Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#1 2018-02-16 16:35

Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Esame du turto paveldėtojai, ar yra kokia galimybe kad vienam paveldėtojui neatitektu puse turto? Šiaip notarai dalyna pusiau. Ar įmanoma kaip nors kad nepadalintu pusiau. Gimines paliudytų teisme kad man vienam paliko turtą, raštiško testamento nėra. Ar yra bet koks kabliukas bylinetis? Ar įmanoma dar ką padaryti, sugalvoti ? Beje kitas paveldėtojas 23metai kaip negyvena, ir neregistruotas tame paveldėtame bute.

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#2 2018-02-16 18:41

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

daznai taip buna kai paveldeta turta dalytis artimieji pradeda, kiekvienas adijala i savo puse traukia, nors nei vienas neuzgyveno sito turto,bet kazkodel mano kad butent jam didesnis kasnis priklauso

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#3 2018-02-16 19:14

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Bonviveur rašė:

daznai taip buna kai paveldeta turta dalytis artimieji pradeda, kiekvienas adijala i savo puse traukia, nors nei vienas neuzgyveno sito turto,bet kazkodel mano kad butent jam didesnis kasnis priklauso

Na aš tai visa gyvenima pragyvenau tame bute, investvau ir tt. O kitam įpėdiniui  prireike praejus dvidešimt trims metams. Visi sako kad jokios moralines teises neturi, tas zmogus pretenduoti, bet nera jokios morales pas ta zmogu. Tas zmogus visos gimines nuodas, visi nukentėję.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#4 2018-02-16 20:01

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

gali kazkiek tai savo dali pasididinti jeigu subegesi irodyti kad esi ten investaves ir del to tas turtas turi didesne verte, bet tik tiek..

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#5 2018-02-16 20:22

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Perfectionist82 rašė:

Bonviveur rašė:

daznai taip buna kai paveldeta turta dalytis artimieji pradeda, kiekvienas adijala i savo puse traukia, nors nei vienas neuzgyveno sito turto,bet kazkodel mano kad butent jam didesnis kasnis priklauso

Na aš tai visa gyvenima pragyvenau tame bute, investvau ir tt. O kitam įpėdiniui  prireike praejus dvidešimt trims metams. Visi sako kad jokios moralines teises neturi, tas zmogus pretenduoti, bet nera jokios morales pas ta zmogu. Tas zmogus visos gimines nuodas, visi nukentėję.

nuoma mokejai uz gyvenim bute?

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#6 2018-02-16 21:37

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Nieko nebus... Jei tas žmogus pasirašo, kad priima palikimą tai bus 50/50.

Aš siūlyčiau tartis su juo PRIEŠ notarą, kad tu jam kažkiek sumoki ir jis atsisako pretenzijų į savo dalį. Išloši nebent taip. Gali bandyt kreiptis į teismą ir įrodinėt susirinkęs visas gimines, bet sumoj manau nieko nepeši ir tik iššvaistysi laiko ir lėšų... Turto dalybos apskritai debiliškas reikalas, ir blogiausia ką tėvai/seneliai gali padaryt, tai palikt keliems paveldėtojams išsidalinti TARPUSAVY.

Žodinis giminių liudijimas yra (mano subjektyvia nuomone) bevertis.
Tie visi tavo pakeitimai ir investavimai irgi gan subjektyvu, nes tavęs gali klaust n.. tu keitei? O kur dar visi skaičiavimai nuvertėjimai ir panašus šūdas.

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#7 2018-02-16 23:11

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Ta investavima speju reiketu dokumentais irgi pagrist uz ne zidziais smile tai neturesi tikrai kokiu saskaitu uz remonta ar pan. Gerai sako tartis su tuo kitu, kad jam kazka duodi arba kitaip vis tiek abiems gerai nebus gavus puse to turto.

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#8 2018-02-17 00:01

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Boba ten klimaksine, sunku su je susitarti. Gydesi, nuo alkoholizmo visur, paskutini karta  pagal minesotos programa, priklausomybes ligu centre. Ten susipazino su tokiu pat, dustu kaip ji pati. Tas dustas nesenai gryzes iš zonos, sedejo ilgai uz zmogzudyste, tai tai vištai apsuko galva, kad net ta alkoholike skiresi su vyru dabar. Laimynga isišiepus vaikščiojo kad iš vyro puse turto paims, bet kaip pamate kad nesigauna tada ant manes brolio persimete puse buto ir kito turto pvz auto, nes forminau ant tevu vardo nes ant saves tada negalejau. Nezinau kaip išeis susitarti iš prinsipo net sąžinė neleidzia jai duoti pinigu kiek yra visiems blogo pridariusi.

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#9 2018-02-17 00:27

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Mano akim paprasčiausiais variantas yra imti grynų šaibų, kokia 20-25 proc buto vertės ir dėti jai ant stalo + sutartį, kad ji atsisako teisių į palikimą. Gryni pinigai prieš nosį, labai gerai motyvuoja tokius žmones. Ypač jei tai butas kur nors mažesniam mieste ir gali būt sunkoka parduot.

Kitu atveju neturėsi nei tu ramybės, nei tau tie 50 procentų butu bus kuom nors reikalingi, jei ji viena dieną su tuo zonsku draugeliu sugalvos apsigyvent savoj daly... o butas ne žemės sklypas, nesumatuosi, o net ir atsimatavus po kambarį, bendro naudojimo patalpos yra nedalijamos - tiek myšit tiek valgysit kartu..

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#10 2018-02-17 00:54

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Bet kaip pataret optimaliausias variantas vistiek butu sutarti iki notaro. Po motaro jau 50/50 nuosavybe.
Paskui gal reiktų savo dalį išnuomoti kokiai didelei draugiškai čigonų šeimai. Jei neišeitų susitarti iki notaro.

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#11 2018-02-17 00:54

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

geriausias variantas tai bobai kileri nusamdyt, kad uzverstu big_smile

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#12 2018-02-17 01:03

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Peltor rašė:

Mano akim paprasčiausiais variantas yra imti grynų šaibų, kokia 20-25 proc buto vertės ir dėti jai ant stalo + sutartį, kad ji atsisako teisių į palikimą. Gryni pinigai prieš nosį, labai gerai motyvuoja tokius žmones. Ypač jei tai butas kur nors mažesniam mieste ir gali būt sunkoka parduot.

Kitu atveju neturėsi nei tu ramybės, nei tau tie 50 procentų butu bus kuom nors reikalingi, jei ji viena dieną su tuo zonsku draugeliu sugalvos apsigyvent savoj daly... o butas ne žemės sklypas, nesumatuosi, o net ir atsimatavus po kambarį, bendro naudojimo patalpos yra nedalijamos - tiek myšit tiek valgysit kartu..

Reikes perlipti per save ir dėti pinigus, nes kitaip nieko gero nesigaus, labai aiškiai tu viska parašei ir aš taip galvoju. Tas zončikas, nori atsikraustyti manau, nes kiek zinau ieškojo kur prisiregistruoti.

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#13 2018-02-17 01:05

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

giedriuvz rašė:

geriausias variantas tai bobai kileri nusamdyt, kad uzverstu big_smile

Butu 90tieji tai jau butu išsprestas klausimas. Dabar matai reikia viska teisiškai.

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#14 2018-02-17 13:12

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Tas zonskas niekur neprisiregitruos be visu savininku sutikimo jei gerai atsimenu.

Čigonai geras variantas, jei tai butas prieš remontą.. problema, jog po to klausimas ar tu juos pats iškraustysi big_smile

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#15 2018-02-17 14:53

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Peltor rašė:

Tas zonskas niekur neprisiregitruos be visu savininku sutikimo jei gerai atsimenu.

Čigonai geras variantas, jei tai butas prieš remontą.. problema, jog po to klausimas ar tu juos pats iškraustysi big_smile

Nors tiek gerai butu kad be visu savininku sutikimo negalėtų prisiregistruoti.
Pirmadieni susitares su notaru, palalbesiu ka pasakys.
Dar turiu tevu rašteli, rašyta kad pardavus buta aš tureciau duoti pinigu sistrai, parasyta suma sudaro 20% buto vertes. Bet neaišku kaip su tuo raštelio pripazinimu.
Raštelis neklastotas tikras.
Dar pas mane buvo generalinis notaro igaliojimas viska tvarkyti. Banke su tuo igaliojimu paimdavau tevu pinigus, ir taip visus reikalus tvarkiau.
Dar pagal teismo sprendyma buvau nuo 2006 metu tevu rupintojas. Dar už tai man savivaldybe mokejo pinigus kad slaugau, ir visa laika ejo sodroje man darbo stazas uz tai.

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#16 2018-02-17 14:55

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Peltor manau buvai susidures su tokia situacija, nes zinai daug apie tai.

Paskutinį kartą taisė Perfectionist82 (2018-02-17 14:57)

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#17 2018-02-17 20:57

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Kaip kas suprantate ta straipsni? Nelabai suprantu.

5.14 straipsnis. Namų apstatymo ir apyvokos reikmenų paveldėjimas

Įprastinio namų apstatymo ir apyvokos reikmenys pereina įpėdiniams pagal įstatymą, nesvarbu, kokia yra jų eilė ir paveldima dalis, jeigu jie gyveno kartu su palikėju iki jo mirties ne mažiau kaip vienerius metus.

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#18 2018-02-17 23:09

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Perfectionist82 rašė:

Kaip kas suprantate ta straipsni? Nelabai suprantu.

5.14 straipsnis. Namų apstatymo ir apyvokos reikmenų paveldėjimas

Įprastinio namų apstatymo ir apyvokos reikmenys pereina įpėdiniams pagal įstatymą, nesvarbu, kokia yra jų eilė ir paveldima dalis, jeigu jie gyveno kartu su palikėju iki jo mirties ne mažiau kaip vienerius metus.

daiktai tavo

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#19 2018-02-18 01:09

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

jutas rašė:

Perfectionist82 rašė:

Kaip kas suprantate ta straipsni? Nelabai suprantu.

5.14 straipsnis. Namų apstatymo ir apyvokos reikmenų paveldėjimas

Įprastinio namų apstatymo ir apyvokos reikmenys pereina įpėdiniams pagal įstatymą, nesvarbu, kokia yra jų eilė ir paveldima dalis, jeigu jie gyveno kartu su palikėju iki jo mirties ne mažiau kaip vienerius metus.

daiktai tavo

Nors tiek gerai pradziai tada.

Paskutinį kartą taisė Perfectionist82 (2018-02-18 01:14)

Neprisijungęs

 
Philly
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-13
Žinutės: 357
Atsiliepimai: 0

#20 2018-02-18 13:04

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

O ta ponia pagal giminystę kas tokia pačiam yra? Nuo kada pats palikimo atsiradimo faktas yra?

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#21 2018-02-18 14:11

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Philly rašė:

O ta ponia pagal giminystę kas tokia pačiam yra? Nuo kada pats palikimo atsiradimo faktas yra?

Dustininke sesuo. Pas notarą ryt susitaręs. Du mėn po mirties praėjo, tai liko mėnesis priimti palikimą.

Neprisijungęs

 
Philly
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-13
Žinutės: 357
Atsiliepimai: 0

#22 2018-02-18 16:45

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Gal aš nelabai suprantu. Čia tavo tėtis mirė, kuris paliko butą? Kiek jis vaikų turėjo? Ta veikeja  yra jo sesuo?

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#23 2018-02-18 16:58

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Philly rašė:

Gal aš nelabai suprantu. Čia tavo tėtis mirė, kuris paliko butą? Kiek jis vaikų turėjo? Ta veikeja  yra jo sesuo?

Mama mire. Vaikai du sunus ir sesuo. Sunus tai aš 35 metus gyvenu tame bute. O sese tai jau negyvena tame bute 23metus.

Neprisijungęs

 
Perfectionist82
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 797
Atsiliepimai: 0

#24 2018-02-20 06:40

Re: Reikia patarimo, dėl turto dalybų.

Reikia advokato, geriausio, apsukriausio, nu kad mokėtu pasiekti reikaima rezultata bet kokia kaina, na suprantate. Panevežyje. Jei kas zinote labai reikia kad parekomenduotumete.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net