Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#20476 2016-12-10 23:12

Re: Kursai

uk rašė:

Kaip manot, bulk kursas:
Test e + bold vs test e, tren e, bold.
Idomu butu nuomone, visi uz ir pries, pradedant gansais, side effectais, recovery sunkumas ir tt.

Manau tren e netinka.. geriau ace jei su trenu max 10 sav
Del salutiniu, bei del recoverio bei man regis bedu turejei su praejusiu recoveriu( ar maisau?) tad butu indikacija kad reikia atsargiau su nor 19 bei Kai kuriais oral

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#20477 2016-12-10 23:19

Re: Kursai

Gaineris11 rašė:

Nu vyrukai arteja mano kursas! Pirma padekot turiu upthedose uz kontaktus kur galima issitirt mg steru. Susisiekiau su juo ir viska sutariau,tai  siusim kita sav tirti prima ir bolda. Ok,o db kursas butu toks . 6 men su hgh ir 4 aas
1 menuo vien tik hgh 2iu apsilimui smile
2 menuo hgh 4 iu ir test e 250mg ,boldenone 500 mg ir 700mg primos!
3 menuo laikau tas pacias dozes.
4 pakeliu test e iki 500mg ir bolda iki 750ar gal net 1g?? ( ka manot?)
5 menuo eina tos pacios dozes.
6. Palieku tik hgh 4 iu. Ir tesiu kol pct vartosiu.
Pct pregnilis 250iu 2 kart savaitei. Vel gi nzn nuo kada ji ijungti? Nuo pats pats pirmo aas ? Toliau po ranka  ai ir caberis ,baigiu kursa ir nuo 3 savaites tik pradedu pct,leidziu iseiti test e ir boldai. Zodziu vyrai patarkit,pakritikuokit,be piktumu tik haha.... atsiprasau postas gal sunkiai suprantamas,bet ikandamas haha. P.s tirsiu sterus,todel zinosiu tikra mg o ne tai kas parasyta ant lipduko...

Bolda gali ir netirti ja nefakina, prima jo!
Siaip tai nzn kas patare toki protokola, bet as laikausi nuomones, kad jei jau sausi testa tai ir pradek su 500mg/sav ir laikyk iki galo. Hg pradeciau kartu su kursu, ten jokiu apsilimu nereikia! Na finalui tai toks saugesnis kursas su maziau saidu.
Hcg tai Kai kiausai suditrauks iki riesuto dydzio ir po 1000iu

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#20478 2016-12-10 23:31

Re: Kursai

Azuolai, as rasiau apie ta doziu pakelima. Paskaityk straipsni melynu sriftu. Idomiai zmogus raso apie homeostaze ir is tikro logiska, kai pagalvoji

http://www.kulturizmas.net/forumas/view … 9#p1013229

Neprisijungęs

 
uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#20479 2016-12-10 23:34

Re: Kursai

azuolyno bicas rašė:

uk rašė:

Kaip manot, bulk kursas:
Test e + bold vs test e, tren e, bold.
Idomu butu nuomone, visi uz ir pries, pradedant gansais, side effectais, recovery sunkumas ir tt.

Manau tren e netinka.. geriau ace jei su trenu max 10 sav
Del salutiniu, bei del recoverio bei man regis bedu turejei su praejusiu recoveriu( ar maisau?) tad butu indikacija kad reikia atsargiau su nor 19 bei Kai kuriais oral

Jo teisngai nemaisai. Kazkada pamenu is po tren ziaurioj duobej buvau tai del to ir svarstau visus uz ir pries, ar bus tu gainsu tiek, kad atpirktu man sunkesni recovery.
Del oral, su kuriais butent reiktu atsargiau?

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#20480 2016-12-10 23:56

Re: Kursai

uk rašė:

azuolyno bicas rašė:

uk rašė:

Kaip manot, bulk kursas:
Test e + bold vs test e, tren e, bold.
Idomu butu nuomone, visi uz ir pries, pradedant gansais, side effectais, recovery sunkumas ir tt.

Manau tren e netinka.. geriau ace jei su trenu max 10 sav
Del salutiniu, bei del recoverio bei man regis bedu turejei su praejusiu recoveriu( ar maisau?) tad butu indikacija kad reikia atsargiau su nor 19 bei Kai kuriais oral

Jo teisngai nemaisai. Kazkada pamenu is po tren ziaurioj duobej buvau tai del to ir svarstau visus uz ir pries, ar bus tu gainsu tiek, kad atpirktu man sunkesni recovery.
Del oral, su kuriais butent reiktu atsargiau?

Kiek kursų pats prasukęs ir ar dareis testo tyrimus prieš pirmą kursą? Įdomu kiek buvo prieš tai.

Neprisijungęs

 
uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#20481 2016-12-11 00:15

Re: Kursai

Pauliakas rašė:

uk rašė:

azuolyno bicas rašė:


Manau tren e netinka.. geriau ace jei su trenu max 10 sav
Del salutiniu, bei del recoverio bei man regis bedu turejei su praejusiu recoveriu( ar maisau?) tad butu indikacija kad reikia atsargiau su nor 19 bei Kai kuriais oral

Jo teisngai nemaisai. Kazkada pamenu is po tren ziaurioj duobej buvau tai del to ir svarstau visus uz ir pries, ar bus tu gainsu tiek, kad atpirktu man sunkesni recovery.
Del oral, su kuriais butent reiktu atsargiau?

Kiek kursų pats prasukęs ir ar dareis testo tyrimus prieš pirmą kursą? Įdomu kiek buvo prieš tai.

Turejau gal 3, bet senai lb. didziausia klaida ir buvo neturejimas bendro supratimo kas kaip ir kodel, ka patare "rimti" sportininkai taip ir buvo daroma ko paseekoj sedejau duobej keleta metu ir ka uzaugines buvau viska pameciau. Tada pradejau dometis, skaityti prasidejo blood testai ir recoveris. Po metu pradejau jaustis kaip zmogus 😄 O po dvieju testas 29nmol 😀

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#20482 2016-12-11 00:30

Re: Kursai

Siaip geriausia isvis butu vengt( tik tu kur panos duoda ne) bet jei niezti tai nebent koki vara

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#20483 2016-12-11 00:37

Re: Kursai

upthedose rašė:

Azuolai, as rasiau apie ta doziu pakelima. Paskaityk straipsni melynu sriftu. Idomiai zmogus raso apie homeostaze ir is tikro logiska, kai pagalvoji

http://www.kulturizmas.net/forumas/view … 9#p1013229

As rasiau kad tai Mano nuomone, ir tai Mano filosofija! Kas kaip nusprendzia - ju reikalas!! Dozes kelimas prasideda Kai jau patirties yra nenazai, ir Kai plato pasiekiama ir jokio progreso Tada galima kilt! Bet me po 3 ar 5 kursu sokt ant gramo! Tas pats su tiltais- as kategoriskai pries, kiti uz! Kiekvienam savo smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#20484 2016-12-11 01:07

Re: Kursai

azuolyno bicas rašė:

Siaip geriausia isvis butu vengt( tik tu kur panos duoda ne) bet jei niezti tai nebent koki vara

apie ką mes čia?

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#20485 2016-12-11 01:17

Re: Kursai

Pauliakas rašė:

azuolyno bicas rašė:

Siaip geriausia isvis butu vengt( tik tu kur panos duoda ne) bet jei niezti tai nebent koki vara

apie ką mes čia?

Uk nori sauti kursa, tai sako geriau butu nesaut, bet jeigu labai jau niezti,tai nebent koki anavara. Aisku su testu tik

Neprisijungęs

 
Gaineris11
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-09-20
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#20486 2016-12-11 01:19

Re: Kursai

nesako rašė:

ant pct tj faktas kad gerai viskas kas anabolizma didina.na tai o ne protingiau tiesiog su kursu pradet nuo 2 iu ? nebent pinigai nekriterijus visiskas.o seip kiek teko dometis hgh solo yra ismesti pinigai

Dekui,taip ir padarysim ,solo nekalsim.

Neprisijungęs

 
Gaineris11
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-09-20
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#20487 2016-12-11 01:29

Re: Kursai

azuolyno bicas rašė:

Gaineris11 rašė:

Nu vyrukai arteja mano kursas! Pirma padekot turiu upthedose uz kontaktus kur galima issitirt mg steru. Susisiekiau su juo ir viska sutariau,tai  siusim kita sav tirti prima ir bolda. Ok,o db kursas butu toks . 6 men su hgh ir 4 aas
1 menuo vien tik hgh 2iu apsilimui smile
2 menuo hgh 4 iu ir test e 250mg ,boldenone 500 mg ir 700mg primos!
3 menuo laikau tas pacias dozes.
4 pakeliu test e iki 500mg ir bolda iki 750ar gal net 1g?? ( ka manot?)
5 menuo eina tos pacios dozes.
6. Palieku tik hgh 4 iu. Ir tesiu kol pct vartosiu.
Pct pregnilis 250iu 2 kart savaitei. Vel gi nzn nuo kada ji ijungti? Nuo pats pats pirmo aas ? Toliau po ranka  ai ir caberis ,baigiu kursa ir nuo 3 savaites tik pradedu pct,leidziu iseiti test e ir boldai. Zodziu vyrai patarkit,pakritikuokit,be piktumu tik haha.... atsiprasau postas gal sunkiai suprantamas,bet ikandamas haha. P.s tirsiu sterus,todel zinosiu tikra mg o ne tai kas parasyta ant lipduko...

Bolda gali ir netirti ja nefakina, prima jo!
Siaip tai nzn kas patare toki protokola, bet as laikausi nuomones, kad jei jau sausi testa tai ir pradek su 500mg/sav ir laikyk iki galo. Hg pradeciau kartu su kursu, ten jokiu apsilimu nereikia! Na finalui tai toks saugesnis kursas su maziau saidu.
Hcg tai Kai kiausai suditrauks iki riesuto dydzio ir po 1000iu

Azuolai,del hcg ,zodziu man nekalt nuo pat pradzios o tik jau kai susitrauks kiausai taip? Ir ta 1000iu dalinti i 2 kartus savaitei taip?

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#20488 2016-12-11 01:36

Re: Kursai

fitnesas rašė:

Pauliakas rašė:

azuolyno bicas rašė:

Siaip geriausia isvis butu vengt( tik tu kur panos duoda ne) bet jei niezti tai nebent koki vara

apie ką mes čia?

Uk nori sauti kursa, tai sako geriau butu nesaut, bet jeigu labai jau niezti,tai nebent koki anavara. Aisku su testu tik

Jauciu abu nesupratot.
Apie oral kalbejo,kad jei jau labai norisi tai tada nebent varas 😀

Neprisijungęs

 
uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#20489 2016-12-11 01:38

Re: Kursai

HRS rašė:

fitnesas rašė:

Pauliakas rašė:


apie ką mes čia?

Uk nori sauti kursa, tai sako geriau butu nesaut, bet jeigu labai jau niezti,tai nebent koki anavara. Aisku su testu tik

Jauciu abu nesupratot.
Apie oral kalbejo,kad jei jau labai norisi tai tada nebent varas 😀

Butent taip ir supratau 👍 Vienaip ar kitaip man tabsai nelimpa - del silpno skrandzio.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#20490 2016-12-11 01:39

Re: Kursai

HRS rašė:

fitnesas rašė:

Pauliakas rašė:


apie ką mes čia?

Uk nori sauti kursa, tai sako geriau butu nesaut, bet jeigu labai jau niezti,tai nebent koki anavara. Aisku su testu tik

Jauciu abu nesupratot.
Apie oral kalbejo,kad jei jau labai norisi tai tada nebent varas 😀

Rimtai, va ka tas bajeris su mergom reiskia

Neprisijungęs

 
baltassg
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-07-30
Žinutės: 314
Atsiliepimai: 1

#20491 2016-12-11 03:32

Re: Kursai

uk rašė:

Pauliakas rašė:

uk rašė:


Jo teisngai nemaisai. Kazkada pamenu is po tren ziaurioj duobej buvau tai del to ir svarstau visus uz ir pries, ar bus tu gainsu tiek, kad atpirktu man sunkesni recovery.
Del oral, su kuriais butent reiktu atsargiau?

Kiek kursų pats prasukęs ir ar dareis testo tyrimus prieš pirmą kursą? Įdomu kiek buvo prieš tai.

Turejau gal 3, bet senai lb. didziausia klaida ir buvo neturejimas bendro supratimo kas kaip ir kodel, ka patare "rimti" sportininkai taip ir buvo daroma ko paseekoj sedejau duobej keleta metu ir ka uzaugines buvau viska pameciau. Tada pradejau dometis, skaityti prasidejo blood testai ir recoveris. Po metu pradejau jaustis kaip zmogus 😄 O po dvieju testas 29nmol 😀

nu pvz as tikrai nlb surubalinu , buvo kursas( aisku dar koks) bet tarkim ejo mase standart deca susta ir kokia metanke kickui. sako mase prasol, tai faktas dalis to gainso dingsta nes vanduo islaksto , pagal save sprendziu kad jau kursas senos dienos bet dabartine mase kokia buvo tokia liko, aisku truputi mazesne po kurso nei buvo per kursa. jei po kurso metei valgyt tai nera labai svarbu netgi koks kursas buvo ir .t.t. nemaitini savo raumens , netreniruoji jo ir jis nyksta. nepaisant to ar tu natural ar ne raumuo auga tik kai treniruoji, jei netreniruoji raumens ilgiau nei 3 savaites jis ima po truputi nykti ir nepriklauso visiskai nuo farmos kokybes ar tu natural.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#20492 2016-12-11 03:36

Re: Kursai

Taip sakant the hardest part is to maintain the muscle you gained either you are natural or steroid user

Neprisijungęs

 
baltassg
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-07-30
Žinutės: 314
Atsiliepimai: 1

#20493 2016-12-11 03:45

Re: Kursai

fitnesas rašė:

Taip sakant the hardest part is to maintain the muscle you gained either you are natural or steroid user

tiksliau sakant jei sitam forume lankais ir ismanai apie farma dar nereiskia kad tavo geinsai bus ahuieni , nes pvz as isvis zalias apie farma bet kai turiu laiko ateinu apssviesti del saves ir zinojimo. bet tai irgi nereiskia kad mano geins dabar kosminiai wink nes tiesiog as dar domiuos ir paciu raumenu darbu strukura ir t.t. kas irgi nepasako kad as kazkuo geresnis uz kitus. bet sakyti kad va baigiau kursiuka, geisai krito, kazkas pasakys e2 pizdavotas, teso nera, pct tavo utiutiu utiutiu. o visom gal sitie dalykai visai nieko nenuleme, nes be farmos ismanymo dar yra daug kitu dalyku wink

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#20494 2016-12-11 03:52

Re: Kursai

Taip.del to daug kas buna kursa prasuka,gainz privato,uz puses metu sutinki kudesnis nei pries tai..

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#20495 2016-12-11 08:44

Re: Kursai

azuolyno bicas rašė:

Staffordshire rašė:

BritainFirst rašė:

Palauk sausio, cia visi prades po nauju big_smile Pas ta zmogu apie kuri kalbi jau istirta bolda ir prima, kam dar karta tirsi ?

kodel tu slapstaisi?

Gi zinai atsakyma!

Ka tu zinai ? Tu esi maziukas ir nudeges nuo farmos rasineji komentarus apsiverkes.
As 185 cm ir sveriu 100 kg. Biski patyletum.

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#20496 2016-12-11 09:49

Re: Kursai

BritainFirst rašė:

azuolyno bicas rašė:

Staffordshire rašė:


kodel tu slapstaisi?

Gi zinai atsakyma!

Ka tu zinai ? Tu esi maziukas ir nudeges nuo farmos rasineji komentarus apsiverkes.
As 185 cm ir sveriu 100 kg. Biski patyletum.

tu dar turbut galvoji kad 70kg sverianciam baksiorui duotum pyzdi big_smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#20497 2016-12-11 10:01

Re: Kursai

vlow34 rašė:

BritainFirst rašė:

azuolyno bicas rašė:


Gi zinai atsakyma!

Ka tu zinai ? Tu esi maziukas ir nudeges nuo farmos rasineji komentarus apsiverkes.
As 185 cm ir sveriu 100 kg. Biski patyletum.

tu dar turbut galvoji kad 70kg sverianciam baksiorui duotum pyzdi big_smile

big_smile Jis kazka ten apie mane komentuoja kai nei ugio nei sudejimo neturi ir genu jam dievas pagailejo. As stambus ir didelis ir i akis man jis to nepasakytu big_smile O siaip mustis nemegstu, nors karatei kyokushin turiu zalia dirza su ruda juostele alah

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#20498 2016-12-11 10:01

Re: Kursai

tai ka tas zalias dirzas, metai sporto.. big_smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#20499 2016-12-11 10:09

Re: Kursai

vlow34 rašė:

tai ka tas zalias dirzas, metai sporto.. big_smile

Nea. Zalias su ruda jau daug yra kyokushin.
Oranzinis
Oranzinis su melyna
Melynas
Melynas su geltona
Geltonas
Geltonas su zalia
Zalias
Zalias su ruda
Rudas
Ruda su juoda
Juodas

Neprisijungęs

 
Donatasp
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-08-01
Žinutės: 229
Atsiliepimai: 0

#20500 2016-12-11 10:40

Re: Kursai

BritainFirst rašė:

vlow34 rašė:

tai ka tas zalias dirzas, metai sporto.. big_smile

Nea. Zalias su ruda jau daug yra kyokushin.
Oranzinis
Oranzinis su melyna
Melynas
Melynas su geltona
Geltonas
Geltonas su zalia
Zalias
Zalias su ruda
Rudas
Ruda su juoda
Juodas

+ dar 10 danu

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net