Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Water
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-12-01
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#1 2008-06-07 22:33

Greitosios raumenu skaidulos

Losiu kase,as anksciau buvau labai greitas,tiesa, gal del to, kad buvau kudas labia, nes, laikui begiant, svorio kazkiek priaugau (tiesa, dabar jis yra kaip tik optimalus), ir dabar esu vienas is letesniu.. Kazkodel raumenys ne taip greit dirba kaip anksciau, gal del to, kad nemazai dirbu su stangomis.. Juk norisi tureti ir jegos, bet taip pat reikia ir greicio... Nusprendziau sia vasara lavinti sprogstama jega + istverme + greiti, tik va net nezinau nuo ko pradeti, kokie yra pratimai, kurie padeda lavinti greitasias raumenu skaidulas? Buciau labai dekingas, jei padetumem.

Neprisijungęs

 
Virusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-10
Žinutės: 386
Atsiliepimai: 0

#2 2008-06-07 22:46

Re: Greitosios raumenu skaidulos

ne i ta foruma pataikiai cia mes jas letinam , o jei nori greitinti eik pas lengvaatlecius.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#3 2008-06-07 22:46

Re: Greitosios raumenu skaidulos

Water rašė:

Losiu kase,as anksciau buvau labai greitas,tiesa, gal del to, kad buvau kudas labia, nes, laikui begiant, svorio kazkiek priaugau (tiesa, dabar jis yra kaip tik optimalus), ir dabar esu vienas is letesniu.. Kazkodel raumenys ne taip greit dirba kaip anksciau, gal del to, kad nemazai dirbu su stangomis.. Juk norisi tureti ir jegos, bet taip pat reikia ir greicio... Nusprendziau sia vasara lavinti sprogstama jega + istverme + greiti, tik va net nezinau nuo ko pradeti, kokie yra pratimai, kurie padeda lavinti greitasias raumenu skaidulas? Buciau labai dekingas, jei padetumem.

situ dalyku tikrai neislavinsi vienu metu..
o siaip jei tau truksta judrumo, tai ir uzsiimk judriu sportu wink

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#4 2008-06-07 22:57

Re: Greitosios raumenu skaidulos

Water rašė:

Losiu kase,as anksciau buvau labai greitas,tiesa, gal del to, kad buvau kudas labia, nes, laikui begiant, svorio kazkiek priaugau (tiesa, dabar jis yra kaip tik optimalus), ir dabar esu vienas is letesniu.. Kazkodel raumenys ne taip greit dirba kaip anksciau, gal del to, kad nemazai dirbu su stangomis.. Juk norisi tureti ir jegos, bet taip pat reikia ir greicio... Nusprendziau sia vasara lavinti sprogstama jega + istverme + greiti, tik va net nezinau nuo ko pradeti, kokie yra pratimai, kurie padeda lavinti greitasias raumenu skaidulas? Buciau labai dekingas, jei padetumem.

Ne ta sporto rusi pasirinkai, jei nori greicio.

Neprisijungęs

 
masiukas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-06-21
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#5 2008-06-22 22:05

Re: Greitosios raumenu skaidulos

Water rašė:

Losiu kase,as anksciau buvau labai greitas,tiesa, gal del to, kad buvau kudas labia, nes, laikui begiant, svorio kazkiek priaugau (tiesa, dabar jis yra kaip tik optimalus), ir dabar esu vienas is letesniu.. Kazkodel raumenys ne taip greit dirba kaip anksciau, gal del to, kad nemazai dirbu su stangomis.. Juk norisi tureti ir jegos, bet taip pat reikia ir greicio... Nusprendziau sia vasara lavinti sprogstama jega + istverme + greiti, tik va net nezinau nuo ko pradeti, kokie yra pratimai, kurie padeda lavinti greitasias raumenu skaidulas? Buciau labai dekingas, jei padetumem.

nuo darbo su stangom tavo greitis tik MAZES nebent darysi sprogstama jega ar kazkas pns

Neprisijungęs

 
varanas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-05-26
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#6 2008-06-26 11:35

Re: Greitosios raumenu skaidulos

ot nuo darbo štangom gali būt labai greitas ir stiprus. Reikia lavint sprogstamąją jėgą. Pasakytum Alekna lėtas??? big_smile
tokio smūgio kaip jis kažin ar kas dar turėtų smile o vyrukas virš 200 tupia drąsiai. Yra youtubei video kur Kanteris 250kgx3 tupia. Taip kad jei stiprus, nereiškia lėtas.
Pagrinde reikėtų daryt olimpinius pratimus - http://www.exrx.net/WeightExercises/Oly … Clean.html šitas pradžiai labai tiks. Niekada nedaryt iki negaliu o daryt kuo daugiau serijų, bet kuo mažiau pakartojimų tarkim 6x3. Kiekvienas pakartojimas turi būt labai greitas. Prie to gali junkt tokius pratimus kaip tupimas iki dėžės, ir štangos spaudimas gulint, su `60proc nuo 1RM svoriu vėl gi daugiau setų, mažiau pakartojimų. Sėkmės

Neprisijungęs

 
masiukas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-06-21
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#7 2008-06-28 11:51

Re: Greitosios raumenu skaidulos

varanas rašė:

ot nuo darbo štangom gali būt labai greitas ir stiprus. Reikia lavint sprogstamąją jėgą. Pasakytum Alekna lėtas??? big_smile
tokio smūgio kaip jis kažin ar kas dar turėtų smile o vyrukas virš 200 tupia drąsiai. Yra youtubei video kur Kanteris 250kgx3 tupia. Taip kad jei stiprus, nereiškia lėtas.
Pagrinde reikėtų daryt olimpinius pratimus - http://www.exrx.net/WeightExercises/Oly … Clean.html šitas pradžiai labai tiks. Niekada nedaryt iki negaliu o daryt kuo daugiau serijų, bet kuo mažiau pakartojimų tarkim 6x3. Kiekvienas pakartojimas turi būt labai greitas. Prie to gali junkt tokius pratimus kaip tupimas iki dėžės, ir štangos spaudimas gulint, su `60proc nuo 1RM svoriu vėl gi daugiau setų, mažiau pakartojimų. Sėkmės

as kalbu ne aopie jokia sprogstama jega o apie paprasta darba su svoriais. prisivarysi mases tai nepalosi tu tos kases

Neprisijungęs

 
varanas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-05-26
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#8 2008-06-29 20:03

Re: Greitosios raumenu skaidulos

masiukas rašė:

varanas rašė:

ot nuo darbo štangom gali būt labai greitas ir stiprus. Reikia lavint sprogstamąją jėgą. Pasakytum Alekna lėtas??? big_smile
tokio smūgio kaip jis kažin ar kas dar turėtų smile o vyrukas virš 200 tupia drąsiai. Yra youtubei video kur Kanteris 250kgx3 tupia. Taip kad jei stiprus, nereiškia lėtas.
Pagrinde reikėtų daryt olimpinius pratimus - http://www.exrx.net/WeightExercises/Oly … Clean.html šitas pradžiai labai tiks. Niekada nedaryt iki negaliu o daryt kuo daugiau serijų, bet kuo mažiau pakartojimų tarkim 6x3. Kiekvienas pakartojimas turi būt labai greitas. Prie to gali junkt tokius pratimus kaip tupimas iki dėžės, ir štangos spaudimas gulint, su `60proc nuo 1RM svoriu vėl gi daugiau setų, mažiau pakartojimų. Sėkmės

as kalbu ne aopie jokia sprogstama jega o apie paprasta darba su svoriais. prisivarysi mases tai nepalosi tu tos kases

gudruolis. O sprogstamosios jėgos treniravimas tai jau ne su svoriais, o su kuo tada? Yra aišku plio, bet esmė ne tame, nors tai be abejo naudinga. Yra daugybė pavyzdžių kai fiziškai stiprūs vyrukai geria žaidžia kašę, tenisą ar šaškėm, ar be vargo suraito kokį durnelį. Žinoma kur kalbamaq apie profesionalų sportą ten kiti standartai.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net