Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

iload
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-04-07
Žinutės: 196
Atsiliepimai: -1

#6626 2018-03-10 20:12

Re: Kraujo tyrimai

anastasijus rašė:

Garmus rašė:

Nu john irgi ten kosminem dozem adexa ir letro kapojo ir pokui jokio crasho

Kokie simptomai, kai E2 crash? smile

man sanariai, saleje svoriai down, libido nulis , letargija, giluminiai spuogai , bet ir vandenuka kazkiek isstume big_smile

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#6627 2018-03-10 21:27

Re: Kraujo tyrimai

Nu bet del libido negaliu pasakyti, man jis nemazeja nei naturaliai, nei su mazu arba dideliu e2, prolaktinas irgi jo neitakoja.

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 6

#6628 2018-03-10 21:40

Re: Kraujo tyrimai

Mighti rašė:

Nu bet del libido negaliu pasakyti, man jis nemazeja nei naturaliai, nei su mazu arba dideliu e2, prolaktinas irgi jo neitakoja.

Gal baik jau stumt!

Neprisijungęs

 
iload
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-04-07
Žinutės: 196
Atsiliepimai: -1

#6629 2018-03-10 21:44

Re: Kraujo tyrimai

Mighti rašė:

Nu bet del libido negaliu pasakyti, man jis nemazeja nei naturaliai, nei su mazu arba dideliu e2, prolaktinas irgi jo neitakoja.

tai tada ir negalvok apie tai , yra dar kruva faktoriu su tuo libido plius psichologija big_smile as atsimenu ant kurso galo jau libido su savijauta buvo nokokie nors hormonai vietoj , o per pct tiesiog skraidziau , ant kurso tokios savijautos geros net nebuvo , nors kas ir kaip nepaiskinsi  big_smile

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#6630 2018-03-10 21:46

Re: Kraujo tyrimai

bakas rašė:

Mighti rašė:

Nu bet del libido negaliu pasakyti, man jis nemazeja nei naturaliai, nei su mazu arba dideliu e2, prolaktinas irgi jo neitakoja.

Gal baik jau stumt!

Prie ko cia iskarto stumti? Kas cia tokio neitiketino?

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#6631 2018-03-10 21:55

Re: Kraujo tyrimai

Mighti rašė:

Nu bet del libido negaliu pasakyti, man jis nemazeja nei naturaliai, nei su mazu arba dideliu e2, prolaktinas irgi jo neitakoja.

Tai prl libido ir neitakoja. Prl itakoja erekcija gali libido turet bet  su guminiu

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-03-10 21:56)

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 6

#6632 2018-03-10 22:05

Re: Kraujo tyrimai

nesako rašė:

Mighti rašė:

Nu bet del libido negaliu pasakyti, man jis nemazeja nei naturaliai, nei su mazu arba dideliu e2, prolaktinas irgi jo neitakoja.

Tai prl libido ir neitakoja. Prl itakoja erekcija gali libido turet bet  su guminiu

+1

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#6633 2018-03-10 22:53

Re: Kraujo tyrimai

Cornis rašė:

mzslave rašė:

kas nors bakstelkit man pirstu kur forume rasoma kad proviron yra utiutiu per pct???

Prisegta tema, PCT preparatai, pats pirmas puslapis. Tiesiai šviesiai parašyta, kad nesumažina lh ir net pakelia jį.

a nu nu )))   

o paskaityt aktualia info ne lygis? net tyrimus spec del jusu dedu cia. bet tingus kai kurie

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 6

#6634 2018-03-10 22:55

Re: Kraujo tyrimai

Mighti rašė:

bakas rašė:

Mighti rašė:

Nu bet del libido negaliu pasakyti, man jis nemazeja nei naturaliai, nei su mazu arba dideliu e2, prolaktinas irgi jo neitakoja.

Gal baik jau stumt!

Prie ko cia iskarto stumti? Kas cia tokio neitiketino?

Is kur jus lendat tokie,gerai kad neparasei kad prie nulinio testo libido puikus,kitas ant pct skraido,nu riskit tas nesamones rasyt!

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 6

#6635 2018-03-10 23:21

Re: Kraujo tyrimai

mzslave rašė:

Cornis rašė:

mzslave rašė:

kas nors bakstelkit man pirstu kur forume rasoma kad proviron yra utiutiu per pct???

Prisegta tema, PCT preparatai, pats pirmas puslapis. Tiesiai šviesiai parašyta, kad nesumažina lh ir net pakelia jį.

a nu nu )))   

o paskaityt aktualia info ne lygis? net tyrimus spec del jusu dedu cia. bet tingus kai kurie

Ten lyg Taboo postas,moderai galetumet ji istrynti,nes vis dar yra naivuoliu kurie pasimauna ant jo.

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#6636 2018-03-10 23:24

Re: Kraujo tyrimai

galetu, bet gL nesidomi sia tema jie

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 6

#6637 2018-03-10 23:41

Re: Kraujo tyrimai

Zinai,galvoju tas postas isliks kaip archeologu iskasena,o rimti postai dings kaip kamparas big_smile

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#6638 2018-03-11 00:13

Re: Kraujo tyrimai

da pox, naturali atranka ))

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 6

#6639 2018-03-11 00:26

Re: Kraujo tyrimai

bet tai kokia neteisybe smile)))

Neprisijungęs

 
iload
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-04-07
Žinutės: 196
Atsiliepimai: -1

#6640 2018-03-11 09:00

Re: Kraujo tyrimai

bakas rašė:

Mighti rašė:

bakas rašė:


Gal baik jau stumt!

Prie ko cia iskarto stumti? Kas cia tokio neitiketino?

Is kur jus lendat tokie,gerai kad neparasei kad prie nulinio testo libido puikus,kitas ant pct skraido,nu riskit tas nesamones rasyt!

Jei jau ne pagal tave ar teorija tai jau nesamones ane big_smile

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#6641 2018-03-11 09:55

Re: Kraujo tyrimai

iload rašė:

bakas rašė:

Mighti rašė:


Prie ko cia iskarto stumti? Kas cia tokio neitiketino?

Is kur jus lendat tokie,gerai kad neparasei kad prie nulinio testo libido puikus,kitas ant pct skraido,nu riskit tas nesamones rasyt!

Jei jau ne pagal tave ar teorija tai jau nesamones ane big_smile

Nu jis galvoja savaip, jam labiau priimtina taip kaip pas ji, o kad gali buti kitaip mazai tiketina. Tipiska situacija.

Bakas tikrai pagalvok kad buna visokiu zmoniu, vieni varo deka+tren E ir caberio jiems visai nereikia nes prolaktino nekelia, kitam nuo vieno suvio tren a prolaktina uzkila dvigubai, visiem viskas skirtingai. As tau pasakiau atvejus kurie liecia konkreciai mane ir su nuliniu testu dar nekart nesu buves, tai negaliu pasakyti.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#6642 2018-03-11 10:27

Re: Kraujo tyrimai

nesako rašė:

Mighti rašė:

Nu bet del libido negaliu pasakyti, man jis nemazeja nei naturaliai, nei su mazu arba dideliu e2, prolaktinas irgi jo neitakoja.

Tai prl libido ir neitakoja. Prl itakoja erekcija gali libido turet bet  su guminiu

Kodėl po sekso noris suktis nuo moters? Dėl išsiskyrusio PRL. Kodėl didžioji dauguma moterų nėštumo metu nenori sexo? Dėl to, kad prl būnant 15000mIU/l dar yra normose. Pilna straipsnių apie PRL ir libido koreliciją. Dauguma moterų su libido ir išsausėjusia pute problemų turi būtent dėl prl. Tad manau tavo teiginys, kad prl tik by*bio kietumui svarbus pieva.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#6643 2018-03-11 10:43

Re: Kraujo tyrimai

Pauliakas rašė:

nesako rašė:

Mighti rašė:

Nu bet del libido negaliu pasakyti, man jis nemazeja nei naturaliai, nei su mazu arba dideliu e2, prolaktinas irgi jo neitakoja.

Tai prl libido ir neitakoja. Prl itakoja erekcija gali libido turet bet  su guminiu

Kodėl po sekso noris suktis nuo moters? Dėl išsiskyrusio PRL. Kodėl didžioji dauguma moterų nėštumo metu nenori sexo? Dėl to, kad prl būnant 15000mIU/l dar yra normose. Pilna straipsnių apie PRL ir libido koreliciją. Dauguma moterų su libido ir išsausėjusia pute problemų turi būtent dėl prl. Tad manau tavo teiginys, kad prl tik by*bio kietumui svarbus pieva.

Galimai tu teisus. Bet vyrams gal bent jau ilgalaikes itakos neturi, gal iskarto po sekso jo labai daug padideja.

Paskutinį kartą taisė Mighti (2018-03-11 10:44)

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#6644 2018-03-11 10:54

Re: Kraujo tyrimai

Daug ar nedaug, bet jei jam išsiskyrus tu nieko nenori, tai įtakoja ar ne?

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#6645 2018-03-11 12:36

Re: Kraujo tyrimai

Pauliakas rašė:

Daug ar nedaug, bet jei jam išsiskyrus tu nieko nenori, tai įtakoja ar ne?

Emmm o tu isitikines , kad del prl issiskyrimo nesinori moters ? O kodel  beveik nunulinus prl su caberiu vistiek nesinori po orgazmo  juk pagal tave jei tai tik Prl itala o mes ji numusam tai turetu noretis visa laik ? Tai kodel taip nera. Nu nebent ten tiek padideja kad caberi permusa , bet as esu dares tyrima tarkim 3 h po atsikelimo be caberio prl normoj 30 min po atsikelimo prl 800 . O vat nuknisus su caberiu net tie 30 min po atsikelimo darant jis vistiek buna nuknista. Db kitas dalykas didesnis prl krlia e2 . E2 musa libido. Tai per ta gali itakot bet cia ne tiesiogiai. Plius naturalui prl didelis lh fsh mazina ko pasekoje ur testas krenta. Bsk nekorektiska hemika su paprastu vyru lygint

Paskutinį kartą taisė nesako (2018-03-11 12:54)

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#6646 2018-03-11 22:23

Re: Kraujo tyrimai

Gal ne tiek prolaktinas kiek dopaminas įtakoja libido. Įprastai būna jei vieno daug kito mažai, po lytinių santykiu turėtų kristi dopaminas ir kilti prolaktinas.

Neprisijungęs

 
noname01
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-03-11
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#6647 2018-03-12 08:39

Re: Kraujo tyrimai

Sveiki,

8 savaičių kursas propas su npp, pct clomid + tamoxifen, galima sakyti antras kursas, paskutinis buvo prieš 2-3 metus, man 31.
Rezultatai po PCT čia
https://ibb.co/mDS5q7
Rezultatai

Pirmas klausymas kaip numušti Progesterona?

Antras klausimas siek tiek offtopic:
Kurso metu gyvenimo kokybe žymiai pagerėjo, gera nuotaika, daugiau energijos, geriau sekasi darbe, nu ir aisq super libido. O dabar viskas kaip buvo iki kurso, o tai reiskia kad nera nuotaikos, kartais net depresija nors dideliu priežasčių turėti depresija tikrai nėra. Aišku gyvenimas nėra lengvas Lietuvoje, bet nėra ir taip blogai. Labai mažai energijos, sunku susikoncertuoti, ilgai viena dabar daryti ir t.t..
Galvoju pabandyti TRT, yra gal kas čia iš forumo turi patirties su TRT?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#6648 2018-03-12 09:34

Re: Kraujo tyrimai

noname01 rašė:

Sveiki,

8 savaičių kursas propas su npp, pct clomid + tamoxifen, galima sakyti antras kursas, paskutinis buvo prieš 2-3 metus, man 31.
Rezultatai po PCT čia
https://ibb.co/mDS5q7
Rezultatai

Pirmas klausymas kaip numušti Progesterona?

Antras klausimas siek tiek offtopic:
Kurso metu gyvenimo kokybe žymiai pagerėjo, gera nuotaika, daugiau energijos, geriau sekasi darbe, nu ir aisq super libido. O dabar viskas kaip buvo iki kurso, o tai reiskia kad nera nuotaikos, kartais net depresija nors dideliu priežasčių turėti depresija tikrai nėra. Aišku gyvenimas nėra lengvas Lietuvoje, bet nėra ir taip blogai. Labai mažai energijos, sunku susikoncertuoti, ilgai viena dabar daryti ir t.t..
Galvoju pabandyti TRT, yra gal kas čia iš forumo turi patirties su TRT?

TRT ne pabandyti reikia, o nusispresti, nes po TRT gali daugiau naturaliai ir nebesugebet gyventi.
Kurso metu jauteisi geriau nes testo normalei turejai, dabar tavo tie 15nmol, kai tau 31m tikrai mazoka.
Progesteronas nusimus jei pasiimsi nuo sales poilsio, pasalink stresus is gyvenimo kiek jau imanoma ir bendrai pailsek.

Neprisijungęs

 
noname01
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-03-11
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#6649 2018-03-12 10:05

Re: Kraujo tyrimai

bender rašė:

noname01 rašė:

Sveiki,

8 savaičių kursas propas su npp, pct clomid + tamoxifen, galima sakyti antras kursas, paskutinis buvo prieš 2-3 metus, man 31.
Rezultatai po PCT čia
https://ibb.co/mDS5q7
Rezultatai

Pirmas klausymas kaip numušti Progesterona?

Antras klausimas siek tiek offtopic:
Kurso metu gyvenimo kokybe žymiai pagerėjo, gera nuotaika, daugiau energijos, geriau sekasi darbe, nu ir aisq super libido. O dabar viskas kaip buvo iki kurso, o tai reiskia kad nera nuotaikos, kartais net depresija nors dideliu priežasčių turėti depresija tikrai nėra. Aišku gyvenimas nėra lengvas Lietuvoje, bet nėra ir taip blogai. Labai mažai energijos, sunku susikoncertuoti, ilgai viena dabar daryti ir t.t..
Galvoju pabandyti TRT, yra gal kas čia iš forumo turi patirties su TRT?

TRT ne pabandyti reikia, o nusispresti, nes po TRT gali daugiau naturaliai ir nebesugebet gyventi.
Kurso metu jauteisi geriau nes testo normalei turejai, dabar tavo tie 15nmol, kai tau 31m tikrai mazoka.
Progesteronas nusimus jei pasiimsi nuo sales poilsio, pasalink stresus is gyvenimo kiek jau imanoma ir bendrai pailsek.

Dėl TRT tai aš suprantu kad čia jau visam gyvenimui, bet žiūrint i viska nelabai matau kitu išeičių. Buvo daug kitu simptomu kurie irgi dingo kurso metu. Tai tikrai yra problema susijusi su testo mano organizme. Dabar daug kur sako kad 15nmol tai normalus vidurkis 2018 metais, gal taip ir yra, bet man tikriausia tai jau per mažai ir dėl to man tai sukelia problemų.

Kodėl sakau pabandyti, nes noriu pažiūrėti ar nebus jokiu šalutiniu poveikiu ir jeigu viskas OK po 8-12 savaičių tai tada testi TRT.
TRT apie kuri galvoju,  TEST CYPIONATE 50mg + HCG 250ui (2 kartus per savaite – pirmadieni iš ryto ir ketvirtadieni vakare) + AI ( Arimidex ? – Kokia doze? ) Pradėjus TRT po kiek laiko daryti 1,2,3...., kraujo tyrimą?

Dar klausimas butu o galima su receptu vaistinėje nusipirkti TEST CYPIONATE ir HCG? Kiek žiūrėjau tai tik Susta parduoda.

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#6650 2018-03-12 10:11

Re: Kraujo tyrimai

OHO!!!

TEST CYPIONATE 50mg + HCG 250ui (2 kartus per savaite – pirmadieni iš ryto ir ketvirtadieni vakare) + AI


nebijai kad uzsikaciosi su tokia schema? negasdina kad gyvenimo kokybe ant tiek pagere kad nezinosi kur galu iesko? ))))





p.s.  100 cypos/w  - duos tau cuju 10-12nmol fona, tai apmastyk is naujo.  ai cia vapsie nereikia

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net