Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Virusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-10
Žinutės: 386
Atsiliepimai: 0

#1 2008-06-06 23:20

Kur kaune rasti dirza ir trapsus

Gal kas pirkot? nes kolkas labai neieskojau, bet gal sutrumpinsit mano varga. Reik nusipirkti dirza, bet kad butu su ta tokia juostele o ne saktimi, nes tie kur su saktimi man nlb atlieka savo paskirti, buna tokie platus su ta tokia lipuske ir reiktu reisciu, kad svori butu lengviau laikyti, nes po koju dienos poto labai nekaip dilbiai jauciasi ir seip nugaros trenke efektingesne bent jau man.

Neprisijungęs

 
sportmenas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-04-28
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#2 2008-06-08 14:08

Re: Kur kaune rasti dirza ir trapsus

paieskok megoj ar kur kitu kur yra spoto prekiu... beto kad jau tema susija su dirzu tai noriu paklausti, suprant naudojat dirza, nugara prakaituoja labiau, dirsas suslampa, ir palieka murzinas... ar galima kaip nors juos plauti ar ne?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net