Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#26 2018-07-10 18:17

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

Nu ne is lempos soviau. As pagal save kalbu. Visa sporto laika budavo baliuku ir t.t. nuo pat pradzios nk nekontroliavau. Ir forma visad +- geredavo, nesvarbu ar gerdavau alaus kasdien ar ne. Svarbu yra treniruociu nepraleidineti, praleidus atidirbti. Svarbu laikytis treniruociu programos, bandyt kiekviena trefke padaryti su daugiau svorio. Tegu tik geria jei yra tas noras...kas sveika, kas nesveika visi zinom. Alko atpalaiduoja visa CNS. Dziaukites gyvenimu, zinoma atsakingai. Masei priaugt mitybos nieko nereik ziuret...valgyt daugiau stengtis ir daugiau baltymu bandyt ikist. Mityba pagrindas svoriui mest, tada galima daugiau ziuret. Arba ryt belenka, bet kardio dafiga...nekalbu apie pro builderius, bet cia ju nelabai ir yra

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#27 2018-07-10 18:22

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

Tik tiek kad butum greiciau gal ta ka db pasiekes jei butu viskas clean.Ne tai as kaip supratau jis jau savo atitusino ir dabar pradejo norm sportuot ir mityba ziuret,toks tikslas. Tai jei jis nori normaliai tai nestumkit jam kad p-d yra pagrrt gali 🤣

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#28 2018-07-10 18:30

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

Nu cia bbz jo situacija isvis kokia big_smile karta atsigerus alaus nenumirs tikrai ir formai nepakenks, aisku, jei nori max greiciu kazka pasiekt, tai va tada mityba, alko, laisvalaikio kontrole. Bet utiutiu taip susivarzyt, kad po menesio galvotum kokio bb cia pradejau isvis...taigi beveik visi neturi tos disciplinos, valios truksta, o uzsibrezia viska max iskart. Tai tada jau tegu farmos sauna, bus viskas greitai. O jeigu nori naturaliai gera forma, tai tegu neprievartauja saves, toks mano patarimas butu. I sale eit su malonomu, svarbu treniruociu nepraleidineti, kad priprastu kunas ir protas palaipsniui, tada bus ok

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#29 2018-07-11 01:27

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

kaip kam tas alko. Ignui irgi ant paxmelo geriau sportuodavos ir dar daugiau jegos budavo. Man asmeniskai, alko atsisakymas kolkas geriausias dalykas kas nutiko. Iskart mazesnis nuovargis, traumos lyg taisosi, paakiai nebe tokie pajuodave, blaiviau mastosi (no pun intended). Kaip kam, sakau.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#30 2018-07-11 02:01

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

Nu as tai siaip buna isigazuoju i mityba ir sporta ir gerai jauciuoa ir gerai atrodau tai vien del to nesinori gert kazkaip. Pradedi gert privalgai sudu ir pan. O siaip jei ten ar taip ar taip koldunus kapoji kaip katukas tai pox tas alus ir kas antra diena nieko ten tas 1-2 nepadarys big_smile psichologija big_smile

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#31 2018-07-11 12:55

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

Audrius rašė:

Nu ne is lempos soviau. As pagal save kalbu. Visa sporto laika budavo baliuku ir t.t. nuo pat pradzios nk nekontroliavau. Ir forma visad +- geredavo, nesvarbu ar gerdavau alaus kasdien ar ne. Svarbu yra treniruociu nepraleidineti, praleidus atidirbti. Svarbu laikytis treniruociu programos, bandyt kiekviena trefke padaryti su daugiau svorio. Tegu tik geria jei yra tas noras...kas sveika, kas nesveika visi zinom. Alko atpalaiduoja visa CNS. Dziaukites gyvenimu, zinoma atsakingai. Masei priaugt mitybos nieko nereik ziuret...valgyt daugiau stengtis ir daugiau baltymu bandyt ikist. Mityba pagrindas svoriui mest, tada galima daugiau ziuret. Arba ryt belenka, bet kardio dafiga...nekalbu apie pro builderius, bet cia ju nelabai ir yra

Tai tau ziuriu pasiseke isvis gyvenimne big_smile Gali valgyt be rezimo, viska ir forma gereja big_smile tarp koju slangas toks , kad zuikis pavydetu big_smile
Jau ir as pavydziu big_smile

Paskutinį kartą taisė Mighti (2018-07-11 12:55)

Neprisijungęs

 
Gintas21
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-24
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#32 2018-07-11 13:37

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

3 m ne lašo ,nei alaus nei nieko kito. Vienintelis minusas - pana paliko ,nes neidomu su blaiviu,tipo nei patusint su tavim nei romantiškai išgerti. Toliau vien tik pliusai. Maždaug pusmetį draugai nesuprato,teko vargti ,paskui visi iprato it vėl į svečius kviečia ar kažkur pasilinksminti.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#33 2018-07-11 13:55

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

Gintas21 rašė:

3 m ne lašo ,nei alaus nei nieko kito. Vienintelis minusas - pana paliko ,nes neidomu su blaiviu,tipo nei patusint su tavim nei romantiškai išgerti. Toliau vien tik pliusai. Maždaug pusmetį draugai nesuprato,teko vargti ,paskui visi iprato it vėl į svečius kviečia ar kažkur pasilinksminti.

😂😂😂😂🤣😂🤣🤣

Neprisijungęs

 
Gintas21
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-24
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#34 2018-07-11 13:59

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

fitnesas rašė:

Gintas21 rašė:

3 m ne lašo ,nei alaus nei nieko kito. Vienintelis minusas - pana paliko ,nes neidomu su blaiviu,tipo nei patusint su tavim nei romantiškai išgerti. Toliau vien tik pliusai. Maždaug pusmetį draugai nesuprato,teko vargti ,paskui visi iprato it vėl į svečius kviečia ar kažkur pasilinksminti.

😂😂😂😂🤣😂🤣🤣

Juokas juokais ,bet true story 😂

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#35 2018-07-11 14:21

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

O kam reikia taip ziauriai? Visai ne laso?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#36 2018-07-11 14:23

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

Gintas21 rašė:

fitnesas rašė:

Gintas21 rašė:

3 m ne lašo ,nei alaus nei nieko kito. Vienintelis minusas - pana paliko ,nes neidomu su blaiviu,tipo nei patusint su tavim nei romantiškai išgerti. Toliau vien tik pliusai. Maždaug pusmetį draugai nesuprato,teko vargti ,paskui visi iprato it vėl į svečius kviečia ar kažkur pasilinksminti.

😂😂😂😂🤣😂🤣🤣

Juokas juokais ,bet true story 😂

As 5 metus be laso buvau, bet ne vien del sporto, buvo ir kitu priezasciu smile
Pana susirasi kita, normalia, o ne kiaune kuriai patusint labai svarbu smile
O jei draugai nesupranta, tai nafik tokie draugai, tikri draugai supras visada smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#37 2018-07-11 14:32

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

neutral jau nebejuokinga darosi prasau baikit

Neprisijungęs

 
X69
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-08-03
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 2

#38 2018-07-11 14:43

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

fitnesas rašė:

O kam reikia taip ziauriai? Visai ne laso?

alkasas gal buves:DD o tjp ziauriai tipo blaivininkas nei laso niekada, tai cia jau tikrai per rimta:)

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 902
Atsiliepimai: 6

#39 2018-07-11 14:45

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

Gintas21,ruselka moteri susirask,istikimos kaip suo,viska daro ir seima Nr.1

Neprisijungęs

 
Gintas21
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-24
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#40 2018-07-11 15:29

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

Ne ,kas savaitgalį gerdavau tik mokyklos laikais , paskui rečiau ir rečiau ,studijų metais gal truputį daugiau. Vėliau mažiau ir mažiau,kol galų gale po vienų naujųjų metų pabudau su plystancia galva ir pagalvojau : "Nafik man to reikia ?" Ir nuo tada ne lašo. Aš visad visad žiauriai nepernesdavau pagirių ,visad mirdavau visą dieną ir t.t. Dabar taip džiaugiuosi to nejausdamas. Negeriu tiek dėl sveikatos ,tiek dėl gyvenimo būdo tiek dėl principo. Drauge sakė aš nesveikas ir nenormalus ,na gal ji sako ,ji žino ,per naktį lakusi ryte pachmiela darydama smile

Neprisijungęs

 
Gintas21
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-24
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#41 2018-07-11 15:29

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

bakas rašė:

Gintas21,ruselka moteri susirask,istikimos kaip suo,viska daro ir seima Nr.1

Ačiū ,turėsiu omeny 💪

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#42 2018-07-11 16:03

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

Gintas21 rašė:

Ne ,kas savaitgalį gerdavau tik mokyklos laikais , paskui rečiau ir rečiau ,studijų metais gal truputį daugiau. Vėliau mažiau ir mažiau,kol galų gale po vienų naujųjų metų pabudau su plystancia galva ir pagalvojau : "Nafik man to reikia ?" Ir nuo tada ne lašo. Aš visad visad žiauriai nepernesdavau pagirių ,visad mirdavau visą dieną ir t.t. Dabar taip džiaugiuosi to nejausdamas. Negeriu tiek dėl sveikatos ,tiek dėl gyvenimo būdo tiek dėl principo. Drauge sakė aš nesveikas ir nenormalus ,na gal ji sako ,ji žino ,per naktį lakusi ryte pachmiela darydama smile

B-l b-l alchaso snekos grynai.. atsikeliau tipo n-x man to reikia. Cia kalba zmogus kuris atrodo kitaip gert nemoka tik iki galo.kad kita diena mirsta poto.. o isgert su saiku nemoki? Ikali siek tiek atsipalaiduoji ir ramekas. Bet as pzistu tokiu zmoniu kur jeigu gert rai gert iki komos smile p-x ar siaip su draugu susitinka 2 alaus isaut ar gimtadienis,vistiek kablys toks kad baigiasi belenkuo ir paxmielas zveriskas. Nu jo kai nera valios tai geriau jau vapse negert jei kitaip nemoki smile

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2018-07-11 16:03)

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#43 2018-07-11 16:27

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

fitnesas rašė:

Gintas21 rašė:

Ne ,kas savaitgalį gerdavau tik mokyklos laikais , paskui rečiau ir rečiau ,studijų metais gal truputį daugiau. Vėliau mažiau ir mažiau,kol galų gale po vienų naujųjų metų pabudau su plystancia galva ir pagalvojau : "Nafik man to reikia ?" Ir nuo tada ne lašo. Aš visad visad žiauriai nepernesdavau pagirių ,visad mirdavau visą dieną ir t.t. Dabar taip džiaugiuosi to nejausdamas. Negeriu tiek dėl sveikatos ,tiek dėl gyvenimo būdo tiek dėl principo. Drauge sakė aš nesveikas ir nenormalus ,na gal ji sako ,ji žino ,per naktį lakusi ryte pachmiela darydama smile

B-l b-l alchaso snekos grynai.. atsikeliau tipo n-x man to reikia. Cia kalba zmogus kuris atrodo kitaip gert nemoka tik iki galo.kad kita diena mirsta poto.. o isgert su saiku nemoki? Ikali siek tiek atsipalaiduoji ir ramekas. Bet as pzistu tokiu zmoniu kur jeigu gert rai gert iki komos smile p-x ar siaip su draugu susitinka 2 alaus isaut ar gimtadienis,vistiek kablys toks kad baigiasi belenkuo ir paxmielas zveriskas. Nu jo kai nera valios tai geriau jau vapse negert jei kitaip nemoki smile

Kam cia tie moralizavimai smile Nenori ir negeria zmogus, ateis noras ir ismoks su saiku vartot.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#44 2018-07-11 16:30

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

Pasakau ka galvoju. Pats pasakei ta pati ka as. Be saiko nemoka gert. Tai geriau vapse tada negert teisingai smile

Neprisijungęs

 
Gintas21
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-24
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#45 2018-07-11 16:45

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

fitnesas rašė:

Gintas21 rašė:

Ne ,kas savaitgalį gerdavau tik mokyklos laikais , paskui rečiau ir rečiau ,studijų metais gal truputį daugiau. Vėliau mažiau ir mažiau,kol galų gale po vienų naujųjų metų pabudau su plystancia galva ir pagalvojau : "Nafik man to reikia ?" Ir nuo tada ne lašo. Aš visad visad žiauriai nepernesdavau pagirių ,visad mirdavau visą dieną ir t.t. Dabar taip džiaugiuosi to nejausdamas. Negeriu tiek dėl sveikatos ,tiek dėl gyvenimo būdo tiek dėl principo. Drauge sakė aš nesveikas ir nenormalus ,na gal ji sako ,ji žino ,per naktį lakusi ryte pachmiela darydama smile

B-l b-l alchaso snekos grynai.. atsikeliau tipo n-x man to reikia. Cia kalba zmogus kuris atrodo kitaip gert nemoka tik iki galo.kad kita diena mirsta poto.. o isgert su saiku nemoki? Ikali siek tiek atsipalaiduoji ir ramekas. Bet as pzistu tokiu zmoniu kur jeigu gert rai gert iki komos smile p-x ar siaip su draugu susitinka 2 alaus isaut ar gimtadienis,vistiek kablys toks kad baigiasi belenkuo ir paxmielas zveriskas. Nu jo kai nera valios tai geriau jau vapse negert jei kitaip nemoki smile

Tu kiečiausias smile Smagiausia tai ,kad ar aš 1 alaus ar aš 6 ,pagirios tiek nuo vieno tiek nuo kito kiekio . Nesvarbu koks alkoholis ar jo kiekis , rezultate galva skauda žvėriškai ir burnoj šlykštus skonis. Tai kam man reikia to? Jokio malonumo iš to. Man pvz galva skauda nuo prastesnio kebabo arba picos ,nuo cipsu ar kito junk food. Nieko nesakau ,gal esu nesveikas ,bet gyvendamas be alkoholio jaučiuosi puikiai ir jokių galvos skausmų ir kiti chujovumo pojūčių.
O cia taskytis frazėmis : alchaso mąstymas ,nemoki gert ....tai .... smile Kaip ir sakiau ,tu čia kiečiausias wink

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#46 2018-07-11 17:08

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

Prie ko cia tas kieciausias,biski tu atsigauk zmogau smile tie kur negeria ir neruko tokie keisti ir buna. Nuo 1 alaus jeigu p-zda tai as tau galiu patarti tik zmogau kepenis pasitikrink smile) kazkas kazko neskaido. Kieciausias sako lol b-l keistuolis konkretus

P.s. siaip pastebejau daug cia yra labai jautriu zmoniu,idomu kaip jus gyvenime sukates? Gyvenimas tai ziaurus ir negailestingas,o cia tik forumas ir uzsigauti nes as “taskausi frazemis” tai biski jautru ne? big_smile gerai zodziu svarbu tau gerai,bet del kepenu as rimtai

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2018-07-11 17:10)

Neprisijungęs

 
bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 902
Atsiliepimai: 6

#47 2018-07-11 17:18

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

Gintas21,pries pradedamas gert,o jei dar ir rimtas balius ir nusimato gerimas dugnais,sauk mildronato pries baliu 1gr po liezuviu,atitolins dugna ir savijauta ryte zymiai geresne.

Neprisijungęs

 
Gintas21
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-24
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#48 2018-07-11 17:20

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

Niekas neuzsigavo ,man tai daugiau juoką kelia big_smile O tu žiūriu juokų nesupranti 🤔 Ne esmė. Dėl kepenų niekad net negalvojau ,bet jei kažkas pakonkretins kokius konkrečiai tyrimus pasidaryti ,tai kodėl gi ne.
Ok ok ,ne tu čia kiečiausias ,yra ir kietesniu. 😂

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#49 2018-07-11 17:26

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

Alt,ast,bilirubinas, dar tulziai kazkas gal yra. Nueini i klinika pasakai noriu kepenis pasitikrint kraujo tyrimu,parodys kokie yra ir pasakys kas ka parodo. Kepenim jie ten tik keli pagrindiniai

Neprisijungęs

 
Gintas21
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-24
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#50 2018-07-11 17:28

Re: Nealkoholinis alus, tiesiai šviesiai,

fitnesas rašė:

Alt,ast,bilirubinas, dar tulziai kazkas gal yra. Nueini i klinika pasakai noriu kepenis pasitikrint kraujo tyrimu,parodys kokie yra ir pasakys kas ka parodo. Kepenim jie ten tik keli pagrindiniai

Ačiū!

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net