Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#101 2016-09-18 14:08

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Aizen rašė:

-Tėti, reikia pratybų...
-B$%@... kiek?
-10 eur
-Gerai, bet valgysim tik kitą šeštadienį. Varau žvejot, pakeliui dar patikrinsiu spąstus meškėnams.

#Lithuania #Whitetrash #1like1Prayer

o kai ziema salta, tai ir tas pacias pratybas i peciu tenka mest

Neprisijungęs

 
Aukselis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-15
Žinutės: 240
Atsiliepimai: 0

#102 2016-09-18 14:28

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Nebent pas tevus gyvenant arba kaime auginant maista tada gal ir imanoma kazka uz 250 euru prasukt. Bet mieste as vienas uz 250 neprasisukciau ka kalbet apie seima

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#103 2016-09-18 15:07

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Gal prasiskolinęs yra ir nuima algos didžiąją dalį, arba iš pašalpos gyvena. kiek pašalpa lietuvoj? simaxai, gal rimtai geriau iš pašalpos gyvent, negu dirbt už 250 ?

Neprisijungęs

 
Uzlenkes
Išmestas
Vietovė: CA
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 6

#104 2016-09-18 15:21

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

B.lemba gaila tokiu zmoniu.. Kaip pragyvent dar su vaikais uz 250? Cia kazkas nelogisko yra. Vaikai tolabiau jei paaugs tai noresis ne tik smutkiu is turgaus uz 15 euru, jei netycia dar mergaite turi tai sukuosenos, cheminiai, manikiurai ir t.t.. ir nebus tu tavo 250 euru. Cia coma yra, man nesuvokiama.

Neprisijungęs

 
Uzlenkes
Išmestas
Vietovė: CA
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 6

#105 2016-09-18 15:23

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Jeigu bus didele sikna ir dukra uzsinores gucci rankinuko, parasyk man, pagelbesiu bent pora simtu euru per men pasidaryt.:-)

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#106 2016-09-19 11:31

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

paliubomu kazka cia skiedz simaxas...

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#107 2016-09-19 11:49

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

man irgi kazkaip visada uzkliuna simaxas su savo 250eur/men. Atrodo nu ir ne kvailas zmogus, o pajamos.... Kad ir ismokus kazkokia paprasta specialybe, manau 600-700eur gali drasiai uzdirbt per iprasta 8-9h darbo diena.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#108 2016-09-19 12:13

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Jis sake kad GALI uzdirbti daugiau bet nenori jis pats

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#109 2016-09-19 13:01

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Aš kaip supratau, tai čia 250 nu tipo pravlgyti...

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#110 2016-09-19 13:01

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Neprivalges rašė:

Gal prasiskolinęs yra ir nuima algos didžiąją dalį, arba iš pašalpos gyvena. kiek pašalpa lietuvoj? simaxai, gal rimtai geriau iš pašalpos gyvent, negu dirbt už 250 ?

kokiu pasalpu? 11e zmona gauna uz vaikus is soc rupybos.. taip, 11e, nemeluoju.. taip, as sau nieko negaliu leisti. o man nieko ir nereikia. viska vaikams ir atiduodu. vaikai pas mane trys. vienam moku alimentus. kitus du auginu pats, ir aprengti ir pratybas turi.. aisku pas mus rubai ne firminiai, ir lasisu nevalgom. bet vaikas ir smuika lanko ir pianina turi. ir seneliai kiek gali padeda, ne tiek finansiskai bet zmogiskai. toks jausmas kad jus cia visi po 1000e ir daugiau i menesi uzdirbat.. aplink mane zmones gyvena kurie nera mate tokiu pinigu apie kokius jus cia kalbat. bet mes visi isgyvenam. tiesiog. as nesu buves kine 5metus, nesu valges bare 5metus. nu ir kas? nesu nei koncerte buves nei i krepsinio varzybas nevaikstau. ir kas cia tokio? man nuosirdziai neidomu.. jus daug dirbat, jum reikia atsipalaiduot po darbo, isgert su draugais, apsirengt iseiginius rubus. as dirbu nedaug, as turiu daug laisvo laiko, as ji visa atiduodu vaikams, mes bunam gamtoj, mes daug vaikstom grynam ore, mes kas antra diena bunam prie juros. ir tai nieko nekainuoja, bet ir as ir mano vaikai laimingi.. ir man vemt vercia, kad visi gyvena tik del pinigu. zmones pamirse isvis, kas tas gyvenimas ir gyvenimo dziaugsmas. as grybauju, uogauju zvejoju su vaikais, ir mano vaikam neidomus pokemonai ar feisbukas, ir jiems visai nereikalingi svieciantys batai ar naujausias aifonas.. krc ne apie tai kalba ne apie tai tema. klausia ar galima isgyvent. atsakau kad galima. viskas priklauso tik nuo tavo poreikiu, susimazink poreikius ir viskas imanoma.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#111 2016-09-19 13:04

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

indijoj kai kurie isgyvena ir uz 5e per men, tai ar galima uz 250-taip galima, bet kokia bus gyvenimo kokybe.
https://cdn.meme.am/instances/500x/12215635.jpg

Paskutinį kartą taisė Staffordshire (2016-09-19 13:05)

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#112 2016-09-19 13:09

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Uzlenkes rašė:

Jeigu bus didele sikna ir dukra uzsinores gucci rankinuko, parasyk man, pagelbesiu bent pora simtu euru per men pasidaryt.:-)

ko tokio?? big_smile ne rimtai, xebra, jus esat sugede.. gucci rankinuko.. as zinau savo dukra kaip nulupta, mano dukra gavus "is sono" gucci rankinuka, ji iskart parduotu internete gautus pinigus atiduotu katinu ar sunkiuku maistui, kurie neturi namu. mes kitaip gyvenam, be gucci. utiutiu man verkt norisi nuo sito pasaulio ir jo vertybiu. eina sau..

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#113 2016-09-19 13:15

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Uzlenkes rašė:

B.lemba gaila tokiu zmoniu.. Kaip pragyvent dar su vaikais uz 250? Cia kazkas nelogisko yra. Vaikai tolabiau jei paaugs tai noresis ne tik smutkiu is turgaus uz 15 euru, jei netycia dar mergaite turi tai sukuosenos, cheminiai, manikiurai ir t.t.. ir nebus tu tavo 250 euru. Cia coma yra, man nesuvokiama.

jei ir uzsinores - ne beda. visad gales per vasaros atostogas padirbet kurnors, kad turet. bet kad pas mus kitokie norai seimoj.. mano pareiga nera uztikrint vaikams ju "noru".. tai gali sunus ir ferario ar porso naujausio uzsinoret. bbniekas uzsinoret nedraudzia. cia galim istisas valandas kalbet, bet vistiek dauguma nesupras, ka as sneku. vieniems gyvenime vienokios vertybes o kitiems kitokios. vienam rupi pinigai, diaugiasi naujais nagais ar cheminiu, o kitas dziaugiasi grynu oru, graziu sauletekiu prie upes, ar siltu vakaru ir saulelydziu prie juros.. cmon. ar nebera like isvis normaliu nematerialiu zmoniu?

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#114 2016-09-19 13:30

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

koks amzius vaiku? tai kiek elementu reik sumoket kitam vaikui jei nieko neuzdirbi? tai zmona kodel nedirba?

chebra siulau paimti pinigu is "bloodizero genetiniu tyrimu fondo" ir sumesti po kelis eur, kad nuvest simaxa su seimyna i koki spektakli ar konsertuka!!?

prie progo galeciau suvairuot kokiu pakvietimu i KRT kulturkej vykstancius kaikuriuos spektaklius, bet ciuju butu prabanga is klp i krt seimynai atvaziuot. nesipizdavoju.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#115 2016-09-19 13:31

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

simaxas rašė:

Uzlenkes rašė:

B.lemba gaila tokiu zmoniu.. Kaip pragyvent dar su vaikais uz 250? Cia kazkas nelogisko yra. Vaikai tolabiau jei paaugs tai noresis ne tik smutkiu is turgaus uz 15 euru, jei netycia dar mergaite turi tai sukuosenos, cheminiai, manikiurai ir t.t.. ir nebus tu tavo 250 euru. Cia coma yra, man nesuvokiama.

jei ir uzsinores - ne beda. visad gales per vasaros atostogas padirbet kurnors, kad turet. bet kad pas mus kitokie norai seimoj.. mano pareiga nera uztikrint vaikams ju "noru".. tai gali sunus ir ferario ar porso naujausio uzsinoret. bbniekas uzsinoret nedraudzia. cia galim istisas valandas kalbet, bet vistiek dauguma nesupras, ka as sneku. vieniems gyvenime vienokios vertybes o kitiems kitokios. vienam rupi pinigai, diaugiasi naujais nagais ar cheminiu, o kitas dziaugiasi grynu oru, graziu sauletekiu prie upes, ar siltu vakaru ir saulelydziu prie juros.. cmon. ar nebera like isvis normaliu nematerialiu zmoniu?

Reikia moketi suderinti siuos dalykus...nereikia imtis krastutinumu, kad arba skurdzius arba burzujus. Suprask, kad vaikai apsirenge uz keleta euru, mokykloj susilauks patyciu, ypac veresni kai bus

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#116 2016-09-19 13:31

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

yra zmones "vartotojai" ir yra zmones "gyventojai". as nesuprantu kam pasauly reikalingos milijonu firmu veiklos. bet kazkam jos reikalingos. avon, marry kay, zepter, top shop, thommas phillips, drogas, eurovaistine, alaus namai, aukso vartai, visad pina zmoniu kuriems reikia. man nieko is ten nereikia. tiesiog. kuriamas vartotojiskas pasaulis. ir didele dauguma tiesiog pasiduoda vartotojiskumui. reikia nereikia eina perka iesko domisi. tebunie. man visiskai vienodai kaip gyvena kiti, ir kiek milijonu isleidzia bereiksmems nesamonems. as tiesiog kitaip gyvenu. jei mano vaikai nores but vartotojai - gales jais ir buti. cia ju pasirinkimas.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#117 2016-09-19 13:36

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Simaxai, ka darytum, jei milijarda euru laimetum?

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#118 2016-09-19 13:36

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Pelesis rašė:

koks amzius vaiku? tai kiek elementu reik sumoket kitam vaikui jei nieko neuzdirbi? tai zmona kodel nedirba?

chebra siulau paimti pinigu is "bloodizero genetiniu tyrimu fondo" ir sumesti po kelis eur, kad nuvest simaxa su seimyna i koki spektakli ar konsertuka!!?

prie progo galeciau suvairuot kokiu pakvietimu i KRT kulturkej vykstancius kaikuriuos spektaklius, bet ciuju butu prabanga is klp i krt seimynai atvaziuot. nesipizdavoju.

marijau, patikek mums pramogu netruksta. jus net neisivaizduojat kiek visokios veiklos yra ir pramogu. ir daug kas nemokama arba simboliskai po eura. ir jokiu paramu man ir mano seimai nereikia. mes patys grojam, patys koncertuojam. ir vaidinam spektakliuose. uzimtumas yra labai didelis. nesitrina mano vaikai po laiptines, net neturetu tam laiko..

elementus moku pilnai, nesvarbu kad nieko neuzdirbu. mano vaikui, kuris gyvena su motina, neidomu kiek as uzdirbu. jis gauna tiekpat pinigu kiek ir kiti normaliai uzdirbanciu tevu vaikai.

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#119 2016-09-19 13:39

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Katukas rašė:

Simaxai, ka darytum, jei milijarda euru laimetum?

nelaimesiu, nes nelosiu loterijose. del to net negalvoju ka daryciau. faktas, tureciau dar daugiau vaiku.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#120 2016-09-19 13:39

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

simaxas rašė:

Pelesis rašė:

koks amzius vaiku? tai kiek elementu reik sumoket kitam vaikui jei nieko neuzdirbi? tai zmona kodel nedirba?

chebra siulau paimti pinigu is "bloodizero genetiniu tyrimu fondo" ir sumesti po kelis eur, kad nuvest simaxa su seimyna i koki spektakli ar konsertuka!!?

prie progo galeciau suvairuot kokiu pakvietimu i KRT kulturkej vykstancius kaikuriuos spektaklius, bet ciuju butu prabanga is klp i krt seimynai atvaziuot. nesipizdavoju.

marijau, patikek mums pramogu netruksta. jus net neisivaizduojat kiek visokios veiklos yra ir pramogu. ir daug kas nemokama arba simboliskai po eura. ir jokiu paramu man ir mano seimai nereikia. mes patys grojam, patys koncertuojam. ir vaidinam spektakliuose. uzimtumas yra labai didelis. nesitrina mano vaikai po laiptines, net neturetu tam laiko..

elementus moku pilnai, nesvarbu kad nieko neuzdirbu. mano vaikui, kuris gyvena su motina, neidomu kiek as uzdirbu. jis gauna tiekpat pinigu kiek ir kiti normaliai uzdirbanciu tevu vaikai.

Madafaking pavyzdys utiutiu #respect

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#121 2016-09-19 13:41

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

simaxas rašė:

Katukas rašė:

Simaxai, ka darytum, jei milijarda euru laimetum?

nelaimesiu, nes nelosiu loterijose. del to net negalvoju ka daryciau. faktas, tureciau dar daugiau vaiku.

Neina kalba apie tai losi ar ne, klausimas kita prasme turejo. Turetum daugiau vaiku ir leistum jiems kur kas diaugiau, nei gali leisti dabar. Klausimas ka darytum su tais pinigais, kur juos detum

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#122 2016-09-19 13:45

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Katukas rašė:

simaxas rašė:

Uzlenkes rašė:

B.lemba gaila tokiu zmoniu.. Kaip pragyvent dar su vaikais uz 250? Cia kazkas nelogisko yra. Vaikai tolabiau jei paaugs tai noresis ne tik smutkiu is turgaus uz 15 euru, jei netycia dar mergaite turi tai sukuosenos, cheminiai, manikiurai ir t.t.. ir nebus tu tavo 250 euru. Cia coma yra, man nesuvokiama.

jei ir uzsinores - ne beda. visad gales per vasaros atostogas padirbet kurnors, kad turet. bet kad pas mus kitokie norai seimoj.. mano pareiga nera uztikrint vaikams ju "noru".. tai gali sunus ir ferario ar porso naujausio uzsinoret. bbniekas uzsinoret nedraudzia. cia galim istisas valandas kalbet, bet vistiek dauguma nesupras, ka as sneku. vieniems gyvenime vienokios vertybes o kitiems kitokios. vienam rupi pinigai, diaugiasi naujais nagais ar cheminiu, o kitas dziaugiasi grynu oru, graziu sauletekiu prie upes, ar siltu vakaru ir saulelydziu prie juros.. cmon. ar nebera like isvis normaliu nematerialiu zmoniu?

Reikia moketi suderinti siuos dalykus...nereikia imtis krastutinumu, kad arba skurdzius arba burzujus. Suprask, kad vaikai apsirenge uz keleta euru, mokykloj susilauks patyciu, ypac veresni kai bus

abejoju.. mano vaikai eina i menu mokykla, kur vaikai vertinami ne pagal tevu kisene, o pagal sugebejimus. ir jie varzosi, kas geriau pagros per atsiskaityma, padainuos ar nupies, o ne pas ka rubai ar batai naujesni.. tikrai, zinok yra tokiu mokyklu. ir mano vaikai tikrai nevaiksto apiplyse ar murzini, kad kazkokios patycios turetu pagrindo. yra klaseje vaiku ir is dar sunkiau besivercianciu seimu, kuriu tevai turi problemu su alkoholiu ir t.t. ir nieko, visi kiek galim padedam tiem vaikam kabintis, niekas nesitycioja kad gaunam nemokama maitinima, ar mokame dalimis, o ne iskart uz anglu pratybas.

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#123 2016-09-19 13:49

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

Katukas rašė:

simaxas rašė:

Katukas rašė:

Simaxai, ka darytum, jei milijarda euru laimetum?

nelaimesiu, nes nelosiu loterijose. del to net negalvoju ka daryciau. faktas, tureciau dar daugiau vaiku.

Neina kalba apie tai losi ar ne, klausimas kita prasme turejo. Turetum daugiau vaiku ir leistum jiems kur kas diaugiau, nei gali leisti dabar. Klausimas ka darytum su tais pinigais, kur juos detum

nuosirdziai jei klausi ir nori atsakymo kazkokio protingo, tai užsaldyciau visus absoliuciai pinigus 10-ciai metu, kad nebutu galima ju naudot. yra visokiu budu juk, kad pinigai nenuvertetu. ir tada tuos 10metu tiesiog gyvenciau kaip gyvenau ir nuosirdziai mastyciau kur butu galima idomiai naudingai juos panaudot.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#124 2016-09-19 13:51

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

simaxas rašė:

yra zmones "vartotojai" ir yra zmones "gyventojai". as nesuprantu kam pasauly reikalingos milijonu firmu veiklos. bet kazkam jos reikalingos. avon, marry kay, zepter, top shop, thommas phillips, drogas, eurovaistine, alaus namai, aukso vartai, visad pina zmoniu kuriems reikia. man nieko is ten nereikia. tiesiog. kuriamas vartotojiskas pasaulis. ir didele dauguma tiesiog pasiduoda vartotojiskumui. reikia nereikia eina perka iesko domisi. tebunie. man visiskai vienodai kaip gyvena kiti, ir kiek milijonu isleidzia bereiksmems nesamonems. as tiesiog kitaip gyvenu. jei mano vaikai nores but vartotojai - gales jais ir buti. cia ju pasirinkimas.

O gyveni savo būste, ar žadi kažkam  mokėt visą gyvenimą? Aš tai paskaičiavau,kad būčiau laimingas man reikia kažkur 10k eur per mėn uždirbt.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#125 2016-09-19 13:51

Re: Gyvenimas už 250e per mėnesį

simaxas rašė:

Katukas rašė:

simaxas rašė:


jei ir uzsinores - ne beda. visad gales per vasaros atostogas padirbet kurnors, kad turet. bet kad pas mus kitokie norai seimoj.. mano pareiga nera uztikrint vaikams ju "noru".. tai gali sunus ir ferario ar porso naujausio uzsinoret. bbniekas uzsinoret nedraudzia. cia galim istisas valandas kalbet, bet vistiek dauguma nesupras, ka as sneku. vieniems gyvenime vienokios vertybes o kitiems kitokios. vienam rupi pinigai, diaugiasi naujais nagais ar cheminiu, o kitas dziaugiasi grynu oru, graziu sauletekiu prie upes, ar siltu vakaru ir saulelydziu prie juros.. cmon. ar nebera like isvis normaliu nematerialiu zmoniu?

Reikia moketi suderinti siuos dalykus...nereikia imtis krastutinumu, kad arba skurdzius arba burzujus. Suprask, kad vaikai apsirenge uz keleta euru, mokykloj susilauks patyciu, ypac veresni kai bus

abejoju.. mano vaikai eina i menu mokykla, kur vaikai vertinami ne pagal tevu kisene, o pagal sugebejimus. ir jie varzosi, kas geriau pagros per atsiskaityma, padainuos ar nupies, o ne pas ka rubai ar batai naujesni.. tikrai, zinok yra tokiu mokyklu. ir mano vaikai tikrai nevaiksto apiplyse ar murzini, kad kazkokios patycios turetu pagrindo. yra klaseje vaiku ir is dar sunkiau besivercianciu seimu, kuriu tevai turi problemu su alkoholiu ir t.t. ir nieko, visi kiek galim padedam tiem vaikam kabintis, niekas nesitycioja kad gaunam nemokama maitinima, ar mokame dalimis, o ne iskart uz anglu pratybas.

Supratau, kiekvieno pasirinkimas kaip gyventi paciam ir aukleti savo vaikus, ir t.t. Bet kai vaikai sulauks paauglystes, kitaip snekesi manau ir situacija jau bus pasikeitusi. Nebutinai kalbu apie mokykla...miestas, vakareliai, nauji draugai... Ar nesinori vaiku leisti i geriausias mokyklas, kur vaikai susirenka is pasiturinciu seimu, kur beveik nera alkoholizmo seimose ir kitu problemu...kur mokytojai auksciausios kompetencijos ir geriausiai gali paruosti vaikus egzaminams ir t.t.?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net