Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

pacientas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-01-09
Žinutės: 40
Atsiliepimai: 0

#1376 2017-07-24 08:53

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Ačiū.
pacientas, organizme HCG ilgiau 2 dienų neužslaiko.. t.y. gali kalti nors 5000IU - du rytus atsikelsi su pakeltu testu, o trečią - 0.

Zuiki,

Nežinau kaip iš teorijos, bet mano atveju buvo kiek kitaip.

5000 IU. Tyrimai daryti 2/3 dienos ir 6/7 dieną po injekcijos.

http://www.part.lt/img/b5b740cccefff20c … 59f186.png

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#1377 2017-07-24 09:11

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis gi teoretikas yra smile Eksperimentais savais uzsiima, kurie beveik nepasiteisina.

Paskutinį kartą taisė bender (2017-07-24 09:13)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#1378 2017-07-24 12:19

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Paciente, o galejo but kad nuo kurso guzai butu like susiformave? Nes hcg nu niekaip savaite testo laikyt negali.
Kokie preparatai ejo ir kada nustojai vartot pries hcg?

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#1379 2017-07-24 13:09

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Paciente, o galejo but kad nuo kurso guzai butu like susiformave? Nes hcg nu niekaip savaite testo laikyt negali.
Kokie preparatai ejo ir kada nustojai vartot pries hcg?

Kodel daugiau 2 d negali kelt ?  Half life apie 2 d tik.  Ir tada biski kitaip mastant net ir jei greiciau organizmas isisavina ta hcg nereiskia kad nera kazkokio delay testo gamyboi. Arba nespeja gal gamint taip greit tai prailgeja procesas

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#1380 2017-07-24 14:57

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Skaiciau pubmede kad duoda pikus dvi dienas. Gal veliau ne pikas o toks likutinis efektas.. bbz smile

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#1381 2017-07-24 14:59

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Skaiciau pubmede kad duoda pikus dvi dienas. Gal veliau ne pikas o toks likutinis efektas.. bbz smile

Ant 16 h peakas buna man rodos. Ir tada mazeja ir tas pats galf life trincipas galioja

Neprisijungęs

 
pacientas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-01-09
Žinutės: 40
Atsiliepimai: 0

#1382 2017-07-24 15:29

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Paciente, o galejo but kad nuo kurso guzai butu like susiformave? Nes hcg nu niekaip savaite testo laikyt negali.
Kokie preparatai ejo ir kada nustojai vartot pries hcg?

Nebuvo jokio kurso. Aš savo situaciją jau buvau aprašęs. Čia ale buvo gydymas nuo hipogonadizmo. Kelis mėn. vartojau pregnyl. Į savaitę po 1x5000 IU. Tyrimus dariausi kelis kartus. Tai tyrimai buvo panašūs.

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#1383 2017-07-24 15:42

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

nu va utiutiu.sitas paneigia konkreciai tuomet kad tik 2 d

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#1384 2017-07-24 23:10

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Bbz, čia gali būt visaip, manau. Gal ten kokį intertesticular testosterone matavo. Jis duoda pikus , o organizme testas laikosi ir ilgiau. Nežinau. Realiai nesvarbu. Rimtesnis klausimas:
kas per idiotas pasiūlė antrini hipogonodizmą gydyti HCG injekcijomis?

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#1385 2017-07-24 23:11

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Liol. Cuz its litva brah

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#1386 2017-07-24 23:21

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

bbz, jei susergi kokiu vėžiu, tai pas gydytojus geriau net neiti. Užsidarai 3 dienom su 5L red bull ir internetu ir išeini iš kambario turėdamas daktaro laispnį ir gydymo planą.
O gal gydytojai turi kokį savo forumą "šundaktariai" ir ten giriasi, kas kvailesnį receptą išrašė?

Neprisijungęs

 
erazijus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-10-25
Žinutės: 111
Atsiliepimai: 0

#1387 2017-07-24 23:30

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Bet tai galit logiska paaiskinima duot, kodel tokia baisi situacija su endokrinologais Lietuvoj? Viskas, kas susije su hormonais, tai tiesiog baisu. Forumieciai daugiau supranta negu daktarai.

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#1388 2017-07-24 23:38

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Na lietuvoi nepopuliarus trt labai . Nedaug demesio skiriama tam . Tai ir nekala jiem i galvas daug info. Lt beda ne tiek su endokrinoligija kiek.  Butent su paciu testu ir hpta. Gal del to kad gyvenimo lygis gan nedidelis o tai visgi nuolatiniu tyrimu ir prieziuru reikalauja

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-07-24 23:42)

Neprisijungęs

 
pacientas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-01-09
Žinutės: 40
Atsiliepimai: 0

#1389 2017-07-25 09:50

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Bbz, čia gali būt visaip, manau. Gal ten kokį intertesticular testosterone matavo. Jis duoda pikus , o organizme testas laikosi ir ilgiau. Nežinau. Realiai nesvarbu. Rimtesnis klausimas:
kas per idiotas pasiūlė antrini hipogonodizmą gydyti HCG injekcijomis?

Ai..jau tingiu ir berašyt, bet tas idiotas yra asmuo su PhD, MD laipsniu. Man išrašė receptą, aš nesidomėjau, buvo neblogas rezas,  tai pofik,-sueis. Kadangi su HCG ilgai nežaisi, tai po to rimta rimta duobė ( TESTO - 1,9 nmol/l). Po to gilinantis į šią temą, tai supranti, jog tai buvo totalus bullshit.

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#1390 2017-07-28 18:14

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Sveiki ekspertai,

Aš čia su tokiu simbolišku klausimu.

Norėčiau nuo kitos savaitės joinint į dark side'ą ir pasidariau tyrimus.
Su hormonais viskas tvarkoj, dėl to tai happy:

https://s11.postimg.org/89jbcfrtf/testas.jpg

Bet kas mane labiausiai domintų, tai kep. fermentai:

https://s11.postimg.org/b2ciwgs5v/kep.ferm.png

Čia yra trijų tyrimų rezultatai.
Pirmas 2017.02.07 (Čia full natty, ir AST ir ALT atitinkamai padidėja šiek tiek)
Antras 2017.05.22 (Čia gal po 10sav~ anv 30-40mg, praktiškai tokie patys rezultatai, dėl ko galiu spręst, kad anv praktiškai nieko neįtakojo.)
Trečias 2017.07.28 (Čia jau pora mėn po anv, nors jis nieko neįtakojo, bet AST ir ALT praktiškai tokie pat, galbūt ALT neženkliai padidėjęs)

Pirmais dviem atvejais buvo gan didelių baltymų mityba (800g-1,3kg mėsos, 0-20k. balt į dieną, jokio alko, visalaik ėjo krealkalyn, bcaa, glutaminas, pwo, burner, casein)
Trečiu - 2 mėnesius su minimaliu rėžimu palyginus, 500-600g vištos į dieną, 4 kiaušiniai (papildai irgi on) ir tada belekas, picos, ledai, buvo ir pora užgerimų be tik tiek.~
2016 vasara ALT, AST buvo 22-23, 2017 vasara (30-35 - tai normose), kadangi ne visada buvo tokie rodikliai, todėl galiu manyt, kad padidinus baltymus ženkliai padidėjo, bet nežinau kodėl sumažinus - išlieka toks pats. Savijauta gera, nieko keisto nejaučiu.

Todėl mano klausimas, dėl ko galėtų čia būt (dėl per daug baltymų ar dėl kažko kito)? Ir ar reikia kažką pasiimt, ar neturėčiau sukt per daug kiaušų bent porą mėn ir turėtų praeit savaime? Nes kaip minėjau, nuo pirmadienio norėčiau pradėt savo džiaugtis gyvenimu (ne, ne vestuvės, o prop/npp/anv), o kaip ir pirmam poste parašyta, kad hepaprotektorių negalima naudot kurso metu, nes jie neutralizuoja veikimą. smile

Paskutinį kartą taisė Cost (2017-07-28 18:15)

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#1391 2017-07-28 18:30

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Mazink tuos baltymus iki 2 g kg jei bulkinsi.nereik ju daug ant bulko svarbu kcal. Zinok tau hcg tai sakyciau labai reikalingas jei kursuosi nes nestebuklas test/lh ratio jei dar kiausai zalos gaus bus beda. Darzoviu racione ne super daug anea ? Picas tai visas lauk teks mest nes ir taip su cholesteroliu nepyragai.

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-07-28 18:37)

Neprisijungęs

 
pacientas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-01-09
Žinutės: 40
Atsiliepimai: 0

#1392 2017-07-28 18:55

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Cost rašė:

Sveiki ekspertai,

Aš čia su tokiu simbolišku klausimu.

Norėčiau nuo kitos savaitės joinint į dark side'ą ir pasidariau tyrimus.
Su hormonais viskas tvarkoj, dėl to tai happy:

https://s11.postimg.org/89jbcfrtf/testas.jpg

Bet kas mane labiausiai domintų, tai kep. fermentai:

https://s11.postimg.org/b2ciwgs5v/kep.ferm.png

Čia yra trijų tyrimų rezultatai.
Pirmas 2017.02.07 (Čia full natty, ir AST ir ALT atitinkamai padidėja šiek tiek)
Antras 2017.05.22 (Čia gal po 10sav~ anv 30-40mg, praktiškai tokie patys rezultatai, dėl ko galiu spręst, kad anv praktiškai nieko neįtakojo.)
Trečias 2017.07.28 (Čia jau pora mėn po anv, nors jis nieko neįtakojo, bet AST ir ALT praktiškai tokie pat, galbūt ALT neženkliai padidėjęs)

Pirmais dviem atvejais buvo gan didelių baltymų mityba (800g-1,3kg mėsos, 0-20k. balt į dieną, jokio alko, visalaik ėjo krealkalyn, bcaa, glutaminas, pwo, burner, casein)
Trečiu - 2 mėnesius su minimaliu rėžimu palyginus, 500-600g vištos į dieną, 4 kiaušiniai (papildai irgi on) ir tada belekas, picos, ledai, buvo ir pora užgerimų be tik tiek.~
2016 vasara ALT, AST buvo 22-23, 2017 vasara (30-35 - tai normose), kadangi ne visada buvo tokie rodikliai, todėl galiu manyt, kad padidinus baltymus ženkliai padidėjo, bet nežinau kodėl sumažinus - išlieka toks pats. Savijauta gera, nieko keisto nejaučiu.

Todėl mano klausimas, dėl ko galėtų čia būt (dėl per daug baltymų ar dėl kažko kito)? Ir ar reikia kažką pasiimt, ar neturėčiau sukt per daug kiaušų bent porą mėn ir turėtų praeit savaime? Nes kaip minėjau, nuo pirmadienio norėčiau pradėt savo džiaugtis gyvenimu (ne, ne vestuvės, o prop/npp/anv), o kaip ir pirmam poste parašyta, kad hepaprotektorių negalima naudot kurso metu, nes jie neutralizuoja veikimą. smile

Jeigu būtum prikabinęs ir UREA tyrimus, tada galėtum įtarti kepenų fermentų šokinėjimus dėl baltymingo maisto. Pats su tokia problema buvau susidūręs, o ir papildai panašūs ėjo. Sylimarinas padėjo sureguliuoti visą tai.

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#1393 2017-07-28 19:48

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

nesako rašė:

Mazink tuos baltymus iki 2 g kg jei bulkinsi.nereik ju daug ant bulko svarbu kcal. Zinok tau hcg tai sakyciau labai reikalingas jei kursuosi nes nestebuklas test/lh ratio jei dar kiausai zalos gaus bus beda. Darzoviu racione ne super daug anea ? Picas tai visas lauk teks mest nes ir taip su cholesteroliu nepyragai.

2g/kg baltymo, 1g/kg riebalo ir viskas kitas anglys? Nes aš galvojau lean bulk. Vieną dieną mažam minuse, kitą dieną +300kcal, trečią d cheatmeal (iki 1k kcal) ir taip toliau. Tai jeigu pamiršt picas, tai iš ko cheat, cukraus? big_smile

Hmm, aš dabar kokios 2,5sav po verikocelės operacijos (kapšelyje), nu liaudiškai tariant buvo venų mazgelis kapšelyje, po tos operacijos seklidė 2x didesnė dabar (nu t.y tokia kokia ir turi būt, prieš tai matyt užspausta buvo big_smile). Aš spėju, kad dėl to mazgelio galėjo ir testas mažesnis būt, bet kažin ar toks dalykas įtakotų test/lh? Beje, 06.09 Testas buvo 14,10/ LH 14,82. (ant clomid).

Daržovių, ne, tik agurkas, ir taip dabar minimaliai.
Kas liečia cholesterolį, jis tikrintas 02.07, tuo metu buvau 7kg lengvesnis ir bf varžybinis. Tuo metu praktiškai ėjo ryžiai, mėsa, kiaušiniai, agurkas, ir taip du su pusę mėnesio, tai nežinau kodėl toks cholesterolis. Pagal viską, dabar 7kg sunkesnis, ir tai tikrai ne raumuo, presas kažkur giliai, todėl cholesterolis irgi geresnis turėtų būt.. smile

pacientas rašė:

Jeigu būtum prikabinęs ir UREA tyrimus, tada galėtum įtarti kepenų fermentų šokinėjimus dėl baltymingo maisto. Pats su tokia problema buvau susidūręs, o ir papildai panašūs ėjo. Sylimarinas padėjo sureguliuoti visą tai.

UREA turiu tik 2016.08.08 -- 4,6 mmol (2,2-7,2 norma), bet tuo metu ir ALT/AST normose buvo. Kaip suprantu Silimarinas kertasi su farma?

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#1394 2017-07-28 19:57

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Ne 1 g riebalu ant kg kurse tikrai nereik . 0,5 su galva . Jei is raudonos zuvies tik rinktum tj ciuju ir 0,3 uztektu

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#1395 2017-07-28 19:59

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Cost rašė:

nesako rašė:

Mazink tuos baltymus iki 2 g kg jei bulkinsi.nereik ju daug ant bulko svarbu kcal. Zinok tau hcg tai sakyciau labai reikalingas jei kursuosi nes nestebuklas test/lh ratio jei dar kiausai zalos gaus bus beda. Darzoviu racione ne super daug anea ? Picas tai visas lauk teks mest nes ir taip su cholesteroliu nepyragai.

2g/kg baltymo, 1g/kg riebalo ir viskas kitas anglys? Nes aš galvojau lean bulk. Vieną dieną mažam minuse, kitą dieną +300kcal, trečią d cheatmeal (iki 1k kcal) ir taip toliau. Tai jeigu pamiršt picas, tai iš ko cheat, cukraus? big_smile

Hmm, aš dabar kokios 2,5sav po verikocelės operacijos (kapšelyje), nu liaudiškai tariant buvo venų mazgelis kapšelyje, po tos operacijos seklidė 2x didesnė dabar (nu t.y tokia kokia ir turi būt, prieš tai matyt užspausta buvo big_smile). Aš spėju, kad dėl to mazgelio galėjo ir testas mažesnis būt, bet kažin ar toks dalykas įtakotų test/lh? Beje, 06.09 Testas buvo 14,10/ LH 14,82. (ant clomid).

Daržovių, ne, tik agurkas, ir taip dabar minimaliai.
Kas liečia cholesterolį, jis tikrintas 02.07, tuo metu buvau 7kg lengvesnis ir bf varžybinis. Tuo metu praktiškai ėjo ryžiai, mėsa, kiaušiniai, agurkas, ir taip du su pusę mėnesio, tai nežinau kodėl toks cholesterolis. Pagal viską, dabar 7kg sunkesnis, ir tai tikrai ne raumuo, presas kažkur giliai, todėl cholesterolis irgi geresnis turėtų būt.. smile

pacientas rašė:

Jeigu būtum prikabinęs ir UREA tyrimus, tada galėtum įtarti kepenų fermentų šokinėjimus dėl baltymingo maisto. Pats su tokia problema buvau susidūręs, o ir papildai panašūs ėjo. Sylimarinas padėjo sureguliuoti visą tai.

UREA turiu tik 2016.08.08 -- 4,6 mmol (2,2-7,2 norma), bet tuo metu ir ALT/AST normose buvo. Kaip suprantu Silimarinas kertasi su farma?

Su oraliniais prepais kertas

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#1396 2017-07-28 20:09

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

nesako rašė:

Cost rašė:

pacientas rašė:

Jeigu būtum prikabinęs ir UREA tyrimus, tada galėtum įtarti kepenų fermentų šokinėjimus dėl baltymingo maisto. Pats su tokia problema buvau susidūręs, o ir papildai panašūs ėjo. Sylimarinas padėjo sureguliuoti visą tai.

UREA turiu tik 2016.08.08 -- 4,6 mmol (2,2-7,2 norma), bet tuo metu ir ALT/AST normose buvo. Kaip suprantu Silimarinas kertasi su farma?

Su oraliniais prepais kertas

Nu ok, susidėliosiu tada 2g/b, 0,5g/r ir likę anglys, įtrauksiu daržovių.

Na kadangi pirmas normalus kursas, galiu ir be oral, liks npp,prop. Nors ir anv žiūrint į tyrimus neįtakojo kep.ferm., bet jeigu kertasi galiu ir neimt jo.
Kaip tada silimariną vartot reikėtų?

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#1397 2017-07-28 20:18

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Cost rašė:

nesako rašė:

Cost rašė:


UREA turiu tik 2016.08.08 -- 4,6 mmol (2,2-7,2 norma), bet tuo metu ir ALT/AST normose buvo. Kaip suprantu Silimarinas kertasi su farma?

Su oraliniais prepais kertas

Nu ok, susidėliosiu tada 2g/b, 0,5g/r ir likę anglys, įtrauksiu daržovių.

Na kadangi pirmas normalus kursas, galiu ir be oral, liks npp,prop. Nors ir anv žiūrint į tyrimus neįtakojo kep.ferm., bet jeigu kertasi galiu ir neimt jo.
Kaip tada silimariną vartot reikėtų?

Nu tai tada kai oraliniu ner. O kam tau silimarina vapse gert. Sumazink baltyma ir nukris tie rodyklei npp ir testas netolsiski nematau bedu ir alko lauk

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#1398 2017-07-28 20:52

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

nesako rašė:

Cost rašė:

nesako rašė:


Su oraliniais prepais kertas

Nu ok, susidėliosiu tada 2g/b, 0,5g/r ir likę anglys, įtrauksiu daržovių.

Na kadangi pirmas normalus kursas, galiu ir be oral, liks npp,prop. Nors ir anv žiūrint į tyrimus neįtakojo kep.ferm., bet jeigu kertasi galiu ir neimt jo.
Kaip tada silimariną vartot reikėtų?

Nu tai tada kai oraliniu ner. O kam tau silimarina vapse gert. Sumazink baltyma ir nukris tie rodyklei npp ir testas netolsiski nematau bedu ir alko lauk

Alko aš aplamai tik kelis kart šiais metais užgėriau, tai jis praktiškai ir yra išmestas. O dėl baltymo, aš dabar sakau be rėžimo tokio buvau, tai baltymo ir buvo ne kažin daugiau 2g kg~.
Nu bet kol kas taip ir padarysiu, griežčiau pažiūrėsiu baltymą, anglis padidinsiu, npp, prop kol kas, po mėnesio tyrimą pasidarau ir žiūriu ar sumažėjo fermentai ar ne, jeigu sumažėjo galiu ir anv damest, jeigu ne, tada jau reikės galvot ką paimt numušt fermentam. Dėkui smile

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#1399 2017-07-28 20:57

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Cost rašė:

nesako rašė:

Cost rašė:

Nu ok, susidėliosiu tada 2g/b, 0,5g/r ir likę anglys, įtrauksiu daržovių.

Na kadangi pirmas normalus kursas, galiu ir be oral, liks npp,prop. Nors ir anv žiūrint į tyrimus neįtakojo kep.ferm., bet jeigu kertasi galiu ir neimt jo.
Kaip tada silimariną vartot reikėtų?

Nu tai tada kai oraliniu ner. O kam tau silimarina vapse gert. Sumazink baltyma ir nukris tie rodyklei npp ir testas netolsiski nematau bedu ir alko lauk

Alko aš aplamai tik kelis kart šiais metais užgėriau, tai jis praktiškai ir yra išmestas. O dėl baltymo, aš dabar sakau be rėžimo tokio buvau, tai baltymo ir buvo ne kažin daugiau 2g kg~.
Nu bet kol kas taip ir padarysiu, griežčiau pažiūrėsiu baltymą, anglis padidinsiu, npp, prop kol kas, po mėnesio tyrimą pasidarau ir žiūriu ar sumažėjo fermentai ar ne, jeigu sumažėjo galiu ir anv damest, jeigu ne, tada jau reikės galvot ką paimt numušt fermentam. Dėkui smile

Jo as irgi identiskai daryciau. Seip fermentai kyla nuo junk foodo dar. Sakei brleka kisi tai ir del to gali but. Kazkada tyrima maciau kur tyre zmones maitinsncius bent karta per d mcdonalds tai uzkile nesveikai buvo irgi fermentai kaip pas alkoholikus

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-07-28 20:57)

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#1400 2017-07-29 10:52

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Fermentai jau kurį laiką pakilę, reik tvarkyt.
1. Kaip ir minėjo atsisakai junk food ir cukraus visiškai.
2. Mažini baltymus, angliavandenius tik iš normalaus maisto (žemo glikeminio indkeso).
3. Jei nekrenta, tik tada galbūt pajungi kažkokį papildą kepenim.
4. Jei vis dar neatsistato eini tirtis.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net