Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#151 2010-11-19 15:10

Re: Širdis

paguledavau pora min ir praeidavo , aisku biski baisoka kai neina taip ikvept normaliai big_smile

Paskutinį kartą taisė fanis (2010-11-19 15:10)

Neprisijungęs

 
Slanga
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2010-04-19
Žinutės: 108
Atsiliepimai: 0

#152 2010-11-19 18:26

Re: Širdis

Tai va sakyciau panasus atvejai mum, esu skaites is to sporto mediko, kad buna sirdis apsivercia kazkaip tai, cia gal panasus atvejis? hmm

Neprisijungęs

 
Slanga
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2010-04-19
Žinutės: 108
Atsiliepimai: 0

#153 2010-11-19 19:25

Re: Širdis

Tai va sakyciau panasus atvejai mum, esu skaites is to sporto mediko, kad buna sirdis apsivercia kazkaip tai, cia gal panasus atvejis? hmm

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#154 2010-11-19 21:41

Re: Širdis

nu kiek zinau tai cia del brendimo , augimo , praeis

Neprisijungęs

 
Slanga
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2010-04-19
Žinutės: 108
Atsiliepimai: 0

#155 2010-11-19 23:57

Re: Širdis

Nuraminai gal bent siek tiek smile

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#156 2010-12-11 19:10

Re: Širdis

gal kas zinot kokios info ar koki straipsni apie padidejusia sirdi? kitaip sakant "sportininko sirdi" dariausi ekoskopija ir sake kad pas mane ji biski issipletus. ar tai labai pavojinga?

Neprisijungęs

 
stiprus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-12-15
Žinutės: 97
Atsiliepimai: 0

#157 2010-12-15 22:45

Re: Širdis

sportininkas7 rašė:

ramunasx rašė:

Slanga rašė:

Krc nesiseka su tevais man, taip sika gyvenima. Turejau bedu su sirdim, nustojau sportuot, po kiek laiko praejo, pasidariau tyrimus, nieko nerado ,bet kraujo tyrimo nedare tik... Kadangi nieko nerado vaziavo tevai bas bureja, pasake, kad sirdies tuberkulioze, tai viskas ir prasidejo...  Nupirko vaistu uz nesveika suma ir spekit kam viska sustume, ogi sportui, tai ne, kad padarytu kraujo tyrima paziuret ar netruksta ko, bent nupirktu kalio, nifiga. Nu pradejau vel sportuot, pradejo vel sirdi maust, nusipirkau kalio, tai tik tevai pamate, kad stanga vel i darba paleista tai pasiuto. Sako ta stanga tau visa sirdy suvarys... Hanteliai, treniruokliai nieko, bet STANGA. Tai ateme stanga, viska kita paliko (treniruokli daugiafunkcini ir hantelius). Nesuprantu as ju, kaip man juos itikint, kad ta stanga ne zudikas kazkoks. Negana to kardiologas pasake reikia mazint kruvi, bet sporto nenutraukt, aisku gal kachalke ne pats geriausias sportas sirdziai, bet tai padek dieve... Patarkit ka jiem sakyt bent, prisikniso dar ir del papildu... Sako tie tavo ANABOLIKAI irgi suvarys tau ta sirdy, negana, kad neismano tai stumia dar... Isprotesiu turbut

vat man tos pacios bedos su sirdim,tyrimai padaryti visi.nemanai kad nerviskai gali but tau,nes as pastebejau kai susinervuoju tuoj pat pradeda sirdis kalti ir gerkle spaust.darant fizini kruvi smarkokai dauzos.man tai kaskaip prasidejo kai teises baigiu laikyt tai daug mokinaus, nervu kaskiek kainavo:)

nejum vieniem taip big_smile man ir vos paimu stanga i rankas sirdis dauzos orot truksta spaudzia krutine tai dabar tenka apseit tik su kardio.. nuejau i poliklinika pasidariau tyrimus kardiograma, kraujo, kalio dar ten kazkokius sake viskas gerai nieko nerado tik spaudimas siektiek pakiles manau kad irgi gali but nerviskai nes taipat neseniai teises laikiau dauk nervu tai kainavo ir seip po vasaros i mokykla nepriprates anksti keltis ir t.t. seip nemanau kad kazkas blogai su sirdim nes vistiek kardiograma kanors parodytu..

big_smile labiausiai prajuokinai su ejimu i mokykla, nieko tau nera, nusiramink.

Neprisijungęs

 
stiprus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-12-15
Žinutės: 97
Atsiliepimai: 0

#158 2010-12-15 22:56

Re: Širdis

Slanga rašė:

Tai va sakyciau panasus atvejai mum, esu skaites is to sporto mediko, kad buna sirdis apsivercia kazkaip tai, cia gal panasus atvejis? hmm

Klausyk tu, neieskok subinej slieko, tau nieko nera, su ta sirdim, medikai nieko nerado, tai ir nera, apsiramink ir imk valerijono ar kazko kito, nu zodziu nezinau, bet tau tikrai su nervais negerai, man panasiai buvo, ir dusino ir skaudejo, bet kai patikrino nieko nerasta, bet as nervus nemazai pagadines ir tikrai ne del to, kad i mokykla reiktu eit ar dar kazkokio sudo, nu zodziu bachuras jaunas esi, dar gali pasitvarkyti gyvenima, ziurek kad kuo maziau kainuotu nervam, nes nuo ju visos ligos prasideda.

Neprisijungęs

 
Sharous
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-11-02
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#159 2010-12-16 15:05

Re: Širdis

man irgi neseniai skaudėjo, poliklinikoj kardiologė sako, čia tik senukams su širdims būna blogai, o man sakė, kad oro trūkumas turbūt, tai po kiek laiko praėjo, kai išgirdau diagnozę, tai kaip ir nervus nuramino. smile

Neprisijungęs

 
Kultur1zmas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-14
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#160 2012-03-14 13:49

Re: Širdis

SVEEIKI! As irgi turiu gan nemaza spaudima, bet sportuoju toliau tik imu mazesni kruvi. na kaip cia paskaiciau ir pats galvoju parasyt.
Visu pirma ka norejau pasakyti tj raso "Kreatinas nekelia spaudimo (irodyta)" taip tai tiesa jis nekelia, bet ji gerian inkstuose susikaupia auksciau normos kreatinino lygis! o tai reiskia, inkstai prades tavrkytis neveltuj nuo jo daznai ainama i tualeta. o kai kreatino lygis per aukstas ir spaudimas kyla smile
NO isvis nera apie ka kalbet tai spaudima keliantis papildas jis padeda uzpumpuot raumeni, o pumpuojam KRAUJU geras padavimas i raumeni ir jis puikiai uzsipumpuoja (per prievarta varoma sirdis) ir aisku venos buna didesnes.
Baltymai, aminkes ir t.t. nekelia spaudimo bukit ramus tik aisku daugiau chemijos i musu kuna tj irgi nelabai gerai, nes yra gaunamos poto ligos kai per daug ir ilgai vartojama. Tiesiog mes gaunama jau sukramtyta ir paruosta baltyma, o kunas ji noretu pats atskirt nuo maisto ir pasiimt smile

Neprisijungęs

 
Kultur1zmas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-14
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#161 2012-03-14 13:56

Re: Širdis

Pamirsau pasakyti nepradekit gerti vaistus!!! galit gert bet silpnus pvz man israse norvasc 5mg ir tirkai daugiau nereik ir JOKIO valerijono ir YPAC !Gudobelių! nes jos sukelia  aretmija,o jai sportuojat bus nekas. Valerijonas na yra spirituotas aisku nieko nebus, bet vel gi yra kitokiu tikrai geresniu db nepamenu. Numalsina nervus ir busit RAMUS geresnis spaudimas pulsas viskas bus OK.  as ir pastebejau seniau skaiciau apie tas ligas tj ir spaudiams pakilo ir galva skaudejo ir krutrine ir sonus prie nugaros net nosies virsuje vien nuo NERVU mes gauname spazmo sukeltus skausmus svarbu nusiramint ir sportuoti PROTINGAI smile

Neprisijungęs

 
eimis74523
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-06-05
Žinutės: 139
Atsiliepimai: 0

#162 2012-03-14 18:13

Re: Širdis

Kultur1zmas rašė:

SVEEIKI! As irgi turiu gan nemaza spaudima, bet sportuoju toliau tik imu mazesni kruvi. na kaip cia paskaiciau ir pats galvoju parasyt.
Visu pirma ka norejau pasakyti tj raso "Kreatinas nekelia spaudimo (irodyta)" taip tai tiesa jis nekelia, bet ji gerian inkstuose susikaupia auksciau normos kreatinino lygis! o tai reiskia, inkstai prades tavrkytis neveltuj nuo jo daznai ainama i tualeta. o kai kreatino lygis per aukstas ir spaudimas kyla smile
NO isvis nera apie ka kalbet tai spaudima keliantis papildas jis padeda uzpumpuot raumeni, o pumpuojam KRAUJU geras padavimas i raumeni ir jis puikiai uzsipumpuoja (per prievarta varoma sirdis) ir aisku venos buna didesnes.
Baltymai, aminkes ir t.t. nekelia spaudimo bukit ramus tik aisku daugiau chemijos i musu kuna tj irgi nelabai gerai, nes yra gaunamos poto ligos kai per daug ir ilgai vartojama. Tiesiog mes gaunama jau sukramtyta ir paruosta baltyma, o kunas ji noretu pats atskirt nuo maisto ir pasiimt smile

niekas nekenkia jeigu ira vartojama teisingai tie visi papildai ira kaip sakei isgrynintos maisto medziagos jeigu tu proteino daug priesi ar vitaminu tai zinoma kenks tas pats atsitiktu jeigu per daug valgytum baltymu turincio maisto.
Juokingiausia tai kad  daugelis zmoniu o ipac viresniu laiko papildus kazkokiu tai blogiu o maista pervertina esa "kaip sveikai mes valgom jokios chemijos viskas naturalu" o paskui krenta nuo infarktu prisivalge savo "sveiko" naturalaus cholesterolio. Taigi viskas yra sveika tik nevisada kuo daugiau tuo sveikiau.

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#163 2012-03-14 18:53

Re: Širdis

eimis74523 rašė:

Kultur1zmas rašė:

SVEEIKI! As irgi turiu gan nemaza spaudima, bet sportuoju toliau tik imu mazesni kruvi. na kaip cia paskaiciau ir pats galvoju parasyt.
Visu pirma ka norejau pasakyti tj raso "Kreatinas nekelia spaudimo (irodyta)" taip tai tiesa jis nekelia, bet ji gerian inkstuose susikaupia auksciau normos kreatinino lygis! o tai reiskia, inkstai prades tavrkytis neveltuj nuo jo daznai ainama i tualeta. o kai kreatino lygis per aukstas ir spaudimas kyla smile
NO isvis nera apie ka kalbet tai spaudima keliantis papildas jis padeda uzpumpuot raumeni, o pumpuojam KRAUJU geras padavimas i raumeni ir jis puikiai uzsipumpuoja (per prievarta varoma sirdis) ir aisku venos buna didesnes.
Baltymai, aminkes ir t.t. nekelia spaudimo bukit ramus tik aisku daugiau chemijos i musu kuna tj irgi nelabai gerai, nes yra gaunamos poto ligos kai per daug ir ilgai vartojama. Tiesiog mes gaunama jau sukramtyta ir paruosta baltyma, o kunas ji noretu pats atskirt nuo maisto ir pasiimt smile

niekas nekenkia jeigu ira vartojama teisingai tie visi papildai ira kaip sakei isgrynintos maisto medziagos jeigu tu proteino daug priesi ar vitaminu tai zinoma kenks tas pats atsitiktu jeigu per daug valgytum baltymu turincio maisto.
Juokingiausia tai kad  daugelis zmoniu o ipac viresniu laiko papildus kazkokiu tai blogiu o maista pervertina esa "kaip sveikai mes valgom jokios chemijos viskas naturalu" o paskui krenta nuo infarktu prisivalge savo "sveiko" naturalaus cholesterolio. Taigi viskas yra sveika tik nevisada kuo daugiau tuo sveikiau.

neblogai pastebeta. Uranas irgi naturalu, bet ar sveika tai vargu smile

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#164 2012-03-14 19:17

Re: Širdis

Kultur1zmas rašė:

SVEEIKI! As irgi turiu gan nemaza spaudima, bet sportuoju toliau tik imu mazesni kruvi. na kaip cia paskaiciau ir pats galvoju parasyt.
Visu pirma ka norejau pasakyti tj raso "Kreatinas nekelia spaudimo (irodyta)" taip tai tiesa jis nekelia, bet ji gerian inkstuose susikaupia auksciau normos kreatinino lygis! o tai reiskia, inkstai prades tavrkytis neveltuj nuo jo daznai ainama i tualeta. o kai kreatino lygis per aukstas ir spaudimas kyla smile
NO isvis nera apie ka kalbet tai spaudima keliantis papildas jis padeda uzpumpuot raumeni, o pumpuojam KRAUJU geras padavimas i raumeni ir jis puikiai uzsipumpuoja (per prievarta varoma sirdis) ir aisku venos buna didesnes.
Baltymai, aminkes ir t.t. nekelia spaudimo bukit ramus tik aisku daugiau chemijos i musu kuna tj irgi nelabai gerai, nes yra gaunamos poto ligos kai per daug ir ilgai vartojama. Tiesiog mes gaunama jau sukramtyta ir paruosta baltyma, o kunas ji noretu pats atskirt nuo maisto ir pasiimt smile

kodel vaikstoma dazniau i tuoleta?

Neprisijungęs

 
Kultur1zmas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-14
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#165 2012-10-24 00:19

Re: Širdis

Sveiki. Na zinot cia kai paskaitai kraupu darosi.. Pvz. Kreatinas (monohydrate) ten nekenkia sirdziai, nekelia spaudimo. Tai ira REKLAMA.. Jus pas normalu daktara nuaikit tj jis uz jus persizegnos uz ta kreatina. Musu kunas pats ji gamina (aisku :nykstys:ne mileliuose :-D ) inkstuose, o pvz inkstu nepakankamuma zn kaip atranda? O gi kreatinino perteklium kuri parodo visu pirma musu padidejas kraujospudys ir tada daroma ira kraujo tyrimai. Cia pvz nieko tokio kad i tualeta vaikstot dazniau pasake pardaveja? O kad inkstai apkrauti tdl jie taip stengiasi pasalint kreatin:nykstys:a???? REKLAMA.
Aisku su saiku geriant neturetu nk nutiktia, bet nenorekit kad jusu kuno funkc. butu puikios kai turit.. Pvz padidejusi kreatinino lygi.
Sirdis leciau plaka visada vakare + sunkiai dirbai jai lygiai taip pat kaip ir jum kartais reikia daugiau poilsio, miego rezimo ir atsipalaidavimo. :-)

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#166 2012-10-24 21:38

Re: Širdis

"Kreatinas kenkia inkstams. Žmogui, turinčiam rimtų sveiktos sutrikimų, pražūtingas gali būti ne tik bet kokio masito papildo, bet ir tam tikrų maisto produktų vatojimas. Tuo tarpu jei nesergate šlapimo takų ar inkstų ligomis, kreatinas neturėtų jums padaryti jokios žalos. Viename iš naujausių tyrimų, trukusiame penkis metus, grupė futbolininkų kas dieną suvartodavo beveik 16 gramų kreatino, tačiau kraujo ir šlapimo tyrimai neparodė visiškai jokio šlapimo takų ir inkstų apsunkimo ar sutrikimų. Kitame, JAV, Oregono sveikatos mokslų universitete atliktame tyrime dalyvavo 36 abiejų lyčių sportininkai, kurie kas dieną suvartodavo po 10 gramų kreatino. Dvylika savaičių trukusio tyrimo metu nebuvo pastebėta jokios įtakos šių atletų inkstų funkcijai."

Paskutinį kartą taisė nenugalimas (2012-10-24 21:39)

Neprisijungęs

 
bandysiu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-09-20
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#167 2012-11-13 20:22

Re: Širdis

Sveiki sakykit ar keturiolikmeciui 160cm 50kg kraujo spaudimas virsutinis 120 normals ar per aukstas?

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#168 2012-11-13 20:32

Re: Širdis

norma

Neprisijungęs

 
Dat08
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-09-03
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#169 2012-11-15 16:33

Re: Širdis

Slanga rašė:

Nuraminai gal bent siek tiek smile

Nepergyvenk labai, man irgi buvo, sportavau puse metu ir pradejo "durt" sirdi, buvau pas daktarus nieko nerado tik kad sake gali buti net ir del nugaros, cia tas vadinamas "tarpsonkaulinis" duria atrodo kad i sirdi o istikruju ne, na kaip sakant nuo didelio kruvio jis ypac pasireiskia, tarpsonkaulinio nervu uzdegimas.

Budavo ir man kad kokias 5minutes net bijai oro ikvept, arba taip durdavo kad net žadą uztraukdavo :

Paskutinį kartą taisė Dat08 (2012-11-15 16:33)

Neprisijungęs

 
Lokysss
Kalbus dalyvis
Vietovė: UK, London
Registravosi: 2011-02-08
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#170 2012-11-18 13:11

Re: Širdis

sveiki ,

Tikriausiai reiktu su gydytoju kalbeti, bet parasysiu ir cia savo nutikima.

pries kelias dienas(po kovos menu treniruotes) nuejus miegoti turejau rimtu bedu su sirdimi, plake labai neritmingai, net uzmigti nebuvo imanoma, baime didele apemusi buvo, sirdis plaka tai atrodo virsus jos tai apacia, tai labai greitai plaka, tai isvis nesijaucia kad plaka, vienu metu net matesi kaip krutine sokineja, atrodo jog net girdejau kaip ji plaka.. daug baimes buvo. Ir visa tai prasidejo kai jau vartoju savaite kreatino monohidrata.. esu ji ir anksciau naudojas..

Tiesiog ieskau kaltu, kas nutiko, ir del ko taip atsitiko man..

-man  25m Sportuoju jau keli metai, pastaruosius kokius 7-8 men sportuoju 3x su svoriais , 2x kovos menai, + nuo nuotaikos priklausant dar pabegioju karta i savaite. Esu ant dietos siuo metu, jau kokie 2-3 menesiai stengiuosi suvartoti maziau kaloriju negu gaunu ir .t.t (numeciau apiw 10kg, ir 4procentus Body fat)
-vartoju daug papildu : Proteinas, BCAA, L-argininas, Acetyl L-carnitinas, HMB, Creatino Monohidratas (tika pradejau, mat noriu jau liesa raumeni pradeti po truputi auginti keiciant mityba ir t..t)
- atsistatymas labai geras pas mane, atrodo po treniruotes jau po keliu valandu galeciau eiti vel i sale .. gal mane apgauna papildai ??? raumenys atsigave, kruviai dideli, bet sirdis neatlaike ??

Dabar nezinau ka daryti: jau dvi treniruotes praleidau.. gal reiktu padaryti savaites pertrauka.. ? nustojau vartoti visus papildus.. ka gali zinoti, gal jie cia prisidejo, nors pagal literatura tai tikrai taip neturetu buti..

kaip po to treniruotis ? vel visu pajegumu..ar ramiau ? jauciuosi kaip koks senis dabar.. atrodo neisnori duoti kruvio sirdziai kad taip nebutu..

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#171 2012-11-18 13:20

Re: Širdis

LABAI daug duoda  psichologinis aspektas, tu atrodo bijai ir tau taip yra...  smile
Aisku ir pervargimas gali but kai  varai  6x week... dar kcal deficite.. tai jomajo smile

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#172 2012-12-04 18:58

Re: Širdis

Lokysss rašė:

sveiki ,

Tikriausiai reiktu su gydytoju kalbeti, bet parasysiu ir cia savo nutikima.

pries kelias dienas(po kovos menu treniruotes) nuejus miegoti turejau rimtu bedu su sirdimi, plake labai neritmingai, net uzmigti nebuvo imanoma, baime didele apemusi buvo, sirdis plaka tai atrodo virsus jos tai apacia, tai labai greitai plaka, tai isvis nesijaucia kad plaka, vienu metu net matesi kaip krutine sokineja, atrodo jog net girdejau kaip ji plaka.. daug baimes buvo. Ir visa tai prasidejo kai jau vartoju savaite kreatino monohidrata.. esu ji ir anksciau naudojas..

Tiesiog ieskau kaltu, kas nutiko, ir del ko taip atsitiko man..

-man  25m Sportuoju jau keli metai, pastaruosius kokius 7-8 men sportuoju 3x su svoriais , 2x kovos menai, + nuo nuotaikos priklausant dar pabegioju karta i savaite. Esu ant dietos siuo metu, jau kokie 2-3 menesiai stengiuosi suvartoti maziau kaloriju negu gaunu ir .t.t (numeciau apiw 10kg, ir 4procentus Body fat)
-vartoju daug papildu : Proteinas, BCAA, L-argininas, Acetyl L-carnitinas, HMB, Creatino Monohidratas (tika pradejau, mat noriu jau liesa raumeni pradeti po truputi auginti keiciant mityba ir t..t)
- atsistatymas labai geras pas mane, atrodo po treniruotes jau po keliu valandu galeciau eiti vel i sale .. gal mane apgauna papildai ??? raumenys atsigave, kruviai dideli, bet sirdis neatlaike ??

Dabar nezinau ka daryti: jau dvi treniruotes praleidau.. gal reiktu padaryti savaites pertrauka.. ? nustojau vartoti visus papildus.. ka gali zinoti, gal jie cia prisidejo, nors pagal literatura tai tikrai taip neturetu buti..

kaip po to treniruotis ? vel visu pajegumu..ar ramiau ? jauciuosi kaip koks senis dabar.. atrodo neisnori duoti kruvio sirdziai kad taip nebutu..

Reik kardiologo patyrusio, kad padarytu kraujo tyrimus, kardiograma ir ekoskopija sirdies, jei viskas ok, tai reiskia nervai...

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#173 2012-12-29 10:45

Re: Širdis

Naudingas straipsnis apie širdį, širdies ligas, cholesterolį, mitybą, angliškai.

WORLD RENOWNED HEART SURGEON SPEAKS OUT ON WHAT REALLY CAUSES HEART DISEASE

We physicians with all our training, knowledge and authority often acquire a rather large ego that tends to make it difficult to admit we are wrong. So, here it is. I freely admit to being wrong.. As a heart surgeon with 25 years experience, having performed over 5,000 open-heart surgeries,today is my day to right the wrong with medical and scientific fact.

http://preventdisease.com/images/Dwight_Lundell1.jpg

I trained for many years with other prominent physicians labelled “opinion makers.”  Bombarded with scientific literature, continually attending education seminars, we opinion makers insisted heart disease resulted from the simple fact of elevated blood cholesterol.

The only accepted therapy was prescribing medications to lower cholesterol and a diet that severely restricted fat intake. The latter of course we insisted would lower cholesterol and heart disease. Deviations from these recommendations were considered heresy and could quite possibly result in malpractice.



It Is Not Working!

These recommendations are no longer scientifically or morally defensible. The discovery a few years ago that inflammation in the artery wall is the real cause of heart disease is slowly leading to a paradigm shift in how heart disease and other chronic ailments will be treated.

The long-established dietary recommendations have created epidemics of obesity and diabetes, the consequences of which dwarf any historical plague in terms of mortality, human suffering and dire economic consequences.

Despite the fact that 25% of the population takes expensive statin medications and despite the fact we have reduced the fat content of our diets, more Americans will die this year of heart disease than ever before.

Statistics from the American Heart Association show that 75 million Americans currently suffer from heart disease, 20 million have diabetes and 57 million have pre-diabetes. These disorders are affecting younger and younger people in greater numbers every year.

Simply stated, without inflammation being present in the body, there is no way that cholesterol would accumulate in the wall of the blood vessel and cause heart disease and strokes. Without inflammation, cholesterol would move freely throughout the body as nature intended. It is inflammation that causes cholesterol to become trapped.

Inflammation is not complicated — it is quite simply your body’s natural defence to a foreign invader such as a bacteria, toxin or virus. The cycle of inflammation is perfect in how it protects your body from these bacterial and viral invaders. However, if we chronically expose the body to injury by toxins or foods the human body was never designed to process,a condition occurs called chronic inflammation. Chronic inflammation is just as harmful as acute inflammation is beneficial.

What thoughtful person would willfully expose himself repeatedly to foods or other substances that are known to cause injury to the body?  Well,smokers perhaps, but at least they made that choice willfully.

The rest of us have simply followed the recommended mainstream dietthat is low in fat and high in polyunsaturated fats and carbohydrates, not knowing we were causing repeated injury to our blood vessels. Thisrepeated injury creates chronic inflammation leading to heart disease, stroke, diabetes and obesity.

Let me repeat that: The injury and inflammation in our blood vessels is caused by the low fat diet recommended for years by mainstream medicine.

What are the biggest culprits of chronic inflammation? Quite simply, they are the overload of simple, highly processed carbohydrates (sugar, flourand all the products made from them) and the excess consumption of omega-6 vegetable oils like soybean, corn and sunflower that are found in many processed foods.

Take a moment to visualize rubbing a stiff brush repeatedly over soft skin until it becomes quite red and nearly bleeding. you kept this up several times a day, every day for five years. If you could tolerate this painful brushing, you would have a bleeding, swollen infected area that became worse with each repeated injury. This is a good way to visualize the inflammatory process that could be going on in your body right now.

Regardless of where the inflammatory process occurs, externally or internally, it is the same. I have peered inside thousands upon thousands of arteries. A diseased artery looks as if someone took a brush and scrubbed repeatedly against its wall. Several times a day, every day, the foods we eat create small injuries compounding into more injuries, causing the body to respond continuously and appropriately with inflammation.

While we savor the tantalizing taste of a sweet roll, our bodies respond alarmingly as if a foreign invader arrived declaring war. Foods loaded with sugars and simple carbohydrates, or processed withomega-6 oils for long shelf life have been the mainstay of the American diet for six decades. These foods have been slowly poisoning everyone.

How does eating a simple sweet roll create a cascade of inflammation to make you sick?

Imagine spilling syrup on your keyboard and you have a visual of what occurs inside the cell. When we consume simple carbohydrates such as sugar, blood sugar rises rapidly. In response, your pancreas secretes insulin whose primary purpose is to drive sugar into each cell where it is stored for energy. If the cell is full and does not need glucose, it is rejected to avoid extra sugar gumming up the works.

When your full cells reject the extra glucose, blood sugar rises producing more insulin and the glucose converts to stored fat.

What does all this have to do with inflammation? Blood sugar is controlled in a very narrow range. Extra sugar molecules attach to a variety of proteins that in turn injure the blood vessel wall. This repeated injury to the blood vessel wall sets off inflammation. When you spike your blood sugar level several times a day, every day, it is exactly like taking sandpaper to the inside of your delicate blood vessels.

While you may not be able to see it, rest assured it is there. I saw it in over 5,000 surgical patients spanning 25 years who all shared one common denominator — inflammation in their arteries.

Let’s get back to the sweet roll. That innocent looking goody not only contains sugars, it is baked in one of many omega-6 oils such as soybean. Chips and fries are soaked in soybean oil; processed foods are manufactured with omega-6 oils for longer shelf life. While omega-6’s are essential -they are part of every cell membrane controlling what goes in and out of the cell – they must be in the correct balance with omega-3’s.

If the balance shifts by consuming excessive omega-6, the cell membrane produces chemicals called cytokines that directly cause inflammation.

Today’s mainstream American diet has produced an extreme imbalance of these two fats. The ratio of imbalance ranges from 15:1 to as high as 30:1 in favor of omega-6. That’s a tremendous amount of cytokines causing inflammation. In today’s food environment, a 3:1 ratio would be optimal and healthy.

To make matters worse, the excess weight you are carrying from eating these foods creates overloaded fat cells that pour out large quantities of pro-inflammatory chemicals that add to the injury caused by having high blood sugar. The process that began with a sweet roll turns into a vicious cycle over time that creates heart disease, high blood pressure, diabetesand finally, Alzheimer’s disease, as the inflammatory process continues unabated.

There is no escaping the fact that the more we consume prepared and processed foods, the more we trip the inflammation switch little by little each day. The human body cannot process, nor was it designed to consume, foods packed with sugars and soaked in omega-6 oils.

There is but one answer to quieting inflammation, and that is returning to foods closer to their natural state. To build muscle, eat more protein. Choose carbohydrates that are very complex such as colorful fruits and vegetables. Cut down on or eliminate inflammation- causing omega-6 fats like corn and soybean oil and the processed foods that are made from them.

One tablespoon of corn oil contains 7,280 mg of omega-6; soybean contains 6,940 mg. Instead, use olive oil or butter from grass-fed beef.

Animal fats contain less than 20% omega-6 and are much less likely to cause inflammation than the supposedly healthy oils labelled polyunsaturated. Forget the “science” that has been drummed into your head for decades. The science that saturated fat alone causes heart disease is non-existent. The science that saturated fat raises blood cholesterol is also very weak. Since we now know that cholesterol is not the cause of heart disease, the concern about saturated fat is even more absurd today.

The cholesterol theory led to the no-fat, low-fat recommendations that in turn created the very foods now causing an epidemic of inflammation. Mainstream medicine made a terrible mistake when it advised people to avoid saturated fat in favor of foods high in omega-6 fats. We now have an epidemic of arterial inflammation leading to heart disease and other silent killers.

What you can do is choose whole foods your grandmother served and not those your mom turned to as grocery store aisles filled with manufactured foods. By eliminating inflammatory foods and adding essential nutrients from fresh unprocessed food, you will reverse years of damage in your arteries and throughout your body from consuming the typical American diet.

Dr. Dwight Lundell is the past Chief of Staff and Chief of Surgery at Banner Heart Hospital , Mesa , AZ. His private practice, Cardiac Care Center was in Mesa, AZ. Recently Dr. Lundell left surgery to focus on the nutritional treatment of heart disease. He is the founder of Healthy Humans Foundation that promotes human health with a focus on helping large corporations promote wellness. He is also the author of The Cure for Heart Disease and The Great Cholesterol Lie.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net