Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#1 2010-09-13 20:37

Nosies Pertvara

Sveiki, visi,
Taip jau išėjo, kad mokslai visiškai užspaudė ir nebeliko laiko rimtai sportuoti. Dėl tos priežasties mečiau boksą. Žinoma, ši puiki sporto šaka paliko ženklą - sulaužytą, kreivą nosį... Pagalvojau, kad jei jau nebesiboksuosiu, tai galima būtų ją išsitiesinti dėl sveikatos ir estetinių priežasčių. Bet, esu prisiklausęs kraupių dalykų...
Taigi, norėjau paklausti, gal kuris nors iš Jūsų esate su tuo susidūręs ir galėtumėte pasidalinti įspūdžiais smile
Bučiau dėkingas. Ir sorry, jei jau tokia tema buvo, per paiešką neradau roll

Neprisijungęs

 
zoOk
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-09-02
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 0

#2 2010-09-13 21:42

Re: Nosies Pertvara

operavaus pries gera menesi, operacija buvo kraupi, siulu prikapota visa nosis, spjaudziaus krauju 4dienas nezinau kodel, kvepuoju gal ciuciut geriau, pilnai nesutvarke wistiek smile  daugiau gyvenime nesioperuosiu nosies nebent sulus vel  big_smile kas del operacijos tai tikrai kraupus dalyks patikek wink kai reikia kvepuoti per burna 3 dienas labaaai sunku + po operacijos gan ilga laika karsto maisto kazkaip negalima dar

Paskutinį kartą taisė zoOk (2010-09-13 21:43)

Neprisijungęs

 
nepyragas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: vilnius
Registravosi: 2010-04-13
Žinutės: 101
Atsiliepimai: 0

#3 2010-09-13 22:08

Re: Nosies Pertvara

zoOk rašė:

operavaus pries gera menesi, operacija buvo kraupi, siulu prikapota visa nosis, spjaudziaus krauju 4dienas nezinau kodel, kvepuoju gal ciuciut geriau, pilnai nesutvarke wistiek smile  daugiau gyvenime nesioperuosiu nosies nebent sulus vel  big_smile kas del operacijos tai tikrai kraupus dalyks patikek wink kai reikia kvepuoti per burna 3 dienas labaaai sunku + po operacijos gan ilga laika karsto maisto kazkaip negalima dar

operavausi ir as pries du metus, viskas ten normaliai big_smile , tik jei operuosies privacioj klinikoj, tai nuo 5 iki 10k. kainos apytiksliai uz tokia operacija vaiksto....siaip sesers vyras vln, lazdynu ligoninej kazkaip nemokamai, kreiva nosies pertvara operavosi, tik zinoma reikejo eiles laukti kazkiek.

Neprisijungęs

 
Justix
Dažnas dalyvis
Vietovė: Panevėžys
Registravosi: 2007-02-04
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 0

#4 2010-09-14 07:58

Re: Nosies Pertvara

Aš operavausi, tai gydytojas sakė kad viskas priklauso nuo operacijos sudėtingumo, dažniausiai vienos operacijos nepakanka. Labiausiai nepatikęs dalykas tai kokią savaitę kvėpuoti per burną sad

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#5 2010-09-14 09:11

Re: Nosies Pertvara

geriau nesioperuot, kas nors bumbtels ar pats kur nukrisi ir vel viskas is naujo yikes o per burna kvepuot nera taip blogai, as kviepuoju per burna ir per nosi, nes pertvara linkus, du kartus buvo luzus, nu bet nera cia bedos, kaip ten sako, randai vyra puosia big_smile

Neprisijungęs

 
BlackJezus
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-25
Žinutės: 810
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#6 2010-09-14 16:37

Re: Nosies Pertvara

man tai yra igimta nosies pertvara kaskaip kreiva big_smile kvepuot kvepuoju bet operacija tipo reiktu padaryt bet kaskaip nesinori big_smile nes sake dagtaras kad pora dienu ligoninej po operacijos arba ir daugiau priklauso kaip pavyktu operacija ir paskui 2 savaites namuose su tamponais nosyje tai kaskaip nesinori daryti big_smile

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#7 2010-09-14 16:44

Re: Nosies Pertvara

BlackJezus rašė:

man tai yra igimta nosies pertvara kaskaip kreiva big_smile kvepuot kvepuoju bet operacija tipo reiktu padaryt bet kaskaip nesinori big_smile nes sake dagtaras kad pora dienu ligoninej po operacijos arba ir daugiau priklauso kaip pavyktu operacija ir paskui 2 savaites namuose su tamponais nosyje tai kaskaip nesinori daryti big_smile

Man tas pats. Dėl to rytas vakaras pasisnargliuoju 365 per metus smile Šaltu žiemos metu dažnai apturiu daug smurgo big_smile Buvo ir man kilus mintis darytis operaciją. Pradėjau nuo atsiliepimų internete... Tuo ir užbaigiau smile Paskaitęs kas tai per procedūra ir, kad yra tikimybė jog nepagerės, nusprendžiau, kad gyvent toli gražu netrukdo, geriau nosinių porą pakelių per mėnesį nusipirkt smile
Na bet jei kreiva dėl traumos, plius estetinis vaizdas, tai gal verta pakentėt dvi savaites, kad likusį gyvenimą vaikščiotum nesubjaurotas ir kvėpuodamas stereo švervotronu.

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#8 2010-09-14 18:51

Re: Nosies Pertvara

Dėkui, Vyrai, už atsiliepimus. Apgalvosiu dar smile

Neprisijungęs

 
zoOk
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-09-02
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 0

#9 2010-09-14 21:46

Re: Nosies Pertvara

tu geriau pagalvok ir jei nenori mirt geriau nedaryk big_smile

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#10 2010-09-15 08:58

Re: Nosies Pertvara

Nereikia myžt, tiesiog reikia pagalvot ar to reikia. Nes visgi operacija, pilna narkozė, po to gijimas, skausmas, pilnas snukis prifarširuotas tamponų ir t.t. Bet tik 2 savaitės prieš visą likusį gyvenimą. Šapras per savo laidą kažkada užsiminė, kad labai dėkingas jį išoperavusiam gydytojui, nes gyvenimo kokybė žemkliai pagerėjo stereo kvėpuojant smile
O operacija tik tiek, kad operacija, bet manau nėra sudėtinga ar pavojinga. Tik tiek, kad nemalonu, nes veidas. Bet jei reikia, tai ir moterys iškenčia smile
Esu tikras, kad tavo atvejis rimtesnis nei mano. Nes man tai kaitaliojasi šnervės smile Maždaug viena 100% kvėpuoju, kita koki 50%, tai per abi normaliai gaunas big_smile
Teko visokių atsiliepimų girdėt, vieniem geriau, kitiem nieko nepagerėjo. Turbūt priklauso nuo to ant kiek kukareku tau dabar yra. Bet jei matosi išoriškai, tai bent šitas dalykas 100% sutvarkomas.

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#11 2010-09-16 20:28

Re: Nosies Pertvara

Na jo, mano tokia truputi suplota ir gerokai žiūri į kairę pusę, bet mano būsimoje profesijoje tokie išskirtinumai, sako, privalumas big_smile
Dėl sveikatos, tai jo, turiu slogą 8 mėn iš 12, ir žiemą kaip minimum kartą sinusitas neutral

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#12 2010-09-16 20:32

Re: Nosies Pertvara

vilain rašė:

Na jo, mano tokia truputi suplota ir gerokai žiūri į kairę pusę, bet mano būsimoje profesijoje tokie išskirtinumai, sako, privalumas big_smile
Dėl sveikatos, tai jo, turiu slogą 8 mėn iš 12, ir žiemą kaip minimum kartą sinusitas neutral

utiutiu yra,man pastoviai ta sloga,nemyzk y bata ir viskas ore bus:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#13 2010-09-23 12:29

Re: Nosies Pertvara

sporcmenas-2 rašė:

vilain rašė:

Na jo, mano tokia truputi suplota ir gerokai žiūri į kairę pusę, bet mano būsimoje profesijoje tokie išskirtinumai, sako, privalumas big_smile
Dėl sveikatos, tai jo, turiu slogą 8 mėn iš 12, ir žiemą kaip minimum kartą sinusitas neutral

utiutiu yra,man pastoviai ta sloga,nemyzk y bata ir viskas ore bus:Dbig_smile

Nemyžu, patikėk wink

Neprisijungęs

 
Kaubejas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-09-22
Žinutės: 112
Atsiliepimai: 0

#14 2010-10-02 23:05

Re: Nosies Pertvara

smile

Paskutinį kartą taisė Kaubejas (2010-11-30 23:17)

Neprisijungęs

 
Sharous
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-11-02
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#15 2010-11-23 14:11

Re: Nosies Pertvara

man lūžusi gerai buvo, į šoną tiesiog. savaite pavaikščiojau kreiva nosim, kraupu buvo. išoperavo. atstatė, bet vistiek, tokia kuprelė didoka yra. žadu vėl operuotis. bet bijau.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#16 2010-11-23 14:53

Re: Nosies Pertvara

vilain rašė:

Sveiki, visi,
Taip jau išėjo, kad mokslai visiškai užspaudė ir nebeliko laiko rimtai sportuoti. Dėl tos priežasties mečiau boksą. Žinoma, ši puiki sporto šaka paliko ženklą - sulaužytą, kreivą nosį... Pagalvojau, kad jei jau nebesiboksuosiu, tai galima būtų ją išsitiesinti dėl sveikatos ir estetinių priežasčių. Bet, esu prisiklausęs kraupių dalykų...
Taigi, norėjau paklausti, gal kuris nors iš Jūsų esate su tuo susidūręs ir galėtumėte pasidalinti įspūdžiais smile
Bučiau dėkingas. Ir sorry, jei jau tokia tema buvo, per paiešką neradau roll

man nosis luzusi 3 kartus smile
po pirmo atstate iskart i vieta
po antro jau visiskai nebeatsistate (sake jau reikia chirurgo rimto operacijai) big_smile
po trecio kiek atstate, tiek..pagalvojau, kad neverta operuotis, darytis kazka, kai ta nosis vistiek jau vos laiko smile mazas smugis ir vel sutrupes..

normaliai atrodo big_smile

Neprisijungęs

 
spinner
Dažnas dalyvis
Vietovė: Apollo Gym
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#17 2010-11-23 15:30

Re: Nosies Pertvara

ir man reikia operuot,bet bijau big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net