Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#451 2016-12-01 13:31

Re: Kvepalai.

Pelesis rašė:

niuchinot gal kas 1 MILLION PRIVÉ?

Yes. Man asmeniskai ir daugumai neblogi.
O del testeriu tai as pats gaunu testeriu kartais, bet normaliom butilkom. Dabar CK euphoria neseniai gavau tai geras..

Palyginus tai taip nesijaucia,kad testeriu kvapas skirtusi, gal nebent jie ilgiau laikosi

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2016-12-01 13:32)

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#452 2016-12-01 14:17

Re: Kvepalai.

fitnesas rašė:

Pelesis rašė:

niuchinot gal kas 1 MILLION PRIVÉ?

Yes. Man asmeniskai ir daugumai neblogi.
O del testeriu tai as pats gaunu testeriu kartais, bet normaliom butilkom. Dabar CK euphoria neseniai gavau tai geras..

Palyginus tai taip nesijaucia,kad testeriu kvapas skirtusi, gal nebent jie ilgiau laikosi

Testeriu kvapas tas pats kaip ir retailiniu kvepalu, tik testeriai ilgiau laiko. Esu turejes tu paciu kvepalu testeri ir ne testeri, tai is tikro testeris ne taip greit isblesdavo. Nors cia manau nuo kvepalu brangumo priklauso. Kur po kelis simtus buteliukas kainuoja, tai jie ir taip ilgai laikosi.

Neprisijungęs

 
bubelis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-01-26
Žinutės: 54
Atsiliepimai: 0

#453 2016-12-01 14:41

Re: Kvepalai.

kentacmis rašė:

..

Kentacmis, gal situs galetum gaut kazkur savo kanalais?
http://www.part.lt/img/9fa0a5a7f1c3738d71168a33d97811ab524.jpg

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#454 2016-12-01 14:45

Re: Kvepalai.

esu acca kappa vežęs kelis kart. 70 eur. užsakymą po naujų darysiu.

Neprisijungęs

 
bubelis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-01-26
Žinutės: 54
Atsiliepimai: 0

#455 2016-12-01 14:54

Re: Kvepalai.

Primink temoj apie uzsakyma, prisijungciau.

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#456 2016-12-26 14:59

Re: Kvepalai.

Parekomenduokit kokius kvepalus. smile Istorija tokia, iki šiol naudojau tik paco rabanne: one million, black xs, invictus. Visi patiko ir visi turėjo kažką tokio man. smile Bet kažkaip nesinori pirkt tų pačių, dairausi toliau. Ką prie progos uosčiau douglas pardėj, ten visokie gucci guilty, aqua di gio ir kiti +- tie populiaresni, man kažkaip ne.. Patraukė labai kažkuris iš burberry, toks tamsus ir "catchy" labai, bet kasdienai per daug solidus, nenešioju kostiumo darbe. smile Galvoju pasitikėt sėkme ir patarimais ir blind buy'int, bus paprasčiau, nes taip neišsirenku. big_smile Kažkaip nusižiūrėjau šituos; https://www.save24.lt/kvepalai-isanksti … teris-3086 bet atsiliepimai nuo "patys geriausi" iki "tualeto gaiviklis". big_smile Gal kas turi panašų skonį į mano, t.y. mėgsta paco rabanne, ir patars kažką į tą pusę? smile

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#457 2016-12-26 15:21

Re: Kvepalai.

siluetaz rašė:

Parekomenduokit kokius kvepalus. smile Istorija tokia, iki šiol naudojau tik paco rabanne: one million, black xs, invictus. Visi patiko ir visi turėjo kažką tokio man. smile Bet kažkaip nesinori pirkt tų pačių, dairausi toliau. Ką prie progos uosčiau douglas pardėj, ten visokie gucci guilty, aqua di gio ir kiti +- tie populiaresni, man kažkaip ne.. Patraukė labai kažkuris iš burberry, toks tamsus ir "catchy" labai, bet kasdienai per daug solidus, nenešioju kostiumo darbe. smile Galvoju pasitikėt sėkme ir patarimais ir blind buy'int, bus paprasčiau, nes taip neišsirenku. big_smile Kažkaip nusižiūrėjau šituos; https://www.save24.lt/kvepalai-isanksti … teris-3086 bet atsiliepimai nuo "patys geriausi" iki "tualeto gaiviklis". big_smile Gal kas turi panašų skonį į mano, t.y. mėgsta paco rabanne, ir patars kažką į tą pusę? smile

Man patinka panasus kaip tau, tai gal ir sitie patiks. Vieni is megstamiausiu kvepalu ir visos mergos visada klausia kas cia per kvepalai big_smile

http://s.cdnsbn.com/images/products/16753131005.jpg

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#458 2016-12-26 15:39

Re: Kvepalai.

upthedose rašė:

siluetaz rašė:

Parekomenduokit kokius kvepalus. smile Istorija tokia, iki šiol naudojau tik paco rabanne: one million, black xs, invictus. Visi patiko ir visi turėjo kažką tokio man. smile Bet kažkaip nesinori pirkt tų pačių, dairausi toliau. Ką prie progos uosčiau douglas pardėj, ten visokie gucci guilty, aqua di gio ir kiti +- tie populiaresni, man kažkaip ne.. Patraukė labai kažkuris iš burberry, toks tamsus ir "catchy" labai, bet kasdienai per daug solidus, nenešioju kostiumo darbe. smile Galvoju pasitikėt sėkme ir patarimais ir blind buy'int, bus paprasčiau, nes taip neišsirenku. big_smile Kažkaip nusižiūrėjau šituos; https://www.save24.lt/kvepalai-isanksti … teris-3086 bet atsiliepimai nuo "patys geriausi" iki "tualeto gaiviklis". big_smile Gal kas turi panašų skonį į mano, t.y. mėgsta paco rabanne, ir patars kažką į tą pusę? smile

Man patinka panasus kaip tau, tai gal ir sitie patiks. Vieni is megstamiausiu kvepalu ir visos mergos visada klausia kas cia per kvepalai big_smile

http://s.cdnsbn.com/images/products/16753131005.jpg

Geri sitie,man ir patiko. Dabar tai kasdien pas mane sitie ir kvapas labai limpa man, moterim irgi big_smile
https://fimgs.net/images/perfume/nd.799.jpg

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#459 2016-12-26 15:47

Re: Kvepalai.

Vienas geriausiukvapu per paskutini deimtmeti : http://www.parfum24.lt/katalogas/chanel/bleu-de-chanel/ Tik jis yra labai labai stiprus. Bet kvapas uzburiantis, ir einant i pasimatyma ar norint sulaukti demesio bei komplimentu, tikrai patarciau isigyti!

Sekantis butu sitas. Velgi, kvapas isliks atmintyje kaip vienas tu nuo kurio lydosi panos. Rimtai rekomenduoju : http://www.parfum24.lt/katalogas/dolce- … e-for-men/

Nu ir aisku geriausias kvapas is visu : http://www.parfum24.lt/katalogas/yves-s … 039-homme/

Skanaus smile

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#460 2016-12-26 15:58

Re: Kvepalai.

pirmu kvepalu mergai ceki parodai kiek kainavo ir ji jau tavo big_smile

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#461 2016-12-26 16:00

Re: Kvepalai.

Pasirink 50 ml bonkute ir nebus taip brangu smile bet kvapai atperka viska. Seksualus sities, vyriski ir pasitikejimo suteikiantys kvapai.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#462 2016-12-26 16:12

Re: Kvepalai.

bleu kakutis.

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#463 2016-12-26 17:25

Re: Kvepalai.

Kažką išsirinksiu, dėkingas nykstys

Neprisijungęs

 
Matao
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-12-01
Žinutės: 122
Atsiliepimai: 0

#464 2016-12-26 21:39

Re: Kvepalai.

Gavau per kalėdas D&G Intenso. Kvapas patiko

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#465 2016-12-26 21:56

Re: Kvepalai.

de bleu yra klasika, puikus kvapas smile

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#466 2016-12-26 22:01

Re: Kvepalai.

ATjr rašė:

de bleu yra klasika, puikus kvapas smile

Bet BLEU yra tas kvapas kuris eina tik su kostiumais. Laisvalaikio rubams jis nelabai tinka. Jau nekalbu apie treningus ar vasara prie ezero ir purskiesi situo - nevalia. Cia labiau klasikinis kvapas. Va jei nori visoms progoms, prie betkokio rubo, su bet kuria kompanija tai http://www.parfum24.lt/katalogas/chanel … /?item=238 Pats nusipirkau ir istiesu labai geras kvapas. Daug demesio ir komplimentu sulauki del sito kvapo. Na, netoks grieztas kaip BLEU. Bet aisku, abu geri smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#467 2016-12-26 22:13

Re: Kvepalai.

Na dar prie paprastesniu CH VIP 212 MEN smile

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#468 2016-12-26 22:20

Re: Kvepalai.

siluetaz

Kai rinksiesi kvepalus atkreipk demesi i sudeti ir kam jie skirti. Yra kvepalai, kurie skirti labiau karstam orui, kiti ziemai, treti visasezoniniai. Nesu ekspertas, niekada tokiu nebuvau, bet kiek teko isbandyti tai galiu pasakyti savo nuomone. Kai nueisi i parduotuve paklausk kaip kvepalas keicia skoni nuo to laiko kai ji pasipurski ant saves. Matai kvapas pas vienus geriausiai kvepia pirma valanda po uzpurskimo, veliau jis silpsta, pasidaro nebeskanus ir kokias 5 valandas kvepi neaisku kaip. Kiti yra tie, kuriuos verta pirkti - pirma valanda jie apsildo, o veliau drastiskai keicia kvapa i toki kuris atitinka sudeti. Pavyzdziui D&G The One - ziauriai geras seksualus kvapas, bet jis tinka klubams arba pasimatymams kai reikia kalbetis ir buti arciau zmogaus. Taip pat kvapas keiciasi del klimato. As turejau vienus kurie namie, prie kondysino kvepedavo daug geriau nei isejus i lauka kur karsta. Taip pat atkreipk demesi, kad EDP kainuoja keliolika euru daugiau uz tapati turi nei EDT (skirtumas bus apie 2 valandas ilgesnis ir stipresnis kvapas jei tai EDP zymejimas). Todel neapsigauk besirinkdamas. Kvapas turi buti malonus ne tau, bet tam kuris salia taves stovi, juk cia viso ko esme.

Neprisijungęs

 
Alfa Katinas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-07-03
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 1

#469 2016-12-26 22:30

Re: Kvepalai.

;dddddd atejau pamaciau ir isejau, einu db i vazelinu tema, betagalviai

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#470 2016-12-27 12:04

Re: Kvepalai.

upthedose rašė:

siluetaz rašė:

Parekomenduokit kokius kvepalus. smile Istorija tokia, iki šiol naudojau tik paco rabanne: one million, black xs, invictus. Visi patiko ir visi turėjo kažką tokio man. smile Bet kažkaip nesinori pirkt tų pačių, dairausi toliau. Ką prie progos uosčiau douglas pardėj, ten visokie gucci guilty, aqua di gio ir kiti +- tie populiaresni, man kažkaip ne.. Patraukė labai kažkuris iš burberry, toks tamsus ir "catchy" labai, bet kasdienai per daug solidus, nenešioju kostiumo darbe. smile Galvoju pasitikėt sėkme ir patarimais ir blind buy'int, bus paprasčiau, nes taip neišsirenku. big_smile Kažkaip nusižiūrėjau šituos; https://www.save24.lt/kvepalai-isanksti … teris-3086 bet atsiliepimai nuo "patys geriausi" iki "tualeto gaiviklis". big_smile Gal kas turi panašų skonį į mano, t.y. mėgsta paco rabanne, ir patars kažką į tą pusę? smile

Man patinka panasus kaip tau, tai gal ir sitie patiks. Vieni is megstamiausiu kvepalu ir visos mergos visada klausia kas cia per kvepalai big_smile

http://s.cdnsbn.com/images/products/16753131005.jpg

situos atidaviau tevui, tevas dar kazkam
nelipo visiskai smile

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#471 2016-12-27 13:37

Re: Kvepalai.

jazzmatazz rašė:

Kvapas turi buti malonus ne tau, bet tam kuris salia taves stovi, juk cia viso ko esme.

vadovaujantis tokia logika užtektų nuėjus į duty free paprašyt populiariausio šiuo metu mainstream'inio šūd0.
skersą dėjau, patinka ar nepatinka kažkas šalia stovinčiam.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#472 2016-12-27 13:51

Re: Kvepalai.

Cia ne logika. Kiek esi pirkes kvapu kurie patiktu tau o ne tavo antrai pusei ar merginoms kurios turetu skelti tau komplimenta po komplimento jog skaniai kvepi. Nepaslaptis jog vyriski kvepalai kuriami tam jog zadintu moteru aistra.

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#473 2016-12-27 13:53

Re: Kvepalai.

jazzmatazz rašė:

Kiek esi pirkes kvapu kurie patiktu tau o ne tavo antrai pusei ar merginoms kurios turetu skelti tau komplimenta po komplimento jog skaniai kvepi.

VISUS smile

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#474 2016-12-27 13:58

Re: Kvepalai.

Siandien padariau turne po krautuves. Tai kvapas kuris klube ar pasimetymo metu rezervuoja orgazma, parduoptuvese brangesnis net 12 euru nei interneto krautuveje. Tai gryzau ir uzsisakiau, rytoj turesiu...

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#475 2016-12-27 20:14

Re: Kvepalai.

siluetaz rašė:

Kažką išsirinksiu, dėkingas nykstys

Jeigu is pigesniu ieskai, tai butinai pasiziurek situos. Sitie skirti visoms progoms, netgi losiant krepsini gerai sureaguoja su prakaitu, nepakeicia kvapo, tinka kai karsta ir salta. Tiks ir prie kostiumo ir treningo ar sortu. Ir labai pigus : https://www.groziosala.lt/mont-blanc-individuel-2936

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net