Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Lauriszau
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-09-26
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1 2018-07-17 21:07

sugryzimas is po traumos

Sveiki norejau pasiteirauti ka geriausiai reiktu sauti po metu pertraukos pries metus soviau trena propa bet dabar daugiau nei pusmeti buvau nesportaves del traumos, galvoju trena propa bet dvejoju ar uzteks ar gerai isnes ir ar pavyks priaugt svorio atgaut senas formas.
Laukiu patarimu

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7775
Atsiliepimai: 37

#2 2018-07-17 21:12

Re: sugryzimas is po traumos

Pirma i sale sugrizk bent porai geru menesiu pries saudamas ka nors..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2021 Kulturizmas.net