Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Caninas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-01-23
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#3001 2016-12-28 23:43

Re: Susitikime, forumiečiai!

BloodyZero rašė:

Staffordshire rašė:

BritainFirst rašė:

Noreciau su BloodyZero vienas ant vieno. Jis meluoja, kad naturalas. Mano svajone butu su juo i ringa, kad pamokyt kaip nereikia meluoti.

jau isivaizduoju, zmogus pasislepes uz ekrano nori su kazkuo susitikti big_smile

Noreciau pamatyt ka jis gyvai bazarintu big_smile

O BritainFirst. Ringas, tatamis/kilimas man kazkaip vienodai big_smile As jau minejau. Praimtyniaves as. Labai abejoju ar tu man kazka padarytum big_smile

Mano draugas mma jau 2 metus lanko ir sveria gal 70kg tave kai obuoly suvartytu nors ir tu ten +100kg sveri, imtynes ir as lankes, nesamone ten..

Paskutinį kartą taisė Caninas (2016-12-28 23:45)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#3002 2016-12-28 23:55

Re: Susitikime, forumiečiai!

Caninas rašė:

BloodyZero rašė:

Staffordshire rašė:


jau isivaizduoju, zmogus pasislepes uz ekrano nori su kazkuo susitikti big_smile

Noreciau pamatyt ka jis gyvai bazarintu big_smile

O BritainFirst. Ringas, tatamis/kilimas man kazkaip vienodai big_smile As jau minejau. Praimtyniaves as. Labai abejoju ar tu man kazka padarytum big_smile

Mano draugas mma jau 2 metus lanko ir sveria gal 70kg tave kai obuoly suvartytu nors ir tu ten +100kg sveri, imtynes ir as lankes, nesamone ten..

Tai sveikinu. Dar vienas dalbajobas, kuris primeta labai kieta ir siulo visiems pizdi big_smile

Klasiokas va pasienio mokykla baige. Tai tavo ta mma 70kg, kaip obuoli susaudytu big_smile

Neprisijungęs

 
Caninas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-01-23
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#3003 2016-12-29 00:05

Re: Susitikime, forumiečiai!

BloodyZero rašė:

Caninas rašė:

BloodyZero rašė:


Noreciau pamatyt ka jis gyvai bazarintu big_smile

O BritainFirst. Ringas, tatamis/kilimas man kazkaip vienodai big_smile As jau minejau. Praimtyniaves as. Labai abejoju ar tu man kazka padarytum big_smile

Mano draugas mma jau 2 metus lanko ir sveria gal 70kg tave kai obuoly suvartytu nors ir tu ten +100kg sveri, imtynes ir as lankes, nesamone ten..

Tai sveikinu. Dar vienas dalbajobas, kuris primeta labai kieta ir siulo visiems pizdi big_smile

Klasiokas va pasienio mokykla baige. Tai tavo ta mma 70kg, kaip obuoli susaudytu big_smile

Tau nuo ximkes rmt galvoj negerai? Raidziu nedamatai ar ka? Kur rasiau kad siulau tau ar kazkam kitam pizdi? Tik pasakiau apie drauga ir fsio, o kad tavo klasiokas baige ta pasienio mokykla tai cia kakutis yra...

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#3004 2016-12-29 00:07

Re: Susitikime, forumiečiai!

Caninas rašė:

BloodyZero rašė:

Caninas rašė:


Mano draugas mma jau 2 metus lanko ir sveria gal 70kg tave kai obuoly suvartytu nors ir tu ten +100kg sveri, imtynes ir as lankes, nesamone ten..

Tai sveikinu. Dar vienas dalbajobas, kuris primeta labai kieta ir siulo visiems pizdi big_smile

Klasiokas va pasienio mokykla baige. Tai tavo ta mma 70kg, kaip obuoli susaudytu big_smile

Tau nuo ximkes rmt galvoj negerai? Raidziu nedamatai ar ka? Kur rasiau kad siulau tau ar kazkam kitam pizdi? Tik pasakiau apie drauga ir fsio, o kad tavo klasiokas baige ta pasienio mokykla tai cia kakutis yra...

Nu tai kam tu rasai apie tuos savo mma kovotojus? big_smile Nu bet koks idiotas bent kiek mastantis supranta, kad normalus  kovotojas belekoki kacioka paguldytu big_smile

Neprisijungęs

 
Caninas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-01-23
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#3005 2016-12-29 00:11

Re: Susitikime, forumiečiai!

BloodyZero rašė:

Staffordshire rašė:

BritainFirst rašė:


Noreciau su BloodyZero vienas ant vieno. Jis meluoja, kad naturalas. Mano svajone butu su juo i ringa, kad pamokyt kaip nereikia meluoti.

jau isivaizduoju, zmogus pasislepes uz ekrano nori su kazkuo susitikti big_smile

Noreciau pamatyt ka jis gyvai bazarintu big_smile

O BritainFirst. Ringas, tatamis/kilimas man kazkaip vienodai big_smile As jau minejau. Praimtyniaves as. Labai abejoju ar tu man kazka padarytum :D

as tau del sito tik sakiau

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#3006 2016-12-29 00:15

Re: Susitikime, forumiečiai!

Caninas rašė:

BloodyZero rašė:

Staffordshire rašė:


jau isivaizduoju, zmogus pasislepes uz ekrano nori su kazkuo susitikti big_smile

Noreciau pamatyt ka jis gyvai bazarintu big_smile

O BritainFirst. Ringas, tatamis/kilimas man kazkaip vienodai big_smile As jau minejau. Praimtyniaves as. Labai abejoju ar tu man kazka padarytum :D

as tau del sito tik sakiau

Butent. Ne tau ir ne tavo draugui buvo skirta. O tam teslagalviui big_smile

Neprisijungęs

 
KIichi
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#3007 2016-12-29 04:26

Re: Susitikime, forumiečiai!

E kaciokai, mma , pasienieciai, visi jus rembo, bet nei vienas neturit CS GO ranko  Double AK wink krc kiek suprantu partnerio nerasiu im too ripped hmm look at maaa ripped booooty big_smile

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#3008 2016-12-29 04:33

Re: Susitikime, forumiečiai!

kaiptik dbr mg2 sedziu. net geda

Neprisijungęs

 
KIichi
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#3009 2016-12-29 09:42

Re: Susitikime, forumiečiai!

Įkyrusis mažylis rašė:

kaiptik dbr mg2 sedziu. net geda

smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#3010 2016-12-29 12:06

Re: Susitikime, forumiečiai!

KIichi rašė:

E kaciokai, mma , pasienieciai, visi jus rembo, bet nei vienas neturit CS GO ranko  Double AK wink krc kiek suprantu partnerio nerasiu im too ripped hmm look at maaa ripped booooty big_smile

Kai losdavau iki ranku update'o buvau max du kalasus daejes. Po to kazkaip prameciau, pazaidziu karta per menesiuka big_smile

Neprisijungęs

 
KIichi
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#3011 2016-12-29 22:16

Re: Susitikime, forumiečiai!

as ir nlb losiu dbr net 2 ak neturiu nukrito wink  vienu zemiau, ka ryt veiksiu toje treniruoteje 12 h as nezinau, sian paxalturinau, kazkokius baldus skalbiankes perkraustinejom tai eina na  .. va cia treniruote, palakstyk i 4, 5 auksta 100 kartu ... pirmyn atgal panesiok dar +  stalcius, spintutes , kedes ir t.t skalbiankes... namo gryzes maike grezt galejau , ir taip tu kg pas mane nera dar kokius 2-3 paliubomu isprakaitavau ....... nxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
bet kad gavo soko mano svarco raumenukai tai gavo wink ektomorfas jibanas na bet nieko uztat galiu est kaip kiaule ka noriu big_smile lean muscle baby fcking lean

Paskutinį kartą taisė KIichi (2016-12-29 22:18)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#3012 2016-12-29 22:24

Re: Susitikime, forumiečiai!

KIichi rašė:

as ir nlb losiu dbr net 2 ak neturiu nukrito wink  vienu zemiau, ka ryt veiksiu toje treniruoteje 12 h as nezinau, sian paxalturinau, kazkokius baldus skalbiankes perkraustinejom tai eina na  .. va cia treniruote, palakstyk i 4, 5 auksta 100 kartu ... pirmyn atgal panesiok dar +  stalcius, spintutes , kedes ir t.t skalbiankes... namo gryzes maike grezt galejau , ir taip tu kg pas mane nera dar kokius 2-3 paliubomu isprakaitavau ....... nxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
bet kad gavo soko mano svarco raumenukai tai gavo wink ektomorfas jibanas na bet nieko uztat galiu est kaip kiaule ka noriu big_smile lean muscle baby fcking lean

As krausciau su draugais viena draugu seima is 9o auksto i 8auksta kitam mikrorajone big_smile Tai bbd, ten beveik nieko nebuvo imanoma liftu kelt big_smile

Neprisijungęs

 
KIichi
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#3013 2016-12-29 22:42

Re: Susitikime, forumiečiai!

BloodyZero rašė:

KIichi rašė:

as ir nlb losiu dbr net 2 ak neturiu nukrito wink  vienu zemiau, ka ryt veiksiu toje treniruoteje 12 h as nezinau, sian paxalturinau, kazkokius baldus skalbiankes perkraustinejom tai eina na  .. va cia treniruote, palakstyk i 4, 5 auksta 100 kartu ... pirmyn atgal panesiok dar +  stalcius, spintutes , kedes ir t.t skalbiankes... namo gryzes maike grezt galejau , ir taip tu kg pas mane nera dar kokius 2-3 paliubomu isprakaitavau ....... nxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
bet kad gavo soko mano svarco raumenukai tai gavo wink ektomorfas jibanas na bet nieko uztat galiu est kaip kiaule ka noriu big_smile lean muscle baby fcking lean

As krausciau su draugais viena draugu seima is 9o auksto i 8auksta kitam mikrorajone big_smile Tai bbd, ten beveik nieko nebuvo imanoma liftu kelt big_smile

Tai va lifto nera koma ..... krc toks kardio gavosi kad bet kuris sales kaciokas axujelintu... smile storuliams geras darbas perkraustytojas... numesit greit ta savo slamsta wink arba heart attacka gausit

Paskutinį kartą taisė KIichi (2016-12-29 22:46)

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#3014 2016-12-30 01:36

Re: Susitikime, forumiečiai!

nu bet yra skirtumas kur jus spintele vos dviese panesat o bloodis i viena ranka saldytuva i kita ranka spinta i psio

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#3015 2016-12-30 02:30

Re: Susitikime, forumiečiai!

Įkyrusis mažylis rašė:

nu bet yra skirtumas kur jus spintele vos dviese panesat o bloodis i viena ranka saldytuva i kita ranka spinta i psio

utiutiu utiutiu as uznesciau taip big_smile Nafik taip pistis vienam jei keli zmones yra? big_smile

Neprisijungęs

 
KIichi
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-12-19
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#3016 2016-12-30 21:02

Re: Susitikime, forumiečiai!

Mes dviese buvom, su manim jaunas baxurelis tipo ale buves futbolistas kazkoks nu quadai neblogi kojytes pakociotos matos, nzn sake tupinejo su 120-150 kilu, tai nzn ar realiai ten jam norma buvo ar pasirodyt norejo vaikezas nes skalbianke ir indaplove nese jis vienas as jam ant kupros krc uzmesdavau ir jis ant nugaros su ja varydavo  big_smile as tik prilaikydavau is galo ir padedavau nusiimti kai i vieta atvilkdavo sake easy.. na galingas tas jaunimelis siaip siuliau jam dviese bet sako ka cia man vienam easy. Beje nuvariau i ta treniruote vienas, joks drasuolis neatsirado kuris 1x1 isdrystu iseit sad . Tai va pakliuvau vel ant istvermes treniruotes  cardio or something. Apsilimas zinoma na ir tada pratimai su girfu ( kai kas svorio uzsimete kas norejo), pritupimai su grifu ir stojantis grifo su be svoriais isstumimas virs galvos  padarai ten daug repu ir tada be poilsio varai begi ir taip ratuku dauzai savo kuna krc. Buvo kelios mergos neblogai jos ten vare saunuoles as treneriui is kart pasakiau kad as po  Killer workouto tai savu ritmu pasimalsiu nes intensyvi triesa buvo tikrai, nzn ar ivykdyciau ja net jei nebuciau vkr dirbes taip zostkai. Zodziu viskas ok. Pasnekejau dar su treneriu ne zalias bachurelis 29 metu jis ten ir siaip kazka su stangom tom dares. Sake iki siol yra jo keli rekordai Lietuvos berods ne Europos nepamusti zodziu zmogus kaip ir nusimanantis. Klausiau as jo del tu keliu sako utiutiu kad ir islenda uz tu pirstu svarbu kad per daug jau ten zostkai neissisautu, nejauti jokio diskomforto ir viskas ok jeigu ir islenda. Toliau klausinejau del dirzu ir kandonu keliams. Siuo atveju man jo nuomone tokia keistoka pasirode sako dirzas tik kai pisi MAX arba varzybose kokiose rezultatui krc, o siaip sako uzsimeti ta dirza tipo isvis ta nugara tipo nedirba ta vieta butent nu bbz youtubeje kitaip sako ir as pats manau kad ka as zn gal dirba tie raumenys bet siek tiek maziau apkrovos tiesiog gaunas, o del antkeliu sako ir utiutiu reik tipo jeigu viskas ok. Krc juo nuomone kuo maziau ant saves dedi visko tuo geriau. Nzn as linkes likt prie savo nuomones kad pradedanciajam bent jau kokius 3 men gerai butu naudot dirza ir tuos pacius keliams kandonus, kol kunas pripras prie veiksmu kol technika kazkokia atsiras ir tikrai netikiu kad tas dirzas sustabdys ta nugaros raumenu butent tos vietos tvirtejima stiprejima bbz. Jo zodziais tipo naudosi dirza , po to namie be dirzo reiks spinta kokia pastumt ir apsisiksi tipo nu ka as zn. O siaip viskas ok uzdauziau gerai kuna iki galo krc gavau patarimu visokiu patenkintas wink draugiska aplinka buvo ka veikt metantiems svori neblogai butu ten pajudet, nes jeigu einat i sale tipo mest svori su svoriais tai bbz, va ten reik eit mest svori laikrodis paleistas ir varai o ne atsigules stanga drocini kokia ir tikiesi suplonet

Paskutinį kartą taisė KIichi (2016-12-30 21:35)

Neprisijungęs

 
babauziss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-04-03
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#3017 2017-01-05 12:10

Re: Susitikime, forumiečiai!

Teisingai ir sako tas treneris del dirzo.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#3018 2017-02-27 07:14

Re: Susitikime, forumiečiai!

migle21 rašė:

Vakar po ilgų planavimu mini meetuką apturėjau smile Susitikau su vienu forumiečiu. Liuks laiką praleidom, pasportavom, po trenkes papietavom.

Kuris tas laimingasis ?

Neprisijungęs

 
galiupersaut
Išmestas
Registravosi: 2017-03-09
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#3019 2017-03-09 18:13

Re: Susitikime, forumiečiai!

Sveiki, forumiečiai.

Šeštadieni galim paorganizuot meet'uką, šiaip ar taip planuojam su Emiu-voražmogiu (Shax berods) susitikt, galit prisijungt paplepet jei yra norinčių? Pasiimsiu draugę, galėsit užduot šeimyninių klausimų.
Vieta: Vilnius, sugalvosim tiksliau dar kokioj kavinėj ar bare. smile

Pizius

Neprisijungęs

 
galiupersaut
Išmestas
Registravosi: 2017-03-09
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#3020 2017-03-09 18:15

Re: Susitikime, forumiečiai!

P.S. volfriemai, lashara, atvaryk ir galvoj liks 4 9mm skylės

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#3021 2017-03-09 18:33

Re: Susitikime, forumiečiai!

Davai susitaikom, Piziau sad

Neprisijungęs

 
galiupersaut
Išmestas
Registravosi: 2017-03-09
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#3022 2017-03-09 18:39

Re: Susitikime, forumiečiai!

Pi.sk tu n.a.c.h.u.i gaidose

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#3023 2017-03-09 18:40

Re: Susitikime, forumiečiai!

Nu kodėl tu taip sad

Neprisijungęs

 
galiupersaut
Išmestas
Registravosi: 2017-03-09
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#3024 2017-03-09 18:48

Re: Susitikime, forumiečiai!

As tau sakau petuchiokas, pasiimk mamos fiata, atvaryk ir su tavim pokalbis bus ahu.jenai trumpas

Paskutinį kartą taisė galiupersaut (2017-03-09 18:50)

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#3025 2017-03-09 18:50

Re: Susitikime, forumiečiai!

Bet primesk koks prikolas jei pas tave bus dujinis, o pas mane ne. Kur aš tavo urdoną lavoną dėsiu, duche?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net