Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#751 2008-10-12 19:57

Re: Masės didinimas

Mantysas rašė:

o butent koki kokybiski anglevandeniai yra ?

kokybiski ,tai yra koses :grikiai,ryziai,makaronai ir t.t.

Neprisijungęs

 
gadycaa
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-10-03
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#752 2008-10-12 22:29

Re: Masės didinimas

Minetos avizos wink

Neprisijungęs

 
Kaubejas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-09-22
Žinutės: 112
Atsiliepimai: 0

#753 2008-10-12 22:55

Re: Masės didinimas

zekit man laiko nera is ryto virt kiausiniam, rytais valgau tik aviziniu dripsniu. ar ne geriau butu jej is vakaro issivirciau kiausiniu o is ryto kartu su aviziniais dripsniais suvalgyciau?ar butu is ju saltu naudos

Neprisijungęs

 
gadycaa
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-10-03
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#754 2008-10-13 14:56

Re: Masės didinimas

big_smile big_smile big_smile Klausimai tai topiniai big_smile

Neprisijungęs

 
Degradas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-10-26
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#755 2008-10-13 17:18

Re: Masės didinimas

nu aisq isivirk nera ten didelio skirtumo salti silti

Neprisijungęs

 
Martin
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2008-01-15
Žinutės: 154
Atsiliepimai: 0

#756 2008-10-13 19:34

Re: Masės didinimas

Arb atsikelk 15 min anksciau big_smile

Neprisijungęs

 
bajeristas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-23
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#757 2008-10-13 19:50

Re: Masės didinimas

sveiki. o koky maista patartumet vartoto pries ir po trefkes?  zinau, kad anglevandeniu, baltymu ir pan. bet kokie sakykim patiekalaj tai turetu but, nes juk ne kiek vienas maistas vienodu metu pasisavinimas

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#758 2008-10-13 19:53

Re: Masės didinimas

bajeristas rašė:

sveiki. o koky maista patartumet vartoto pries ir po trefkes?  zinau, kad anglevandeniu, baltymu ir pan. bet kokie sakykim patiekalaj tai turetu but, nes juk ne kiek vienas maistas vienodu metu pasisavinimas

nu as tai darydavau mazdaug taip:

4 val paukstiena arba zuvis..
po gero pusvalandzio kose (dazniausiai grudiniai dribsniai arba ryziai)
dabar virskinam big_smile
6 val treniruote..

Neprisijungęs

 
bajeristas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-23
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#759 2008-10-13 20:52

Re: Masės didinimas

emexas rašė:

bajeristas rašė:

sveiki. o koky maista patartumet vartoto pries ir po trefkes?  zinau, kad anglevandeniu, baltymu ir pan. bet kokie sakykim patiekalaj tai turetu but, nes juk ne kiek vienas maistas vienodu metu pasisavinimas

nu as tai darydavau mazdaug taip:

4 val paukstiena arba zuvis..
po gero pusvalandzio kose (dazniausiai grudiniai dribsniai arba ryziai)
dabar virskinam big_smile
6 val treniruote..

taj kokia tuna tiktu pries trefke? o po trefkes? teko skaityt jog kiausinius geraj uzvalgyt po visko..

Neprisijungęs

 
ernestaslauz
Naujas dalyvis
Vietovė: kupiskis
Registravosi: 2008-10-05
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#760 2008-10-18 21:09

Re: Masės didinimas

kiek reik per diena suvalgit keusiniu ir varskes kiek gramu?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#761 2008-10-19 11:32

Re: Masės didinimas

ernestaslauz rašė:

kiek reik per diena suvalgit keusiniu ir varskes kiek gramu?

Tu čia ir paklausei, žiūrint kiek tau baltymų reikai surinkt per dieną ir juos gali rinkt netik iš kiaušinių ir varškės.

Neprisijungęs

 
ernestaslauz
Naujas dalyvis
Vietovė: kupiskis
Registravosi: 2008-10-05
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#762 2008-10-19 14:14

Re: Masės didinimas

nu o kiek reik surinkt ?man 14 metu

Neprisijungęs

 
ernestaslauz
Naujas dalyvis
Vietovė: kupiskis
Registravosi: 2008-10-05
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#763 2008-10-19 14:16

Re: Masės didinimas

svoris 70kg

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#764 2008-10-19 16:29

Re: Masės didinimas

ernestaslauz rašė:

svoris 70kg

gali rinkti po 2gr.ant kiekvieno kuno kg ,t.y. ~140gr baltymu

Neprisijungęs

 
Kaubejas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-09-22
Žinutės: 112
Atsiliepimai: 0

#765 2008-10-20 23:23

Re: Masės didinimas

sveiki siemet per metus paaugau tik 5cm. amzius 15 . planuoju kai atsidarys baseinas pereit y jy . taciau butu gaila prarasti forma. aisq nesu labai daug pasiekes bet jau negeda nuogam... tai vat kokia mityba turetu buti lankant baseina jej noreciau biski raumenuku.aisq negaleciau siekti kulturisto figuros baseinu bet atrodyti graziai baseinas padetu. ar nekristu mano raumenu mase metus stangas perejus i baseina. gal yra zmoniu kurie pns pasielget? kaip su ugiu ? ;D galit nepasakot apie genus tiesiog pasakykit gal kam pns buvo

Neprisijungęs

 
kempo
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-11-12
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#766 2008-11-02 15:12

Re: Masės didinimas

Sveiki gyvi smile
Turiu tokią problemą ir nežinau ką daryti smile Rašau čia, nes lyg ir norėčiau masę augint, bet nežinau ar reikia smile Apie šį sportą kiek man reikia išmanau, tačiau, kaikurių dalykų nežinau smile Man 17m. Ūgis 177cm Svoris 69-70kg smile Šiaip esu stambaus sudėjimo (Platus liemuo, klubai, didelis plaučių tūris). Svėriau ~74kg, bet tas svoris toks įdomus buvo, na vienu žodžiu sau atrodžiau per "storas" wink Dabar numečiau svorį, šiek tiek išsiryškinau, tačiau vistiek esu nepatenkintas, nes pas mane trūksta masės viršuje. T.y. trūksta krūtinės, pečių pločio, sparnų. Norėčiau juos užsiauginti, bet auginant reikia masės smile Tai va mano klausimas būtų ar auginti liesą raumenų masę po truputį į tą viršų (valgant nedaug) ir ar jį augs? Ar susidaryt masės auginimo programą? Bet yra vienas bet smile Žinau, jog svoris auga visur tolygiai, o va tame esmė, kad man ant kojų svorio nereikia smile Kojas norėčiau tik ryškinti smile Nes ir taip jos pas mane panašaus pločio kaip liemuo ir krūtinė neįtempta hmm Na, manau, mano problemą supratote ir kažką gal patarsit smile

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#767 2008-11-02 16:57

Re: Masės didinimas

kempo rašė:

Sveiki gyvi smile
Turiu tokią problemą ir nežinau ką daryti smile Rašau čia, nes lyg ir norėčiau masę augint, bet nežinau ar reikia smile Apie šį sportą kiek man reikia išmanau, tačiau, kaikurių dalykų nežinau smile Man 17m. Ūgis 177cm Svoris 69-70kg smile Šiaip esu stambaus sudėjimo (Platus liemuo, klubai, didelis plaučių tūris). Svėriau ~74kg, bet tas svoris toks įdomus buvo, na vienu žodžiu sau atrodžiau per "storas" wink Dabar numečiau svorį, šiek tiek išsiryškinau, tačiau vistiek esu nepatenkintas, nes pas mane trūksta masės viršuje. T.y. trūksta krūtinės, pečių pločio, sparnų. Norėčiau juos užsiauginti, bet auginant reikia masės smile Tai va mano klausimas būtų ar auginti liesą raumenų masę po truputį į tą viršų (valgant nedaug) ir ar jį augs? Ar susidaryt masės auginimo programą? Bet yra vienas bet smile Žinau, jog svoris auga visur tolygiai, o va tame esmė, kad man ant kojų svorio nereikia smile Kojas norėčiau tik ryškinti smile Nes ir taip jos pas mane panašaus pločio kaip liemuo ir krūtinė neįtempta hmm Na, manau, mano problemą supratote ir kažką gal patarsit smile

nieko tu nepakeisi ,koju vien ryskinti neiseina ,cia nereiskia ,kad daug pratimu ir daug pakarotjimu darai ant koju ir jau ryskini ,cia tik raumens varginimas butu.Tu niekaip nepadarysi ,augs ji visur ir beauginant liesa raumenu mase turi tureti jei ideales salygas auginimui
telieka sportuoti ir viskas ,nieko cia nepakeisi smile
ir telieka mases auginimo programa pasiimt ,jei nori dar augt ,nes nemanau ,kad tau pavyktu tolygiai auginti liesa raumenu mase smile

Neprisijungęs

 
kempo
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-11-12
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#768 2008-11-02 23:25

Re: Masės didinimas

super rašė:

kempo rašė:

Sveiki gyvi smile
Turiu tokią problemą ir nežinau ką daryti smile Rašau čia, nes lyg ir norėčiau masę augint, bet nežinau ar reikia smile Apie šį sportą kiek man reikia išmanau, tačiau, kaikurių dalykų nežinau smile Man 17m. Ūgis 177cm Svoris 69-70kg smile Šiaip esu stambaus sudėjimo (Platus liemuo, klubai, didelis plaučių tūris). Svėriau ~74kg, bet tas svoris toks įdomus buvo, na vienu žodžiu sau atrodžiau per "storas" wink Dabar numečiau svorį, šiek tiek išsiryškinau, tačiau vistiek esu nepatenkintas, nes pas mane trūksta masės viršuje. T.y. trūksta krūtinės, pečių pločio, sparnų. Norėčiau juos užsiauginti, bet auginant reikia masės smile Tai va mano klausimas būtų ar auginti liesą raumenų masę po truputį į tą viršų (valgant nedaug) ir ar jį augs? Ar susidaryt masės auginimo programą? Bet yra vienas bet smile Žinau, jog svoris auga visur tolygiai, o va tame esmė, kad man ant kojų svorio nereikia smile Kojas norėčiau tik ryškinti smile Nes ir taip jos pas mane panašaus pločio kaip liemuo ir krūtinė neįtempta hmm Na, manau, mano problemą supratote ir kažką gal patarsit smile

nieko tu nepakeisi ,koju vien ryskinti neiseina ,cia nereiskia ,kad daug pratimu ir daug pakarotjimu darai ant koju ir jau ryskini ,cia tik raumens varginimas butu.Tu niekaip nepadarysi ,augs ji visur ir beauginant liesa raumenu mase turi tureti jei ideales salygas auginimui
telieka sportuoti ir viskas ,nieko cia nepakeisi smile
ir telieka mases auginimo programa pasiimt ,jei nori dar augt ,nes nemanau ,kad tau pavyktu tolygiai auginti liesa raumenu mase smile

Žinant, tai, kad masė auga tolygiai, tai, manau, galima sportuoti auginant lėtai ir tada daugiau treniruočių skirt viršui, tada gal augimo nelabai matysis ant kojų, o viršuj po truputį smile gal taip

Neprisijungęs

 
scorpioniz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-09-09
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#769 2008-11-05 10:54

Re: Masės didinimas

sveiki,
turiu toki viena klausimeli..
ka tokio turi bananas, kad daug labai zmoniu ji per treniruote ar po jos juos valgo? nes kiek pastebiu sporto salej ant palanges visada buna bent keliu zmoniu bananai ;D o kai i rubine ateinu ten dar daugiau juos valgo.. :S

Neprisijungęs

 
kempo
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-11-12
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#770 2008-11-05 11:34

Re: Masės didinimas

scorpioniz rašė:

sveiki,
turiu toki viena klausimeli..
ka tokio turi bananas, kad daug labai zmoniu ji per treniruote ar po jos juos valgo? nes kiek pastebiu sporto salej ant palanges visada buna bent keliu zmoniu bananai ;D o kai i rubine ateinu ten dar daugiau juos valgo.. :S

Gal ir ne viską pasakysiu, bet šitie dalykai tikrai yra : Energija, jauties sotus ir vandens smile

Neprisijungęs

 
Bleach
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-11-05
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#771 2008-11-05 15:46

Re: Masės didinimas

scorpioniz rašė:

sveiki,
turiu toki viena klausimeli..
ka tokio turi bananas, kad daug labai zmoniu ji per treniruote ar po jos juos valgo? nes kiek pastebiu sporto salej ant palanges visada buna bent keliu zmoniu bananai ;D o kai i rubine ateinu ten dar daugiau juos valgo.. :S

Bananas turi gan daug angliavandeniu (~23g). Matyt suteikia treniruociu metu energijos.

Neprisijungęs

 
sonata1
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-08-11
Žinutės: 75
Atsiliepimai: 0

#772 2008-11-05 16:08

Re: Masės didinimas

Bleach rašė:

scorpioniz rašė:

sveiki,
turiu toki viena klausimeli..
ka tokio turi bananas, kad daug labai zmoniu ji per treniruote ar po jos juos valgo? nes kiek pastebiu sporto salej ant palanges visada buna bent keliu zmoniu bananai ;D o kai i rubine ateinu ten dar daugiau juos valgo.. :S

Bananas turi gan daug angliavandeniu (~23g). Matyt suteikia treniruociu metu energijos.

Bananuose yra daug kalio -100 mg bananu turi 370mg kalio, reikalingo normaliam sirdies darbui. Per treniruote isprakaituojama nemazai. Dar turi aminorugsties triptofano, is kurios darinys uztikrina normalu impulso perdavima per nervu sistema.  O bananu energetine verte- 100 mg  -97kcal.

Neprisijungęs

 
scorpioniz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-09-09
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#773 2008-11-05 17:20

Re: Masės didinimas

aciu visiems uz atsakymus.. wink)
reikes ir man pradet juos valgyt.. big_smile
o gal kas zinot kiek mazdaug ju reiktu per diena suvalgyt? ar treniruociu dienomis? jeigu mano ugis 193cm.. o svoris ~78.. nzn ar tiksliai svarstykles rodo big_smile

Neprisijungęs

 
ArmY00
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-11-04
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#774 2008-11-06 18:23

Re: Masės didinimas

Sweiki,noriu uzauginti mases,bet turiu problemele...  gywenu airioj o ten mokykla 9:00-4:50 tai pavalgau greitus pusrycius,mokykloj suwalgau pora sumustiniu...todel visas valgymas wyxta wakare.gal patartumet ka suwalgyti pusryciam ar gryzus is mokyklos kad gautusi nemazai proteinu ir anglevandeniu pries treniruote?galiu kazka isidet is maiso y mokykla bet juk kiausiniu ar vistienos tai nedesiu...  treniruote apie 6:00-7:00  dekui uz patarimus

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#775 2008-11-06 18:32

Re: Masės didinimas

ArmY00 rašė:

Sweiki,noriu uzauginti mases,bet turiu problemele...  gywenu airioj o ten mokykla 9:00-4:50 tai pavalgau greitus pusrycius,mokykloj suwalgau pora sumustiniu...todel visas valgymas wyxta wakare.gal patartumet ka suwalgyti pusryciam ar gryzus is mokyklos kad gautusi nemazai proteinu ir anglevandeniu pries treniruote?galiu kazka isidet is maiso y mokykla bet juk kiausiniu ar vistienos tai nedesiu...  treniruote apie 6:00-7:00  dekui uz patarimus

labas smile as irgi gyvenau airijoje ir dirbau per du darbus, bet kazkaio sugebedavau valgyt 5k per diena smile ir proteina isgert 3k smile viskas priklauso nuo noro smile
ner uz ka smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net