Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ya_man
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-09
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#1 2007-01-03 11:06

Kanapės

gana daug mano pazystamu TIKRAI rimtu sportininku ruko kanapes ka jus manot apie tai ? nes kaip seniai wiesiem aisku gerti sportuojantiems negalima ir mazai kas su siuo teiginiu gincijasi rock kaip manot Zoles rukymas turi kokios itakos sportui ? kai rukoma su saiku karta per savaite o gal ir reciau, nes jei su draugais buni kokiam klube ar siaip pasilinxminime tj kai esi blaivas o visi gatavi tj ir pats uzsimanai pasisvaigint siek tiek ... bebe

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#2 2007-01-03 17:16

Re: Kanapės

ar turi įtakos sportui tai nežinau.
Patariu nepersistengt su jom.

Paskutinį kartą taisė 3F (2007-01-03 17:16)

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#3 2007-01-03 17:21

Re: Kanapės

sportui tai neturi manau..bet kerta per smegenis..musa intelekta..na nieko gero-jau geriau kada is reto bisky sugert..

Paskutinį kartą taisė Amor_alus (2007-01-03 17:22)

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#4 2007-01-03 17:26

Re: Kanapės

Ya_man rašė:

gana daug mano pazystamu TIKRAI rimtu sportininku ruko kanapes ka jus manot apie tai ? nes kaip seniai wiesiem aisku gerti sportuojantiems negalima ir mazai kas su siuo teiginiu gincijasi rock kaip manot Zoles rukymas turi kokios itakos sportui ? kai rukoma su saiku karta per savaite o gal ir reciau, nes jei su draugais buni kokiam klube ar siaip pasilinxminime tj kai esi blaivas o visi gatavi tj ir pats uzsimanai pasisvaigint siek tiek ... bebe

geriau jau butelis ar du alaus nei kanapes alaus

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#5 2007-01-03 17:40

Re: Kanapės

funky rašė:

Ya_man rašė:

gana daug mano pazystamu TIKRAI rimtu sportininku ruko kanapes ka jus manot apie tai ? nes kaip seniai wiesiem aisku gerti sportuojantiems negalima ir mazai kas su siuo teiginiu gincijasi rock kaip manot Zoles rukymas turi kokios itakos sportui ? kai rukoma su saiku karta per savaite o gal ir reciau, nes jei su draugais buni kokiam klube ar siaip pasilinxminime tj kai esi blaivas o visi gatavi tj ir pats uzsimanai pasisvaigint siek tiek ... bebe

geriau jau butelis ar du alaus nei kanapes alaus

va ir as pritarciau-alus verciau big_smile

Neprisijungęs

 
Ya_man
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-09
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#6 2007-01-03 18:30

Re: Kanapės

jei tikrai saugai raumenis tj manau nuo alaus kaip belnias nuo kryziaus begsi tongue tj kad nepersistengt tj joa siaip geras dalykas bet pawojingas sad

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#7 2007-01-03 18:38

Re: Kanapės

Ya_man rašė:

jei tikrai saugai raumenis tj manau nuo alaus kaip belnias nuo kryziaus begsi tongue tj kad nepersistengt tj joa siaip geras dalykas bet pawojingas sad

kuo toks pavojingas? net siaip ir visai neblogas yra jei retkarciais isgert tongue smile

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#8 2007-01-03 21:49

Re: Kanapės

funky rašė:

Ya_man rašė:

jei tikrai saugai raumenis tj manau nuo alaus kaip belnias nuo kryziaus begsi tongue tj kad nepersistengt tj joa siaip geras dalykas bet pawojingas sad

kuo toks pavojingas? net siaip ir visai neblogas yra jei retkarciais isgert tongue smile

Mažina testosterono kiekį organizme...didina estrogeno kiekį, kaupia riebalus(ypač alus) ir dar daug neigiamų efektų...

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#9 2007-01-03 21:54

Re: Kanapės

TZR rašė:

funky rašė:

Ya_man rašė:

jei tikrai saugai raumenis tj manau nuo alaus kaip belnias nuo kryziaus begsi tongue tj kad nepersistengt tj joa siaip geras dalykas bet pawojingas sad

kuo toks pavojingas? net siaip ir visai neblogas yra jei retkarciais isgert tongue smile

Mažina testosterono kiekį organizme...didina estrogeno kiekį, kaupia riebalus(ypač alus) ir dar daug neigiamų efektų...

alus cia taip veikia organizma?

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#10 2007-01-03 22:04

Re: Kanapės

TZR rašė:

funky rašė:

Ya_man rašė:

jei tikrai saugai raumenis tj manau nuo alaus kaip belnias nuo kryziaus begsi tongue tj kad nepersistengt tj joa siaip geras dalykas bet pawojingas sad

kuo toks pavojingas? net siaip ir visai neblogas yra jei retkarciais isgert tongue smile

Mažina testosterono kiekį organizme...didina estrogeno kiekį, kaupia riebalus(ypač alus) ir dar daug neigiamų efektų...

nuo keliu buteliu per metus nieko neatsitiks tikrai smile

Neprisijungęs

 
bs
Kalbus dalyvis
Vietovė: raseiniai
Registravosi: 2006-08-01
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#11 2007-01-03 22:32

Re: Kanapės

as irgi pazystu kas kanapes ruko ir ne karta i sawaite + sportuja tai rezultatai visvien vietoje nestovi manau sveikatai gal labiau nei sportui kenkia ...

Neprisijungęs

 
Ya_man
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-09
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#12 2007-01-04 09:13

Re: Kanapės

bs rašė:

as irgi pazystu kas kanapes ruko ir ne karta i sawaite + sportuja tai rezultatai visvien vietoje nestovi manau sveikatai gal labiau nei sportui kenkia ...

sweikata tj joa ... per smegenus musa kaip reikalas ... sad

Neprisijungęs

 
sėrbas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevezys
Registravosi: 2006-12-14
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#13 2007-01-04 12:21

Re: Kanapės

nu ka zolyte..siaip megstu as ja patraukt. Per naujus taip apsirukiau,kad net kol sugalvojiu ka noriu pasakyti ateina eile man kalbet ir uzmirstu ka norejau pasakyti ,ce rimts per kelias sekundes net uzmirstu ka norejau pasakyti big_smile..tai va per smegenys duoda tai rimtai big_smile
o siaip as ir pazystu daug zmoniu kurie ruko ir sportuoja ,tik ten kur kasdien traukia pora menesiu,taip reakcija siuletejus,kaip flegma big_smile..o sia jum zolyte-ledine foto
http://ukazto.com/img/Noreciau.jpg

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#14 2007-01-04 13:27

Re: Kanapės

anskciau patiko man ji ir,buvo baika paziuret kaip draugai kurie apsiruke uzsiparina,ir vos ne vos zody gali istart-o dar nuvedi kur i parduotuve tai ir prisizvengi is ju kai jie prie kasos  tarsi sustingsta,ir sapalioja kazkokias neamones big_smile

Neprisijungęs

 
sėrbas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevezys
Registravosi: 2006-12-14
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#15 2007-01-04 13:37

Re: Kanapės

Amor_alus rašė:

anskciau patiko man ji ir,buvo baika paziuret kaip draugai kurie apsiruke uzsiparina,ir vos ne vos zody gali istart-o dar nuvedi kur i parduotuve tai ir prisizvengi is ju kai jie prie kasos  tarsi sustingsta,ir sapalioja kazkokias neamones big_smile

jo tas geriausiai,arba su kortom losiam isvis pz big_smile,,siaip gyvenam viena karta reikia pasidziaugti big_smile

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#16 2007-01-04 13:40

Re: Kanapės

sėrbas rašė:

Amor_alus rašė:

anskciau patiko man ji ir,buvo baika paziuret kaip draugai kurie apsiruke uzsiparina,ir vos ne vos zody gali istart-o dar nuvedi kur i parduotuve tai ir prisizvengi is ju kai jie prie kasos  tarsi sustingsta,ir sapalioja kazkokias neamones big_smile

jo tas geriausiai,arba su kortom losiam isvis pz big_smile,,siaip gyvenam viena karta reikia pasidziaugti big_smile

taj joa,ir as taip mastau big_smile bet as tai nzn,manes lb nevelka zole,o mano pusbrika juodai velka-surukom vienodai ir jam pyze-tupi kur kampe visas isbales,lyg ko isgasdintas big_smile o atda jau prikolinam su juo big_smile

Neprisijungęs

 
sėrbas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevezys
Registravosi: 2006-12-14
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#17 2007-01-04 13:53

Re: Kanapės

mano vieno draugelio ir neveza big_smile..mane uztampo utiutiu kokiom 3h..
http://ukazto.com/img/1511.jpg

Neprisijungęs

 
sėrbas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevezys
Registravosi: 2006-12-14
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#18 2007-01-04 13:57

Re: Kanapės

Trumpalaikiai požymiai išryškėja iškart gavus narkotikų dozę (po kelių sekundžių ar minutės) ir išnyksta po kelių valandų arba dienų.
Kanapių sukeliamam apsvaigimui būdingas atsipalaidavimas ir linksmumas. Tada kalbama ir juokiamasi daugiau nei įprastai. Pakinta laiko suvokimas: kelios minutės gali atrodyti kaip kelios valandos arba atvirkščiai. Taip pat pakinta klausa, rega, uoslė ir jutimas. Vėliau žmogus dažnai tyli, būna susimąstęs ir apsnūdęs.

Kūno reakcija į kanapių sukeltą svaigulį - pagreitėjęs širdies ritmas ir paraudę akių baltymai. Džiūsta burna ir gerklė, žmogus jaučiasi išalkęs arba labai nori saldumynų.

Dažnos ir neigiamos reakcijos (bloga nuotaika, baimė ar panika), ypač tiems asmenims, kurie jaučiasi nusivylę arba susijaudinę.

Pablogėja gebėjimas vairuoti automobilį arba atlikti kitus sudėtingus veiksmus.

Apsvaigimas paprastai praeina po 2-3 valandų, paskui dažnai jaučiamos ilgalaikės pagirios ir nuovargis. Keletą dienų gali būti susilpnėjusi atmintis ir gebėjimas įsiminti.

Jei kanapės vartojamos dideliais kiekiais, jų poveikis prilygsta LSD ir kitiems haliucinogenams (kanapės irgi yra haliucinogenas). Realybė suvokiama iškreiptai. Daiktai atrodo taip, tarsi keistų formą ir dydį. Tokioje būsenoje esantis žmogus gali išsigąsti, dėl to jį kartais apima panika arba psichozė. Paprastai psichozė būna trumpalaikė.

Ilgalaikiai požymiai išryškėja ilgai vartojant narkotines medžiagas.
Kanapių sukeltam apsvaigimui praėjus, kūne lieka THC. Tai riebaluose tirpstanti medžiaga, kuri riebaliniuose kūno audiniuose išsilaiko 3-4 savaites. Dėl to nervų sistema veikiama dar ilgą laiką. Tad praėjus keletui dienų apsvaigimas gali nelauktai pasikartoti. Tai gali sukelti siaubą ir yra pavojinga, pvz., vairuojant automobilį.

Hašišo rūkymas apsunkina jaunuolių psichikos raidą. Jausminiai išgyvenimai pakerta poreikį lavintis, todėl paauglys negali normaliai bręsti. Šis poveikis daug pavojingesnis už galimas fizines komplikacijas.

Vartojant kanapes pablogėja atmintis ir sugebėjimas logiškai mąstyti. Žmonės, kurie ilgą laiką vartoja kanapes, tampa pasyvūs, sunkiai perpranta naujus dalykus ir negali dirbdami susikaupti. Artimieji dažnai pastebi, kaip pasikeičia jų asmenybė. Kai kuriems narkomanams atsiranda vadinamasis "ne-motyvacijos" sindromas, t.y. pasyvumas ir nesugebėjimas planuoti.

Rimčiausia psichikos komplikacija - hašišo psichozė. Narkomanas patiria dramatiškas, nepastovias nuotaikas, regi iškreiptus vaizdus, jaučia nerimą ir agresyvumą. Tiems, kurie serga kitomis psichikos ligomis, užtenka net ir trumpai parūkyti kanapių, kad kiltų psichozė. Jei vyrai anksti pradeda rūkyti didelius hašišo kiekius, jiems kyla pavojus susirgti šizofrenija.

Ir vyrams, ir moterims sutrinka hormonų pusiausvyra. Gali sutrikti jaunų žmonių organizmo vystymasis. Vyrams, vartojantiems dideles kanapių dozes, sumažėja lytinio hormono testosterono ir todėl pablogėja lytinis pajėgumas. Sumažėja spermos kiekis, ji būna nejudri ir pažeista. Gali smarkiai padidėti vyrų krūtys. Moterims sutrinka kiaušinėlio irimą reguliuojančių hormonų veikla, todėl gali būti pažeistas menstruacijų ciklas. Tai kelia pavojų moters vaisingumui. o Vartojant kanapes pablogėja imuninis atsparumas.

Kanapėse yra mažiausiai 50% dervos daugiau nei paprastame tabake. Todėl narkomanams padidėja pavojus susirgti plaučių vėžiu, chronišku bronchitu ir kitomis kvėpavimo ligomis. Priklausomybė ir poreikis Jeigu kanapės vartojamos reguliariai, jų poreikis didėja, nes norint patirti tą patį poveikį reikia vis daugiau narkotikų. Kanapių vartojimas sukelia fizinį ir psichinį poreikį. Fizinis poreikis nėra ypač ryškus ir kūno abstinencijos požymiai būna nežymūs. Paprastai jaučiamas irzlumas, nemiga ir bloga nuotaika. Psichinei priklausomybei būdinga tai, kad narkotikai tampa minčių, jausmų ir veiklos ašimi

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#19 2007-01-04 14:05

Re: Kanapės

va del tu raudonu akiu-pas mane pora kartu buvo nerealiai raudonos-atrodziau kaip po savaites gerimo big_smile o siaip kai blaivas paziuri i kita apirukusi tai pyze kaip matosi jog jau kazka pavartojes big_smile

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#20 2007-01-04 14:07

Re: Kanapės

bet va paskaiciau ta tavo straipsi ir nora atoksta vel kada parykyt-ajj man geriau karts nuo karto vodkes sugert-geresni poveiky jauciu big_smile

Neprisijungęs

 
sėrbas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevezys
Registravosi: 2006-12-14
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#21 2007-01-04 14:11

Re: Kanapės

nu jo.perskaicius ta straipsni daug kam gali atsokt fantazija vartot smile..

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#22 2007-01-04 17:49

Re: Kanapės

Amor_alus rašė:

TZR rašė:

funky rašė:


kuo toks pavojingas? net siaip ir visai neblogas yra jei retkarciais isgert tongue smile

Mažina testosterono kiekį organizme...didina estrogeno kiekį, kaupia riebalus(ypač alus) ir dar daug neigiamų efektų...

alus cia taip veikia organizma?

Bet koks alkoholinis gėrimas(taip pat ir alus)

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#23 2007-01-04 17:58

Re: Kanapės

funky rašė:

TZR rašė:

funky rašė:

kuo toks pavojingas? net siaip ir visai neblogas yra jei retkarciais isgert tongue smile

Mažina testosterono kiekį organizme...didina estrogeno kiekį, kaupia riebalus(ypač alus) ir dar daug neigiamų efektų...

nuo keliu buteliu per metus nieko neatsitiks tikrai smile

aišku keli buteliai per metus būtų nieko..bet alkoholis Visiškai pasišalina iš organizmo tik po 15 dienų.. taigi vartojantiems alkoholį porą kartų per mėnesį ir norintiem gerų rezultatų sporte reikėtų susimastyti... na bet čia tema apie mūsų lietuvių, galima sakyti tautinį augalą - Kanapes! smile kaip matau pamiršot jų tikrąją paskirtį... virvių pinimas..!. smile Ai tiesa Prunskiene gi žadėjo legalizuoti kanapių auginimą.... ir net žemdirbiam išmokas už auginimą mokėt ! nykstys

Neprisijungęs

 
Ya_man
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-09
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#24 2007-01-04 19:02

Re: Kanapės

TZR rašė:

funky rašė:

TZR rašė:


Mažina testosterono kiekį organizme...didina estrogeno kiekį, kaupia riebalus(ypač alus) ir dar daug neigiamų efektų...

nuo keliu buteliu per metus nieko neatsitiks tikrai smile

aišku keli buteliai per metus būtų nieko..bet alkoholis Visiškai pasišalina iš organizmo tik po 15 dienų.. taigi vartojantiems alkoholį porą kartų per mėnesį ir norintiem gerų rezultatų sporte reikėtų susimastyti... na bet čia tema apie mūsų lietuvių, galima sakyti tautinį augalą - Kanapes! smile kaip matau pamiršot jų tikrąją paskirtį... virvių pinimas..!. smile Ai tiesa Prunskiene gi žadėjo legalizuoti kanapių auginimą.... ir net žemdirbiam išmokas už auginimą mokėt ! nykstys

dar yra tyliai uzsleptas istatymas kurio niekas niekur neskelbia ir slepia ... pasirodo kad lietuvoje GALIMA auginti narkotines kanapes ir uz tai dar gauti europos sajungos parama big_smile tipo galima kanapes augint importui i kitas salis, bet tawo ta auginima manau LABAI jau kontroliuoja roll

Neprisijungęs

 
sėrbas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevezys
Registravosi: 2006-12-14
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#25 2007-01-04 23:49

Re: Kanapės

Ya_man rašė:

TZR rašė:

funky rašė:


nuo keliu buteliu per metus nieko neatsitiks tikrai smile

aišku keli buteliai per metus būtų nieko..bet alkoholis Visiškai pasišalina iš organizmo tik po 15 dienų.. taigi vartojantiems alkoholį porą kartų per mėnesį ir norintiem gerų rezultatų sporte reikėtų susimastyti... na bet čia tema apie mūsų lietuvių, galima sakyti tautinį augalą - Kanapes! smile kaip matau pamiršot jų tikrąją paskirtį... virvių pinimas..!. smile Ai tiesa Prunskiene gi žadėjo legalizuoti kanapių auginimą.... ir net žemdirbiam išmokas už auginimą mokėt ! nykstys

dar yra tyliai uzsleptas istatymas kurio niekas niekur neskelbia ir slepia ... pasirodo kad lietuvoje GALIMA auginti narkotines kanapes ir uz tai dar gauti europos sajungos parama big_smile tipo galima kanapes augint importui i kitas salis, bet tawo ta auginima manau LABAI jau kontroliuoja roll

reiks vasara jauciu sau paaugint kanapiu big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net