Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Mylinti žmona
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-15
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#26 2009-01-15 22:02

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

To Antana 5
Na, moterim irgi nėra taip gerai smile mėnesinės, nėštumai, gimdymai, ginekologai, hormonų siautėjimai....
Aišku, vyrams irgi ne pyragai. Vat maniškiui buvo prasidėjusi nemiga, skausmingai šlapindavosi. O labiausiai tai sutrikdydavo, kai negalėdavo manęs patenkinti lovoj sad((
Tikriausiai kiekvienas turim nešti savo kryžių...
Nebeiškentusi jį matyti tokį, nulėkiau į vaistinę, nupirkau Prostamol. Nenorėjo jis gerti tų vaistų, bet dabar kaip džiaugias,, kai aš jį įkalbėjau gerti. Dėkingas man, nes visos problemos baigiasi susitvrakyt. Abu linksmi smile))
Ir ką jūs vyrai, be mūsų moterų darytumėt wink

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#27 2009-01-15 23:58

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

Mylinti žmona rašė:

To Antana 5
Na, moterim irgi nėra taip gerai smile mėnesinės, nėštumai, gimdymai, ginekologai, hormonų siautėjimai....
Aišku, vyrams irgi ne pyragai. Vat maniškiui buvo prasidėjusi nemiga, skausmingai šlapindavosi. O labiausiai tai sutrikdydavo, kai negalėdavo manęs patenkinti lovoj sad((
Tikriausiai kiekvienas turim nešti savo kryžių...
Nebeiškentusi jį matyti tokį, nulėkiau į vaistinę, nupirkau Prostamol. Nenorėjo jis gerti tų vaistų, bet dabar kaip džiaugias,, kai aš jį įkalbėjau gerti. Dėkingas man, nes visos problemos baigiasi susitvrakyt. Abu linksmi smile))
Ir ką jūs vyrai, be mūsų moterų darytumėt wink

ha, teisingai pastebeta, nemanau, jog beatsirastu kas siais laikais menkinatis merginu nasta seimoje. ar tai bebutu gimdymo nuotykis ar visas nemazas vargelis sekantis po to. kas del vyrisku problemu manau jos visos ganetinai lengvai isprendziamos, situacija tik komlikuojam patys mes laukdami kol mazyte problemele taps tikra rakstimi sedyneje, o tada kaip zinom ir gydimas sunkesnis. isdidus pauksciai mes vyrai, kol nepaspirsi neskrendam. wink smagu jog emai iniciatyva i savo rankas suo atveju, mane drauge taipogi yra pastumejusi ne viena zygdarbi padaryti. sveikinu kad viskas susitvarke ir pas vyruka ir lovoje wink ir puodyne sveika ir katyte soti - saunuole wink kur tokia mylincia zmona dar galima butu rasti, m? smile

Neprisijungęs

 
AudriusA
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kretinga. Amzius: 27
Registravosi: 2008-07-13
Žinutės: 243
Atsiliepimai: 0

#28 2009-01-16 00:20

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

Nusivyles merginom, neistikimos jos ;(

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#29 2009-01-16 08:09

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

AudriusA rašė:

Nusivyles merginom, neistikimos jos ;(

vyriska ranka pajunk wink

Neprisijungęs

 
Mylinti žmona
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-15
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#30 2009-01-20 19:43

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

Ačiū už pagirimus, nesitikėjau, kad tokių kaip aš - reta tongue

Neprisijungęs

 
Eurobasket2011
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-12-22
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#31 2009-01-28 02:52

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

visada nakty valgau kokia 2.00 1.00 vistiek nesimiega  o seip ir ansvoris auga o man mases reik jei norit mases valgykit nakty sitas aktualu kas nori kilogramu priaukt!!!

Neprisijungęs

 
Kleopatra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-23
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#32 2009-02-23 15:16

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

Mylinti žmona rašė:

To Antana 5
Na, moterim irgi nėra taip gerai smile mėnesinės, nėštumai, gimdymai, ginekologai, hormonų siautėjimai....
Aišku, vyrams irgi ne pyragai. Vat maniškiui buvo prasidėjusi nemiga, skausmingai šlapindavosi. O labiausiai tai sutrikdydavo, kai negalėdavo manęs patenkinti lovoj sad((
Tikriausiai kiekvienas turim nešti savo kryžių...
Nebeiškentusi jį matyti tokį, nulėkiau į vaistinę, nupirkau Prostamol. Nenorėjo jis gerti tų vaistų, bet dabar kaip džiaugias,, kai aš jį įkalbėjau gerti. Dėkingas man, nes visos problemos baigiasi susitvrakyt. Abu linksmi smile))
Ir ką jūs vyrai, be mūsų moterų darytumėt wink

Kažkodėl vyrai galvoja, kad visos bėdos išsispręs savaime (neįsižeiskite:), bet juk taip nėra. Ypač, kai probelmos susijusios su šlapiniosi problemomis ir potencija. Saugokite save, sūpinkitės savimi, juk ne visos žmonos ir draugės pajėgios pagelbėti. O problemos dėl šlapinimosi yra pirmiausias požymis, kad galite turėti rūpesčių dėl prostatos. Mano vyras jau kurį laiką vartoja vaistus, padedančius išvengti visų su prostata susijusių problemų. Vienas jų yra ,,Proslamol uno". Jis yra nekenksmingas, neturi jokio šalutinio poveikio.Tikrai verta pasirūpinti savimi iš anksto, nelaukti, kol organizmas pradės šauktis pagalbos.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#33 2009-02-23 15:33

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

Mylinti žmona rašė:

...Ir ką jūs vyrai, be mūsų moterų darytumėt wink

Tai jau taip, taip...
Lygiai kaip ir jūs be mūsų...
Užtat ir esam, dvi skirtingos puselės... wink

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#34 2009-02-23 15:45

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

Man tai čia akivaizdi reklama... Nervina smile

Neprisijungęs

 
ox
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-31
Žinutės: 188
Atsiliepimai: 0

#35 2009-02-24 10:12

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

Butelis rašė:

Man tai čia akivaizdi reklama... Nervina smile

atsidaryk butelį nurims nervai big_smile sorry nesusilaikiau offtopic

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#36 2009-02-24 10:25

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

ox rašė:

Butelis rašė:

Man tai čia akivaizdi reklama... Nervina smile

atsidaryk butelį nurims nervai big_smile sorry nesusilaikiau offtopic

Tai problemos neišspręstų smile Pamatysi, ta Kleopatra nepasirodys čia daugiau. O jei pasirodys, tai sekantys postai neišvengs turinio prostamol, espumisan ir kt mėšlo... smile

Neprisijungęs

 
KUMPIS
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-09
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#37 2009-02-24 10:34

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

Butelis rašė:

Man tai čia akivaizdi reklama... Nervina smile

nuraminkit mane dar karta, nes pradejes laikytis visu dietu ir t.t. keliuosi nakty 3 kartus slapintis yikes cia visiems taip?

Neprisijungęs

 
Rolandux
©
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 1090
Atsiliepimai: 3

#38 2009-02-24 10:44

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

KUMPIS rašė:

Butelis rašė:

Man tai čia akivaizdi reklama... Nervina smile

nuraminkit mane dar karta, nes pradejes laikytis visu dietu ir t.t. keliuosi nakty 3 kartus slapintis yikes cia visiems taip?

Jei ryškiai pakeitei savo maisto racioną, tai galimas dalykas, kad organizmas reaguoja. O šiaip pats turetum jausti ar kas negerai. jei tik šiaip šlapiniesi tai nieko čia nenormalaus, bet jei yra skausmas ar maudimas koks nors, tada gal ir reiktu susirupinti. hmm

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#39 2009-02-24 10:58

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

Butelis rašė:

ox rašė:

Butelis rašė:

Man tai čia akivaizdi reklama... Nervina smile

atsidaryk butelį nurims nervai big_smile sorry nesusilaikiau offtopic

Tai problemos neišspręstų smile Pamatysi, ta Kleopatra nepasirodys čia daugiau. O jei pasirodys, tai sekantys postai neišvengs turinio prostamol, espumisan ir kt mėšlo... smile

nu nesakyk - espumizan gerai veikia nykstys nereikia masinos langu atidarinet kai ne vienas vaziuoji big_smile O jei ir vienas... tai irgi.. hmm

Paskutinį kartą taisė krepsas (2009-02-24 10:59)

Neprisijungęs

 
Tranas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#40 2009-02-27 13:50

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

krepsas rašė:

Butelis rašė:

ox rašė:


atsidaryk butelį nurims nervai big_smile sorry nesusilaikiau offtopic

Tai problemos neišspręstų smile Pamatysi, ta Kleopatra nepasirodys čia daugiau. O jei pasirodys, tai sekantys postai neišvengs turinio prostamol, espumisan ir kt mėšlo... smile

nu nesakyk - espumizan gerai veikia nykstys nereikia masinos langu atidarinet kai ne vienas vaziuoji big_smile O jei ir vienas... tai irgi.. hmm

Man tai nei espumizanai, nei prostamoliai neaktualūs. Gal moteriškei tikrai bėda, neaišku, kiek jos diedeliui metų. Va, mano tėvukui tai irgi amžiaus vidurio problemos trinktelėjo per prostatą.  O pavalgyti tai mėgstu vėlai, bet gal jau čia ir įprotis, nes visą dieną darbe nevalgau - laiko nėra, o kai grįžtu namo, tai jau kaip už tėvynę prisiryju. Paskui košmarai kankina ir užkietėja viduriai, bet nežinau, kaip atsikratyti to įpročio.

Neprisijungęs

 
Kleopatra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-23
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#41 2009-02-28 07:48

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

Atsiprašau, jei ką nors suerzinau, tikrai primygtinai nei Prostamolio, nei kokio kito vaisto niekam nebruku. Tiesiog šiuo metu tai man labai aktuali tema, vyras turi tokių rūpesčių, o forumai ir internetas – ne jo stichija, tad ieškau informacijos ir ja dalijuosi, paskui su juo diskutuojam. O šią temą radau, nes ir manąjį kamuoja alkio priepuoliai naktimis. Tačiau jokių papildų valgyti jis nenori, sako, amžius jau ne tas…

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#42 2009-02-28 10:55

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

as naktim dirbu ir jei suvalgau koki patiekala nakti ar vidurnakti tai iki ryto jy jauciu pilve, gal nakties metu kad ir nemiegi apletiejas virskinimas... o puse val pries miega kazka suvalgyti tai nzn, man tai padeda uzmigti smile

Neprisijungęs

 
janushek2
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-06
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#43 2009-04-23 13:30

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

tai pries kiek pries miega turi but paskutinis valgimas?

Neprisijungęs

 
Ajrisss
Naujas dalyvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-11
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#44 2010-03-16 22:06

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

pries miega gerai koks baltyminis produktas, tikrai skrandzio neapkraus, kokio kokteiliuko pasaka saut, o jei kokiu cepelinu uzkaposi tai tikrai ne y nauda...

Neprisijungęs

 
sportinis
Dažnas dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2010-02-26
Žinutės: 238
Atsiliepimai: 0

#45 2010-03-17 09:53

Re: padiskutuokime: Valgymas nakti

Staffordshire rašė:

as naktim dirbu ir jei suvalgau koki patiekala nakti ar vidurnakti tai iki ryto jy jauciu pilve, gal nakties metu kad ir nemiegi apletiejas virskinimas... o puse val pries miega kazka suvalgyti tai nzn, man tai padeda uzmigti smile

as ir naktim dirbu gana ilgai apie 6 metus tai tris kartus nakti valgau skrandis dirba kaip laikrodis:P,tik manau kad organizmas labiau riebala kaupia nei diena valgant,ir miegas diena nekoks poilsis:(

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net