Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Water
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-12-01
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#1 2008-04-05 00:22

Trauma, kurios negaliu identifikuoti :/

Na zodziu, losiau kase vienose varzybose praeita savaite, tuo metu buvau ka tik po ligos, bet vis tiek man treneris dave daug zaist, nes buvo svarbios varzybos, o esu vienas is penketo zaideju. Tai ir nutiko taip, kad ant pacio galo buvau mirtinai nusivares, tai ir lygioje vietoj begiant kazkas idure i vieta virs kulniuko, supratau kad, pasitempiau. Galejau normaliai begti, tik ta vieta kazkiek skaudejo, bet ne tiek, kad slubuociau. Po varzybu dar sekancias 3 dienas treniravausi, labai daug begiojau, ir su kiekviena diena vis labiau ir labiau skaudejo. Kol galiausiai pradejau slubuoti. Supratau, kad cia tikrai lazda perlenkiau. Tai ir dabar 3 dienas ilsiuosi, atrodo lyg ir mazeja skausmas, bet ta vieta patinusi ten kur desiniau yra toks mazdaug 2-3 centimetru plocio guziukas, ir blogiausia, patinimas nemazeja. Siandien kaip galima sakyt, erzinau merginas, tai ir prisisokinejau ir prisidukau su jomis, vel slubuoju, skauda ta vieta, patino kaip niekad tiek daug. hmm man nepatinka tokia nesamone, nes atrodo, trauma lyg ir nerimta buvo, bet svarbiausia, kad negyja taip kaip noretusi. O ta vieta labai svarbi, nes jai tenka didelis kruvis begiant, parodysiu foto, paziurekit ten kur zalias rutulys, tai ir mazdaug ta vieta skauda, tik labiau desiniau yra guziukas(pasitempiau desine koja):
http://img186.imageshack.us/img186/5951/skaudamf4.jpg
Gal galit pasakyt, ar tai rimta? Ir kokia tai vieta yra, kaip vadinas?  kazkaip man neramu, nes virs tos vietos yra achilo sausgysle. hmm

Paskutinį kartą taisė Water (2008-04-05 00:23)

Neprisijungęs

 
beglys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-04-08
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#2 2008-04-08 13:19

Re: Trauma, kurios negaliu identifikuoti :/

Man buvo atsitike lygiai taip pat, diagnozavo kulno sutrenkima. Tau galejo nutikti lygiai taip pat. Issigydziau su "Voltaren" tepalu, aisku gali naudoti ir kitus tepalus. Dabar duok kulnui daugiau poilsio.
Buvau priverstas keistis sportinius batelius su minkstesniu padu arba begioti ant minkstesnes dangos.

Paskutinį kartą taisė beglys (2008-04-08 13:20)

Neprisijungęs

 
Water
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-12-01
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#3 2008-04-08 22:10

Re: Trauma, kurios negaliu identifikuoti :/

beglys rašė:

Man buvo atsitike lygiai taip pat, diagnozavo kulno sutrenkima. Tau galejo nutikti lygiai taip pat. Issigydziau su "Voltaren" tepalu, aisku gali naudoti ir kitus tepalus. Dabar duok kulnui daugiau poilsio.
Buvau priverstas keistis sportinius batelius su minkstesniu padu arba begioti ant minkstesnes dangos.

bet as ne kulna susitrenkiau, o virs kulno vieta patempiau... na aciu uz rekomendacijas, reiks isbandyti ta tepala. Beje per kiek laiko tau praejo skausmas? Nebuvo patines kulnas?

Neprisijungęs

 
beglys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-04-08
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#4 2008-04-09 13:15

Re: Trauma, kurios negaliu identifikuoti :/

Jei butum pasitempes, tai tu tikrai nepabegiotum. Cia didele tikimybe, kad susitrenkiai kulna, man lygiai taip pat pradejo skaudet. Is pradziu kai pajauciau durima as dar galejau begiot. Ir po kiekvienos treniruotes man skausmas astrejo, kol pradejau slubuot. Man ten pat skaudejo ir buvo patine, kur ir tau. Issigydziau per 2 savaites, kol visiskai praejo skausmas.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net