Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#51 2009-09-09 18:54

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

marius79 rašė:

nuo xplode turetu putos is burnos virsti jei miltus i burna... smile esu girdejes is keliu pazystamu kad nuo xplode buna sioks toks pykinimas, bet ne nuo skonio, gal skrandi paprasciausiai sudirgino jei jautresnis.

Aisku ten jei gere kokie piemenys mamytes vaikuciai be vargo uzauge, tai tokius gal ir mutina, slapukus visokius smile  superinis papildas, ir skonis kaip azoto lb geras

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#52 2009-09-09 18:58

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

Kauciukas rašė:

marius79 rašė:

nuo xplode turetu putos is burnos virsti jei miltus i burna... smile esu girdejes is keliu pazystamu kad nuo xplode buna sioks toks pykinimas, bet ne nuo skonio, gal skrandi paprasciausiai sudirgino jei jautresnis.

Aisku ten jei gere kokie piemenys mamytes vaikuciai be vargo uzauge, tai tokius gal ir mutina, slapukus visokius smile  superinis papildas, ir skonis kaip azoto lb geras

na realiai bsn garseja kaip geriausiu skoniu gamintoju, tiek xplode, tiek cellmass, tiek proteinas syntha ar gaineris true mass pirmiausia visiem ir istringa del gero skonio big_smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#53 2009-09-09 20:34

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

SenasSportas rašė:

Kauciukas rašė:

marius79 rašė:

nuo xplode turetu putos is burnos virsti jei miltus i burna... smile esu girdejes is keliu pazystamu kad nuo xplode buna sioks toks pykinimas, bet ne nuo skonio, gal skrandi paprasciausiai sudirgino jei jautresnis.

Aisku ten jei gere kokie piemenys mamytes vaikuciai be vargo uzauge, tai tokius gal ir mutina, slapukus visokius smile  superinis papildas, ir skonis kaip azoto lb geras

na realiai bsn garseja kaip geriausiu skoniu gamintoju, tiek xplode, tiek cellmass, tiek proteinas syntha ar gaineris true mass pirmiausia visiem ir istringa del gero skonio big_smile

ten saldikliu labai daug, del to tas skonis geras.. cia ir HP pataisyt eitu i geraja puse su tiek saldikliu big_smile
tik va vienas nemaza minusas - saldikliai kepeneles drozia smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#54 2009-09-09 20:49

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

Kauciukas rašė:

marius79 rašė:

nuo xplode turetu putos is burnos virsti jei miltus i burna... smile esu girdejes is keliu pazystamu kad nuo xplode buna sioks toks pykinimas, bet ne nuo skonio, gal skrandi paprasciausiai sudirgino jei jautresnis.

Aisku ten jei gere kokie piemenys mamytes vaikuciai be vargo uzauge, tai tokius gal ir mutina, slapukus visokius smile  superinis papildas, ir skonis kaip azoto lb geras

Sutinku BSN kuo jau kuo o skoniai tiesiog pasakishki, na ir produktai tikrai nera prasti, vieni geriausiu. Gal Gaspariui nusileidzia, na ir prie visu galima kabintis, sakau ne patys geriausi, bet vieni geresniu tai tikrai.
Kas del kepeneliu, cia aishku diskutuotina, taciau siais laikais kiek mes save zhudom kapodami hormonine vishtiena, stresuodami del ekonomikos, gyvendami shalyje kur uz minimalu atlyginima net dizainerio dhinsu nenusipirksi  ir t.t. tai tie saldikliai mano manymu yra nioliktas dalykas, nors sutinku jog lashas po lasho visgi ta taure perpildo.
Nors lyginant su JUICE, tai papildu side yra JOKE.

Neprisijungęs

 
Ilgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-02-10
Žinutės: 314
Atsiliepimai: 0

#55 2009-09-09 22:59

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

Sveiki, gal kas bandėte "Nitrox" http://www.proteinas.lt/?m=1,2,90&p=0,580,
Būtų įdomu žinoti ar vertą pirkti.

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#56 2009-09-09 23:04

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

Neverta. negirdejau dar teigiamu atsiliepimu.
O jei atvirai negirdejaudar ir nei vieno kuris bande ant NO pataupyti geru produktu kad but pavardines...

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#57 2009-09-10 00:49

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

Ilgas rašė:

Sveiki, gal kas bandėte "Nitrox" http://www.proteinas.lt/?m=1,2,90&p=0,580,
Būtų įdomu žinoti ar vertą pirkti.

bandziau, patiko, kadaise padejo persimust per sastingi... tik vartojau kiekviena diena... man patiko, bet rimti dedes is forumu yra sake, kad cia brangu... o siaip, jei vartosi, dar papildomai pasimciau kreatino kokio ir gerciau kiekviena diena... tiesa skanus, nesaldus...

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#58 2009-09-10 01:14

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

OZ rašė:

Ilgas rašė:

Sveiki, gal kas bandėte "Nitrox" http://www.proteinas.lt/?m=1,2,90&p=0,580,
Būtų įdomu žinoti ar vertą pirkti.

bandziau, patiko, kadaise padejo persimust per sastingi... tik vartojau kiekviena diena... man patiko, bet rimti dedes is forumu yra sake, kad cia brangu... o siaip, jei vartosi, dar papildomai pasimciau kreatino kokio ir gerciau kiekviena diena... tiesa skanus, nesaldus...

Tai aishku kad brangu.
79Lt
5*30= 45Gr AAKG
Kre_alkalyn
1.4*30 = 42gr

Visa kita ten kapeikos...

500gr - AAKG - 110LT
200Gr - KRE-ALKALYN - 85lt

Cia as pardavimo kainas kaip ir NOX,ne savikainos...
Suprantama pas mane FACORY DIRECT tai iki 50% realu jog bus pigiau.nes nera brando ir parduotuves antkainio, tai ir gi svarbu pamineti norint realu palyginima daryt.

Taigi AAKG verte - 9.90LT
Kre-ALKALYN verte - 17,85 LT

Na cia pagal mano kainas, kurios zhinoma visad bent jau nuo gamintojo skirsis ben 50 %

Kiti komponentai ten juokas....
10Lt uz visa packadge...
Del to ir sakau kad brangu.

Paskutinį kartą taisė lexusrx (2009-09-10 01:16)

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#59 2009-09-10 02:06

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

nu va as sakau, kad kazkas sake, kad brangu... big_smile bet esme, kad veikia big_smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#60 2009-09-10 02:13

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

OZ rašė:

nu va as sakau, kad kazkas sake, kad brangu... big_smile bet esme, kad veikia big_smile

Jei eikia tai smagu.
Kartais teorika su praktika nesusieina. o ir praktikoj buna kuriozuy kad ziuri skaiciua , sudeti, o rezultatas visai prieshingas, tai buna reati, oi retai, taciau buna...
Tad..
Gerbiamieji klausykime nuomoniu,taciau ieshkokime savo formuliu!

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#61 2009-09-10 09:07

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

OZ rašė:

Ilgas rašė:

Sveiki, gal kas bandėte "Nitrox" http://www.proteinas.lt/?m=1,2,90&p=0,580,
Būtų įdomu žinoti ar vertą pirkti.

bandziau, patiko, kadaise padejo persimust per sastingi... tik vartojau kiekviena diena... man patiko, bet rimti dedes is forumu yra sake, kad cia brangu... o siaip, jei vartosi, dar papildomai pasimciau kreatino kokio ir gerciau kiekviena diena... tiesa skanus, nesaldus...

ne pigiau butu buve kavos nusipirkt?

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#62 2009-09-10 09:57

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

lexusrx rašė:

OZ rašė:

Ilgas rašė:

Sveiki, gal kas bandėte "Nitrox" http://www.proteinas.lt/?m=1,2,90&p=0,580,
Būtų įdomu žinoti ar vertą pirkti.

bandziau, patiko, kadaise padejo persimust per sastingi... tik vartojau kiekviena diena... man patiko, bet rimti dedes is forumu yra sake, kad cia brangu... o siaip, jei vartosi, dar papildomai pasimciau kreatino kokio ir gerciau kiekviena diena... tiesa skanus, nesaldus...

Tai aishku kad brangu.
79Lt
5*30= 45Gr AAKG
Kre_alkalyn
1.4*30 = 42gr

Visa kita ten kapeikos...

500gr - AAKG - 110LT
200Gr - KRE-ALKALYN - 85lt

Cia as pardavimo kainas kaip ir NOX,ne savikainos...
Suprantama pas mane FACORY DIRECT tai iki 50% realu jog bus pigiau.nes nera brando ir parduotuves antkainio, tai ir gi svarbu pamineti norint realu palyginima daryt.

Taigi AAKG verte - 9.90LT
Kre-ALKALYN verte - 17,85 LT

Na cia pagal mano kainas, kurios zhinoma visad bent jau nuo gamintojo skirsis ben 50 %

Kiti komponentai ten juokas....
10Lt uz visa packadge...
Del to ir sakau kad brangu.

Kartais tu perdedi su tais priskaičiavimais. Aišku, kad žaliava visada bus pigiau už gatavą produktą.
O jei kam čia Nitrox pasirodė per brangus, tai kas tuomet yra pigus?
Nitroxe pilnai užtenka medžiagų tam, kad jis veiktu.

Neprisijungęs

 
marius79
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-17
Žinutės: 993
Atsiliepimai: 31

#63 2009-09-10 10:49

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

pigu yra tada kai gali analogiska daikta nusipirkti pigiau...

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#64 2009-09-10 12:43

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

marius79 rašė:

pigu yra tada kai gali analogiska daikta nusipirkti pigiau...

na, cia to veikejo buvo sulyginti kava ir NO. Pagal mane produktai skirtingi, bet poveikis pasak jo analogiskas alah

Neprisijungęs

 
marius79
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-01-17
Žinutės: 993
Atsiliepimai: 31

#65 2009-09-10 12:59

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

olegaskimanas rašė:

marius79 rašė:

pigu yra tada kai gali analogiska daikta nusipirkti pigiau...

na, cia to veikejo buvo sulyginti kava ir NO. Pagal mane produktai skirtingi, bet poveikis pasak jo analogiskas alah

arba kazko nepastebejau, bet man pasirode kad pats apie kava pirmas uzsiminei... man asmeniskai kuo energetiku maziau, tuo geriau...

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#66 2009-09-10 13:11

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

marius79 rašė:

olegaskimanas rašė:

marius79 rašė:

pigu yra tada kai gali analogiska daikta nusipirkti pigiau...

na, cia to veikejo buvo sulyginti kava ir NO. Pagal mane produktai skirtingi, bet poveikis pasak jo analogiskas alah

arba kazko nepastebejau, bet man pasirode kad pats apie kava pirmas uzsiminei... man asmeniskai kuo energetiku maziau, tuo geriau...

http://www.bodybuilding.lt/forum/maisto … i-204.html

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#67 2009-09-10 15:36

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

Kava siaurina kraujagysles, dirgina skrandy ir sukele irzluma, as vietoi jos mate geriu, zjbys susikaupimas energija, viskas ciki

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#68 2009-09-10 15:51

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

Du puodeliai kavos per diena dar nieko nepribaige wink As ir kava, kol mirtis mus isskirs big_smile

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#69 2009-09-10 15:59

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

To Olegaskaminas. pasakysiu paskutini karta arba tu taip pylsti ant manes ir noredamas ikast, jau nebematai ir nebeskaitai nieko, arba tu rimtai ant tiek durnas, kad nebesupranti elementariausiu dalyku, palyginimu ir t.t. pabandyk paskaityt knygu(nebutinai apie kulturizama), isspresk kryziazodi, pazaisk sachmatais... as garantuoju, kad tau to reikia ir labai...
man su tavim diskutuot dar nebuvo idomu nei karto, is tavo puses 0 argumentu, tai yra vienas as pabandziau ir jutau ta ir ta... neidomu man taip ir nesuprantu kam tu dar kabinies?
sakau palikim viska taip kaip jau rasiau... tu super patyres ir viska isbandes profesorius, o as durnas vaikas nieko nesuprantantis... tai kita kart kai noresi kokia replika numest, argumentuok arba geriau visai nereikia...
no offence, peace, nesinervink ir pns wink

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#70 2009-09-10 16:04

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

Diskas rašė:

lexusrx rašė:

OZ rašė:


bandziau, patiko, kadaise padejo persimust per sastingi... tik vartojau kiekviena diena... man patiko, bet rimti dedes is forumu yra sake, kad cia brangu... o siaip, jei vartosi, dar papildomai pasimciau kreatino kokio ir gerciau kiekviena diena... tiesa skanus, nesaldus...

Tai aishku kad brangu.
79Lt
5*30= 45Gr AAKG
Kre_alkalyn
1.4*30 = 42gr

Visa kita ten kapeikos...

500gr - AAKG - 110LT
200Gr - KRE-ALKALYN - 85lt

Cia as pardavimo kainas kaip ir NOX,ne savikainos...
Suprantama pas mane FACORY DIRECT tai iki 50% realu jog bus pigiau.nes nera brando ir parduotuves antkainio, tai ir gi svarbu pamineti norint realu palyginima daryt.

Taigi AAKG verte - 9.90LT
Kre-ALKALYN verte - 17,85 LT

Na cia pagal mano kainas, kurios zhinoma visad bent jau nuo gamintojo skirsis ben 50 %

Kiti komponentai ten juokas....
10Lt uz visa packadge...
Del to ir sakau kad brangu.

Kartais tu perdedi su tais priskaičiavimais. Aišku, kad žaliava visada bus pigiau už gatavą produktą.
O jei kam čia Nitrox pasirodė per brangus, tai kas tuomet yra pigus?
Nitroxe pilnai užtenka medžiagų tam, kad jis veiktu.

as turiu viena klausimai bendrai cia visiem gal kas zinos... man idomu ar Diskas nebus taspats ar kitas veikejas, kaip buvo bb.lt puslapyje Gantelis... asmuo dirbantis proteinas.lt ir stumiantis ant visko ko nera proteinas.lt... ar taip ir yra? cia lexusrx viska paaiskino taip smulkiai ir aiskiai, kad nesuprast neimanoma ir sakyt, kad perdeda, tai irgi vejas... kas yra pigu tau parode ir pigiau ne siaip, o net kelis kart...

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#71 2009-09-10 16:10

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

OZ rašė:

To Olegaskaminas. pasakysiu paskutini karta arba tu taip pylsti ant manes ir noredamas ikast, jau nebematai ir nebeskaitai nieko, arba tu rimtai ant tiek durnas, kad nebesupranti elementariausiu dalyku, palyginimu ir t.t. pabandyk paskaityt knygu(nebutinai apie kulturizama), isspresk kryziazodi, pazaisk sachmatais... as garantuoju, kad tau to reikia ir labai...
man su tavim diskutuot dar nebuvo idomu nei karto, is tavo puses 0 argumentu, tai yra vienas as pabandziau ir jutau ta ir ta... neidomu man taip ir nesuprantu kam tu dar kabinies?
sakau palikim viska taip kaip jau rasiau... tu super patyres ir viska isbandes profesorius, o as durnas vaikas nieko nesuprantantis... tai kita kart kai noresi kokia replika numest, argumentuok arba geriau visai nereikia...
no offence, peace, nesinervink ir pns wink

man atrodo ir kryziazodi labiau uzpildyciau ir tais sachmatais pakrauciau, jei isvis jais moki zaist smile

prisirasai nesamoniu o paskui vartaliojies, tai kam taip darai?

ka tik rasei kad NO padejo persimust per sastingi.Gal parasysi kuom tas pasireiske?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#72 2009-09-10 16:12

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

OZ rašė:

as turiu viena klausimai bendrai cia visiem gal kas zinos... man idomu ar Diskas nebus taspats ar kitas veikejas, kaip buvo bb.lt puslapyje Gantelis... asmuo dirbantis proteinas.lt ir stumiantis ant visko ko nera proteinas.lt... ar taip ir yra? cia lexusrx viska paaiskino taip smulkiai ir aiskiai, kad nesuprast neimanoma ir sakyt, kad perdeda, tai irgi vejas... kas yra pigu tau parode ir pigiau ne siaip, o net kelis kart...

Atspėjai... smile

Neprisijungęs

 
Ilgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-02-10
Žinutės: 314
Atsiliepimai: 0

#73 2009-09-10 16:17

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

Jo diskusija nebloga eina ir nuomones kelios. Kaip sakoma neisbandes nezinosi. smile

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#74 2009-09-10 16:21

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

olegaskimanas rašė:

OZ rašė:

To Olegaskaminas. pasakysiu paskutini karta arba tu taip pylsti ant manes ir noredamas ikast, jau nebematai ir nebeskaitai nieko, arba tu rimtai ant tiek durnas, kad nebesupranti elementariausiu dalyku, palyginimu ir t.t. pabandyk paskaityt knygu(nebutinai apie kulturizama), isspresk kryziazodi, pazaisk sachmatais... as garantuoju, kad tau to reikia ir labai...
man su tavim diskutuot dar nebuvo idomu nei karto, is tavo puses 0 argumentu, tai yra vienas as pabandziau ir jutau ta ir ta... neidomu man taip ir nesuprantu kam tu dar kabinies?
sakau palikim viska taip kaip jau rasiau... tu super patyres ir viska isbandes profesorius, o as durnas vaikas nieko nesuprantantis... tai kita kart kai noresi kokia replika numest, argumentuok arba geriau visai nereikia...
no offence, peace, nesinervink ir pns wink

man atrodo ir kryziazodi labiau uzpildyciau ir tais sachmatais pakrauciau, jei isvis jais moki zaist smile

prisirasai nesamoniu o paskui vartaliojies, tai kam taip darai?

ka tik rasei kad NO padejo persimust per sastingi.Gal parasysi kuom tas pasireiske?

tu arba konkreciai rodai tas nesamones ir argumentuoji arba nereikia visai tu as bandziau ir as zinau...

o del sastingio, rasiau, kad tuo metu kai vartojau Nitrox persimusau... ir nerasiau, kad butent nuo jo... plius cia yra kreatino... kas yra moksliskai irodyta, kad kelia jega... o pasireiske tuom, kad padidejo darbiniai svoriai beveik visuose pratimuose, kurie stoveja buvo 3-4 menesius... tikiuos i visus klausimus atsakiau...

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#75 2009-09-10 16:24

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

Robšė rašė:

OZ rašė:

as turiu viena klausimai bendrai cia visiem gal kas zinos... man idomu ar Diskas nebus taspats ar kitas veikejas, kaip buvo bb.lt puslapyje Gantelis... asmuo dirbantis proteinas.lt ir stumiantis ant visko ko nera proteinas.lt... ar taip ir yra? cia lexusrx viska paaiskino taip smulkiai ir aiskiai, kad nesuprast neimanoma ir sakyt, kad perdeda, tai irgi vejas... kas yra pigu tau parode ir pigiau ne siaip, o net kelis kart...

Atspėjai... smile

Aisku, sakau, kad kazkada klausiau kazko ir nieko neatsake... dabar vel ziuriu i ta puse... bet idomus variantas, suprasciau, kad kokiam vaikui smegenis plautu, dabar soka ant pardavejo ir dar saukiai, kad skaiciuot nemoka, kai visi skaiciavimai pries akis... ka krize daro big_smile

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net