Kas yra? smile

Tu galvoji kad aš vien dėl to kad vasara ateina noriu kažką pakeisti savo gyvenime? Ne vien dėl to, ir iki šiol mėgsta iš manęs pasišaipyti dėl mano antsvorio o ir tuo labiau man pačiam pavyzdžiui kai persirengineju grįžęs iš mokyklos nesinori nuleisti galvos kadangi net pačiam gėda pasižiūrėti į tai kas ten pas manę "kaba". O ir tuo labiau, aš galima sakyti gyvenu kaime o ne mieste tai čia sporto salės nėra.

Kiek tau metu? Gali skirti mitybai pinigu ar tik mamos maistas?

Pirmiausia ka keiti - tai rezima.
Keliesi 6, MIEGI jau 11.
Atsisakai junk food'o, viskas kas apteke kaimo aliejum.
Bapkes investuoji TIK i maista ir merginos geles ir juoda sokolada
Susirandi lygiagretes ir turnika.
Ten atlieki ivairias variacijas, nepamirsdamas koju, tada (pries ar po turniku) varai begiot.

Turniką ir lygiagretės  susirasti man nėra sunku, bet kai nueinu ant turniko man sunku prisitraukti bent 1 karta, nesakau kad jau visiškai iškelt negaliu savęs bet tai yra palyginus sunku dėl to ir norėčiau pavyzdžiui namie daryt kokius nors ten atsispaudimus ar kad nors lauke bet neturiu programos kad man pačiam tu visokių atsispaudimų nebūtų perdaug ir aš jau paskui pats savęs pajudint negalėsiu.

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2827
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#11 2016-05-09 21:03

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

Kaime gyveni, o kaime darbų sočiai, vietoj to, kad prie kompo sedėtum, eik art daržą, kast bulves, nešiot šieną, skaldyt malkų, sustipresi ir svorio numesi

Paskutinį kartą taisė Kavioras (2016-05-09 21:04)

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#12 2016-05-09 23:25

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

FATAnynomous rašė:

ATjr rašė:

FATAnynomous rašė:


Tu galvoji kad aš vien dėl to kad vasara ateina noriu kažką pakeisti savo gyvenime? Ne vien dėl to, ir iki šiol mėgsta iš manęs pasišaipyti dėl mano antsvorio o ir tuo labiau man pačiam pavyzdžiui kai persirengineju grįžęs iš mokyklos nesinori nuleisti galvos kadangi net pačiam gėda pasižiūrėti į tai kas ten pas manę "kaba". O ir tuo labiau, aš galima sakyti gyvenu kaime o ne mieste tai čia sporto salės nėra.

Kiek tau metu? Gali skirti mitybai pinigu ar tik mamos maistas?

Pirmiausia ka keiti - tai rezima.
Keliesi 6, MIEGI jau 11.
Atsisakai junk food'o, viskas kas apteke kaimo aliejum.
Bapkes investuoji TIK i maista ir merginos geles ir juoda sokolada
Susirandi lygiagretes ir turnika.
Ten atlieki ivairias variacijas, nepamirsdamas koju, tada (pries ar po turniku) varai begiot.

Turniką ir lygiagretės  susirasti man nėra sunku, bet kai nueinu ant turniko man sunku prisitraukti bent 1 karta, nesakau kad jau visiškai iškelt negaliu savęs bet tai yra palyginus sunku dėl to ir norėčiau pavyzdžiui namie daryt kokius nors ten atsispaudimus ar kad nors lauke bet neturiu programos kad man pačiam tu visokių atsispaudimų nebūtų perdaug ir aš jau paskui pats savęs pajudint negalėsiu.

Darai kaip ir kiek padarai. Nors ir drocintis reiks ir cheatinant daryti.
Toks tas startas,sunkus ir kaip sakoma pirmi blynai svyla, neskanu juos valgyt, todel stengiames kita karta vis skaniau daryti juos )
Programu pilnas intikas, tuolabiau kiemo salygom.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#13 2016-05-10 02:00

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

Pilni kanalai tu youtube kaip ka pradet pradantiesiems kurie vos kelis prisitraukimus/lygiagretes ar is vis nei vieno nepadaro. Prie kompo sedi per dienas rast nera sunku. Mityboj isvis apie visus saldzius gerimus ir parduotuvines sultis pamirsk...VANDUO ir dar karta VANDUO. Nori kazka pakeisti savyje tai ir keisk, o ne ieskok kazkokiu alternatyvu. Sportuoji, valgai sveikiau, pajudi zymiai daugiau. Kaime utiutiu darbo, nesiok malkas, ravek darza dar kur padek...

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#14 2016-05-10 04:11

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

Labai gerai kad sugalvojai susiimti!! Iki vasaros liko 3 savaites. Sekmes. Tau jos prireiks.


Ps manau cia trolina bet stebim toliau...

Neprisijungęs

 
FATAnynomous
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-09
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#15 2016-05-10 18:59

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

BloodyZero rašė:

Pilni kanalai tu youtube kaip ka pradet pradantiesiems kurie vos kelis prisitraukimus/lygiagretes ar is vis nei vieno nepadaro. Prie kompo sedi per dienas rast nera sunku. Mityboj isvis apie visus saldzius gerimus ir parduotuvines sultis pamirsk...VANDUO ir dar karta VANDUO. Nori kazka pakeisti savyje tai ir keisk, o ne ieskok kazkokiu alternatyvu. Sportuoji, valgai sveikiau, pajudi zymiai daugiau. Kaime utiutiu darbo, nesiok malkas, ravek darza dar kur padek...

Malkų praeitais metais su senelių nemažai nešiojom, šiemiet nežinia ar dar reiks. Siūliausi dar pagalbos ir šnd kiek darže bet sako nereikia. O programa susiradau tokia - http://scoobysworkshop.com/zero-to-100- … eginners/, tik nežinau ar jį puiki.

Paskutinį kartą taisė FATAnynomous (2016-05-10 18:59)

Neprisijungęs

 
FATAnynomous
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-09
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#16 2016-05-10 19:00

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

Staffordshire rašė:

Labai gerai kad sugalvojai susiimti!! Iki vasaros liko 3 savaites. Sekmes. Tau jos prireiks.


Ps manau cia trolina bet stebim toliau...

Vasara juk turi 3 mėnesius, tiesa? O ir po vasaros mokykloj bent mažiau pašaipų sulauksiu dėl savo antsvorio..

O dėl dviračių taip ir niekas nepasiūlys? Nes dviratį aš turiu bet jis nevažiuojantis, todėl norėčiau sužinoti kokį puslapį kuriame būtų galima paklausinėti apie dviračius.

Paskutinį kartą taisė FATAnynomous (2016-05-10 19:07)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#17 2016-05-10 19:06

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

FATAnynomous rašė:

BloodyZero rašė:

Pilni kanalai tu youtube kaip ka pradet pradantiesiems kurie vos kelis prisitraukimus/lygiagretes ar is vis nei vieno nepadaro. Prie kompo sedi per dienas rast nera sunku. Mityboj isvis apie visus saldzius gerimus ir parduotuvines sultis pamirsk...VANDUO ir dar karta VANDUO. Nori kazka pakeisti savyje tai ir keisk, o ne ieskok kazkokiu alternatyvu. Sportuoji, valgai sveikiau, pajudi zymiai daugiau. Kaime utiutiu darbo, nesiok malkas, ravek darza dar kur padek...

Malkų praeitais metais su senelių nemažai nešiojom, šiemiet nežinia ar dar reiks. Siūliausi dar pagalbos ir šnd kiek darže bet sako nereikia. O programa susiradau tokia - http://scoobysworkshop.com/zero-to-100- … eginners/, tik nežinau ar jį puiki.

Dzin kokia, tiks ir sita, svaribiausia nuosekliai ir sunkiai dirbk.

Neprisijungęs

 
FATAnynomous
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-09
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#18 2016-05-11 14:30

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

Na kaip ir priklauso, grįžau namo, Pavalgiau, (skaičiau kad reikia pavalgyti prieš treniruotė 45min) ir tada naudojausi ta programa kuria nurodžiau. Pradžiai kai pažiūrėjau vaizdą tai pagalvojau nieko ten sunkaus nebus tie counter-pushup'ais.

1 Karta - 20 padariau
2 Karta - 13
3 Karta 15
4 ir 5 - po 10

Po to pečių jau beveik nebejaučių..

Paskutinį kartą taisė FATAnynomous (2016-05-11 15:07)

Neprisijungęs

 
FATAnynomous
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-09
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#19 2016-06-21 18:42

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

Tai sveiki dar karta, manau galvojot kad viska meciau bet deja ne. Pratimus del prisispaudimu vis dar darau, jei kam idomu sekasi visai neblogai greitu metu tureciau pereiti prie 3 phase. Internete susiradau dar siokia tokia fat burning programele tai dazniausiai po prisispaudimu pratimu dienos darau fat burning pratimus. Bet vis problema yra vis ta mityba, pavyzdziui prie arbatos man tiesiog kai iprotis tiesiog norisi kokiu ''sumusteku'' arba bulkutes bet tiesiog vis bandau atsisakyti bet tiesiog nezinau noretusi gal paprasciausiai juos kazkuom pakeisti? Gal patartumet kuom?

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#20 2016-06-21 19:41

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

deja ne? gerai, kad nemetei, dziaugiames uz tave ir kartu su tavim.
del sumustiniu ir bulkuciu siulyciau keisti iprocius, gera menesi be ju pabutum ir praeitu... kas is to, kad keisi kazkuo, vistiek bus papildomos kalorijos. nors as pati prie arbatos  valgau juoda sokolada, bet tik su 90% kakavos - tokio daug nesuvalgysi.

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#21 2016-06-21 21:21

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

Jūsų Didenybė rašė:

deja ne? gerai, kad nemetei, dziaugiames uz tave ir kartu su tavim.
del sumustiniu ir bulkuciu siulyciau keisti iprocius, gera menesi be ju pabutum ir praeitu... kas is to, kad keisi kazkuo, vistiek bus papildomos kalorijos. nors as pati prie arbatos  valgau juoda sokolada, bet tik su 90% kakavos - tokio daug nesuvalgysi.

Be problemų galiu suvalgyti visą plytelę vienu kartu big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#22 2016-06-21 21:27

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

Kokie iprociai, toks ir pats tapsi. Sudini - sudu ir busi. Keist poziuri visa reikia, o ne alternatyvu ieskot.

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#23 2016-06-22 17:29

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

Submission rašė:

Jūsų Didenybė rašė:

deja ne? gerai, kad nemetei, dziaugiames uz tave ir kartu su tavim.
del sumustiniu ir bulkuciu siulyciau keisti iprocius, gera menesi be ju pabutum ir praeitu... kas is to, kad keisi kazkuo, vistiek bus papildomos kalorijos. nors as pati prie arbatos  valgau juoda sokolada, bet tik su 90% kakavos - tokio daug nesuvalgysi.

Be problemų galiu suvalgyti visą plytelę vienu kartu big_smile

tokiu tikro sokolado megeju - vienetai. kiti valgo cukrus+hidrogenizuoti riebalai su keliom kakavos dulkem del spalvos ir vadina tai sokoladu wink

Paskutinį kartą taisė Jūsų Didenybė (2016-06-22 17:29)

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#24 2016-06-22 19:25

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

Jūsų Didenybė rašė:

Submission rašė:

Jūsų Didenybė rašė:

deja ne? gerai, kad nemetei, dziaugiames uz tave ir kartu su tavim.
del sumustiniu ir bulkuciu siulyciau keisti iprocius, gera menesi be ju pabutum ir praeitu... kas is to, kad keisi kazkuo, vistiek bus papildomos kalorijos. nors as pati prie arbatos  valgau juoda sokolada, bet tik su 90% kakavos - tokio daug nesuvalgysi.

Be problemų galiu suvalgyti visą plytelę vienu kartu big_smile

tokiu tikro sokolado megeju - vienetai. kiti valgo cukrus+hidrogenizuoti riebalai su keliom kakavos dulkem del spalvos ir vadina tai sokoladu wink

Aš valgau tiek tokį tiek tokį, tik stengiuosi kuo rečiau, bet jei jau praplėšiu šokoladą, tai 99 procentai, kad jo nebeliks big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#25 2016-06-22 19:55

Re: Svorio metimas nedrąsiam jaunuoliui

Temos autoriui tesliukui patarimas apskritai visa poziuri keisti. Bandeles/sumustiniai - cia ne maistas, o tavo pragaistis i sudina lajaus gabala ant pilvo.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net