Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

JayDee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-11-03
Žinutės: 378
Atsiliepimai: 1

#1126 2017-04-27 13:31

Re: Tattoo

t4energy rašė:

Pirma tatto smile


http://i.imgur.com/u0MqEw3.jpg

http://i.imgur.com/g6q4gF2.jpg

P.s prieš darant girdėjau kalbų, kad skauda ant kaulo, bet kaip skauda ties krūtinės viduriu, tai geriau neklauskit big_smile

Tapsi didesnis tai tie sparniukai tokie menkuciai pataps, nors ir siaip atrodo galejai masyvesnius daryt, mano nuomone:)

Neprisijungęs

 
t4energy
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-03-25
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#1127 2017-04-27 13:37

Re: Tattoo

Augant į masę tempiasi ir oda, kartu ir tatto smile

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#1128 2017-04-27 13:37

Re: Tattoo

t4energy rašė:

Pirma tatto smile


http://i.imgur.com/u0MqEw3.jpg

http://i.imgur.com/g6q4gF2.jpg

P.s prieš darant girdėjau kalbų, kad skauda ant kaulo, bet kaip skauda ties krūtinės viduriu, tai geriau neklauskit big_smile

galima sakyt cia jau ir pirma, ir antra big_smile

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#1129 2017-04-27 14:55

Re: Tattoo

Kaip jums susisviecia tokias nesamones darytis.

Neprisijungęs

 
FakeNatty
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-03-09
Žinutės: 327
Atsiliepimai: 4

#1130 2017-04-27 15:00

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#1131 2017-04-27 15:11

Re: Tattoo

jazzmatazz rašė:

Kaip jums susisviecia tokias nesamones darytis.

Nu šitaip šaut aklai nežinant nieko irgi nekažką. Gal ten jam turi kažkokią reiškmę tie sparnai.
Bet greičiausiai, tai darės beleką iš "katalogo iki 50e" sad

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#1132 2017-04-27 15:12

Re: Tattoo

antra tattoo bus tie issiraitymai ant rankos prie peties

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#1133 2017-04-27 15:16

Re: Tattoo

as gal geriau patylesiu.. big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#1134 2017-04-27 15:24

Re: Tattoo

DuBro rašė:

antra tattoo bus tie issiraitymai ant rankos prie peties

Trečia bus sapnų gaudyklė ant nugaros.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#1135 2017-04-27 16:12

Re: Tattoo

As vertinu zmones kurie daro tatuiruotes viska sveikai pasvere ir pamatave. Pagalvoja netik apie tai, jog tas piesinys svarbus bus netik siandien, bet ir uz 20-30metu. Bet kai prisipaiso visi tu paciu : mergu veidai kuriuos kanda vilko galva, laivai ir svyturiai nes tai gyvenimo tikslas, karuna - nes jautiesi it karalius. Sapnu gaudykle ir pasaga jau nekomentuosiu. Apie "Busta Rhymes" rankos tatuiruotes atskira litanija, bet patausosiu klaviaturos mygtukus bo visi is pykcio issilauzytu. Dar vienas geras tai panos vardas. Butinai tigro arba drakono galva. Vaiku vardai. Arba kinietiski zenklai kurie reiskia kazka kieto. Uzrasai - follow your dream. Be strong. Vat dasnt kil ju meiks ju stronga ir tt..Barkodaas ant rankos ar sprando. Ir visa tai ir dar daugiau ant vieno kuno ir be jokios istorijos, be jokios ipatingos reiksmes. Tiesiog visiskai padrikas bardakas.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#1136 2017-04-27 16:34

Re: Tattoo

as planuoju ant kaktos issitatiruot M1

Neprisijungęs

 
t4energy
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-03-25
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#1137 2017-04-27 16:37

Re: Tattoo

Paklausiu tuomet, kodėl tatto turi būtinai kažką reikšti? Kas tai pasakė? Juozas iš praeito šimtmečio ir dabar tą pačią dainą visi kartoja, nes jei ji nieko nereiks, reiškiasi tai kakutis? Cmon.
Dariausi šią tatto nes man ji graži, tokios norėjau jau senai, tik to žingsnio žengti niekaip nedrisdavau.
Sparnai reiškia stiprybę, savo gyvenimo nepasakosiu, tad ji man tai ir simbolizuoja.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#1138 2017-04-27 16:47

Re: Tattoo

nebutinai kZka reikst, bet tas mainstreamines tatoo tai n x

Neprisijungęs

 
FakeNatty
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-03-09
Žinutės: 327
Atsiliepimai: 4

#1139 2017-04-27 17:11

Re: Tattoo

jazzmatazz rašė:

As vertinu zmones kurie daro tatuiruotes viska sveikai pasvere ir pamatave. Pagalvoja netik apie tai, jog tas piesinys svarbus bus netik siandien, bet ir uz 20-30metu. Bet kai prisipaiso visi tu paciu : mergu veidai kuriuos kanda vilko galva, laivai ir svyturiai nes tai gyvenimo tikslas, karuna - nes jautiesi it karalius. Sapnu gaudykle ir pasaga jau nekomentuosiu. Apie "Busta Rhymes" rankos tatuiruotes atskira litanija, bet patausosiu klaviaturos mygtukus bo visi is pykcio issilauzytu. Dar vienas geras tai panos vardas. Butinai tigro arba drakono galva. Vaiku vardai. Arba kinietiski zenklai kurie reiskia kazka kieto. Uzrasai - follow your dream. Be strong. Vat dasnt kil ju meiks ju stronga ir tt..Barkodaas ant rankos ar sprando. Ir visa tai ir dar daugiau ant vieno kuno ir be jokios istorijos, be jokios ipatingos reiksmes. Tiesiog visiskai padrikas bardakas.

Svarbiausia, kad paciam zmogui tattoo turetu reiksme ir nesvarbu ji menine, ar "ypatinga".

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#1140 2017-04-27 17:20

Re: Tattoo

Tokios nesamoningos tatuiruotes yra tik tam, kad patrauktu aplinkiniu demesi. Kad zvilgsniai kryptu i tave. Galbut tai netgi suteikia pasitikejimo. Neturiu tai nezinau. Bet nu baikit, issitatuiruoja kas dviracio rata ir sako : nu va yra taip supranti...dviratis apvalus, zeme irgi. O as joje gyvenu. Tai mano gyvenimo ratas. O tas ratas sukasi. Sukasi kaip ir zeme. Ir nezinau kur jis mane nunes, nes ratas sukdamasis visada kazkur keliauja. Taip kaip gyvenimas, tai amzina kelione. Ir zeme man kaip ir tas ratas nustos suktis ir sustos tada kai baigsis mano gyvenimas. kiekvienas rato špikis tai mano gyvenimo metai, kaip matai špikiu yra 12. Tiek pat kiek ir valandu, tiek pat kiek ir menesiu. O septintas spikis yra storesnis, nes liepa mano gimtadienis ir tt...ir tt....

Neprisijungęs

 
FakeNatty
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-03-09
Žinutės: 327
Atsiliepimai: 4

#1141 2017-04-27 17:41

Re: Tattoo

Kiekvienas esam skirtingi, turim skirtingas nuomones ir t.t. Jeigu tau atrodo durnai, kitam gali pasirodyt priesingai.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#1142 2017-04-27 17:43

Re: Tattoo

jazzmatazz rašė:

Tokios nesamoningos tatuiruotes yra tik tam, kad patrauktu aplinkiniu demesi. Kad zvilgsniai kryptu i tave. Galbut tai netgi suteikia pasitikejimo. Neturiu tai nezinau. Bet nu baikit, issitatuiruoja kas dviracio rata ir sako : nu va yra taip supranti...dviratis apvalus, zeme irgi. O as joje gyvenu. Tai mano gyvenimo ratas. O tas ratas sukasi. Sukasi kaip ir zeme. Ir nezinau kur jis mane nunes, nes ratas sukdamasis visada kazkur keliauja. Taip kaip gyvenimas, tai amzina kelione. Ir zeme man kaip ir tas ratas nustos suktis ir sustos tada kai baigsis mano gyvenimas. kiekvienas rato špikis tai mano gyvenimo metai, kaip matai špikiu yra 12. Tiek pat kiek ir valandu, tiek pat kiek ir menesiu. O septintas spikis yra storesnis, nes liepa mano gimtadienis ir tt...ir tt....

pirmas postas kuri uzskaitau 😂😂😂😂😂

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#1143 2017-04-27 18:51

Re: Tattoo

jazzmatazz rašė:

Tokios nesamoningos tatuiruotes yra tik tam, kad patrauktu aplinkiniu demesi. Kad zvilgsniai kryptu i tave. Galbut tai netgi suteikia pasitikejimo. Neturiu tai nezinau. Bet nu baikit, issitatuiruoja kas dviracio rata ir sako : nu va yra taip supranti...dviratis apvalus, zeme irgi. O as joje gyvenu. Tai mano gyvenimo ratas. O tas ratas sukasi. Sukasi kaip ir zeme. Ir nezinau kur jis mane nunes, nes ratas sukdamasis visada kazkur keliauja. Taip kaip gyvenimas, tai amzina kelione. Ir zeme man kaip ir tas ratas nustos suktis ir sustos tada kai baigsis mano gyvenimas. kiekvienas rato špikis tai mano gyvenimo metai, kaip matai špikiu yra 12. Tiek pat kiek ir valandu, tiek pat kiek ir menesiu. O septintas spikis yra storesnis, nes liepa mano gimtadienis ir tt...ir tt....

nebloga tattoo ideja

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1144 2017-04-27 18:57

Re: Tattoo

Tatoo nesamone yra. Praeina metai kiti ir gailetis pradesi

Neprisijungęs

 
t4energy
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-03-25
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#1145 2017-04-27 19:16

Re: Tattoo

Taip iseina, jeigu tau tatto patinka, jos negalesi darytis, nes pirmiausia turi nueiti pas eGzpertus ir paklausti, ar tai ne mainstreamas, nes jeigu taip, gink dieve nesidaryk big_smile Pagal tokia logika, patys esat mainstreamai, nes kazkuo vadovaujates, dabartine taisykle.
Jeigu man ji patinka, man nusisikt ant juozuko, petriuko ar dar kokio durnelio, ar jam ji patiks ar ne wink

Neprisijungęs

 
dovjan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#1146 2017-04-27 19:17

Re: Tattoo

BritainFirst rašė:

Tatoo nesamone yra. Praeina metai kiti ir gailetis pradesi

ar turi, kad taip teigi? smile Visiskai atvirksciai, nori dar darytis.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#1147 2017-04-27 19:37

Re: Tattoo

t4energy rašė:

Taip iseina, jeigu tau tatto patinka, jos negalesi darytis, nes pirmiausia turi nueiti pas eGzpertus ir paklausti, ar tai ne mainstreamas, nes jeigu taip, gink dieve nesidaryk big_smile Pagal tokia logika, patys esat mainstreamai, nes kazkuo vadovaujates, dabartine taisykle.
Jeigu man ji patinka, man nusisikt ant juozuko, petriuko ar dar kokio durnelio, ar jam ji patiks ar ne wink

Gali. Šiaip realiai pohui visiems kas ten pas tave nupaišya. Nu nebent kaip pas Joną zuikis ant gaktos. Tada blet jau tikrai juokinga ir gay as fuck.
Supranti problema su tomis madingomis nakolkėmis yra ta, kad mada ima ir praeina ir tada jau tu pats žiūri kitomis akimis į ją. Paklausk dabar kokio Stafo ant kiek jam zjbs jo tribal tatoo ar kokio su kinietiškais simboliais ar kurweškos su tramp stamp'u.

Reziume - tavo tatoo visiškas gaidys ir niekam įspūdžio nedaro. Jei tau gerai tai ir zjbs, tu visgi nešioji ir nešiosi.

Jei nori darytis tatoo, tai pinigai turi būti pačioje paskutinėje vietoje. Tatoo yra menas, o tokios štampofkes... blet blet, pats pagalvok ar jos zjbs.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#1148 2017-04-27 20:17

Re: Tattoo

dovjan rašė:

BritainFirst rašė:

Tatoo nesamone yra. Praeina metai kiti ir gailetis pradesi

ar turi, kad taip teigi? smile Visiskai atvirksciai, nori dar darytis.

Turiu smile Avatare mano tattoo vilkas.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#1149 2017-04-27 20:46

Re: Tattoo

BritainFirst rašė:

dovjan rašė:

BritainFirst rašė:

Tatoo nesamone yra. Praeina metai kiti ir gailetis pradesi

ar turi, kad taip teigi? smile Visiskai atvirksciai, nori dar darytis.

Turiu smile Avatare mano tattoo vilkas.

Ziauriai sustrai ta zmogaus sypsena vilko veide. Darysiu tokia pacia irgi ant pilvo

Neprisijungęs

 
t4energy
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-03-25
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#1150 2017-04-27 20:50

Re: Tattoo

Volframas rašė:

t4energy rašė:

Taip iseina, jeigu tau tatto patinka, jos negalesi darytis, nes pirmiausia turi nueiti pas eGzpertus ir paklausti, ar tai ne mainstreamas, nes jeigu taip, gink dieve nesidaryk big_smile Pagal tokia logika, patys esat mainstreamai, nes kazkuo vadovaujates, dabartine taisykle.
Jeigu man ji patinka, man nusisikt ant juozuko, petriuko ar dar kokio durnelio, ar jam ji patiks ar ne wink

Gali. Šiaip realiai utiutiu visiems kas ten pas tave nupaišya. Nu nebent kaip pas Joną zuikis ant gaktos. Tada utiutiu jau tikrai juokinga ir gay as utiutiu.
Supranti problema su tomis madingomis nakolkėmis yra ta, kad mada ima ir praeina ir tada jau tu pats žiūri kitomis akimis į ją. Paklausk dabar kokio Stafo ant kiek jam utiutiu jo tribal tatoo ar kokio su kinietiškais simboliais ar kurweškos su tramp stamp'u.

Reziume - tavo tatoo visiškas utiutiu ir niekam įspūdžio nedaro. Jei tau gerai tai ir utiutiu, tu visgi nešioji ir nešiosi.

Jei nori darytis tatoo, tai pinigai turi būti pačioje paskutinėje vietoje. Tatoo yra menas, o tokios štampofkes... utiutiu utiutiu, pats pagalvok ar jos utiutiu.

Vel prasideda savo nuomones kisimas kitam zmogui apie grozi ir mena big_smile

200e normali kaina uz tatto, kai cia kazkas svaigo, kad tokias po 50e padaro, tai pasidalinkit kur.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net