Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

MantasMM
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2017-11-28
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#4301 2018-08-31 16:17

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

Kavioras rašė:

Forumo ekspertai vėl bando įrodyt kad žemė apvali big_smile big_smile big_smile

Visą gyvenimą mokėsi mokykloje ir univere, kad žemė apvali, o tada išgirsta internete, kad žemė plokščia. Tada pirmas pojūtis būna pyktis, puola kuliotis. Poto pradeda domėtis. Pasidoméję, pamato, kad žemė tikrai daug šansų, kad nėra apvali. Čia tiesiog tokia natūrali reakcija, pyktis. Tokie kaip vegitas, tai nieko nesidomėjo ir nesidomės, nes žemas intelektas, bet protingesni tai tikrai jeigu norės, domėsis ir supras esmę.

BritainFirst, jeigu užsidarytum kambaryje savaitei ir pradėtum žiūrėti propogandinę dokumentiką apie tai, kad Šiaurės Korėja yra svajonių šalis ir kaip USA ir visas likęs pasaulis mums meluoja, nori nenori pradėtum dvejoti ir pradėtum šiek tiek tikėti tuo ką matai. Jeigu esi lengviau pasiduodanti įtaigai, tai patikėtum praktiškai viskuo kas yra sakoma. Nes dažnai atrodo, kad skirtinga ir kitokia nuomonė yra teisinga. Lygiai tas pats su plokščia žeme. Kažkas pasėjo durnystės sėkla ir ji dabar bujoja. Nebūk forumo Milda Bartašiūnaitė, linkiu tau to.

Neprisijungęs

 
MantasMM
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2017-11-28
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#4302 2018-08-31 16:19

Re: Blevyzgos™ V dalis

rubizzz rašė:

MantasMM rašė:

bender rašė:

Kas ziuri game of thrones seriala? Speju bus daug tokiu smile Nesu mates nei vienos serijos ir galvoju gal pabandyt ziuret. Vieni pamise del jo, kiti sako kakutis smile Taigi ar vertas demesio laiko jis?

Tris kartus bandžiau žiūrėti, sunkiai sekėsi, paskui susikaupiau ir visą sužiūrėjau, nerealus tikrai. Vienas geriausių, įrašiau į mėgstamiausių serialų garbingą antrą vietą
, pirmoje vietoje THE WIRE.

opa, kaip tik baigiau narcos žiūrėti ir galvojau ką čia pasileidus dabar. įtariu the wire dabar ir pažiūrėsiu. iš trailerio neblogai atrodo.

Kai pažiūrėsi visą, o tu jį tikrai pažiūrėsi visą, būsi pasveikintas atvykęs į "norėčiau būti nemates THE WIRE, kad galėčiau jį pažiūrėti antrą kartą" klubą smile

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#4303 2018-08-31 16:22

Re: Blevyzgos™ V dalis

MantasMM rašė:

rubizzz rašė:

MantasMM rašė:


Tris kartus bandžiau žiūrėti, sunkiai sekėsi, paskui susikaupiau ir visą sužiūrėjau, nerealus tikrai. Vienas geriausių, įrašiau į mėgstamiausių serialų garbingą antrą vietą
, pirmoje vietoje THE WIRE.

opa, kaip tik baigiau narcos žiūrėti ir galvojau ką čia pasileidus dabar. įtariu the wire dabar ir pažiūrėsiu. iš trailerio neblogai atrodo.

Kai pažiūrėsi visą, o tu jį tikrai pažiūrėsi visą, būsi pasveikintas atvykęs į "norėčiau būti nemates THE WIRE, kad galėčiau jį pažiūrėti antrą kartą" klubą smile

Ziuresiu ir as smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4304 2018-08-31 16:24

Re: Blevyzgos™ V dalis

MantasMM rašė:

rubizzz rašė:

MantasMM rašė:


Tris kartus bandžiau žiūrėti, sunkiai sekėsi, paskui susikaupiau ir visą sužiūrėjau, nerealus tikrai. Vienas geriausių, įrašiau į mėgstamiausių serialų garbingą antrą vietą
, pirmoje vietoje THE WIRE.

opa, kaip tik baigiau narcos žiūrėti ir galvojau ką čia pasileidus dabar. įtariu the wire dabar ir pažiūrėsiu. iš trailerio neblogai atrodo.

Kai pažiūrėsi visą, o tu jį tikrai pažiūrėsi visą, būsi pasveikintas atvykęs į "norėčiau būti nemates THE WIRE, kad galėčiau jį pažiūrėti antrą kartą" klubą smile

lol

Neprisijungęs

 
altf4
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-08-10
Žinutės: 142
Atsiliepimai: 0

#4305 2018-08-31 16:46

Re: Blevyzgos™ V dalis


kas angliskai supranta

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4306 2018-08-31 16:50

Re: Blevyzgos™ V dalis

Game of thrones perziurejau visus sezonus iki paskutinio,poto belaukiant paskutinio beveik uzmirsau kas vyko tai nebeziurejau. Bet manau reikes. Narcos seniai perziuretas. Geras. Visi geri. Bet the wire man geriausias is ju visu,pats db 3 sezona i pabaiga smile
O kazkada pamenu buvau isijunges pries kelis metua 1 epizoda vidury nakties 10min paziurejau ir isjungiau. Turbut dar visiskai atsilupes tada buvau...

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#4307 2018-08-31 17:14

Re: Blevyzgos™ V dalis

Wire tikrai baisiai geras. Mano asmeninis numeris vienas vis delto islieka The Sopranos. Game of thrones turbut vienas is tu atveju, kur arba myli, arba nekenti. Man nepatiko tas siuzeto tempimas, istveriau tris sezonus ir palikau. Gal kazkada sugrisiu.

''Just when I thought I was out... They pull me back in!''

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4308 2018-08-31 17:30

Re: Blevyzgos™ V dalis

MantasMM rašė:

BritainFirst rašė:

Kavioras rašė:

Forumo ekspertai vėl bando įrodyt kad žemė apvali big_smile big_smile big_smile

Visą gyvenimą mokėsi mokykloje ir univere, kad žemė apvali, o tada išgirsta internete, kad žemė plokščia. Tada pirmas pojūtis būna pyktis, puola kuliotis. Poto pradeda domėtis. Pasidoméję, pamato, kad žemė tikrai daug šansų, kad nėra apvali. Čia tiesiog tokia natūrali reakcija, pyktis. Tokie kaip vegitas, tai nieko nesidomėjo ir nesidomės, nes žemas intelektas, bet protingesni tai tikrai jeigu norės, domėsis ir supras esmę.

BritainFirst, jeigu užsidarytum kambaryje savaitei ir pradėtum žiūrėti propogandinę dokumentiką apie tai, kad Šiaurės Korėja yra svajonių šalis ir kaip USA ir visas likęs pasaulis mums meluoja, nori nenori pradėtum dvejoti ir pradėtum šiek tiek tikėti tuo ką matai. Jeigu esi lengviau pasiduodanti įtaigai, tai patikėtum praktiškai viskuo kas yra sakoma. Nes dažnai atrodo, kad skirtinga ir kitokia nuomonė yra teisinga. Lygiai tas pats su plokščia žeme. Kažkas pasėjo durnystės sėkla ir ji dabar bujoja. Nebūk forumo Milda Bartašiūnaitė, linkiu tau to.

Nežinau kas ta Milda, bet jaučiu graži

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#4309 2018-08-31 17:32

Re: Blevyzgos™ V dalis

Game of thrones ir buvo kabliukas tame, kad ten tiek daug visko galima buvo parodyti, jei tik būtų neskubėję jo užbaigti. Bet serialo kūrėjai jį visiškai sugadino, kai George R. R. Martin (knygų autorius) paliko juos vienus. Jei ne keli pastarieji sezonai, tai galėjo įeiti į istoriją kaip geriausias visų laikų serialas.
Sopranai ir The Wire abu geri.
O nr.1 tai Breaking Bad man. Db Better Call Saul naujas sezonas kaip tik prasidėjo.
True Detective pirmas sezonas irgi žiaurinis buvo. Antras visai kitoks ir mažai kam patiko. Trečias kitais metais pasirodys ir yra daug žadantis.
O Sons of Anarchy dar gal kas?? Kaip tik šią vasarą užbaigiau. Nėra toks jau kažkuom ypatingas kaip prieš tai minėti, bet man irgi labai patiko. Tiesiog pernelyg personažus ir aktorius pamėgau. Nuo kitos savaitės kaip tik antra dalis jo prasidės.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#4310 2018-08-31 17:40

Re: Blevyzgos™ V dalis

tumuxas rašė:

Game of thrones ir buvo kabliukas tame, kad ten tiek daug visko galima buvo parodyti, jei tik būtų neskubėję jo užbaigti. Bet serialo kūrėjai jį visiškai sugadino, kai George R. R. Martin (knygų autorius) paliko juos vienus. Jei ne keli pastarieji sezonai, tai galėjo įeiti į istoriją kaip geriausias visų laikų serialas.
Sopranai ir The Wire abu geri.
O nr.1 tai Breaking Bad man. Db Better Call Saul naujas sezonas kaip tik prasidėjo.
True Detective pirmas sezonas irgi žiaurinis buvo. Antras visai kitoks ir mažai kam patiko. Trečias kitais metais pasirodys ir yra daug žadantis.
O Sons of Anarchy dar gal kas?? Kaip tik šią vasarą užbaigiau. Nėra toks jau kažkuom ypatingas kaip prieš tai minėti, bet man irgi labai patiko. Tiesiog pernelyg personažus ir aktorius pamėgau. Nuo kitos savaitės kaip tik antra dalis jo prasidės.

SOA pradzia tokia nieko paziurejimui. Paskui kaip ir dauguma serialu - praranda savo dvasia kazkuriuo momentu.

Breaking patiko labai. Better call Saul neblogas. Pirmas sezonas letokas toks, gana nuobodus netgi, bet tuo paciu keliantis smalsuma jei ziurejai Breaking Bad. Visus trukumus atsvere Mike istorija.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4311 2018-08-31 17:46

Re: Blevyzgos™ V dalis

tumuxas rašė:

Game of thrones ir buvo kabliukas tame, kad ten tiek daug visko galima buvo parodyti, jei tik būtų neskubėję jo užbaigti. Bet serialo kūrėjai jį visiškai sugadino, kai George R. R. Martin (knygų autorius) paliko juos vienus. Jei ne keli pastarieji sezonai, tai galėjo įeiti į istoriją kaip geriausias visų laikų serialas.
Sopranai ir The Wire abu geri.
O nr.1 tai Breaking Bad man. Db Better Call Saul naujas sezonas kaip tik prasidėjo.
True Detective pirmas sezonas irgi žiaurinis buvo. Antras visai kitoks ir mažai kam patiko. Trečias kitais metais pasirodys ir yra daug žadantis.
O Sons of Anarchy dar gal kas?? Kaip tik šią vasarą užbaigiau. Nėra toks jau kažkuom ypatingas kaip prieš tai minėti, bet man irgi labai patiko. Tiesiog pernelyg personažus ir aktorius pamėgau. Nuo kitos savaitės kaip tik antra dalis jo prasidės.

Breaking bad utiutiu po poroa sezonu ar kiek nepamenu. Nepatiko man i to senio chare kazkodel ziuret istisai. Toks uzpisantis. Siaip serialas geras tikrai gal reikes pratest.
O sons of anarchy maciau biski cia tas su baikeriais ane? Toks puse bb kaip pats sakei smile

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#4312 2018-08-31 17:49

Re: Blevyzgos™ V dalis

1. narcos - vikingai
2. breaking bad
3. game of thrones, spartakas
4. Walking dead
5. the young pope
is tu ka mates, o is tu kur nemates:
999. the earth is flat

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#4313 2018-08-31 17:49

Re: Blevyzgos™ V dalis

Trailer Park Boys seriala yra kas mates? Ziaurinis xDDDDD

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4314 2018-08-31 19:22

Re: Blevyzgos™ V dalis

Tos kalbos apie plokscia zeme man sita primena kazkodel.
https://youtu.be/loTIzXAS7v4
Tik brainfastai, nepriimk sito uz rimta, cia tik komedija. Nedaryk samokslo teoriju ir nepradek kupolo ieskot lol

Neprisijungęs

 
Sinreen
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-05-17
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 1

#4315 2018-08-31 19:30

Re: Blevyzgos™ V dalis

O tai mes ne matricoj gyvenam??

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4316 2018-08-31 20:09

Re: Blevyzgos™ V dalis

rubizzz rašė:

Tos kalbos apie plokscia zeme man sita primena kazkodel.
https://youtu.be/loTIzXAS7v4
Tik brainfastai, nepriimk sito uz rimta, cia tik komedija. Nedaryk samokslo teoriju ir nepradek kupolo ieskot lol

Nea, man nerūpi. Anksčiau aš daug domėjausi illuminati visokiom teorijom sąmokslo, o db jau atsibode. Daug ką sužinojau, bet čia jau praeitas etapas. Ta plokščia žemė tai niekad man nebuvo super įdomu, tiesiog aš ta teorija tikiu ir man utiutiu.

Neprisijungęs

 
Travis Scott
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-03-27
Žinutės: 529
Atsiliepimai: 1

#4317 2018-08-31 22:12

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

rubizzz rašė:

Tos kalbos apie plokscia zeme man sita primena kazkodel.
https://youtu.be/loTIzXAS7v4
Tik brainfastai, nepriimk sito uz rimta, cia tik komedija. Nedaryk samokslo teoriju ir nepradek kupolo ieskot lol

Nea, man nerūpi. Anksčiau aš daug domėjausi illuminati visokiom teorijom sąmokslo, o db jau atsibode. Daug ką sužinojau, bet čia jau praeitas etapas. Ta plokščia žemė tai niekad man nebuvo super įdomu, tiesiog aš ta teorija tikiu ir man utiutiu.

užversk rothschild'ą, britainai.

Paskutinį kartą taisė Travis Scott (2018-08-31 22:12)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4318 2018-08-31 22:58

Re: Blevyzgos™ V dalis

Travis Scott rašė:

BritainFirst rašė:

rubizzz rašė:

Tos kalbos apie plokscia zeme man sita primena kazkodel.
https://youtu.be/loTIzXAS7v4
Tik brainfastai, nepriimk sito uz rimta, cia tik komedija. Nedaryk samokslo teoriju ir nepradek kupolo ieskot lol

Nea, man nerūpi. Anksčiau aš daug domėjausi illuminati visokiom teorijom sąmokslo, o db jau atsibode. Daug ką sužinojau, bet čia jau praeitas etapas. Ta plokščia žemė tai niekad man nebuvo super įdomu, tiesiog aš ta teorija tikiu ir man utiutiu.

užversk rothschild'ą, britainai.

Tai lengvai, UK gyvena jis, netoli važiuot smile

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#4319 2018-09-01 08:12

Re: Blevyzgos™ V dalis

Geriausias visulaimu serialas The Sopranos. Jis net konkurencijos neturi. Su ku isivaizduoti kazka kas butu bent siek tiek salia jo. O geriausias del kelių priežasčių : pirma tai sopranai turi fantastiska siuzeta ir ji ispildancius aktorius. Gandolfinis suvaidino Toni taip, kad zmones palaikantys geriecius eme idealizuoti sociopata ir psichopata kaip gera vyra ir jo ideala. Tonis buvo kietas, turintis humoro jausma, mylintis vaikus ir bet ka del seimos galejas padaryti vyras. Tokiu daugiau filmuose niekas nekuria. O jo vaidyba tai cia nera net su kuo lyginti. Antra - sopranai buvo pirmas ir vienintelis serialas kurio zmones laukdabo ir neidabo i kino teatrus. Nes tai buvo lyg atskiras filmas. Trecia - jokio siuzeto tempimo, jokios dramatiskos muzikos, jokiu debilisku scenu ir tt.... Bet kas man labiausiai patinka, tai jog ta mafija buvo parodyta tokia kokia ji yra. Paprasti paprastai apsirede zmones, be sporti iu automobiliu, apart poroje serinu matyto Maserati..tiesiog pavalge, pasene, mazai pinigu turintys vyrai daro bizni.
The Wire labai geras. Stipri antra vieta man o iskarto po ju eina La Piovra. Ta italiska muzika, yos emocijos ir gera pabaiga. Ech nostalgija.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#4320 2018-09-01 15:56

Re: Blevyzgos™ V dalis

jazzmatazz rašė:

Geriausias visulaimu serialas The Sopranos. Jis net konkurencijos neturi. Su ku isivaizduoti kazka kas butu bent siek tiek salia jo. O geriausias del kelių priežasčių : pirma tai sopranai turi fantastiska siuzeta ir ji ispildancius aktorius. Gandolfinis suvaidino Toni taip, kad zmones palaikantys geriecius eme idealizuoti sociopata ir psichopata kaip gera vyra ir jo ideala. Tonis buvo kietas, turintis humoro jausma, mylintis vaikus ir bet ka del seimos galejas padaryti vyras. Tokiu daugiau filmuose niekas nekuria. O jo vaidyba tai cia nera net su kuo lyginti. Antra - sopranai buvo pirmas ir vienintelis serialas kurio zmones laukdabo ir neidabo i kino teatrus. Nes tai buvo lyg atskiras filmas. Trecia - jokio siuzeto tempimo, jokios dramatiskos muzikos, jokiu debilisku scenu ir tt.... Bet kas man labiausiai patinka, tai jog ta mafija buvo parodyta tokia kokia ji yra. Paprasti paprastai apsirede zmones, be sporti iu automobiliu, apart poroje serinu matyto Maserati..tiesiog pavalge, pasene, mazai pinigu turintys vyrai daro bizni.
The Wire labai geras. Stipri antra vieta man o iskarto po ju eina La Piovra. Ta italiska muzika, yos emocijos ir gera pabaiga. Ech nostalgija.

Del Gandolfini vaidybos sutinku, bet jo vieno neiskirciau. Aktoriu parinkimas visas yra ledas. Silvio Dante, Polis, Uncle Jr. Nu visi atrodo ten kur turi buti ir tarpusavyje gerai klijuojasi. Maciau jau septynis kartus. Tas pats kaip ir del the Wire - laimingi tie kas nemate ir dar pamatys.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#4321 2018-09-01 19:47

Re: Blevyzgos™ V dalis

Esme yra aktoryste. Gandolfinis siame vaidmenyje buvo ant tiek geras kad po siai dienai labai sunku rasti kazka panasaus. Serialai arfilmai kuriuose aktorius ar aktore paverstu filma ar seriala labiau ziurimu nei siuzetas ar kameros darbas leidzia. Kruva aktoriu buvo nuostabus. Dabar ziuriu kas pritrauktu demesi, man patiko pirmi sezonai Peaky Blinders. Bet paskutinis buvo tiesiog totalus slamstas. Daugiausiai kartu esi perziurejes Sopranus, Vedes ir turi vaiku, La Piovra ir Brigada. Pastarasis tai tikra nostalgija ir visai neblogas kvailas rusiskas serialas.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4099
Atsiliepimai: 37

#4322 2018-09-01 20:04

Re: Blevyzgos™ V dalis

Na reiks bandyt paziuret ta The Wire smile)

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#4323 2018-09-01 20:19

Re: Blevyzgos™ V dalis

Obama irgi užskaito The Wire.

Neprisijungęs

 
As_niekas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-12-07
Žinutės: 209
Atsiliepimai: 0

#4324 2018-09-02 09:59

Re: Blevyzgos™ V dalis

Prison break nepaminėjo niekas, nepatiko? smile Man tai geriausias serialas, nu bet tik 1 ir 3 sezonai, kiti trys tai mėšlo krūva

Neprisijungęs

 
Towddd
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2018-05-26
Žinutės: 64
Atsiliepimai: 0

#4325 2018-09-02 18:23

Re: Blevyzgos™ V dalis

Gal kasnors galit patart kaip pramust krutine, nes niekaip neauga, rankos nepraporcingai dideles nors retai darau, o krutine chuinia

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net