Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

TaiJo
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-09-06
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#12851 2017-02-13 14:00

Re: Automobiliai/ Motociklai

Chebra padėkit, kur Kaune gerai nuplauna auto? Norėtusi, kad švariai nuplautų ir gerai nusausintų, matau pasirinkimo yra, bet kai nesusidūręs su kauno plovyklom tai neaišku kur geriau važiuoti.

Neprisijungęs

 
oink
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-07
Žinutės: 228
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#12852 2017-02-13 14:10

Re: Automobiliai/ Motociklai

goblin rašė:

grifas00000 rašė:

grifas00000 rašė:

Sveiki. Zinot kasnors kokios info apie audi a6 2005-2006m. Kurie varikliai geri? I ka reiktu atkreipt demesi ir pan? Dekui uz atsakymus. smile

?

Ziurint ko nori, 2l dyzelis dazniausiai bus tustesnis,nei 2.7l ar 3l, bet bus ganetinai ekonomiskesnis. 2.7l ir 3l pagrindiniai dalykai barskanti grandine ir myzantys purkstukai. Abu sutvarkyt kainuoja solidzias sumas, tad geriau neuzsisokt

Daryk diagnostika pries perkant. Purkstuku darba galesi pamatyti. Grandines ciksejima suprantantis atpazintu. Arba pats kazkur paklausyk ar pasidomek, koks garsas buna, kai grandine i pabaiga. Seip jei automobili planuoji tureti daugiau nei metus, tai pasikeisi grandine ir ramus busi. Jos tarnauja berods 200k km, gal trumpiau, esme ilga laika.. O daugiau galia ju skirtinga, galima sakyti trys skirtingi motorai. Renkiese pats ko reikia. Reikia ekonomijos - imi 2.0. Beje 125kw zymiai smagesni motorai. bet ju daug nera. 3l - jei nerupi ekonomija ir megsti palakstyti. Eksploatacijos kastai savaime aisku bus didesni 2,7 ir 3,0.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#12853 2017-02-13 15:35

Re: Automobiliai/ Motociklai

TaiJo rašė:

Chebra padėkit, kur Kaune gerai nuplauna auto? Norėtusi, kad švariai nuplautų ir gerai nusausintų, matau pasirinkimo yra, bet kai nesusidūręs su kauno plovyklom tai neaišku kur geriau važiuoti.

Man tai Sanciuose pries norfa visai patinka.
Aleksoto kalno apacioj kazkada irgi neblogai plaudavo.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#12854 2017-02-13 15:48

Re: Automobiliai/ Motociklai

ATjr rašė:

TaiJo rašė:

Chebra padėkit, kur Kaune gerai nuplauna auto? Norėtusi, kad švariai nuplautų ir gerai nusausintų, matau pasirinkimo yra, bet kai nesusidūręs su kauno plovyklom tai neaišku kur geriau važiuoti.

Man tai Sanciuose pries norfa visai patinka.
Aleksoto kalno apacioj kazkada irgi neblogai plaudavo.

čia gal ne tiek nuo pačios plovyklos priklauso, keik nuo pamainos gal ir panašiai. dar jei darbuotojų kaita didelė tai irgi kaip pauola.
urme, ten gale neblogai atsimenu atpisdečino mašiną man, bet sekantį kartą nuvariau, o jau kitas dirbo, ir jau visai ne kažką paplovė.. priešais prizmą gerai plaudavo, ten šefas pats prižiūrėdavo juos, bet po kurio laiko irgi atleido sanarį.. aleksoto kalno apačioj, jei daugiau darbo yra, tai reik prižiūrėt, nes tai slenksčius patingi patrint, tai nusausina prastai, tai bagažinę patingi atidaryt, kad kraštus apvalyt. jei pirštu baksteli, tada atidaro ir pavalo, jei ne, tai gali taip ir išvažiuot. bet čia gal kaip pas kurį plovėją papulsi, o gal nuo užimtumo tos dienos priklauso. nežinau, kaip čia jems taip susišviečia. karaliaus mindaugo irgi, vieną kart gerai nuplauna, kitą kart taip matosi patingėdami dirba. bet ten senokai nebuvau, gal išvis nebėra jau jų..

Paskutinį kartą taisė rubizzz (2017-02-13 15:49)

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#12855 2017-02-13 16:34

Re: Automobiliai/ Motociklai

rubizzz rašė:

ATjr rašė:

TaiJo rašė:

Chebra padėkit, kur Kaune gerai nuplauna auto? Norėtusi, kad švariai nuplautų ir gerai nusausintų, matau pasirinkimo yra, bet kai nesusidūręs su kauno plovyklom tai neaišku kur geriau važiuoti.

Man tai Sanciuose pries norfa visai patinka.
Aleksoto kalno apacioj kazkada irgi neblogai plaudavo.

čia gal ne tiek nuo pačios plovyklos priklauso, keik nuo pamainos gal ir panašiai. dar jei darbuotojų kaita didelė tai irgi kaip pauola.
urme, ten gale neblogai atsimenu atpisdečino mašiną man, bet sekantį kartą nuvariau, o jau kitas dirbo, ir jau visai ne kažką paplovė.. priešais prizmą gerai plaudavo, ten šefas pats prižiūrėdavo juos, bet po kurio laiko irgi atleido sanarį.. aleksoto kalno apačioj, jei daugiau darbo yra, tai reik prižiūrėt, nes tai slenksčius patingi patrint, tai nusausina prastai, tai bagažinę patingi atidaryt, kad kraštus apvalyt. jei pirštu baksteli, tada atidaro ir pavalo, jei ne, tai gali taip ir išvažiuot. bet čia gal kaip pas kurį plovėją papulsi, o gal nuo užimtumo tos dienos priklauso. nežinau, kaip čia jems taip susišviečia. karaliaus mindaugo irgi, vieną kart gerai nuplauna, kitą kart taip matosi patingėdami dirba. bet ten senokai nebuvau, gal išvis nebėra jau jų..

A jo, priesais prizma man patiko, visai pamirses buvau, motora pirmi nepabijojo nuplauti.
Geriausia tai piktu veidu islipti ir jau puse masinos blizga.

Va kas Aleksoto apacioj nepatiko, tai laikiklius kilimu grybai nulauze ir po to skraide kilimeliai, kai xz kas.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#12856 2017-02-13 16:43

Re: Automobiliai/ Motociklai

ATjr rašė:

rubizzz rašė:

ATjr rašė:


Man tai Sanciuose pries norfa visai patinka.
Aleksoto kalno apacioj kazkada irgi neblogai plaudavo.

čia gal ne tiek nuo pačios plovyklos priklauso, keik nuo pamainos gal ir panašiai. dar jei darbuotojų kaita didelė tai irgi kaip pauola.
urme, ten gale neblogai atsimenu atpisdečino mašiną man, bet sekantį kartą nuvariau, o jau kitas dirbo, ir jau visai ne kažką paplovė.. priešais prizmą gerai plaudavo, ten šefas pats prižiūrėdavo juos, bet po kurio laiko irgi atleido sanarį.. aleksoto kalno apačioj, jei daugiau darbo yra, tai reik prižiūrėt, nes tai slenksčius patingi patrint, tai nusausina prastai, tai bagažinę patingi atidaryt, kad kraštus apvalyt. jei pirštu baksteli, tada atidaro ir pavalo, jei ne, tai gali taip ir išvažiuot. bet čia gal kaip pas kurį plovėją papulsi, o gal nuo užimtumo tos dienos priklauso. nežinau, kaip čia jems taip susišviečia. karaliaus mindaugo irgi, vieną kart gerai nuplauna, kitą kart taip matosi patingėdami dirba. bet ten senokai nebuvau, gal išvis nebėra jau jų..

A jo, priesais prizma man patiko, visai pamirses buvau, motora pirmi nepabijojo nuplauti.
Geriausia tai piktu veidu islipti ir jau puse masinos blizga.

Va kas Aleksoto apacioj nepatiko, tai laikiklius kilimu grybai nulauze ir po to skraide kilimeliai, kai xz kas.

man pačiame urme ten variklį pirmi išdrįso plaut smile
ir jo, ple, priminei. man irgi aleksote kilimelių laikiklius nulaužė neutral kaime su vielyte gavau prisitvairtinti, nes link pedalo vis paslysdavo ir pedalas užsikabindavo

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#12857 2017-02-13 17:13

Re: Automobiliai/ Motociklai

silainiuose tam naujam tunely gerai nuplauna, svaros broliai

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#12858 2017-02-13 17:24

Re: Automobiliai/ Motociklai

jau girdejau,kad isvaziavo is ten subraizytos masinos big_smile seip niekada neplaukit normaliu masinu tokiam kaip statoil,lukoil atra dar kitoje mechanizuotoje plovykloje.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#12859 2017-02-13 17:44

Re: Automobiliai/ Motociklai

As tai plaudavau, kai nebuvo kur, bet nauja iranga ir ne tokie kiekiai zmoniu ten plaunasi auto kaip didmiesciuose. Bent jau ziema plovima pasiimi ir is apacios naxren druskas iskrapsto.

O ir auto ne naujas, tai nera skirtumo, geriau mikro ibrezimai nei mezo rudys big_smile

Paskutinį kartą taisė ATjr (2017-02-13 17:45)

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#12860 2017-02-13 18:46

Re: Automobiliai/ Motociklai

turbūt nei karto nesu plovęs automatinėj plovykloj. visada važiuoju tik kur rankomis plauna.

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#12861 2017-02-13 22:12

Re: Automobiliai/ Motociklai

nesuprantu tu,kurie varo masinas plaut ir pizdelina del kiekvienos mikro dulkes,ka kas praleido,jei tokie reiklus tai tegu patys ir nusiplauna.man retai kada neitikdavo svaros broliai klp,o draugelis pastoviai visus strojina kol galiausiai visur ji uzbanine lol

Neprisijungęs

 
LS
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-12-15
Žinutės: 106
Atsiliepimai: 0

#12862 2017-02-13 22:38

Re: Automobiliai/ Motociklai

oink rašė:

goblin rašė:

grifas00000 rašė:

?

Ziurint ko nori, 2l dyzelis dazniausiai bus tustesnis,nei 2.7l ar 3l, bet bus ganetinai ekonomiskesnis. 2.7l ir 3l pagrindiniai dalykai barskanti grandine ir myzantys purkstukai. Abu sutvarkyt kainuoja solidzias sumas, tad geriau neuzsisokt

Daryk diagnostika pries perkant. Purkstuku darba galesi pamatyti. Grandines ciksejima suprantantis atpazintu. Arba pats kazkur paklausyk ar pasidomek, koks garsas buna, kai grandine i pabaiga. Seip jei automobili planuoji tureti daugiau nei metus, tai pasikeisi grandine ir ramus busi. Jos tarnauja berods 200k km, gal trumpiau, esme ilga laika.. O daugiau galia ju skirtinga, galima sakyti trys skirtingi motorai. Renkiese pats ko reikia. Reikia ekonomijos - imi 2.0. Beje 125kw zymiai smagesni motorai. bet ju daug nera. 3l - jei nerupi ekonomija ir megsti palakstyti. Eksploatacijos kastai savaime aisku bus didesni 2,7 ir 3,0.

vat tokiam iskart bana pisciau nuo sitos temos, galioja visiem kurie sudus rasineja nezinodami nieko
edit : tik del purkstuku teisingai parase

Paskutinį kartą taisė LS (2017-02-13 22:40)

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#12863 2017-02-14 00:07

Re: Automobiliai/ Motociklai

OK, senas BMW 2,8 benzo motoras, davus gazo nuo karterio kazkur paduoda tepalo balas, automatas. Ka ekspertai pasakytu? OSM turbut gryba pjauna, bet ar del jos galetu toki spaudima sukelti, kad pro nesandarias tarpines leistu ji?

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#12864 2017-02-14 00:49

Re: Automobiliai/ Motociklai

wopper rašė:

nesuprantu tu,kurie varo masinas plaut ir pizdelina del kiekvienos mikro dulkes,ka kas praleido,jei tokie reiklus tai tegu patys ir nusiplauna.man retai kada neitikdavo svaros broliai klp,o draugelis pastoviai visus strojina kol galiausiai visur ji uzbanine lol

Prie ko čia dulkelės? Man nesvarbu ar variklį perrinkinėja, ar dulkes nuo veidrodėlio valo, jei aš už tai moku pinigus, tai tikiuosi, kad darbas bus atliktas gerai. Jei aš imu specialiai brangesnę programą, nes ten parašyta +slenksčių valymas, vadinasi aš tikiuosi, kad nepatingės atsidaryti dereles ir pavalyti tuos supistus slenksčius. O jei aš neplaunu pats mašinos, o moku kažkam už tai pinigus, vadinas tai yra tik mano sprendimas. Nei vienoj plovykloj nemačiau lozungo: nori švariau- plauk pats!

Paskutinį kartą taisė rubizzz (2017-02-14 00:50)

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#12865 2017-02-14 11:11

Re: Automobiliai/ Motociklai

rubizzz rašė:

wopper rašė:

nesuprantu tu,kurie varo masinas plaut ir pizdelina del kiekvienos mikro dulkes,ka kas praleido,jei tokie reiklus tai tegu patys ir nusiplauna.man retai kada neitikdavo svaros broliai klp,o draugelis pastoviai visus strojina kol galiausiai visur ji uzbanine lol

Prie ko čia dulkelės? Man nesvarbu ar variklį perrinkinėja, ar dulkes nuo veidrodėlio valo, jei aš už tai moku pinigus, tai tikiuosi, kad darbas bus atliktas gerai. Jei aš imu specialiai brangesnę programą, nes ten parašyta +slenksčių valymas, vadinasi aš tikiuosi, kad nepatingės atsidaryti dereles ir pavalyti tuos supistus slenksčius. O jei aš neplaunu pats mašinos, o moku kažkam už tai pinigus, vadinas tai yra tik mano sprendimas. Nei vienoj plovykloj nemačiau lozungo: nori švariau- plauk pats!

as suprantu kad moki uz tai pinigus ir tt,ir jei slenksciu nenuvalo tada pisi prota.nevisai apie tai rasiau.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#12866 2017-02-14 11:13

Re: Automobiliai/ Motociklai

moca sudetingai kad nuplautu gerai... o dar ir kainas pradejo kelt lochai o nuplaut visvien nemoka... tenka paciam plaut

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#12867 2017-02-14 11:18

Re: Automobiliai/ Motociklai

Pelesis rašė:

moca sudetingai kad nuplautu gerai... o dar ir kainas pradejo kelt lochai o nuplaut visvien nemoka... tenka paciam plaut

O tai kas ten ypatingo? Shkurlium nuimi dulkes ir visks, ar kazkaip sudetingiau?

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#12868 2017-02-14 13:02

Re: Automobiliai/ Motociklai

ATjr rašė:

Pelesis rašė:

moca sudetingai kad nuplautu gerai... o dar ir kainas pradejo kelt lochai o nuplaut visvien nemoka... tenka paciam plaut

O tai kas ten ypatingo? Shkurlium nuimi dulkes ir visks, ar kazkaip sudetingiau?

jeigu pas tave enduro purvinis, tau uztenaka kibiru sudus nupilt ir toliau leki, bet kai cioperis grazus kaip mano big_smile tai reikia kruopsciai viska nuplaut, po to nusausis kruopsciai chroma ir t.t. tai ganetinai ilgai uztrunka ir pradeda nervuotis plovejai kad per ta laika butu du golfus nuplove big_smile apie padangu balinima (pas mane retro baltais sonais) net nekalbu... ir tai baisu betkokiam sudarankiui duot kad nepripistu chimkes begalviai, kad nenuesdintu chromo ir t.t.

Neprisijungęs

 
MFS
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-09-27
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#12869 2017-02-14 17:11

Re: Automobiliai/ Motociklai

Kas apie e60 gali papasakot? Konkreciau apie 3.0D. Juos vis dar nurinkineja kaip anksciau naktim (veidrodeliai ir t.t.).

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#12870 2017-02-18 16:39

Re: Automobiliai/ Motociklai

Vyruciai. laikas man uz poros savaiciu pasikeisti alyva, filtrus. Kad su filtrais viskas aisku tai taip, nes metai is metu dedu viska tik vokiskus MANN. Bet dabar jau kuris laikas vis galvoju apie varikline alyva. Esu isbandes visokios ir tik pilnai sintetines pilu visada, nuo Mobil, Pennzoil, Castrol, Valvoline iki dabartines Liqui Moly. Ir pastebejau kad butent su dabartine variklis dirba laaabai graziai. Pagal ka jus renkates ir naudojat alyva? Ar turite kazkoki tais nuolatini gamintoja kuri pilates ar eksperimentuodami pajautete kitu gamintoju alyvu skirtumus? Aciu smile

Neprisijungęs

 
automatas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-05
Žinutės: 268
Atsiliepimai: 1

#12871 2017-02-18 17:11

Re: Automobiliai/ Motociklai

jazzmatazz rašė:

Vyruciai. laikas man uz poros savaiciu pasikeisti alyva, filtrus. Kad su filtrais viskas aisku tai taip, nes metai is metu dedu viska tik vokiskus MANN. Bet dabar jau kuris laikas vis galvoju apie varikline alyva. Esu isbandes visokios ir tik pilnai sintetines pilu visada, nuo Mobil, Pennzoil, Castrol, Valvoline iki dabartines Liqui Moly. Ir pastebejau kad butent su dabartine variklis dirba laaabai graziai. Pagal ka jus renkates ir naudojat alyva? Ar turite kazkoki tais nuolatini gamintoja kuri pilates ar eksperimentuodami pajautete kitu gamintoju alyvu skirtumus? Aciu smile

ivertinus kainos/kokybes santyki, nors net ir pagal kokybe niekuo nenusileidzia tiem visiem mobil,castrol ar pan. tai imciau ELF, pasiziuri sintetine ar pusiau reikia ir kokio klampumo, 0w30 ar 5w40 ir perki.. Koks auto?

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#12872 2017-02-18 17:53

Re: Automobiliai/ Motociklai

As tai zinau kokias man pilti reikia. Ydomu tik, galbut jus eksperimentavote, na zinai - viena sezona su castrol, kita su shell o trecia susipyle Motul. Ir pasirodo kad visgi Castrolis buvo protingiausias pasirinkimas.

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#12873 2017-02-18 18:56

Re: Automobiliai/ Motociklai

as neste pilu pilnai sintetika bet cia manau issitikinimai tik kad nuo alyvos graziau dirba smile jei sudinai teptu tai nemanau kad ilgai vaziuotum ypac su siuolaikiniais varikliais.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#12874 2017-02-18 19:15

Re: Automobiliai/ Motociklai

Bliacha nezinau zinok, bet man su Liqui Moly iema graziau dirba nei su Castroliu smile ir masina tapati.

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#12875 2017-02-18 19:24

Re: Automobiliai/ Motociklai

jazzmatazz rašė:

Bliacha nezinau zinok, bet man su Liqui Moly iema graziau dirba nei su Castroliu smile ir masina tapati.

turejom klijenta viena, idealius velenus slifavo, nu tobulas standartas budavo bet jis vistiek slifuodavo juos, tai is tobulo standarto  remontinis gaudavosi mechanikos atzvilgiu niekas nepasikeisdvo bet jis sakydavo kad visiskai kitaip variklis dirba graziau, tolygiau, realiai tik pinigus ismesdavo big_smile

Paskutinį kartą taisė zvalgas (2017-02-18 19:25)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net