Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#26 2007-01-05 00:38

Re: Kanapės

mano klasiokas buvo rades pas savo senele darze berots kanapes augancias-zadejo atvezt man,bet taip ir neatveze.. o jau taip norejau isbandyt savo pasigaminta suktine  big_smile

Neprisijungęs

 
sėrbas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevezys
Registravosi: 2006-12-14
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#27 2007-01-05 01:02

Re: Kanapės

nu draugelis vienas augino,tai kazkiek veze,bet ne taip kaip tos veztos is uzsienio.visgi salygos ten geresnes auginimui smile.,bet uztad kai uzsiaugini savo gali belekokio didzio kaseka suktis mmm wink alah

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#28 2007-01-05 02:34

Re: Kanapės

sėrbas rašė:

nu draugelis vienas augino,tai kazkiek veze,bet ne taip kaip tos veztos is uzsienio.visgi salygos ten geresnes auginimui smile.,bet uztad kai uzsiaugini savo gali belekokio didzio kaseka suktis mmm wink alah

tai jo big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Ya_man
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-09
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#29 2007-01-05 09:41

Re: Kanapės

Amor_alus rašė:

mano klasiokas buvo rades pas savo senele darze berots kanapes augancias-zadejo atvezt man,bet taip ir neatveze.. o jau taip norejau isbandyt savo pasigaminta suktine  big_smile

pylna tu kanapiu soduose ir kaimuose ... juk kanapes kazkokia struktura lb kruta ir kwapas specifinias todel jos buna sodinamos siaip i dirwas prie pomidoru ir siaip wisur prie darzowiu nes tada visokie vabalai nelenda, o silta vasara, kad kaip ir pernai kanapem augint Lietuvoje tinka labai ... isaugo vos ne 2metru krumai tik reikia moket karpyt big_smile o jei jau  augisit tj tik namie neturekit svarstykliu kurios MG skaiciuoja ir maisiuku wisokiu big_smile tada bus jega

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#30 2007-01-05 15:15

Re: Kanapės

Ya_man rašė:

Amor_alus rašė:

mano klasiokas buvo rades pas savo senele darze berots kanapes augancias-zadejo atvezt man,bet taip ir neatveze.. o jau taip norejau isbandyt savo pasigaminta suktine  big_smile

pylna tu kanapiu soduose ir kaimuose ... juk kanapes kazkokia struktura lb kruta ir kwapas specifinias todel jos buna sodinamos siaip i dirwas prie pomidoru ir siaip wisur prie darzowiu nes tada visokie vabalai nelenda, o silta vasara, kad kaip ir pernai kanapem augint Lietuvoje tinka labai ... isaugo vos ne 2metru krumai tik reikia moket karpyt big_smile o jei jau  augisit tj tik namie neturekit svarstykliu kurios MG skaiciuoja ir maisiuku wisokiu big_smile tada bus jega

reiks tai tureti omeny big_smile

Neprisijungęs

 
sėrbas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevezys
Registravosi: 2006-12-14
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#31 2007-01-05 16:14

Re: Kanapės

Ya_man rašė:

Amor_alus rašė:

mano klasiokas buvo rades pas savo senele darze berots kanapes augancias-zadejo atvezt man,bet taip ir neatveze.. o jau taip norejau isbandyt savo pasigaminta suktine  big_smile

pylna tu kanapiu soduose ir kaimuose ... juk kanapes kazkokia struktura lb kruta ir kwapas specifinias todel jos buna sodinamos siaip i dirwas prie pomidoru ir siaip wisur prie darzowiu nes tada visokie vabalai nelenda, o silta vasara, kad kaip ir pernai kanapem augint Lietuvoje tinka labai ... isaugo vos ne 2metru krumai tik reikia moket karpyt big_smile o jei jau  augisit tj tik namie neturekit svarstykliu kurios MG skaiciuoja ir maisiuku wisokiu big_smile tada bus jega

siaip daug narkomanu sako kad lietuvos klimatas netinkamas auginti kanapes,bet istikro su prieziura viskas imanoma ;D

Neprisijungęs

 
zweriss
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-01-03
Žinutės: 485
Atsiliepimai: 0

#32 2007-01-05 16:56

Re: Kanapės

utiutiu ta kanape vaikystei traukaiu nieko nejutau, o pabandykit paaugint stipresnes zolytes smile))

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#33 2007-01-05 17:10

Re: Kanapės

sėrbas rašė:

Ya_man rašė:

Amor_alus rašė:

mano klasiokas buvo rades pas savo senele darze berots kanapes augancias-zadejo atvezt man,bet taip ir neatveze.. o jau taip norejau isbandyt savo pasigaminta suktine  big_smile

pylna tu kanapiu soduose ir kaimuose ... juk kanapes kazkokia struktura lb kruta ir kwapas specifinias todel jos buna sodinamos siaip i dirwas prie pomidoru ir siaip wisur prie darzowiu nes tada visokie vabalai nelenda, o silta vasara, kad kaip ir pernai kanapem augint Lietuvoje tinka labai ... isaugo vos ne 2metru krumai tik reikia moket karpyt big_smile o jei jau  augisit tj tik namie neturekit svarstykliu kurios MG skaiciuoja ir maisiuku wisokiu big_smile tada bus jega

siaip daug narkomanu sako kad lietuvos klimatas netinkamas auginti kanapes,bet istikro su prieziura viskas imanoma ;D

zinoma-ka darai su meile,darai gerai big_smile bet siaip is tokio dalyko galima ir litu pasidaryt,jei tik zinai kam ir kur parduot big_smile

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#34 2007-01-05 17:11

Re: Kanapės

zweriss rašė:

utiutiu ta kanape vaikystei traukaiu nieko nejutau, o pabandykit paaugint stipresnes zolytes smile))

gal kokia padielka bandei big_smile siaip visiems kazkas nors bisky buna,bet nevienodai,vieni luzta,kitie tik per akis biky nueina,kas cia zino kodel taip smile

Neprisijungęs

 
Ya_man
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-09
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#35 2007-01-05 17:13

Re: Kanapės

zweriss rašė:

utiutiu ta kanape vaikystei traukaiu nieko nejutau, o pabandykit paaugint stipresnes zolytes smile))

tj reikia zinot ka augini juk pylna rusiu yra ten va kazkas buvo SKANK'o foto primetes ir t.t. zoles stiprumas priklauso nuo THC koncentracijos ... zieduose daugiause, lapuose maziau stiebe beweik nera ... tai cia kas ruke ir nieko nejuto gali boot tik del to kad baryga lapu pakiso arba lieva kanape arba gywenat kokiam kaime kur siena izelionkoj mirko big_smile zodziu kas norit augint http://www.legalus.net   alah   skaniai parukykit rock

Neprisijungęs

 
zweriss
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-01-03
Žinutės: 485
Atsiliepimai: 0

#36 2007-01-05 17:16

Re: Kanapės

nu ne gyvenu klp smile))

Neprisijungęs

 
Ya_man
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-09
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#37 2007-01-05 18:23

Re: Kanapės

zweriss rašė:

nu ne gyvenu klp smile))

o va klp geriausia ir pigiausia zole big_smile

Neprisijungęs

 
pvl
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius beveik..
Registravosi: 2006-10-26
Žinutės: 294
Atsiliepimai: 0

#38 2007-01-05 21:39

Re: Kanapės

Rukant kanapes sumazeja testosterono lygis smile ..

Neprisijungęs

 
Ya_man
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-09
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#39 2007-01-05 22:10

Re: Kanapės

pvl rašė:

Rukant kanapes sumazeja testosterono lygis smile ..

newelnio ... spermatozoidai kazkaip weikiami tiesiogiai ... o tetosteronas tj nemazeja

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#40 2007-01-06 11:55

Re: Kanapės

Amor_alus rašė:

zweriss rašė:

utiutiu ta kanape vaikystei traukaiu nieko nejutau, o pabandykit paaugint stipresnes zolytes smile))

gal kokia padielka bandei big_smile siaip visiems kazkas nors bisky buna,bet nevienodai,vieni luzta,kitie tik per akis biky nueina,kas cia zino kodel taip smile

yra 2 rūšys kanapių: narkotinė ir techninė...išvaizda jos niekuo nesiskiria...skirtumas pastebimas tik užsirūkius.

Neprisijungęs

 
Ya_man
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-09
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#41 2007-01-06 13:52

Re: Kanapės

TZR rašė:

Amor_alus rašė:

zweriss rašė:

utiutiu ta kanape vaikystei traukaiu nieko nejutau, o pabandykit paaugint stipresnes zolytes smile))

gal kokia padielka bandei big_smile siaip visiems kazkas nors bisky buna,bet nevienodai,vieni luzta,kitie tik per akis biky nueina,kas cia zino kodel taip smile

yra 2 rūšys kanapių: narkotinė ir techninė...išvaizda jos niekuo nesiskiria...skirtumas pastebimas tik užsirūkius.

na zinok kai jau kanape zydi tj skirtumas matosi iskarto ... ir siaip lietuvos kanapes lapai palyginus glezni ir ploni o va kitu saliu stori ir platus ir ju  gaminama medziaga ( hemp ) ... big_smile nors ir is lietuvisku virwes wejamos (budawo) nors tikrai netokios storos bebe ir tvirtos ...
siaip yra tu skirtumu dauk

Neprisijungęs

 
Bicas:)
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-14
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#42 2007-01-06 15:39

Re: Kanapės

O kai vartoji papildus ir rukai zole nieko blogo??? hmm

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#43 2007-01-06 15:46

Re: Kanapės

Bicas:) rašė:

O kai vartoji papildus ir rukai zole nieko blogo??? hmm

na kai ten pries tai minejo jog zole mazina testosterono lygy kraujuje,tai nepasieksi tokiu rezu kaip nerukydamas jos.. tad jos parukydamas mazini savo galimybes siekiant grazaus kuno smile

Neprisijungęs

 
Bicas:)
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-14
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#44 2007-01-06 16:00

Re: Kanapės

bet reijk ir pasilinkmint ne vien stangas kelnojant big_smile

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#45 2007-01-06 16:08

Re: Kanapės

visiskai sutinku big_smile as irgi taip manau,man pakanka jog esu pusiau sportininkas pusiau zmogus-tad ir leidziu sau daug ka big_smile

Neprisijungęs

 
sėrbas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevezys
Registravosi: 2006-12-14
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#46 2007-01-06 19:56

Re: Kanapės

zolininkai ;D roll reikia kada ir parukyt,netik stanga kilot

Neprisijungęs

 
sėrbas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevezys
Registravosi: 2006-12-14
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#47 2007-01-15 22:00

Re: Kanapės

http://img118.imageshack.us/img118/6136/43vo8.jpg
va kaip mergaites ruko big_smileD

Neprisijungęs

 
Amor_alus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-01-02
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#48 2007-01-15 22:08

Re: Kanapės

oho big_smile

Neprisijungęs

 
Ya_man
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-09
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#49 2007-01-15 22:14

Re: Kanapės

nesuprantu kam tokius unreal joyntus sukt ... nej rukyt patogu nei ka

Neprisijungęs

 
sėrbas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevezys
Registravosi: 2006-12-14
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#50 2007-01-15 23:29

Re: Kanapės

is tikro geresnis dumas buna pvz nei per bonke big_smile pvz man.o tai gal xebryte didziule tai ir didelis  big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net