Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sportinis
Dažnas dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2010-02-26
Žinutės: 238
Atsiliepimai: 0

#1 2010-03-25 17:52

pilvo putimas

sveiki.net nezinau gal tokia tema ir yra,bet neradau.nezinau kaip kitiem,bet man problema su pilvo putimu ypac nuo aviziniu kosiu na ir proteino kokteiliu.gal kas turit kokiu nors patarimu kaip geriau kovot su tuo.:)aciu

Paskutinį kartą taisė sportinis (2010-03-25 17:54)

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#2 2010-03-25 18:19

Re: pilvo putimas

sportinis rašė:

sveiki.net nezinau gal tokia tema ir yra,bet neradau.nezinau kaip kitiem,bet man problema su pilvo putimu ypac nuo aviziniu kosiu na ir proteino kokteiliu.gal kas turit kokiu nors patarimu kaip geriau kovot su tuo.:)aciu

Avižas su pienu verdi? Proteina su pienu geri ? Gali būti, kad pieno netoleruoja tavo organizmas, man taip buvo, panaikinau pieną iš dietos viskas susitvarkė. Kefyrą, jogurtą galiu drąsiai gert.. smile

Neprisijungęs

 
sportinis
Dažnas dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2010-02-26
Žinutės: 238
Atsiliepimai: 0

#3 2010-03-25 18:27

Re: pilvo putimas

Fake'as rašė:

sportinis rašė:

sveiki.net nezinau gal tokia tema ir yra,bet neradau.nezinau kaip kitiem,bet man problema su pilvo putimu ypac nuo aviziniu kosiu na ir proteino kokteiliu.gal kas turit kokiu nors patarimu kaip geriau kovot su tuo.:)aciu

Avižas su pienu verdi? Proteina su pienu geri ? Gali būti, kad pieno netoleruoja tavo organizmas, man taip buvo, panaikinau pieną iš dietos viskas susitvarkė. Kefyrą, jogurtą galiu drąsiai gert.. smile

chmm bandziau be pieno viska daryt,kazkiek maziau pucia pilva:),bet tada proteinis kokteilis ne toks skanus ir bent jau man su pienu geriau, nes svori geriau kelia.aciu uz patarima jei niekas nepades reiks mazint pieno suvartojima bent per sventes:D

Paskutinį kartą taisė sportinis (2010-03-25 18:29)

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#4 2010-03-25 18:36

Re: pilvo putimas

sportinis rašė:

Fake'as rašė:

sportinis rašė:

sveiki.net nezinau gal tokia tema ir yra,bet neradau.nezinau kaip kitiem,bet man problema su pilvo putimu ypac nuo aviziniu kosiu na ir proteino kokteiliu.gal kas turit kokiu nors patarimu kaip geriau kovot su tuo.:)aciu

Avižas su pienu verdi? Proteina su pienu geri ? Gali būti, kad pieno netoleruoja tavo organizmas, man taip buvo, panaikinau pieną iš dietos viskas susitvarkė. Kefyrą, jogurtą galiu drąsiai gert.. smile

chmm bandziau be pieno viska daryt,kazkiek maziau pucia pilva:),bet tada proteinis kokteilis ne toks skanus ir bent jau man su pienu geriau, nes svori geriau kelia.aciu uz patarima jei niekas nepades reiks mazint pieno suvartojima bent per sventes:D

Yra tam tikri papildai kūrie padeda piene ęsančiu angliavandeniu suvirškint (laktozė berods), dėl jos tau ir pučia vidurius. Cituoju "Pienas – labai vertingas maisto produktas, turintis visų organizmui reikalingų maisto ir biologiškai aktyvių medžiagų. Deja, kad ir kaip naudingi mūsų organizmui bebūtų pieno produktai, ne visi žmonės gali juos vartoti. Kai organizmas gamina per mažą pieną skaidančio fermento kiekį, tada skatinamas bakterijų, kurios savo ruožtu sukelia tokius simptomus, kaip skrandžio skausmai, spazmai, viduriavimas, pilvo pūtimas, dauginimąsi. Taip nutinka žmonėms, kurių organizme trūksta fermento laktazės, skaldančio pieno cukrų, arba šis fermentas yra nepakankamai veiklus..." http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=1668 čia kaip pavyzdį aš tau greit radau pasiieškok plačiau smile

Neprisijungęs

 
sportinis
Dažnas dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2010-02-26
Žinutės: 238
Atsiliepimai: 0

#5 2010-03-25 18:59

Re: pilvo putimas

Fake'as rašė:

sportinis rašė:

Fake'as rašė:


Avižas su pienu verdi? Proteina su pienu geri ? Gali būti, kad pieno netoleruoja tavo organizmas, man taip buvo, panaikinau pieną iš dietos viskas susitvarkė. Kefyrą, jogurtą galiu drąsiai gert.. smile

chmm bandziau be pieno viska daryt,kazkiek maziau pucia pilva:),bet tada proteinis kokteilis ne toks skanus ir bent jau man su pienu geriau, nes svori geriau kelia.aciu uz patarima jei niekas nepades reiks mazint pieno suvartojima bent per sventes:D

Yra tam tikri papildai kūrie padeda piene ęsančiu angliavandeniu suvirškint (laktozė berods), dėl jos tau ir pučia vidurius. Cituoju "Pienas – labai vertingas maisto produktas, turintis visų organizmui reikalingų maisto ir biologiškai aktyvių medžiagų. Deja, kad ir kaip naudingi mūsų organizmui bebūtų pieno produktai, ne visi žmonės gali juos vartoti. Kai organizmas gamina per mažą pieną skaidančio fermento kiekį, tada skatinamas bakterijų, kurios savo ruožtu sukelia tokius simptomus, kaip skrandžio skausmai, spazmai, viduriavimas, pilvo pūtimas, dauginimąsi. Taip nutinka žmonėms, kurių organizme trūksta fermento laktazės, skaldančio pieno cukrų, arba šis fermentas yra nepakankamai veiklus..." http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=1668 čia kaip pavyzdį aš tau greit radau pasiieškok plačiau smile

aciu va reiks paziuret

Neprisijungęs

 
Lavras
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-09-17
Žinutės: 140
Atsiliepimai: 0

#6 2010-03-25 19:16

Re: pilvo putimas

Jei manai kad tai del laktozes tai iseitis - pienas be laktozes(matau is uk esi tai prekybos centruose lacotose free ant pieno pakelio didelem raidem buna uzrasyta big_smile). Gal nesenai pradejei sportuot ir mityba labai pasikeite? Yra tokiu atveju kurie pereina prie sportininko mitybos o tie maisto produktai jiems nebudingi gali salygoti pilvo putima, taciau per laika organizmas pripranta ir visos bedos isnyksta savaime.

Neprisijungęs

 
sportinis
Dažnas dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2010-02-26
Žinutės: 238
Atsiliepimai: 0

#7 2010-03-26 18:01

Re: pilvo putimas

Lavras rašė:

Jei manai kad tai del laktozes tai iseitis - pienas be laktozes(matau is uk esi tai prekybos centruose lacotose free ant pieno pakelio didelem raidem buna uzrasyta big_smile). Gal nesenai pradejei sportuot ir mityba labai pasikeite? Yra tokiu atveju kurie pereina prie sportininko mitybos o tie maisto produktai jiems nebudingi gali salygoti pilvo putima, taciau per laika organizmas pripranta ir visos bedos isnyksta savaime.

sportuoju apie 5 metus,su pilvo putimu visada daugiau maziau buvo beda.ypac jei pradedu vatot svorio auginimo proteino kokteilius su dideliu kaloriju kiekiu.po to kazkiek kazkiek apsiprata maziau pucia,bet jei bent viena diena negeri kokteilio tai ant rytojaus vel sunku:).gal ir reiks pabandyt piena be laktozes gal pades.aciu uz patarima

Neprisijungęs

 
nenaudelis
Atkaklus dalyvis
Vietovė: vln
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 135
Atsiliepimai: 0

#8 2010-05-27 13:41

Re: pilvo putimas

man irgi panaši problema... tik pastebėjau, kad ne nuo pieno, bet nuo miltinių produktų, patiekalų... tai dabar bandau riboti visokių bandelių, batonų, makaronų vartojimą... smile taip pat pradėjau gerti jogurto tabletes, gal tiesiog trūksta gerųjų bakterijų... bet kolkas didesnio poveikio nepastebėjau.. sad

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#9 2010-06-04 23:00

Re: pilvo putimas

nenaudelis rašė:

man irgi panaši problema... tik pastebėjau, kad ne nuo pieno, bet nuo miltinių produktų, patiekalų... tai dabar bandau riboti visokių bandelių, batonų, makaronų vartojimą... smile taip pat pradėjau gerti jogurto tabletes, gal tiesiog trūksta gerųjų bakterijų... bet kolkas didesnio poveikio nepastebėjau.. sad

Natūralu. Miltiniai produktai skrandyje ima rugti kai vartojami su baltymais ar pan. argumentu pagryst savo nuomonei internete ieškot tingiu. Gal vienintelis argumentas tai, kad šneku iš savo asmeninės patirties smile
O kas dėl avižų, tai pats jas valgau kiekviena ryta, tai man jau tapo tradicija, neįsivaizduoju ryto be avižų big_smile big_smile Ir galiu pasakyt, norint jog nepūstų pilvo nuo avižų, jas reikia pakankamai gerai sukramtyti, kaip ir betkurį kitą maistą. Beto ilgiau kramtant anglevandeniai (krakmolas) kur kas geriau susivirskina, ir automatiskai organizmas pasisavina daugiau anglevandenių, o tai jau veda prie vienokio ar kitokio masės augimo smile

Neprisijungęs

 
nenaudelis
Atkaklus dalyvis
Vietovė: vln
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 135
Atsiliepimai: 0

#10 2010-06-04 23:37

Re: pilvo putimas

regis rašė:

nenaudelis rašė:

man irgi panaši problema... tik pastebėjau, kad ne nuo pieno, bet nuo miltinių produktų, patiekalų... tai dabar bandau riboti visokių bandelių, batonų, makaronų vartojimą... smile taip pat pradėjau gerti jogurto tabletes, gal tiesiog trūksta gerųjų bakterijų... bet kolkas didesnio poveikio nepastebėjau.. sad

Natūralu. Miltiniai produktai skrandyje ima rugti kai vartojami su baltymais ar pan. argumentu pagryst savo nuomonei internete ieškot tingiu. Gal vienintelis argumentas tai, kad šneku iš savo asmeninės patirties smile
O kas dėl avižų, tai pats jas valgau kiekviena ryta, tai man jau tapo tradicija, neįsivaizduoju ryto be avižų big_smile big_smile Ir galiu pasakyt, norint jog nepūstų pilvo nuo avižų, jas reikia pakankamai gerai sukramtyti, kaip ir betkurį kitą maistą. Beto ilgiau kramtant anglevandeniai (krakmolas) kur kas geriau susivirskina, ir automatiskai organizmas pasisavina daugiau anglevandenių, o tai jau veda prie vienokio ar kitokio masės augimo smile

na pasirodo mano problema didesnė...virškina lyg ir gerai... hmm reiks apsilankyt pas gydytojus.. smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net