Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

erazijus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-10-25
Žinutės: 111
Atsiliepimai: 0

#1 2016-07-26 14:53

Krūtinė ir kitų raumenų prisijungimas.

Sveiki,
pradėjau sportuoti salėje. Sportuoju kol kas apie mėnesį laiko. Pastebėjau, kad darant pratimus krūtinės raumenims nelabai juos jaučiu. Pavyzdžiui štangos spaudimas ant suoliuko labai nuvargina rankas, o krūtinės nepasakyčiau, kad labai. Pirmus kelis kartus paėmus štangą ir stumiant ją rankom nieko ir jaučiu krūtinę, tačiau po kiek laiko pradeda trūkt jėgų. Nežinau ar atlieku pratimą teisingai, tačiau tai kartojas ir su kitais pratimais krūtinės raumenim. Tarkim darant plėšimą ar spaudimą kampu vėl tas pats, nesijaučia krūtinė. Turit kažkokių patarimų? Gal mažint svorius? Būsiu dėkingas už betkokią informaciją. Ačiū,

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4121
Atsiliepimai: 37

#2 2016-07-26 15:30

Re: Krūtinė ir kitų raumenų prisijungimas.

Pradedantysis esi, nemokat jus pajaust treniruojamo raumens dar. Kai technika bus gera jau, su laiku ir pradesi jausti ka treniruoji, dabar gi isivaizduoju dar tavo atliekamuose veiksmuose tu visas maskatuoji. Ilgiau pasportuot, su laiku ateis viskas.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#3 2016-07-26 15:41

Re: Krūtinė ir kitų raumenų prisijungimas.

gal rankos ant tiek silpnos kad labai lengvai pavargsta o galingoji krutine nieko nepajaucia. bet greiciausiai bus kaip bender sake, su laiku ismoksi visko.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4 2016-07-26 16:43

Re: Krūtinė ir kitų raumenų prisijungimas.

gal pasidarius sunkiau pats nejauti, kaip pakreipi alkūnes ar dar ką. paprašyk pas trenerį, kad pažiūrėtų, gal su atlikimo technika kas negerai, nes po to priprasi ir darysi neteisingai visą laiką.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net