Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Universal
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-20
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#1 2007-01-13 21:52

Kulnas

Sveiki , taigi gavau sokia tokia trauma , ji tarsi ir nesijaucia tarkim vaiksciojant, taciau kai darau koju tiesima sedint treniruoklyje(butent ji nuo kitu visu pratimu neskauda nieko) man pradeda tempti per kulna tarsi kokia kraujagysle ,  esme tame ,kad tempia kulno apacia. Meginau klausti treneres ,bet tai pati nezino pasake , kad belieka stebeti o jei ka pas gydytoja kreiptis. Gal patarsit kanors?

Neprisijungęs

 
mirazas
Kalbus dalyvis
Vietovė: klaipeda
Registravosi: 2006-12-20
Žinutės: 86
Atsiliepimai: 0

#2 2007-01-13 22:49

Re: Kulnas

tai is karto eini pas gyditoja ir greit suzinosi kas yra.nereikes nerimauti.

Neprisijungęs

 
Universal
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-20
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#3 2007-01-13 23:21

Re: Kulnas

mirazas rašė:

tai is karto eini pas gyditoja ir greit suzinosi kas yra.nereikes nerimauti.

Tai tik vakar pasitempiau reik paziuret gal savaime praeis , jeigu tik nepabloges.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#4 2007-01-14 12:41

Re: Kulnas

Kurį laika nedaryk šito pratimo.

Neprisijungęs

 
kacelka
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-22
Žinutės: 262
Atsiliepimai: 0

#5 2007-06-14 19:04

Re: Kulnas

Jei ta trauma tau zinau man buvo gyna 3 metai kad tempia bet jei ta panasiai buvo ta trauma gyje 3 metai ir jei ja jau ta prasme "persergi" jos antro karto nebebuna mano draugui gijo 2 metus man tai 3

Bet tu negalwok iskarto kad cia ta sakau nzn bet panasiai buvo kazkas tempe kulna bet nzn ar apacia ten ar kur..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net