Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Huronas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-09-12
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2021-09-12 12:28

Riesutu batoneliai

Sveiki, galvoju pasidaryti riešutų mixą, tokius batonėlius užkandžiams, bet kiek youtube ieškojau how to make nut bars, tai visi arba su medumi arba sirupu ar kokiomis datulėmis, kadangi nemėgstu nieko kas saldu, jau geriau gardinčiau druska, tai galvoju ką pasirinkti masei sukibinti? Gal turite idėjų? Gal įmanoma panaudoti želatiną? Bet nežinau kaip su ja elgtis.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2022 Kulturizmas.net