Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

mirazas
Kalbus dalyvis
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2006-12-20
Žinutės: 86
Atsiliepimai: 0

#51 2008-05-04 19:43

Re: nu cia as

Ir visa laika dietos laikiausi saziningai,jokiu kitu valgiu nebuvo kurie neieitu i mano mityba,kad ir kiek norejau vistiek atsisakydavau. smile

Neprisijungęs

 
Hefaistas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#52 2008-05-04 19:54

Re: nu cia as

Saunuolis, tikrai saunuolis! Patinka man tavo ir poziuris i sporta, ir rezultatai! nykstys

Neprisijungęs

 
mirazas
Kalbus dalyvis
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2006-12-20
Žinutės: 86
Atsiliepimai: 0

#53 2008-05-04 20:05

Re: nu cia as

Hefaistas rašė:

Saunuolis, tikrai saunuolis! Patinka man tavo ir poziuris i sporta, ir rezultatai! nykstys

aciu. smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#54 2008-05-04 20:06

Re: nu cia as

mirazas rašė:

Hefaistas rašė:

Saunuolis, tikrai saunuolis! Patinka man tavo ir poziuris i sporta, ir rezultatai! nykstys

aciu. smile

O dabar laikas eit pas treneri ir siekt rimciau, nes jei jau taip aukojies del saves, galetum geresniu rezultatu pasiekt priziurimas smile

Neprisijungęs

 
mirazas
Kalbus dalyvis
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2006-12-20
Žinutės: 86
Atsiliepimai: 0

#55 2008-05-04 20:09

Re: nu cia as

Alibras rašė:

mirazas rašė:

Hefaistas rašė:

Saunuolis, tikrai saunuolis! Patinka man tavo ir poziuris i sporta, ir rezultatai! nykstys

aciu. smile

O dabar laikas eit pas treneri ir siekt rimciau, nes jei jau taip aukojies del saves, galetum geresniu rezultatu pasiekt priziurimas smile

tai kad neiseis,nes darysiu pertrauka ir nzn kiek ilgam.nes ziauriai brangus tas sportas.as dar dziaugiuosi,kad man uz sale nereikejo moketi,o tai jai butu reikejo moketi,tai net nebuciau sportaves,nes pinigu nebutu,kad uzsimoket.

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#56 2008-05-04 20:11

Re: nu cia as

Aisku.. smile Nu bent pora kart i savaite nueik stangos pakelnot, kad neprarastum to viso darbo! smile

Neprisijungęs

 
mirazas
Kalbus dalyvis
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2006-12-20
Žinutės: 86
Atsiliepimai: 0

#57 2008-05-04 20:14

Re: nu cia as

Alibras rašė:

Aisku.. smile Nu bent pora kart i savaite nueik stangos pakelnot, kad neprarastum to viso darbo! smile

Per vasara neturetu pradingti,nes per karsti svoris nelb auga:).siaip ir namie galiu pasportoti biski,nes yra stanga 30kg,tai kazka galima veikti su ja. big_smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#58 2008-05-04 20:15

Re: nu cia as

mirazas rašė:

Alibras rašė:

Aisku.. smile Nu bent pora kart i savaite nueik stangos pakelnot, kad neprarastum to viso darbo! smile

Per vasara neturetu pradingti,nes per karsti svoris nelb auga:).siaip ir namie galiu pasportoti biski,nes yra stanga 30kg,tai kazka galima veikti su ja. big_smile

Oi... Net negalvok. Krenta raumuo, viskas krenta.... smile

Neprisijungęs

 
mirazas
Kalbus dalyvis
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2006-12-20
Žinutės: 86
Atsiliepimai: 0

#59 2008-05-04 20:16

Re: nu cia as

Alibras rašė:

mirazas rašė:

Alibras rašė:

Aisku.. smile Nu bent pora kart i savaite nueik stangos pakelnot, kad neprarastum to viso darbo! smile

Per vasara neturetu pradingti,nes per karsti svoris nelb auga:).siaip ir namie galiu pasportoti biski,nes yra stanga 30kg,tai kazka galima veikti su ja. big_smile

Oi... Net negalvok. Krenta raumuo, viskas krenta.... smile

na tada jau nieko nepadarysi. smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#60 2008-05-04 20:21

Re: nu cia as

mirazas rašė:

Alibras rašė:

mirazas rašė:


Per vasara neturetu pradingti,nes per karsti svoris nelb auga:).siaip ir namie galiu pasportoti biski,nes yra stanga 30kg,tai kazka galima veikti su ja. big_smile

Oi... Net negalvok. Krenta raumuo, viskas krenta.... smile

na tada jau nieko nepadarysi. smile

Negaila bus viska prarast del ko tiek arei? smile

Neprisijungęs

 
mirazas
Kalbus dalyvis
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2006-12-20
Žinutės: 86
Atsiliepimai: 0

#61 2008-05-04 20:27

Re: nu cia as

Alibras rašė:

mirazas rašė:

Alibras rašė:


Oi... Net negalvok. Krenta raumuo, viskas krenta.... smile

na tada jau nieko nepadarysi. smile

Negaila bus viska prarast del ko tiek arei? smile

aiskus noretusi,kad visa laika taip atrodyciau,bet kad prarasiu tai nepergyvenu.jaigu taip jau labai noresiu vel tokios formos tai susigrazinsiu.bet is tikruju tai gaila. smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#62 2008-05-04 20:39

Re: nu cia as

mirazas rašė:

Alibras rašė:

mirazas rašė:


na tada jau nieko nepadarysi. smile

Negaila bus viska prarast del ko tiek arei? smile

aiskus noretusi,kad visa laika taip atrodyciau,bet kad prarasiu tai nepergyvenu.jaigu taip jau labai noresiu vel tokios formos tai susigrazinsiu.bet is tikruju tai gaila. smile

Baik tu Alibrai,
Matai kai jis be chemijos sportaves, tai per vasaros 3 menesius kazka dirbdamas ir vistiek susidares mityba gera kaip iproti, darydamas atsispaudimus, atsilenkimus, darydamas kur prisitraukimu prie progos, lygiagrete, stanga 30kg, tai jis savo forma tikrai, kad islaikys nelabai pakitusias, na nebent viska pakeistu ir darytu kardinaliai kitaip, pradetu zralint pagrinde junk fooda, daug, daug gertu ir nic nieko nesportuotu, tai tada nesneku, bet manau, kad taip nebus, o po vasaros bahuras pasitaupys pinigeliu ir gales atsipuites sau toliau sportuoti.

Alibras, as uz kokio meneselio ikelsiu savo fotkes ir pamatysi kaip lengva yra atstatyt formas, kai jau buvai jas uzsidejas per nevienus metus sporto, o po to praktiskai 3 metus gyvenau be sporto, valgiau visiskai betka ir betkaip, nieko nesportavau (apart mergaites) ir tusai, baliai kiekviena savaitgali, bet lengva atsatyt, kai nesi chemijos ragaves ir be jos taip pat atsistatai. Imesiu fotkes koks buvau po beveik 3 m sporto, po to koks po beveik 3 metus betkokio gyvenimo ir koks busiu uz menesio wink o kas liecia jega, tai darydamas ne jegos treniruotes, laikydamasis dietos kiek iseina, tai galiu pasakyt, kad po 15 treniruociu darbiniai svoriai mano tik apie 15% mazsni, nei buvo geriausiais laikais sportuojant beveik 3 metus smile raumuo turi tikrai gera atminti...

Neprisijungęs

 
mirazas
Kalbus dalyvis
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2006-12-20
Žinutės: 86
Atsiliepimai: 0

#63 2008-05-04 20:47

Re: nu cia as

Savas4u rašė:

mirazas rašė:

Alibras rašė:


Negaila bus viska prarast del ko tiek arei? smile

aiskus noretusi,kad visa laika taip atrodyciau,bet kad prarasiu tai nepergyvenu.jaigu taip jau labai noresiu vel tokios formos tai susigrazinsiu.bet is tikruju tai gaila. smile

Baik tu Alibrai,
Matai kai jis be chemijos sportaves, tai per vasaros 3 menesius kazka dirbdamas ir vistiek susidares mityba gera kaip iproti, darydamas atsispaudimus, atsilenkimus, darydamas kur prisitraukimu prie progos, lygiagrete, stanga 30kg, tai jis savo forma tikrai, kad islaikys nelabai pakitusias, na nebent viska pakeistu ir darytu kardinaliai kitaip, pradetu zralint pagrinde junk fooda, daug, daug gertu ir nic nieko nesportuotu, tai tada nesneku, bet manau, kad taip nebus, o po vasaros bahuras pasitaupys pinigeliu ir gales atsipuites sau toliau sportuoti.

Alibras, as uz kokio meneselio ikelsiu savo fotkes ir pamatysi kaip lengva yra atstatyt formas, kai jau buvai jas uzsidejas per nevienus metus sporto, o po to praktiskai 3 metus gyvenau be sporto, valgiau visiskai betka ir betkaip, nieko nesportavau (apart mergaites) ir tusai, baliai kiekviena savaitgali, bet lengva atsatyt, kai nesi chemijos ragaves ir be jos taip pat atsistatai. Imesiu fotkes koks buvau po beveik 3 m sporto, po to koks po beveik 3 metus betkokio gyvenimo ir koks busiu uz menesio wink o kas liecia jega, tai darydamas ne jegos treniruotes, laikydamasis dietos kiek iseina, tai galiu pasakyt, kad po 15 treniruociu darbiniai svoriai mano tik apie 15% mazsni, nei buvo geriausiais laikais sportuojant beveik 3 metus smile raumuo turi tikrai gera atminti...

maisto tai stengiuos nevalgyti visokiu fufleku.atsimenu cia preita vasara nesportavau 6kg pameciau.pries vasara krutinei darbinis svoris buvo 95kg,o po vasaros kai gryzau tai tik 75kg,bet per menesi atstaciau iki 95kg vel.siaip tiesa yra ka anxciau turejai tai nesunku susigrazinti.

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#64 2008-05-04 20:49

Re: nu cia as

Nu taip, bet kam prarast, jei dar gali ir i prieki pajudet? smile

Neprisijungęs

 
mirazas
Kalbus dalyvis
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2006-12-20
Žinutės: 86
Atsiliepimai: 0

#65 2008-05-04 20:51

Re: nu cia as

Alibras rašė:

Nu taip, bet kam prarast, jei dar gali ir i prieki pajudet? smile

zinoma tiesa sakai,bet ir pailseti noriu nuo sporto.smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#66 2008-05-04 20:56

Re: nu cia as

mirazas rašė:

Alibras rašė:

Nu taip, bet kam prarast, jei dar gali ir i prieki pajudet? smile

zinoma tiesa sakai,bet ir pailseti noriu nuo sporto.smile

Va, jei yra noras pailset, tai pats geriausias sprendimas yra taip ir padaryt.

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#67 2008-05-04 20:57

Re: nu cia as

Poilsis turi but savaite laiko! tongue

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#68 2008-05-04 20:58

Re: nu cia as

galejai ir nesiryskint, zymiai geriau atrodei. zymiai..  hmm

Neprisijungęs

 
mirazas
Kalbus dalyvis
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2006-12-20
Žinutės: 86
Atsiliepimai: 0

#69 2008-05-04 20:58

Re: nu cia as

Alibras rašė:

Poilsis turi but savaite laiko! tongue

turejau as tu savaiciu ne viena ir noriu ilgesnio poilsio.smile

Neprisijungęs

 
mirazas
Kalbus dalyvis
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2006-12-20
Žinutės: 86
Atsiliepimai: 0

#70 2008-05-04 20:59

Re: nu cia as

edziukasss rašė:

galejai ir nesiryskint, zymiai geriau atrodei. zymiai..  hmm

man nusiryskinus labiau patinka.ir veidas ne tox putlus,o ir pilvas jau buvo nemazas.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#71 2008-05-04 21:03

Re: nu cia as

edziukasss rašė:

galejai ir nesiryskint, zymiai geriau atrodei. zymiai..  hmm

Kaip kam, bet asmeniskai man, tai nusiryskines atrodo 100 kart geriau, o ir kas liecia veida, tai daug grazesnis paliko, o ne apvalainazandis, tai kas liecia mergaites, tai nusiryskines jis tikrai daug labiau jom patikti turetu. Ar ne taip Mirazas? wink

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#72 2008-05-04 21:19

Re: nu cia as

Savas4u rašė:

edziukasss rašė:

galejai ir nesiryskint, zymiai geriau atrodei. zymiai..  hmm

Kaip kam, bet asmeniskai man, tai nusiryskines atrodo 100 kart geriau, o ir kas liecia veida, tai daug grazesnis paliko, o ne apvalainazandis, tai kas liecia mergaites, tai nusiryskines jis tikrai daug labiau jom patikti turetu. Ar ne taip Mirazas? wink

man atrodo atvirksciai smile ir pagal save sprendziu. kai kudas buvau, tai ziauriakas, niekas demesio nekreipe. o kai pastambejau, veidas suapvalejo, tai ne viena komplimenta mergaites pazere tongue

Neprisijungęs

 
mirazas
Kalbus dalyvis
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2006-12-20
Žinutės: 86
Atsiliepimai: 0

#73 2008-05-04 21:50

Re: nu cia as

Savas4u rašė:

edziukasss rašė:

galejai ir nesiryskint, zymiai geriau atrodei. zymiai..  hmm

Kaip kam, bet asmeniskai man, tai nusiryskines atrodo 100 kart geriau, o ir kas liecia veida, tai daug grazesnis paliko, o ne apvalainazandis, tai kas liecia mergaites, tai nusiryskines jis tikrai daug labiau jom patikti turetu. Ar ne taip Mirazas? wink

as ir taip manau. wink

Neprisijungęs

 
mirazas
Kalbus dalyvis
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2006-12-20
Žinutės: 86
Atsiliepimai: 0

#74 2008-05-04 21:53

Re: nu cia as

edziukasss rašė:

Savas4u rašė:

edziukasss rašė:

galejai ir nesiryskint, zymiai geriau atrodei. zymiai..  hmm

Kaip kam, bet asmeniskai man, tai nusiryskines atrodo 100 kart geriau, o ir kas liecia veida, tai daug grazesnis paliko, o ne apvalainazandis, tai kas liecia mergaites, tai nusiryskines jis tikrai daug labiau jom patikti turetu. Ar ne taip Mirazas? wink

man atrodo atvirksciai smile ir pagal save sprendziu. kai kudas buvau, tai ziauriakas, niekas demesio nekreipe. o kai pastambejau, veidas suapvalejo, tai ne viena komplimenta mergaites pazere tongue

nusiryskinus dar pliusas kad judresnis pasidariau.nes treniruotes superserijom,begiojimas,sumazejas svoris-viskas tik i nauda.nebera tokio tingejimo kaip anxciau.smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net