Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#51 2009-03-13 17:20

Re: Man 14. Darbas 4men

Savas4u rašė:

Degradas rašė:

vyresnieji ponai, jus sportavot 14metu amziaus? nes mase tikrai tragiskai auga nematau jam jokios prasmes istampyt skrandi ryt per prievarta ta mase neaugs issiks jis visa maista i tulika...

sportavau nuo 15likos- mase augo kaip ant mieliu ir su tikrai nedaug riebaliuko, o kad ten 15-14 labai didelis skirtumas butu, tai abejoju smile
per 2 metus uzsimeciau apie 20kg

Sportavau nuo 14 kazkur iki 18-19... Nuo ~54 iki ~93kg... Ugis aisku irgi biski didejo (~176 iki 186)... Taip kad... wink

Neprisijungęs

 
Degradas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-10-26
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#52 2009-03-14 13:07

Re: Man 14. Darbas 4men

nu cia saunu man irgi taip pat 1. aisq daug padare brendimas su ugiu kilo ir svoris 2. auga pagrinde liesa raumenu mase
jo atveju nera kur skubeti nesakykit kad valgytu daugiau nes susidaro visi nuomone kad kimst per prievarta reik.. Tegu tik palaiko ta ritma sporto ir sveikos mitybos ir viskas bus gerai

Neprisijungęs

 
ErikasM
Kalbus dalyvis
Vietovė: Marijampole
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#53 2009-03-15 11:05

Re: Man 14. Darbas 4men

Dekui jums uz gerus atsakymus smile

Neprisijungęs

 
NationLT
Kalbus dalyvis
Vietovė: Radviliškis
Registravosi: 2009-01-12
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#54 2009-03-17 20:43

Re: Man 14. Darbas 4men

Man ir 14.. sportuoju jau puse metu . tad formos pagal metus tikrai neblogos.. gal kai bus galimybiu ir as savo Fto isikelsiu.. nu o tau tai linkiu sekm4s ir nepasiduok nykstys

Neprisijungęs

 
Kaubejas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-09-22
Žinutės: 112
Atsiliepimai: 0

#55 2009-03-18 15:53

Re: Man 14. Darbas 4men

NationLT rašė:

Man ir 14.. sportuoju jau puse metu . tad formos pagal metus tikrai neblogos.. gal kai bus galimybiu ir as savo Fto isikelsiu.. nu o tau tai linkiu sekm4s ir nepasiduok nykstys

jeigu tau jo formos tikrai geros tai geriau savo ft net nemesk :DDD

Paskutinį kartą taisė Kaubejas (2009-03-18 15:55)

Neprisijungęs

 
Vldz
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#56 2009-03-18 22:10

Re: Man 14. Darbas 4men

Plienas rašė:

DB rašė:

Plienas rašė:


Tau vieta tarp minkstu sienu wink

as gal nepradesiu cia su tawim gincytis, nes matau paskutinis postas butinai bus tawo, sekmes tau wink

Sekmes cia reiks gyvenime tau,o ne man,nes 13 metu tokiam ispyzdejusiam but...

Pridusk utiutiu vienasyk lopas... Kas iš tu tavo raumenu jei esi proto invalidas....

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#57 2009-03-18 22:32

Re: Man 14. Darbas 4men

Vldz rašė:

Plienas rašė:

DB rašė:


as gal nepradesiu cia su tawim gincytis, nes matau paskutinis postas butinai bus tawo, sekmes tau wink

Sekmes cia reiks gyvenime tau,o ne man,nes 13 metu tokiam ispyzdejusiam but...

Pridusk utiutiu vienasyk lopas... Kas iš tu tavo raumenu jei esi proto invalidas....

Is medzio iskritai?Po savaites nuvelia kazka cia big_smile

Neprisijungęs

 
Vldz
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#58 2009-03-18 23:19

Re: Man 14. Darbas 4men

O tu kiekviena diena velies...

Neprisijungęs

 
udrico
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#59 2009-03-21 20:56

Re: Man 14. Darbas 4men

nekreipk demesio i izeidinejimus. juk visi nuo kazko pradejom.. jei nesustosi tai pasieksi ko nori bet jei sustosi busi looser...

Neprisijungęs

 
jo3ik
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Krosna
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#60 2009-03-21 21:39

Re: Man 14. Darbas 4men

udrico rašė:

nekreipk demesio i izeidinejimus. juk visi nuo kazko pradejom.. jei nesustosi tai pasieksi ko nori bet jei sustosi busi looser...

gerai tu cia ji paskatinai lol

Neprisijungęs

 
NationLT
Kalbus dalyvis
Vietovė: Radviliškis
Registravosi: 2009-01-12
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#61 2009-03-31 20:52

Re: Man 14. Darbas 4men

Paskatinimas toksai is sirdies alah

Neprisijungęs

 
Counteris
Kalbus dalyvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2009-05-08
Žinutės: 85
Atsiliepimai: 0

#62 2009-11-15 21:56

Re: Man 14. Darbas 4men

Ir cia tipo 4 men darbo?Tu gal kilnojai zaisline masinyte?

Neprisijungęs

 
Paulius1339
℗ Moderatorius
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 792
Atsiliepimai: 2

#63 2009-11-16 19:17

Re: Man 14. Darbas 4men

Meshka rašė:

xex, tu ne psichologijos literatura ziurek... Ziurek teises shaltiniuose

Pats gal ziurek teises saltiniuose, vaikas yra iki 18 metu.

Neprisijungęs

 
ErikasM
Kalbus dalyvis
Vietovė: Marijampole
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#64 2009-11-16 19:24

Re: Man 14. Darbas 4men

sena tema atkuria kazinau...

Neprisijungęs

 
grifAS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-10-21
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#65 2009-11-16 22:42

Re: Man 14. Darbas 4men

Savas4u rašė:

Degradas rašė:

vyresnieji ponai, jus sportavot 14metu amziaus? nes mase tikrai tragiskai auga nematau jam jokios prasmes istampyt skrandi ryt per prievarta ta mase neaugs issiks jis visa maista i tulika...

sportavau nuo 15likos- mase augo kaip ant mieliu ir su tikrai nedaug riebaliuko, o kad ten 15-14 labai didelis skirtumas butu, tai abejoju smile
per 2 metus uzsimeciau apie 20kg

sawai tu saves su kitais nelygink  big_smile mes ir taip zinom kad tavo genetika 2x geresne uz paprasto zmogaus

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#66 2009-11-16 23:29

Re: Man 14. Darbas 4men

grifAS rašė:

Savas4u rašė:

Degradas rašė:

vyresnieji ponai, jus sportavot 14metu amziaus? nes mase tikrai tragiskai auga nematau jam jokios prasmes istampyt skrandi ryt per prievarta ta mase neaugs issiks jis visa maista i tulika...

sportavau nuo 15likos- mase augo kaip ant mieliu ir su tikrai nedaug riebaliuko, o kad ten 15-14 labai didelis skirtumas butu, tai abejoju smile
per 2 metus uzsimeciau apie 20kg

sawai tu saves su kitais nelygink  big_smile mes ir taip zinom kad tavo genetika 2x geresne uz paprasto zmogaus

Kad pries sporta tu ji matei? 50kg kovinis snaiperis big_smile O po dvieju metuku su saslais ir degtine, bet bent kaip zmogus atrodo smile Neisizeisk Savas smile

Neprisijungęs

 
grifAS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-10-21
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#67 2009-11-17 00:03

Re: Man 14. Darbas 4men

lawlis rašė:

grifAS rašė:

Savas4u rašė:


sportavau nuo 15likos- mase augo kaip ant mieliu ir su tikrai nedaug riebaliuko, o kad ten 15-14 labai didelis skirtumas butu, tai abejoju smile
per 2 metus uzsimeciau apie 20kg

sawai tu saves su kitais nelygink  big_smile mes ir taip zinom kad tavo genetika 2x geresne uz paprasto zmogaus

Kad pries sporta tu ji matei? 50kg kovinis snaiperis big_smile O po dvieju metuku su saslais ir degtine, bet bent kaip zmogus atrodo smile Neisizeisk Savas smile

nu jo ten matos progresa nuo 0 geras padarytas smile

Neprisijungęs

 
Sarunas84
Kalbus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-02-07
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#68 2010-04-13 00:23

Re: Man 14. Darbas 4men

isijungiu foruma kartas nuo karto paskaitau, net nzn ka moderatoriai veikia... keiksmazodziai, pasikelimai, tyciojimaisi ir t.t  tai jau forumo kasdienybe. Kituose forumuose ne toki zody pasakyk leksi lauk. cia pamastymams...

Neprisijungęs

 
hispano
Dažnas dalyvis
Vietovė: ALMERIMAR
Registravosi: 2010-01-14
Žinutės: 542
Atsiliepimai: 1

#69 2010-04-17 18:15

Re: Man 14. Darbas 4men

Sarunas84 rašė:

isijungiu foruma kartas nuo karto paskaitau, net nzn ka moderatoriai veikia... keiksmazodziai, pasikelimai, tyciojimaisi ir t.t  tai jau forumo kasdienybe. Kituose forumuose ne toki zody pasakyk leksi lauk. cia pamastymams...

Tau maiso?Turim nors viena foruma kur galim lieti mintis laisvai.

Neprisijungęs

 
kersytojas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-01-02
Žinutės: 832
Atsiliepimai: 0

#70 2010-04-17 18:41

Re: Man 14. Darbas 4men

Sarunas84 rašė:

isijungiu foruma kartas nuo karto paskaitau, net nzn ka moderatoriai veikia... keiksmazodziai, pasikelimai, tyciojimaisi ir t.t  tai jau forumo kasdienybe. Kituose forumuose ne toki zody pasakyk leksi lauk. cia pamastymams...

pritariu tavo pamastymams. situacija cia tikrai nekokia. kulturizmui.net reiketu susirupint del savo reputacijos nes is atejusiu naujoku didzioji dalis iseina negave konkrecios imformacijos arba nesuprasti. ir siaip manau kad cia jau ant cirku traukia kiti. ir pamatysi kas db bus ogi busiu ispeiktas ispizdavotas uz savo pamastymus hmm

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#71 2010-04-17 18:45

Re: Man 14. Darbas 4men

Sarunas84 rašė:

isijungiu foruma kartas nuo karto paskaitau, net nzn ka moderatoriai veikia... keiksmazodziai, pasikelimai, tyciojimaisi ir t.t  tai jau forumo kasdienybe. Kituose forumuose ne toki zody pasakyk leksi lauk. cia pamastymams...

kituose forumuose tau puse metu neduos zinutes parasyt kol neapsiskaitysi

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#72 2010-04-17 18:47

Re: Man 14. Darbas 4men

kersytojas rašė:

Sarunas84 rašė:

isijungiu foruma kartas nuo karto paskaitau, net nzn ka moderatoriai veikia... keiksmazodziai, pasikelimai, tyciojimaisi ir t.t  tai jau forumo kasdienybe. Kituose forumuose ne toki zody pasakyk leksi lauk. cia pamastymams...

pritariu tavo pamastymams. situacija cia tikrai nekokia. kulturizmui.net reiketu susirupint del savo reputacijos nes is atejusiu naujoku didzioji dalis iseina negave konkrecios imformacijos arba nesuprasti. ir siaip manau kad cia jau ant cirku traukia kiti. ir pamatysi kas db bus ogi busiu ispeiktas ispizdavotas uz savo pamastymus hmm

Niekas tavęs nepeiks, kėkvienas turim savo nuomone.. Man tai kaiptik keista, kad tie tavo vadinami naujokai postina tokius postus kaip - "Kokios amino geriausios?" "Kaip proteina vartot?" Kaip kretina gert?" ir t.t. kai aukščiau 2 postais viskas parašyta smile tai ka gali tokiem pasakyt? "...išeina negavę info.." tai tegu perskaito forumo ankstesnius postus pradžiai ir gaus ta info.. ir nebus bereikalinga š... malimas smile

Neprisijungęs

 
Mr. Dzoshas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-05-25
Žinutės: 487
Atsiliepimai: 2

#73 2010-04-17 18:59

Re: Man 14. Darbas 4men

Fake'as rašė:

kersytojas rašė:

Sarunas84 rašė:

isijungiu foruma kartas nuo karto paskaitau, net nzn ka moderatoriai veikia... keiksmazodziai, pasikelimai, tyciojimaisi ir t.t  tai jau forumo kasdienybe. Kituose forumuose ne toki zody pasakyk leksi lauk. cia pamastymams...

pritariu tavo pamastymams. situacija cia tikrai nekokia. kulturizmui.net reiketu susirupint del savo reputacijos nes is atejusiu naujoku didzioji dalis iseina negave konkrecios imformacijos arba nesuprasti. ir siaip manau kad cia jau ant cirku traukia kiti. ir pamatysi kas db bus ogi busiu ispeiktas ispizdavotas uz savo pamastymus hmm

Niekas tavęs nepeiks, kėkvienas turim savo nuomone.. Man tai kaiptik keista, kad tie tavo vadinami naujokai postina tokius postus kaip - "Kokios amino geriausios?" "Kaip proteina vartot?" Kaip kretina gert?" ir t.t. kai aukščiau 2 postais viskas parašyta smile tai ka gali tokiem pasakyt? "...išeina negavę info.." tai tegu perskaito forumo ankstesnius postus pradžiai ir gaus ta info.. ir nebus bereikalinga š... malimas smile

Faktas, isvis tokie klausimai kitu negerbimas, tingejimas ar tai bukumas, kad viska galima rasti forume jau, nes ne karta buwo kalbeta (nekalbu apie nesabloninius klausimus). Taip kad maziau cia verkit, o jei kas netinka tai savyje problemos ieskokit kurie jauciates nuskriausti kazkokiu tai budu.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#74 2010-04-17 19:28

Re: Man 14. Darbas 4men

Mr. Dzoshas rašė:

Fake'as rašė:

kersytojas rašė:


pritariu tavo pamastymams. situacija cia tikrai nekokia. kulturizmui.net reiketu susirupint del savo reputacijos nes is atejusiu naujoku didzioji dalis iseina negave konkrecios imformacijos arba nesuprasti. ir siaip manau kad cia jau ant cirku traukia kiti. ir pamatysi kas db bus ogi busiu ispeiktas ispizdavotas uz savo pamastymus hmm

Niekas tavęs nepeiks, kėkvienas turim savo nuomone.. Man tai kaiptik keista, kad tie tavo vadinami naujokai postina tokius postus kaip - "Kokios amino geriausios?" "Kaip proteina vartot?" Kaip kretina gert?" ir t.t. kai aukščiau 2 postais viskas parašyta smile tai ka gali tokiem pasakyt? "...išeina negavę info.." tai tegu perskaito forumo ankstesnius postus pradžiai ir gaus ta info.. ir nebus bereikalinga š... malimas smile

Faktas, isvis tokie klausimai kitu negerbimas, tingejimas ar tai bukumas, kad viska galima rasti forume jau, nes ne karta buwo kalbeta (nekalbu apie nesabloninius klausimus). Taip kad maziau cia verkit, o jei kas netinka tai savyje problemos ieskokit kurie jauciates nuskriausti kazkokiu tai budu.

Yra visokių naujokų, bet tuos tinginius kuriems nepadedam ir jie išeina manau praradimas nulinis forumui, juolab kai yra ne vienas senbūvis nuolatos ką nors rašantis.
Čia vien pažiūrėjus kiek Lexus reikėjo kartot apie bcaa 15gr galima išvadas daryt

Neprisijungęs

 
Sarunas84
Kalbus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-02-07
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#75 2010-04-21 23:37

Re: Man 14. Darbas 4men

Tai, ok as suprantu, kad tos pacios info kartojimas ir pan, uzknisa, bet zmones turekit pagarbos vieni, kitiems! tiesiog kartais skaitai temas, o ten vissiskos nesamones, uzvaziavimai vieni ant kitu, kas krutesnis ir t.t. o tiems kas nori issilieti yra delfi ir kt forumai. Peace smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net